1:1

Budzyński 90+5 - Jakubiec 84( s )
Arbiter: Sylwester Rasmus ( Toruń )

Penkowec, Orzędowski, Jakubiec, Skórnicki, Budzyński, Wiącek, Masksumiuk, Pożak, Charzewski, Martuś, K.Nowak Pazdan, Banaszewski, Bochenek, Charabąszcz, Jędrych, Jędrzejczyk, Kucharski, Paluchowski, Rackiewicz, Tomas,Zapaśnik

Już w sobotę 4 maja puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie Znicz Pruszków. Początek naszej relacji o 15:45.
 Na dwie godziny przed meczem w Puławach niebo zachmurzone, ale nie pada.
 15:42 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u
 Trwa rozgrzewka, niebo zachmurzone około 14 stopni ciepła w Puławach. Chłodno jak na maj, ale nic to
 Skład Wisły bez zaskoczenia. Do gry wraca Rafał Wiącek
 Na wiślackiej ławce Konrad Przybylski, Mateusz Gawrysiak, Łukasz Giza, Rafał Kursa, Przemysław Kwiatkowski, Marek Nowak,i Piotrek Nowosielski
 Przed trybunami kibice zbierają do puszek na oprawę związaną z 90- leciem Wisły. Polecamy wrzucać pieniążki do puszki
 Na ławce Znicza, Mateusz Czarnecki, Artur Januszewski, Patryk Kubicki, Maciej Machalski, Bartosz Niksiński, Mateusz Majewski, i Mateusz Zawodziński
 Mało kibiców na trybunach, ale cóż godzina 16:00 długi weekend.
 W głośnikach skoczne przeboje Radia ZET
 Kończy się rozgrzewka. Kibiców troszkę więcej, gromadzi się młyn
 Michał Świderski rozpoczyna swoje show za mikrofonem a ja witam wszystkich czytających. :)
 Muzyka z filmu Rocky towarzyszy wyjściu obu ekip.
 Wisła na biało- niebiesko Znicz na czerwono- żółto
1'  Zaczyna Znicz
2' Charzewski centruje w pole karne i mamy róg.
3' Po centrze z rzutu rożnego uderza Szymon Martuś. Niecelnie
6' Szarża Pożaka zatrzymana przez obronę Znicza.
8' Zabawa Pazdana z napastnikami Wisły bramkarz Znicza zaczął kiwać się z wiślakami zamiast wybić piłkę.
9' Na spalonym Tomas
11' Wiącek do Konrada Nowaka ten uderza ale nad bramką Pazdana.
13' Uderza z dystansu Martuś. Obok słupka bramki gości
 We młynie Wisły majówka na całego. Mecz toczony bez dopingu
15' No koniec wolnego. WISEŁKA K WISEŁKA S!!!!!!!!!
16' Martuś centruje w pole karne ale do kogo? No właśnie nie wiemy
19' Centra Tomas ląduje w rękach Penkowca.
21' Doping dla Wisły ale na razie brak efektu bramkowego.
23' Gracze Znicza goszczą pod bramką Penkowca. To już trzeci z rzędu korner dla pruszkowian
 Na szczęście żaden z nich nie zagroził bramce Dumy Powiśla.
26' Na spalonym Rackiewicz
27' Jakubiec przerywa akcję Znicza. Aut dla gości
30' Centra Banaszewskiego prawej strony i róg dla gości
 Piłka w rękach Penkowca.
33' Wiącek zatrzymany przez obronę z Pruszkowa. Zapowiadała się dobra akcja Wisły
36' Ależ szansa Wisły. Konrad Nowak po podaniu od Piotra Charzewskiego sam na sam z Pazdanem. Lepszy bramkarz Znicza.
37' Nabrała rozpędu gra Wisły. Tym razem centruje Pożak głową K.Nowak pewnie broni Pazdan
40' Cały stadion odpowiada kto wygra. Oczywiście Wisła niesie się po stadionie. Nie mamy nic przeciwko aby to stało się faktem
42' Wrzuca piłkę w pole karne Chrabąszcz ale łapie ją Penkowec.
44' Charzewski do K.Nowaka ten ledwo sięga głową Pazdan bez wysiłku łapie to uderzenie głową napastnika Wisły
45'  Koniec I połowy
 Bardzo wyrównane spotkanie, ale lepszą okazję bramkową mieli za sprawą Konrada Nowaka wiślacy. Jednak dobrze w bramce Znicza spisał się Michał Pazdan i mamy remis 0:0
 My wracamy za kilka chwil. Zapraszamy na popołudniową kawę.
 A przerwę umila kibicom Radio ZET i Evanescence,bring_me_to_life
 Wychodzi słońce nad stadionem w Puławach.
 Wychodzą już wiślacy a na zegarach 17:00 to czas na informacje w Radiu ZET.
 Są i zawodnicy Znicza. Czekamy na sędziów.
47' Uderzenie Rackiewicza broni Penkowec.
50' Wiącek z Martusiem uderza ten drugi prosto w nogi obrońców Znicza
51'  Wiącek za faul
52' Leży jeden z wiślaków przerwa w grze. Wygląda to źle. Nasz zawodnik trzyma się za kolano.
 Na boisku leży Mikołaj Skórnicki
55' Niestety chyba Mikołaj nie dokończy tego spotkania. Rozgrzewa się Rafał Kursa
 Skórnicki kulejąc opuszcza plac gry. Wiślacy przez moment w 10
57'  Kursa za Skórnickiego
59' Na sektorze Fantyków oprawa machajki na kijach. I głośne śpiewy
59' Centruje Rackiewicz głową Paluchowski niecelnie.
62' Charzewski centruje do K.Nowaka ten uderza bez przyjęcia. Piłka leci wysoko nad bramką Pazdana. Szkoda
62' Centruje Maksymiuk głową uderza Wiącek. Broni Pazdan. Jak zaczarowana bramka Znicza
63'  M.Nowak za Pożaka
66'  Bochenek za brzydki faul na Marku Nowaku
68' Budzyński fauluje Rackiewicza. Od wolnego Znicz
 Centruje Chrabąszcz, ale żaden z graczy gości nie przecina tej centry. Od bramki Penkowec
69' Nieporozumienie Penkowca z Orzędowskim, ale na szczęście w ostatniej chwili bramkarz Wisły uprzedza Paluchowskiego. Ufff
71' Z dystansu uderza Zapaśnik. Broni Penkowec
72'  Jakubiec
74' Maksymiuk faulowany. Chwila przerwy
76'  Nowosielski za Charzewskiego
76'  Jędrzejczyk
 Dla Wojtka Jakubca to 8 kartka w tym sezonie.
77'  Michalski za Chrabąszcza.
80' Uderza z 20 metrów Marek Nowak. Obok bramki Pazdana
81' Budzyński zatrzymuje piłę ręką. Dobrze, że nie ma kartki. Wolny dla Znicza
 A kibice na trybunach tańczą walczyk :)
82'  M.Nowak
83'  Kubicki za Rackiewicza
  Zawodziński za Banaszewskiego
84'  Matko co oni zrobili???
 Centra w pole karne Wisły Jakubiec tak nieszczęśliwie strzela głową, że piłka trafia do siatki.
87' Cóż my możemy napisać???
88' Nowosielski centruje w pole karne ale do kogo??????
90'  +4
90+1' Nieszczęśliwie ten mecz dla Wisły. No chyba, że teraz
 Nie nie teraz. Nowosielski centruje w mur
90+3' Konrad ale fauluje w polu karnym obrońcę Znicza.
90+4' Nowosielski i róg
 Penkowec w polu karnym!!!!!
90+5'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL BUDZYŃSKI!!!!!!!!!!!
 Gramy do końca !!!!!!!!
  Koniec spotkania
 Dobra centra z rzutu rożnego a Budzyński głową w okienko bramki Pazdana
 Zawodnicy idą podziękować kibicom za doping. W Radomiu tylko zwycięstwo niesie się po trybunach
 Szczęśliwy ale jak najbardziej zasłużony remis wiślaków. Złota głowa Michała Budzyńskiego. Dzięki Panowie!!!!