- Pląskowski 38
Arbiter: Marek Fudała ( Jasień)

Socha- Król, Poznański, Pielach, Litwniuk, Maksymiuk, Szymankiewicz, Zmorzyński, Kacprzycki, Puton, Stanisławski
Szukała- Lewiński, Barbus, Dziedzic, Cyfert, Tonia, Bedronak, Dynerek, Pląskowski, Drobńak, Potoniec

Już w niedzielę 30 września puławska Wisła zagra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem do Puław przyjedzie zespół Podhala Nowy Targ. Początek naszej relacji od 15:45.
 15:31 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Trw rozgrzewka przed tym meczem.
 Około 16 stopni ciepła w Puławach. Słonecznie żadnej chmury. Mamy składy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Tomasz Pawlikowski, Jakub Mażysz, Krystian Kusal, Bartosz Sulkowski, Adrian Popiołek, Krystian Żelisko
 Na ławce Podhala zasiedli dziś Eryk Nimira, Marcin Mączka, Eryk Boryczyński, Marek Mizia, Thomas Pranica, Mateusz Otręba
 Idealna pogoda do gry w Puławach.
 Przed meczem zraszanie murawy
 Obie ekipy w szatniach. Za kilka chwil zaczynamy
 Na meczu z ręką w temblaku Konrad Szczotka. Oprócz niego mecz ogląda Dawid Brzeski.
 Na trybunach około 100 osób. Dramat frekwencyjny
 Wychodzą!!!!!!!
 Wisła w pasiakach, Podhale na czerwono
 Pojawił się ajax z dopingiem dla Wisły
1'  Zaczyna Podhale
 I już akcja Wisły Puton lewą stroną, ale nikt nie sięga piłki.
2' W odpowiedzi uderza Dziedzic piłka po nogach obrńców Wisły wychodzi na róg
3' Z dystansu Król, ale pewnie Szukała łapie piłkę
6' Dużo walki w środku pola.
 Żadna ekipa nie chce tutaj popełnić błędu
7' Niecelne uderzenie Potońca. Od bramki Socha
9' Niepotrzebna i głupia strata Szymankiewicza w środku pola szarża Pląskowskiego, który uderza i Paweł Socha przerzuca piłkę na róg
11' Maksymiuk za mocno do Króla i od autu goście
13' Uderzenie Kacprzyckiego broni Szukała, niestety nie ma dobitki wiślaków. Dobra okazja dla Wisły
16' Kolejne uderzenie Kacprzyckiego i kolejny raz dobrze Szukała odbija piłkę.
16' Kolejny raz aktywny Kacprzycki. Tym razem centra Łukasza, ale Szukała uprzedza Stanisławskiego.
19'  Puton
22' Stanisławski wpadł w pole karne podał piłkę do Putona, ale jego uderzenie niestety zablokowane
26' Zakotłowało się pod bramką Podhala Stanisławski próbuje uderzenia przewrotką i przy okazji dostało się obrońcy gości.
 Dziwne zwyczaje w tej lidze bo sędzia nie pozwolił na wbiegnięcie noszowych na plac gry
29' Potoniec fauluje Litwniuka. A może kartka ?
30' Zatrzymany Kacprzycki. Tylko aut dla Wisły
33' Zmorzyński centruje i obrońcy gości na róg...
 Zła centra Putona
36' Festiwal dziwnych decyzji arbitra. Faulowany Stanisławski arbiter pokazuje faul Stasia.
 Zerwał się doping WISŁA WISŁA WISLA.
38'  Pląskowski
 Głupia strata w środku pola wiślaków piłka trafiła do Artura Pląskowskiego, który mocnym strzałem zza pola karnego pokonał Pawła Sochę
 Wiślacy grali, ale gola zdobyli goście. Ileż to razy tak było??
41' Zakotłowało się pod bramką gości po centrze Stanisławskiego. I tylko róg...
 Niezła wrzutka w pole karne, ale przewinił w ataku Stanisławski
45' +1
45+1' Wpadł w pole karne gości Kacprzycki, ale pewnie złapał centrę Szuakała
 Uderza Stanisławski i róg....
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Cóż mamy powiedzieć? Wisła miała 3-4 dobre okazje bramkowe goście skupieni na grze z kontry jedną i jedną wykorzystali
 Oby druga polowa była dla wiślaków lepsza. My wracamy do Puław za kilka chwil.
 W innych meczach III ligi do przerwy w Kraśniku Motor bezbramkowo remisuje ze Stalą a Sokół Sieniawa na swoim boisku prowadzi z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2:1
 Wybiegają wiślacy
 Nie będzie zmian w obu ekipach
46'  Zaczyna Wisła
47' Przewinił w ataku Stanisławski
 Centra Zmorzyńskiego i róg....
48' Uraz Kacprzyckiego. Schodzi nasz zawodnik. Wisła chwilowo w 10
 Będzie zmiana w Wiśle.
 Do gry gotowy Krystian Żelisko
50'  Żelisko za Kacprzyckiego
51' Faul Maksymiuka. Od wolnego goście
 Kolejny faul. Dał się sfaulować Dynarek
53'  Popiołek za Szymankiewicza
55' Szarża Stanisławskiego i mamy róg..
 Pewnie obrona Podhala
59' Uderzenie Żeliski, ale pewnie bramkarz gości
61' Wrzutka w pole karne Króla, ale pewnie Mateusz Szukała
62' Już się zaczyna leżenie graczy z Nowego Targu.
64' Rzut wolny dla Podhala.
 Pielach głową i róg dla gości.
 Kontra Wisły Zmorzyński wywalcza róg
67'  Borczyński za Potońca
68'  Mażysz za Putona
69' Wycofanie piłki do Żeliski ten uderza nad bramką
70'  Mizia za Tonię
70' Szarża i uderzenie Zmorzyńskiego i mamy róg...
 Wrzutka Litwniuka ale pewnie łapie piłkę Szukała.
72' Do gry gotowy Bartosz Sulkowski
72'  Sulkowski za Litwniuka
74'  Mączka za Dziedzica
75' Borczyński na spalonym
76' Nikt nie sięga centry Króla. A czas biegnie...
77' Czas biegnie Wisła w ataku, ale efektu bramkowego brak
 Drobnak do Pląskowskiego ale ten drugi wysoko nad bramką
 Rzut wolny dla Wisły. Może teraz??
 Dobra wrzutka w pole karne ale zdaniem arbitra faulował w ataku Jakub Poznański
81' Stanisławski z dystansu niecelnie
83' Czas ucieka. Goście kradną każdą sekundę
85' Sulkowski i mamy róg...
 Uderza Maksymiuk głową, ale niecelnie
87'  Pląskowski
88' Goście oby dalej
90' Sulkowski w pole karne ale pewnie Szukała
90' +4
90+1' Rzut wolny dla Wisły. W pole karne idzie Paweł Socha
 Poznański głową ale pewnie bramkarz
90+2' Tym razem na spalonym Poznański. Kradną czas goście
90+3' Król w aut....
90+4'  Pląskowski za faul na Królu
  Pląskowski za drugą zółtą
90+5' Jeszcze Wisła
90+6'  Koniec spotkania
 Niestety przegrywamy ten mecz. W drugiej połowie Podhale bez akcji pod bramką Wisły a wygrywa..... Dramat
 Przykro okropnie bo kolejny raz Wisła była lepsza ale znowu wiślacy przegrywają na własne życzenie