KKS 1925 Kalisz : Wisła Grupa Azoty Puławy -

- Skałecki 90+4
Arbiter: Albert Różycki ( Łódź)

1. Krakowiak- 3. Gawlik (kpt) 6. Lipkowski,9. Giel,10. Nestor Gordillo, 11. Borecki, 17. Głaz, 24. Wysokiński, 42. Smoliński, 71. Koczy, 77. Kamiński

12. Zieliński- 27. Cheba,4. Błyszko, 18. Wiech,21. Czajkowski,17. Ryszka, 22. Janicki, 67. Kargulewicz, 74. Skałecki, 80. Banach, 87. Paluchowski (kpt)

Już w sobotę 29 kwietnia ekipa Wisły Grupy Azoty zagra w Kaliszu z miejscowym KKS-em 1925. Początek naszej relacji z najstarszego polskiego miasta od 16:45
 16:18 Piotrek wita ze Stadionu Miejskiego w Kaliszu
 Przed nami bardzo trudne spotkanie z miejscowym KKS-em 1925
 Musimy pochwalić organizatorów w Kaliszu. Na każdym stanowisku butelka wody dla każdego z redakcji
 Mamy skład Wisły Grupa Azoty. Czekamy na gospodarzy.
 Na ławce Wisły Grupa Azoty zasiedli dziś
1. Błażej Sapielak, 3. Robert Majewski, 19. Mateusz Kaczmarek,Jakub Wlaźlik, 37. Oskar Przywara, 40. Adam Gałązka,
 Wybiegają zawodnicy Wisły Grupa Azoty Puławy
 Są brawa dzień dobry
 Na ławce KKS-u 1925 zasiedli dziś
13. Mateusz Górski, 14. Bartosz Gęsior, 15. Wiktor Staszak, 16. Bartłomiej Putno, 22.Karol Smajdor, 23. Adrian Łuszkiewicz, 26. Filip Kendzia. 38. Jakub Wilczyński
 Sporo kontuzji w naszym zespole. No cóż musimy walczyć.
 Spore zainteresowanie na trybunie prasowej. Widać, że w tym ładnym na pewno 100 tysięcznym mieście jest zainteresowanie piłką nożną
 Przed meczem organizatorzy postanowili zrosić murawę
 Schodzą wiślacy do szatni.
 Ostatnie minuty w szatniach. Zaraz gramy
 Wychodzą!!! Wisła Grupa Azoty na niebiesko, KKS 1925 na biało
 Przed meczem uhonorowany Adrian Łuszkiewicz za 100 spotkań w barwach KKS-u 1925
1'  Zaczyna KKS 1925
 Nie opanował piłki na prawej stronie Borecki. Od bramki grę wznowi Piotr Zieliński
2' Niezbyt pewne wybicie Zielińskiego piłka trafia do Giela, który uderza, ale piłka po jego strzale ociera się o nogi Wiecha i wychodzi na róg!!!
 Ależ okazja dla gospodarzy!!!. Po centrze z cornera piłka trafia do Boreckeigo, który jednak z kilku metrów uderza nad bramką!!!
4' Centra Banacha, ale prosto na głowę rywala
6' Kolejna okazja dla gospodarzy uderza Kamiński, ale piłka szybuje nad bramką Wisły Grupa Azoty
8' Zablokowany Kargulewicz i tylko aut..
 Skończył tę akcję strzałem Cheba, ale bardzo niecelne uderzenie wiślaka
13' Dużo walki w środku pola. Widać, że obie ekipy nie chcą tu przegrać
14' Z dystansu uderza Wysokiński. Na szczęścicie dla puławian niecelnie
15'  77. Kamiński za faul na wychodzącym z kontrą Chebie
 Źle rozegrali ten rzut wolny wiślacy. Banach do Cheby, ale ten zablokowany i kończy się na strachu dla gospodarzy
17' Za mocno wypuścił sobie piłkę w kontrze Banach i łapie ją Krakowiak
19'  17. Głaz za wychodzącym z kontrą Paluchowskim
20' Nikt nie sięga piłki po centrze Nestora Gordillo
21'  77. Kamiński za brutalny na Janickim
21'  77. Kamiński za drugą żółtą
 Bardzo ostro grają gospodarze. To zemściło się już w 21 minucie kiedy Kamiński otrzymał czerwoną kartkę. Ekipa Wisły Grupa Azoty w przewadze
27'  18. Wiech za ostry wślizg w nogi Giela
28' Uff!!! W mur uderza Giel!!!!
30' Z rzutu rożnego centruje Koczy głową Giel, ale niecelnie
31' Skałecki do wbiegającego w pole karne Kargulewicza ale za mocne podanie i od bramki grę wznowi Krakowiak
33' Uderzenie Czajkowskiego trafia w nogi rywali i to ekipa Wisły Grupa Azoty rozpocznie od rzutu rożnego
 Pomysłowo wiślacy, ale nikt nie sięgnął piłki dogranej przez Chebę.
34' Wrzutka Kargulewicza uderzenie głową Paluchowskiego, ale piłka mija bramkę Krakowiaka!!!
36' Kocioł w polu karnym KKS-u piłka trafia do Skałeckiego, który jednak uderza obok bramki
41' Dużo walki w Kaliszu. Widać, ze gospodarze dobrze się tutaj bronią
42' Uderzenie Ryszki, ale pewnie łapie piłkę Krakowiak
44' Krakowiak poza polem karnym uprzedza Kargulewicza
45' Tym razem Kargulewicz mocno, ale łapie piłkę Krakowiak
45' +2
45+1' Za mocne podanie do Kargulewicza. Od bramki grę wznowią gospodarze
45+2' Już czekają obie ekipy na koniec pierwszej połowy
45+3'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Za nami pierwsze 45 minut spotkania w Kaliszu. Wyrównane spotkanie, chociaż od 21 minuty to ekipa Wisły Grupa Azoty gra w przewadze jednego zawodnika po czerwonej kartce dla Daniela Kamińskiego. Na razie nie przełożyło się to na efekt bramkowy dla Dumy Powiśla
 Mamy nadzieję, że po zmianie stron to kibice z Puław będą mogli cieszyć się z gola. Do Kalisza wracamy za kilka minut
 Kolejny plus dla organizatorów to kawa i herbata dla mediów.
 Wybiegają na boisko zawodnicy Wisły Grupa Azoty!!!! Brawo dla nich
 Będzie zmiana w zespole KKS-u 1925. Do gry przygotowany Karol Smajdor
46'  22. Smajdor za 17. Głaza
46'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty
47' Uderzenie Kargulewicz,a ale pewnie broni Krakowiak
 Na spalonym złapany Banach.
50' Za mocna centra Czajkowskiego i grę wznowi od autu zespół z Kalisza
51' Ależ okazja dla Paluchowskiego, który wpadł w pole karne KKS-u, ale Gawlik zablokował naszego napastnika i kończy się na strachu dla gospodarzy
52' Co zrobił Janicki?? Nie wiemy dobrze w tempo wychodził Paluchowski a Janicki podaje prosto do Krakowiaka
54' Cheba zatrzymuje Koczego. Niebezpieczny jest zespół KKS-u
58' Czajkowski nabija rywala i aut dla Wisły
60' Tym razem dobra centra Czajkowskiego głową uderza Paluchowski, ale pewnie łapie piłkę Krakowiak
61' Giel wywalcza rzut rożny dla gospodarzy.
62' Ależ szczęście wiślaków. Na piątym metrze Gordillo nie trafia w piłkę zagraną wzdłuż bramki!!!
63' Głośno krzyczy Borecki po zderzeniu z Czajkowskim. Sędzia Różycki pokazuje rzut wolny dla KKS-u
64' Kolejne uderzenie Gordillo, ale piłka na nasze szczęście mija bramkę Zielińskiego. Nie możemy na to pozwalać
65' Co robi sędzia Różycki?? Nie było faulu położył się zawodnik KKS-u ten dumnie pokazuje rzut wolny dla kaliszan!!!!
 W mur gospodarze
 Jakiś uraz Janickiego. Oby to nic poważnego bo i tak dziś jesteśmy bardzo osłabieni
68' Z dystansu Giel, nad bramką Zielińskiego. Na za dużo pozwalamy rywlom
 Czajkowski nabija rywala i corner dla Wisły Grupa Azoty
 Krótko wiślacy Czajkowski wrzuca, ale nikt nie przecina piłki w polu karnym i od swojej bramki grę wznowi Krakowiak
 Janicki już zdolny do gry
71'  19. Kaczmarek za 80. Banacha
72'  22. Smajdor za faul na Kargulewiczu
76'  23. Łuszkiewicz za 11. Boreckiego
77' Dużo walki i nerwów w Kaliszu. Obie ekipy chcą zgarnąć pełną pulę
79' Z dystansu uderza Skałecki, ale pewnie broni Krakowiak
80'  37. Przywara za 21. Czajkowskiego
81' Piłka w bramce KKS-u autorem gola Błyszko ale nie ma gola!!!!!!
82'  38. Wilczyński za 9. Giela
 Nie wiemy czemu arbiter z Łodzi gola nie uznał. Dziwne
84' Niecelne podanie Kargulewicza
85' Smajdor centruje szczupakiem strzela Gordillo ale tylko jęk zawodu w Kaliszu
87' Uderzenie zza pola karnego Ryszki ale piłka wysoko nad bramką Krakowiaka
88'  14. Gęsior za 24. Wysokińskiego
16. Putno za 10. Gordillo
88' Kaczmarek wywalcza corner!!! Może teraz???
 Centra Janickiego, ale faul Błyszki na Krakowiaku. Od rzutu wolnego KKS
90' +4
90+1' Końcówka spotkania. Faul w środku pola Skałeckiego
90+2' Uderzenie z dystansu Lipkowskiego, Niecelne
90+3' Jeszcze rzut rożny dla Wisły!!!
90+4' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL PRZEMYSŁAW SKAŁECKI!!!!!!
 TAAAAAAKKKKKK BRAWO SKAŁA.Centra Janickiego Skałecki głową pokonuje Krakowiaka!!!!!
  Putno
 Ile jeszcze??? To już koniec!!!!!!!
90+6'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!
 Mamy to!!! Po golu Przemysława Skałeckiego wyrywamy z KKS-em 1925. BRAWO!!!!
 Trudne spotkanie, ale zasłużona wygrana. Zaraz będzie kółeczko!!!!!!!