4:0

B. Nowak 21, 38, Łętocha 85, 90 -
Arbiter: Krzysztof Korycki ( Warszawa)

Libera, Nikanovych, Duda, B.Nowak, Kościelny, Cholewiak, Prejs, Żubrowski, Łętocha, Sulewski Penkowec, Edwards, Budzyński, Pielach, Lisiecki, Maksymiuk, Machalski, Szczotka, Charzewski, Niezgoda, K.Nowak

Już w niedzielę kolejne spotkanie w lidze rozegra puławska Wisła. Tym razem w Mielcu z miejscową Stalą. Początek relacji od 15:45.
 15:20 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Mielcu
 W Mielcu 21 stopni ciepła słońce. Na rozgrzewce gracze Stali. My musimy radzić sobie z laptopem na kolanach, bo niestety na tych miejscach na których nas usadzono nie ma pulpitów na laptopy
 Zaraz podamy składy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Maksymilian Żuber, Tsvetan Filipov, Łukasz Furga, Ivan Litwniuk, Dawid Poźak, Szymon Martuś i Norbert Jędrzejczyk
 Dla tego ostatniego to powrót po poważnej kontuzji
 Na ławce Stali Adrian Wójcicki, Mateusz Załucki, Mariusz Korzępa, Maciej Domański, Rafał Jankowski, Damian Bożek, Adrian Ślęzak
 Ostatni raz z laptopem na kolanach siedziałem w Radomiu. No nic i takie warunki zniesiemy. Oby przełożyło się to na 3 punkty dla Wisły
 Wiślacy już na rozgrzewce powitani brawami, wiadomo czyimi moimi i kolegi Adama. Malutko widzów w Mielcu
 Herby na naszej relacji już OK. W głośnikach głośny rock, coś w stylu Metalicy i Scorpionsów
 Na razie oddajemy głos do studia. Wracamy po południowej kawie
 Wracamy wracamy po kawie wypitej w strefie VIP, przy miłej rozmowie z trenerem Tomaszem Tułaczem
 W Mielcu dziś wiele atrakcji dla dzieci z racji ich jutrzejszego święta. Nagrody, malowanie twarzy. Właśnie to najmłodsi przeważają na trybunach
 Dorosłych póki co niewielu. Może termin spotkania, niedziela 16:00, jakby powiedział to Piotr Ćwięląg pogoda nie sprzyja grze w piłkę
 Obie ekipy już wychodzą na plac gry. Wisła tradycyjnie na czerwono, Stal na biało-niebiesko
 Już wiślacy w kółeczku. Zaraz głośne Wisła i gramy
2' Za mocne podanie do Niezgody. Od bramki Libera
 Piknikowa atmosfera, cisza na stadionie przy Solskiego to rzadkość. Dziś słyszymy jak piłkarze przekazują sobie uwagi
3' Groźna wrzutka z prawej strony Łętocha głową nad bramką Penkowca
6' Leży Konrad Nowak. Przerwa w grze
8' Na razie Konrad poza boiskiem, ale na rozgrzewkę udał się Tsvetan Flipov
 Na meczu dziś prezes Wisły Grzegorz Nowosadzki i dyrektor sportowy Kamil Dylda
9' Uderzał Prejs Penkowec broni. Konrad Nowak na boisku
10' Kolejna centra z prawej strony Penkowec mija się z piłką Edwards na róg
 Zakotłowało się pod bramką Wisły, ale wyszliśmy z opresji
11' Konrad Nowak w sytuacji sam na sam z Libera, ale lepszy bramkarz Stali
 Pojawił się nieśmiały doping dla Stali. Coś Cie tak cicho pikniki coś Cie tak cicho niesie się po obiekcie
14' Lisiecki z dystansu na bramką Libery.
Okocimski Brzesko prowadzi ze Stalą Stalowa Wola 1:0, co zostało przyjęte tutaj euforią i brawami
20' Spokojnie w Mielcu. Widać, że obie ekipy grają o pietruszkę
21'  B. Nowak
 No i wykrakaliśmy. Kolejna akcja prawą stroną Stali Prejsa i wyłożenie na 10 metr do Bartosza Nowaka, który praktycznie do pustej bramki pakuje piłkę do siatki
24'  Nikanovych
 Centruje Szczotka prosto w ręce Libery
24' Kontra Stali uderza Łętocha na raty ale broni Penkowec
26' Machalski padł ale faulu nie ma
30' Cholewiak z bliska nad bramką Penkowca.
Jednak największa wrzawa na stadionie zapanowała, kiedy spiker podał wyniki Stali Stalowa Wola, które przegrywa w Brzesku 2:0 i Siarki, która remisuje z Limanovią 1:1
31' Duda wysoko nad bramką Penkowca.
32' K. Nowak nie sięga piłki dogranej przez Ediego
33' Lisiecki z wolnego w mur
35' Niezgoda uderza broni Libera. Wiślacy coraz groźniej, ale to gospodarze prowadzą
37' Szarża Nowaka wyłożenie piłki przed pole karne i obrona Stali na róg
38'  B.Nowak 38
 Źle wykonany rzut rożny przez Wisłę kontra Stali i Bartosz Nowak w sytuacji sam na sam pakuje piłkę do siatki
42' Stal dziś prezentuje niestety 100% skuteczność.
44' Ależ huknął Łętocha. Dobra akcja Presja prawą stroną kolejne wyłożenie piłki tym razem to Łętochy, ale ten mocno i niecelnie
45' +1
45+1' Chyba nic się nie zmieni w Mielcu. Wisła jakoś bez wiary, Stal zadowolona
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Na pewno nie możemy być zadowoleni z wyniku. Wiślacy mieli swoje okazje bramkowe, których jednak nie wykorzystali. Skuteczni byli napastnicy Stali i mamy dla tego bardzo zły wynik. Liczymy, że drugie 45 minut będzie dla wiślaków lepsze.
 Zapraszamy na chwilę przerwy
 Tak na poprawę humorów Legia Warszawa prowadzi z Wisłą Kraków 1:0.
 Do gry w ekipie Wisły szykuje się Tsvetan Filipov.
 Na boisku pojawi się także Dawid Pożak
 W przerwie w Mielcu konkursy dla dzieci
 Ale już są obie ekipy na placu gry.
46'  Pożak za Charzewskiego
Filipov za Machalskiego
46'  Zaczyna Stal
 Spiker w Mielcu nie ma chyba w zwyczaju podawać zmian w zespole gości. Musieliśmy sami dojść za kogo obaj gracze.
49' Libera uprzedza Niezgode
49' Libera uprzedza Niezgodę
50' Teraz doping dla Stali. Przy prowadzeniu 2:0 No ciekawe
52' Szarża Lisieckiego i aut dla Wisły
 Uderza Filipov, ale zbyt lekko aby zaskoczyć Tomasza Liberę
53' Szarża K.Nowaka, ale uderzenie nad bramką Stali
54'  Bożek za Prejsa
56' Cała Polska o tym wie że najlepsza w Polsce jest Stal Mielecka MKS na trybunach. Na boisku próby wiślaków, ale pewnie obrona Stali
58'  Domański za Cholewiaka.
Jednak kolejny raz brawa wywołał wynik z Limanowej, gdzie Siarka przegrywa 3:1 z Limanovią
59' Zza pola karnego Konrad Nowak, ale pewnie Libera
 Do gry gotowy Ivan Litwniuk
60'  Litwniuk za Edwardsa
 A teraz zupełna cisza, bowiem w Brzesku ulubiona w Mielcu Stal Stalowa Wola remisuje już 2:2
62' Leży na placu gry Łętocha. Przerwa w grze
64' Na spalonym K. Nowak
69' Szczotka zatrzymany przed polem karnym
70' Zderzenie Niezgody z Liberą. Przerwa w grze
 Leży Libera, ale chyba będzie w stanie grać dalej.
74' Libera zdolny do gry. Zaraz gramy dalej
70' Łętocha już od kilku minut w opatrunku na głowie
77' [zolta[ Duda
79' Faulowany Filipov. Od wolnego Wisła
80' Litwniuk kąśliwie z wolnego ale nad bramką
82' Bożek wykłada piłkę .... Pielachowi
84' Zupełna plaża w Mielcu. Pogoda także plażowa.
85'  Łętocha
 Mielczanie dobrze rozegrali rzut wolny, piłka trafia na prawą stronę do Kościelnego, ten wykłada piłkę Łętosze, który trafia do pustej bramki
86' Cóż możemy napisać?? Nie wiemy chyba tylko tyle, że dobrze, że Wisła już ma ligowy byt. Bo maj na pewno nie jest udany dla puławian
87' Jeszcze Łętocha, ale bardziej na wiawat.
88' Konrad Nowak chyba jakiś skurcz.
89' Mecz zbliża się ku końcowi. To był ostatni wyjazd wiślaków w tym sezonie. Szkoda, że przegrany
90' +4
90'  Łętocha
 No cóż wiślacy na kolanach. Jesteśmy upokorzeni. Uderzał jeden z graczy Stali, Penkowec wybił piłkę ta trafiła do Łętochy, który skierował ją do pustej bramki
90+2'  Ślęzak za Żubrowskiego
90+3' Maksymiuk uderza Libera fantastycznie na róg
90+4'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się dziś wiślakom wygrać w Mielcu. Był to słaby mecz, ale cóż ważne że jest utrzymanie w lidze