Kieliś 12 - Drozdowicz 2, Carlos Daniel 40, Ednislon Furtado 84
Arbiter: Piotr Idzik ( Poznań)

Frasik, Kędziora, Świątek, Hafez, Tetych, Stasz, Bernal, Stawarczyk, Kieliś, Kitliński, Wilczyński
Owczarzak- Kuban, Pielach, Cyfert, Wawszczyk, Puton, Bartosiak, Carlos Daniel, Bartosiak, Banach, Kondracki, Drozdowicz

Już w sobotę ekipa Wisły na Suchych Stawach w Krakowie zmierzy się z Hutnikiem. Początek naszej relacji od 12:45.
 12:31 Piotrek wita ze Stadionu Hutnika w krakowskiej Nowej Hucie
 Trwa rozgrzewka. Przed nami arcytrudne ale i arcyważne spotkanie z Hutnikiem. Mamy już składy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Karol Pawłowski, Piotr Lisowski, Dylan Ruiz-Diaz, Ednilson Furtado, Dominik Cheba, Jakub Konc
 Na ławce Hutnika zasiedli dziś Arkadiusz Leszczyński, Tomasz Jaklik, Miłosz Drąg, Kamil Sobala, Dominik Zawadzki, Piotr Zmorzyński, Sławomir Chmiel, Mateusz Gajda, Daniel Hoyo- Kowalski
 Niewiele osób na trybunach. Na pewno pora nie zachęca. Czujemy już emocje. Na meczu dwaj prezesi Wisły
 Bardzo ładna pogoda w Krakowie. Około 16 stopni ciepła słońce na niebie
 Wiślacy dzisiaj w swoim wyjazdowym szarym komplecie.
 Zmienił się troszkę stadion w Krakowie. Lekka modernizacja była konieczna bowiem hutnicy nie mogli rozgrywać spotkań na własnym terenie
 Emocje rosną spiker przedstawia składy obu ekip
 Schodzą wiślacy do szatni.
 Obserwatorem PZPN jest Dariusz Tomas z Krosna.
 Delegatem PZPN-u jest Pan Robert Dybka z Kielc
 Wiemy już wszystko. Obie ekipy w szatniach czekamy na początek spotkania
 Czekamy ostatnie chwile.
 Wychodzą wiślacy. Ekipa Dumy Powiśla na szaro
 Czekamy na gospodarzy.
 Wychodzą gracze gospodarzy. Ekipa Hutnika błękitne koszulki białe spodenki
 Przywitanie Mateusza Pielacha z Bartkiem Tetychem.
1'  Zaczyna Hutnik
2' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL EMIL DROZDOWICZ!!!!!!!!!0:1 BRAWO WISŁA!!!! BRAWO EMIL!!!!
 Ależ udane rozpoczęcie wiślaków. Kapitalnie z prawej strony piłkę dograł Bartłomiej Bartosiak piłka trafiła do Emila Drozdowicza, który z bliska wpakował ją do siatki!!!!
3' Okazja dla ekipy Hutnika, ale Hafez nad bramką
 Uderzenie Wawszczyka mija bramkę Frasika
5' Banach w pole karne, ale uprzedzony w ostatniej chwili przez obrońców Drozdowicz
7' Faulowany Kondracki. Od rzutu wolnego Wisła
10' Dużo walki w Krakowie. Tego się spodziewaliśmy
11' Stracił piłkę w ataku Tetych. Od autu Wisła
12'  Kieliś
 Niestety gospodarze szybko wyrównują. Niezłe uderzenie z dystansy Kielisia, piłka po słupku wpada do siatki. Niestety mamy remis.
Walczyć WISŁA walczyć
14' Mogło być 1:2 ale zablokowane uderzenie Carlosa Daniela
18' Kolejna okazja dla gospodarzy wpadł w pole karne Wisły Hafez ale bardzo dobrze zatrzymuje jego strzał Piotrek Owczarzak
18'  Kieliś za faul na Wawszczyku
19' Kitliński wpada w pole karne, ale kolejny raz dobrze Owczarzak
20' Bardzo dużo nerwów. Widać, że wiślacy chcą dziś wygrać. Faulowany przez Kielisia Kondracki
 Zakotłowało się pod bramką Frasiaka, ale żaden z wiślaków nie zdołał oddać strzału. Ależ trudny mecz
22' Kondracki wywalcza rzut rożny....
23' Pomysłowe rozegranie rzutu wolnego po centrze Putona piłka trafia do Bartosiaka ten uderza, ale w rywala a piłka ląduje w rękach Frasika
24' Próba wymuszenia rzutu karnego przez Hafeza gramy dalej bez kartki
27' Nerwowo obie ekipy. Dziś nikt nie chce przegrać.
28' Przewinił w ataku Wilczyński
29' Leży Banach. Gospodarze w aut
31' Powoli zaczyna dziwne decyzje podejmować sędzia Idzik. Pchnięty Kondracki bez reakcji
32' Banach do Kubana ale ten zablokowany i tylko rzut rożny...
 Dobra centra Putona, ale Frasik pewnie to piąstkuje!!!
35' Faulował Hafez Kubana w ataku. Od wolnego Wisła
 Centra Bartosiaka z kłopotami, ale piąstkuje to Frasik
36'  Wawszczyk za zatrzymanie rywali. Od rzutu wolnego z 20 metra Hutnik
 Gola gola strzelcie k... gola na trybunach
 Kędziora ale pewnie Owczarzak
38' Drozdowicz do Carlosa Daniela, ale Portugalczyk zbyt lekko i pewnie Frasik
40' GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL CARLOS DANIEL!!!!!! BRAWO CARLOS!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!
 Brawo Wiślacy. Kapitalna akcja wiślaków centra w pole karne Bartosiaka do nadbiegającego Carlosa Daniela a Portugalczyk pewnym strzałem wpakował piłkę do siatki!!!
42' Dużo walki i nerwów, ale to wiślacy co aktualnie lepszą ekipą na Suchych Stawach
44' Pielach w aut
 Wilczyński az zadrażniłem bo upadł w polu karnym ale sędzia pokazał faul na wiślaku!!! UFF!!!!
45'  Koniec pierwszej połowy
 Protestują kibice Hutnika, bo sędzia zakończył pierwszą połowę jak na zegarze było 44:33.
 Wyjaśniając wszystkim zegar na miejscowym stadionie wystartował kilka sekund po gwizdku
 Sporo nerwów i emocji w pierwszej połowie. Mimo tego wiślacy zasłużenie prowadzą z Hutnikiem 2:1. Mamy nadzieję, że drugie 45 minut nie będzie gorsze i wiślacy będą mogli cieszyć się z ważnej wygranej.
 Zapraszamy na kilka minut przerwy
 Rozgrzewa się mocno Piotr Zmorzyński. Chyba Bulwa wejdzie na plac gry
 Wybiegają wiślacy. Brawo Panowie!!!!!
46'  Zmorzyński za Tetycha
 Są też gracze Hutnika. Za chwilę gramy. Oby o wygraną
47'  Kondracki
48' Kieliś wpadł w pole karne ale został zatrzymany przez wiślaków.
50' Odezwali się kibice Hutnika, którzy głośno wspierają swoich zawodników.
51' Pielach faulem zatrzymuje Wilczyńskiego
52' Pozdrowienia dla GKS-u Bełchatów a na murawie leży Bartosiak źle to wygląda.
 Pozdrowienia dla Widzew Łódź Widzew Widzew Łódzki Widzew .....
53'  Cheba za Bartosiaka
Ednilson za Banacha
55' Kuban nabija rywala. Od autu Wisła
56'  Wilczyński za niesportowe zachowanie w stronę arbitra
 Kilka słów za dużo powiedział Wilczyński sędziemu bocznemu więc słusznie ukarany żółtą kartką.
58' Wawszczyk centruje za mocno nie zdołał piłki opanować Drozdowicz w boisku i od bramki grę wznowi Frasik
59' Z dystansu Cheba nad bramką
 Będą dwie zmiany w ekipie rywali. Do gry gotowi Dominik Zawadzki oraz Sławomir Chmiel
 Teraz pozdrowienia dla Wisły domyślamy się, że chodzi o Wisłę Kraków ale nie wiemy :)
62' Dużo nerwów, ale wiemy jak ważne jest to spotkanie
65' Centra Zmorzyńskiego głową Świątek ale pewnie Owczarzak
 Dobre zdolności aktorskie posiada Hafez, który upadł bez kontaktu z rywalem!!!
66'  Kuban
Hafez
66'  Zawadzki za Kitilińskiego
Chmiel za Świątka
 Do gry w Wiśle przygotowuje się Piotr Lisowski
69'  Lisowski za Kondrackiego
70' Mądre zachowanie Stawrczyka, który zatrzymał kontrę Wisły
72' Ofiarnie Carlos Daniel zatrzymuje wbiegającego w pole karne Wisły Wilczyńskiego. Róg...
73' Zmorzyński prosto w Pielacha i kolejny corner dla Hutnika
 Źle gospodarze i od bramki grę wznowi Owczarzak
74' Faulowany wychodzący sam na sam Drozdowicz. Będzie rzut wolny dla Wisły
 Ale leżą dwaj zawodnicy gracz Hutnika oraz Emil Drozdowicz
 Długo trwa ta przerwa. Oby to nic poważnego
  Rafał Skórski drugi trener za protesty
 Niestety Carlos Daniel w mur!!!!
80'  Drąg za Hafeza
82' Wrzutka z lewej strony Wawszczyk na róg. Bronimy to!!!!
 Zła centra Zawadzkiego od bramki Owczarzak.
84' GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL EDNILSON FURTADO!!!!!! BRAWO EDEK!!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 Ależ bramka wiślaków!!! Brawo Edek kapitalne uderzenie szczpupakiem Ednilsona, który wykorzystał idealną centrę Cheby i wpakował piłkę do siatki!!! BRAWO WISŁA
85' Z pustej bramki wybija piłkę Pielach. Brawo Kapitanie!!!!
86'  Sobala za Kielisia
88' Głową Wilczyński nad bramką
89' Nie zdołał oddać strzału Ednilson, który wpadł w pole karne po podaniu od Putona
 Do gry gotowy Dylan Ruiz-Diaz
90' +8
90+1'  Dylan Ruiz-Diaz za Putona
 Przesadził teraz arbiter doliczając aż tyle minut ale cóż musimy walczyć!!!!
90+2' Za mocno Ednilson i szybszy Frasik
90+3' Zatrzymany przez Kubana jeden z rywali. Wytrzymać to!!!!!
90+4'  Lisowki za faul na Chmielu
 Niecelne uderzenie Zawadzkiego. Od bramki Piotr Owczarzak. Spokojnie Owca!!!!
90+6' Uprzedzony Drozdowicz. Wisła od autu
90+7' Pielach w aut
90+8' Jeszcze rzut wolny dla Hutnika
 Głową Sobala ale kapitalni Owczarzak na róg!!!! Brawo Owca!!!
90+9'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!
 Mamy to!!!! Suche Stawy ponownie zdobyte przez Wisłę. Bardzo mądra gra wiślaków, którzy wygrywają bardzo trudne spotkanie. Trzeba pochwalić ekipę Dumy Powiśla za mądrość i skuteczność. Możemy cieszyć się
 Cieszą się wiślacy!! Kółeczko i głośne WISŁA WISŁA WISŁA.
 Schodzą żegnani brawami kibiców wiślacy. Grupa fanów z Puław obecna na trybunach!!!!