1:0

Kunca (k)93 -
Arbiter: Wojciech Myć( Lublin)

Olszewski- Kajpust, Swędrowski, Duda, Darmochwał, Cichocki, Bonin, Michota, Łukasik, Kruczkowski, Paluch Kurek -Pigiel, Pielach, Wolanin, Rogala, Kiczuk, Kobiałka, Zmorzyński, Zuber, K.Puton. Wojczuk

Już w piątek 29 listopada puławska Wisła rozegra ostatnie w tym roku spotkanie. Tym razem w ramach półfinału Pucharu Polski zmierzymy się na Arenie Lublin z miejscowym Motorem. Początek naszej relacji od 16:45.
 16:18 Piotrek wita z Areny Lublin
 Ostatni raz w 2019 roku. W Lublinie około 10 stopni, ale jak dojeżdżaliśmy rozpadało się
 Jupitery na Arenie rozpalają się. Wiślacy na rozgrzewce
 Jest Julka i jest Piotrek na meczu. Ponadto bardzo mało ludzi. Termin piątkowy na pewno nie jest korzystny, ale stawka meczu ogromna. Finał Pucharu Polski
 Mamy składy. Bez zaskoczeń. Obie ekipy wystawiły dziś najmocniejsze składy jakimi dysponują aktualnie
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Paweł Socha, Karol Barański, Szymon Stanisławski, Włodzimierz Puton, Konrad Szczotka, Dawid Chudyba, Damian Bernat
 Na ławce Motoru zasiedli dziś Rafał Strączek, Adam Nowak, Kamil Kumoch, Bartosz Rymek, Dominik Kunca, Dawid Brzozowski, Jakub Knap
 W składzie wiślaków dwie zmiany co do ligowego spotkania w Zabierzowie. W bramce Krzysztof Kurek a od pierwszej minuty Rafał Kiczuk. Nie ma dziś niestety Łukasza Kacprzyckiego
 Na pewno trzeba przyznać, że to spotkanie ma odpowiednią oprawę. Mecz przy światłach na Arenie. Aż szkoda, że to nie jest finał rozgrywek. Ale mamy nadzieję, że Wisła wygra i w tym finale zagramy
 Na pewno będzie bardzo ciężko. Bardzo mocny skład Motoru.
 Trwa rozgrzewka a my pijemy ciepłą herbatę.
 Obie ekipy zeszły do szatni
 Spore korki w Lublinie to oznacza pustki na stadionie
 Wychodzą!!!!!!!!!!
 Wisła na czerwono, Motor żółte koszulki, białe spodenki
1'  Zaczyna Wisła
2' Faulowany K.Puton. Od wolnego Wisła
3' Ładna akcja Wisły Pigiel do Zmorzyńskiego, ale ten nie opanował piłki. Od bramki Olszewski.
4' Na spalonym Swędrowski.
5' Zablokowana centra Zubera. Wisła od autu
6' Pierwsze minuty bardzo wyrównane. Sporo walki ww środku pola.
 Widać, że obu ekipom zależy na wygranej. Wiślacy skupieni, aby nie popełnić błędu
7' Nad bramką Michota ale bez zagrożenia dla bramki Krzysztofa Kurka
8' Wolanin faulem zatrzymuje Kruczkowskiego. Od rzutu wolnego gospodarze. Trzeba uważać
 Wrzutka Swędrowskiego ale pewnie w bramce piąstkuje Kurek
12' Bardzo uważnie obie ekipy.
12' Bardzo dobra akcja wiślaków w pole karne Motoru wpadł Maciej Wojczuk ale uderzenie minęło bramkę Olszewskiego.
13' Doświadczenie Bonina, który najpierw sfaulował Kobiałkę a potem odkopnął piłkę.
15' Swędrowski faulował Zmorzyńskiego ale sędzia Myć każe grać dalej.
16' Na spalonym po podaniu Bonina Kruczkowski
17' Brzydki faul Dudy na Kobiałce. Wiślacy od rzutu wolnego
 Na dużo pozwala dziś sędzia Myć.
19' Zmorzyński do Pigiela, ale uderzenie tego drugiego zablokowane.
21' Bardzo zła centra Zmorzyńskiego. Od autu zacznie Motor
 Zakotłowało się pod bramką Motoru, ale nie zdołał oddać strzału Wojczuk,
22' Cały czas na stojąco ogląda mecz trener Pawlak udzielając wskazówek wiślakom
23' Bardzo groźnie pod bramką Wisły. Centrował Bonin głową Darmochwał ale piłka trafiła w poprzeczkę a chwilę później uderzenie Michoty po plecach Pielacha wychodzi na rzut rożny
 Swędrowski i kolejny corner, ale z drugiej strony
25' Wolanin faulem zatrzymuje Cichockiego. Kibice domagają się kartki.
27' Zmorzyński wywalcza rzut rożny dla Wisły
 Dobra centra Kobiałki, dwóch wiślaków padło w polu karnym ale sędzia Myć pokazuje gramy dalej
 Wszyscy rezerwowi na rozgrzewce.
30' Uderzenie Palucha broni Kurek i gospodarze zaczną od rzutu rożnego. Wydawało się, że Paluch był na spalonym
31' Bonin z dystansu i Kurek na rzut rożny.
32' To powinno być 0:1 Marcin Pigiel kapitalnie wycofał do nadbiegającego Kiczuka, ale ten uderzył w obrońcę Motoru
34' Ależ postawa Kurka w bramce Wisły. Kruczkowski idealnie podał do Darmochwała ten sam na sam z Kurkiem i broni bramkarz Wisły!!!! Brawo Krzysiu
35' Brzydko fauluje Zubera Swędrowski. Od wolnego Wisła
 Niezła centra K.Putona ale pewnie obrona Motoru
37' Obie ekipy chcą wygrać. Bardzo dużo walki, ale to w meczach Wisły z Motorem norma
38' Faulował w ataku Zmorzyński.
39' Do gry gotowy Konrad Szczotka
40'  Szczotka za Wolanina
41' Wiślacy zaczną grę od rzutu rożnego
42' Bonin wrzuca do Swędrowskiego, którego uprzedza w ostatniej chwili Kiczuk. Od rożnego Motor
 Piąstkowanie Kurka wyjaśnia sytuację.
45' Na spalonym Paluch
45'  Koniec pierwszej połowy
 Nie doliczył ani sekundy sędzia Myć. Bardzo wyrównane spotkanie na Arenie Lublin. Zarówno lublinianie jak i wiślacy mieli swoje okazje ale póki co po 45 minutach bramek nie oglądaliśmy. Oby druga połowa dla puławian była lepsza i skuteczniejsza. Oddajemy głos do studia. Na Arenę wrócimy za chwilę
 Wybiegają wiślacy.
 Do gry przygotowany Włodzimierz Puton
46'  Włodzimierz Puton za Zmorzyńskiego
46'  Zaczyna Motor
47'  Swędrowski za bardzo brzydki faul na Krystianie Putonie
48' W środku boiska faulowany Wojczuk
49' 734 osoby ogląda ten mecz.
50' Brawo Krzysztof Kurek!!! Kapitalnie Kurek w sytuacji sam na sam zatrzymuje nogami strzał Palucha
52' Z dystansu Bonin, ale pewnie łapie piłkę Kurek
53' Padł w polu karnym Wisły Kruczkowski ale sędzia mówmy gramy dalej
57' Mamy tutaj Krzysztof Kurek show. Podaje Darmochwał sam na sam z Kurkiem Swędrowski i broni to Krzysiek!!!! Brawo!!!!
 Do gry gotowy Dominik Kunca
60'  Kunca za Kruczkowskiego
60'  Stanisławski za Kobiałkę
61' Uderzenie Stanisławskiego ale pewnie Olszewski w bramce Motoru
63' Uderzenie Wojczuka, ale za lekkie i pewnie broni Olszewski
66'  Michota za faul na Stanisławskim
66' Dobra centra K.Putona, ale Olszewski piąstkuje
68' Darmochwał po gwizdku odkopuje piłkę. Dziwne zachowanie eks-wiślaka
 Uraz Kiczuka. Przerwa w grze.
 Do gry gotowy Dawid Chudyba
70'  Chudyba za Kiczuka
71'  Zuber
 Bardzo groźna okazja dla Motoru. Bronimy!!!!!!!!!!!
 Kolejny uraz wiślaka
 Opuszcza na chwilę plac gry Zuber. Ekipa Motoru od rzutu wolnego z 20 metra od bramki Kurka
 Będzie zmiana w Wiśle
 Zakotłowało się pod bramką Wisły, ale kończy się to rzutem rożnym
73'  Barański za Zubera
74'  Kumoch za Bonina
Nowak za Palucha
75' Solowa akcja Stanisławskiego, ale piłkę łapie Olszewski
76' Stanisławski wywalcza aut
79' Błąd puławskiej obrony w pole karne Wisły wpadł Darmochwał, ale uderzył nad bramką Kurka
 Pigiel wywalcza rzut rożny....
 Zablokowany strzał Rogali
80' Tym razem głową uderzał Pielach, ale piłka obok bramki Olszewskiego
81' Wiślacy od autu
82' Uderzenie Pigiela ale tylko róg.....
83' Kunca wpadł w pole karne i wywalczył rzut rożny dla Motoru
 Faulował w ataku jeden z zawodników Motoru.
 Pajace Pajace z trybun.
 Wulgaryzmy na Arenie Lublin
85' Krzyczą jazda z k... kibice z Lublina
86'  K.Puton za protesty bo Krystian chwilę wcześniej był faulowany
87' Faulowany Szczotka i znowu gwizdek arbitra milczy
88' Możliwe że potrzebna będzie tutaj dogrywka
89' Mógł zostać bohaterem Wojczuk, ale uderzył zbyt lekko i broni Olszewski
 Skurcze łapią Wojczuka. Nabiegał się Wojo
90' +4
90+1'  Rymek za Darmochwała
90+2' Brzydkie zachowanie Cichockiego, który ciągnął za koszulkę Barańkiego
90+3' Duda faulem zatrzymuje Stanisławskiego
 Olszewski ratuje Motor!!!! Głową Stanisławski broni to Olszewwski
90+4'  Nowak
90+5' Zablokowane uderzenie Kumocha...
90+6' Rogala z linii bramkowej!!!!
 Ciśnie Motor i Kurek na róg!!!!!
90+7'  Koniec drugiej połowy
 Na szczęście wiślakom udało się utrzymać bezbramkowy remis i czeka nas 30 minut dodatkowych emocji
 Gramy dwa razy po 15 minut. Jeśli to nie przyniesie rozstrzygnięcia potrzebne będą karne.
90'  Zaczyna Motor
91' Będzie rzut karny dla Motoru!!!! Faulował jednego z rywali Piotr Rogala!!!!
 Wykonawcą jedenastki będzie Kunca
93'  Kunca
 Niestety pewne uderzenie Kuncy, który strzelił lekko w środek bramki Krzysztof Kurek poszedł w prawą stronę.
97' Zatrzymany K.Puton
99' Złe uderzenie Stanisławskiego. Od bramki Olszewski
100' Na spalonym Wojczuk.
101' Wiślacy zaczną od rzutu rożnego
103' Kolejny z wiślaków na boisku. Sporo walki dzisiaj i sporo sił zostawili zawodnicy Dumy Powiśla
104' Rymek nad bramką Kurka
105'  Koniec pierwszej części dogrywki
 Fatalnie rozpoczęła się dla puławian pierwsza część dogrywki od niepotrzebnego faulu i rzutu karnego. Puławianie mają 15 minut na zmianę niekorzystnego wyniku
106'  Zaczyna Wisła
107'  Bernat za Pigiela
 Tak to nie pomyłka. Można tutaj zmienić aż 7 zawodników
109' Powinno być 1:1. Kapitalnie podawał Barański ale Wojczuk nie przeciął tego podania
110' Pielach faulem zatrzymuje Swędrowskiego
112' Niecelna próba Stanisławskiego
113'  Kajpust za faul na wychodzącym sam na sam Wojczukiem
 Rzut wolny dla Wisły z około 20 metra od bramki Olszewskiego
 W mur K.Puton.....
116' Karny krzyczą już kibice na Arenie.
117' Barański zatrzymuje Kuncę
118' Barański uderzony w twarz!!!!!
119' Cudowne ozdrowienie Kumocha, który upadł i leżał z dobrą minutę
119' Faulował Swędrowski w ataku
120' Wojczuk nad bramką Olszewskiego
120+1' Faulowany w ataku Rogala
  Rymek
122'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się wiślakom odczarować Areny Lublin. Po rzucie karnym wykorzystanym przez Dominika Kuncę ekipa puławskiej Wisły przegrała z Motorem 1:0.
 Puławianie nie byli gorsi, ale niestety kolejny raz zabrakło skuteczności. Szkoda, ale cóż pozostaje nam liga i wiosenny rewanż.