0:1

- Wróbel 48
Arbiter: Karol Rudziński ( Olsztyn)

Leszczyński, Edwards, Gorskie, Jędrzejczyk, Szczotka, Lisiecki, Wiącek, Machalski, Sedlewski, Nowak, Martuś Soliński, Mielnik, Szymiński, Domański, Winiarczyk, Gacki, Bella, Tkocz, Wróbel, Żak, Gielza

W środę puławska Wisła poszuka kolejnej szansy na przełamanie złej passy. Tym razem ekipa Marcina Jałochy zagra z Rozwojem Katowice. Początek naszej relacji ze stadionu przy Hauke-Bosaka w Puławach od 17:45. Zapraszamy
 W Puławach nie pada, jest dosyć chłodno, lekko przebija się słońce
 17:35 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Niebo zachmurzone około 20 stopni ciepła w Puławach. Nie pada jupitery już płoną
 Na wiślackiej ławce Jakub Zolech, Karol Kalita, Arkadiusz Maksymiuk, Karol Barański, Dawid Pożak, Jarosław Niezgoda i co nas niezmiernie cieszy Michał Budzyński
 Budyń wraca po długiej kontuzji to cieszy, że jest w kadrze. Brakuje Mateusza Pielacha i Tsvetana Filipova
 Na ławce Rozwoju Maciej Budka, Karol Króliczek, Konrad Niedzielski, Adrian Świerczyński, Szymon Kapias, Przemysław Szkatuła i Kamil Glenc
 Trawa rozgrzewka tłumów na pewno dziś nie będzie ale kibice schodzą się na obiekt przy Hauke-Bosaka
 Rozpoczyna się prezentacja składów obu ekip.
 Wyszło słońce nad Puławami. Czy to słońce dla puławskiej Wisły? Oby
 Do przerwy notujemy takie wyniki
MKS Kluczbork: Raków Częstochowa 0:0
Stal Stalowa Wola : Siarka Tarnobrzeg 0:1
Górnik Wałbrzych : Nadwiślan Góra 0:1.
Okocimski Brzesko : Puszcza Niepołomice 0:1
 Do przerwy w Kocku 0:0 do przerwy. Tam grają rezerwy Wisły w ramach Pucharu Polski
 Wychodzą!!!!!. Do boju Wisełko o 3 punkty
 Wisła na biało-niebiesko, Rozwój zielone koszulki białe spodenki
 Za chwilę zaczniemy to spotkanie
 Kółeczko wiślaków i kto wygra mecz??? Wisła niesie się po stadionie. Oby bo pragniemy tej wygranej niczym kania dżdżu, niczym kaktus wody na pustyni
1'  Zaczyna Rozwój
2' Spokojny początek tego spotkania. Widać, że Rozwój i Wisła nie chcą dziś przegrać.
 Tylko zwycięstwo Wisełko tylko zwycięstwo niesie się z sektora Fanatyków.
3' Ostatnia szansa Jałocha ostatnia szansa śpiewają fani w Puławach. Reszta stadionu nagradza ten okrzyk brawami
4'  Domański za faul na Nowaku
5' Za mocne podanie do Nowaka. Łapie piłkę Soliński
6' Wiślacy wywalczają pierwszy róg
 Ogromne zamieszanie pod bramką Rozwoju po centrze Macieja Machalskiego ale radzi sobie obrona Rozwoju
8' Sedlewski centruje ale bardzo źle.Od bramki Soliński
9' Edwards zatrzymuje Gielze. Przy okazji doznaje urazu chwila przerwy
 Edi już zdrowy gramy dalej. Całe miasto wie ..... niesie się po obiekcie. Klatka dziś pusta
12' Ależ okazja dla Wróbla, który wyszedł sam na sam z Leszczyńskim. Jednak goniący go Jędrzejczyk i Leszczyński zatrzymali pomocnika Rozwoju. Było groźnie
16' Chwila gry w środku pola.
18' Na razie nic ciekawego. Gra głównie w środku pola. Wiślacy próbują, ale dobrze broni się Rozwój
20' Wiącek uderza ale zbyt lekko i pewnie łapie Soliński
23' Z dystansu uderza Żak. Wysoko nad bramką
26' Sedlewski do Lisieckiego ale ten drugi nie trafia w piłkę
28' Wiącek do Lisieckiego ale podanie za mocne i tylko jęk zawodu
31'  Gielza za brzydki faul
32' Centra Machalskiego z wolnego przedłużenie głową Jędrzejczyka do Nowaka ale ten nie trafia w piłke
32' Kolejna próba Żaka z dystansu. Od bramki Leszczyński
35' Uderza Wróbel Leszczyński na róg
38' Lisiecki do Nowaka ale ten nie sięga piłki. Eh
40' Centruje Machalski kotłuje się w polu karnym Rozwoju
41' Winiarczyk z dystansu. Pewnie Leszczyński w bramce
42' Rzut wolny dla Wisły
43' Machalski obcierka po murze i róg dla Wisły
45'  +1
 Jeden z obrońców Rozwoju zagrywa ręka przed polem karnym. Od wolnego Wisla
45+1' Centruje Machalski i róg
  Koniec I połowy
 Bardzo wyrównane spotkanie w Puławach ale niestety nie stojące na wysokim poziomie.
Może coś zmieni się po przerwie. Zapraszamy na kilka chwil przerwy
 Wychodzą wiślacy
 Są rywale i sędziowie. Czyli to znak że zaraz gramy
 W obu ekipach bez zmian
46'  Zaczyna Wisła
47' Podanie do Nowaka Soliński poza polem karnym w aut
48'  Wróbel
 Błąd Wiącka w środku pola kontra gości i Wróbel w sytuacji sam na sam kieruje piłkę do bramki
50' Lisiecki sam ale po co tak?? Strata
 Rozwój nie próbuje nawet ataku. Jak najdalej od bramki
 Goście zadowoleni z wyniku, a wiślacy? Są zablokowani....
55' Ależ szansa dla Rozwoju. Tkocz wykłada na 11 metr Wróblowi odbita piłka wychodzi na róg
 Wisła grać k... mać śpiewają Fanatycy
57'  Żak
 Będą dwie zmiany w Wiśle
59'  Niezgoda za Martusia
  Maksymiuk za Machalskiego
60' Jałocha wynocha krzyczy cały stadion......
62' Leży Tkocz. Na czas Rozwój nie dziwimy się
63'  Mielnik
 Pada w Puławach. To chyba niebo płacze nad Wisłą
66'  Nowak
67' Centra Ediego prosto w ręce bramkarza
68' Wróbel wysoko nad bramką
69' Do wejścia gotowy Dawid Pożak
70'  Pożak za Sedlewskiego
 Tkocz do Winiarczyka a ten uderza w słupek.
Ale szczęście Wiślaków
73' Wróbel i obok bramki.
75' Po rogu uderza Jędrzejczyk pewnie Soliński
78' Pożak wywalcza róg
79' Centruje Tkocz i róg dla gości.
82'  Glen za Gielze
83'  Kalita za Szczotkę
86' Pożak w pole karne ale żaden z wiślaków nie może oddać strzału...
 Zupełnie bez szczęścia wiślacy.
Kolejny gracz Rozwoju leży. My to rozumiemy
86' Kilka sekund wcześniej Nowak w górną siatkę. Eh
87' Pożak z dystansu nad bramką gości
88' Ależ kontra Rozwoju. Gacki sam na sam i tylko róg. Sięgnął piłki Leszczyński
89' Pożak pewnie łapie Soliński
90'  +4
90+1'  Szkatuła za Tkocza
90+2'  Kapias za Bellę
90+3' Zderzenie Makysymiuka i Żaka. Od wolnego Wisła
90+4' Wisła głową w mur
90+4'  Koniec spotkania
 Niestety fatalna passa wiślaków nadal nie przerwana. Dziś ekipa Wisły przegrała 1:0 z Rozwojem Katowice.