1:1

Żemło (s) 30 - Szymankiewicz 23
Arbiter: Tomasz Marciniak ( Płock)

Kochalski- Wojcinowicz, Rybkiewicz, Mazurek, Więdłocha, Szumilas, Grzelak, Nemanic, Jankovic, Kalinowski, Skwarczek Madejski- Pielach, Poznański, Żemło, Sulkowski, Sedlewski, Kobiałka, Szymankiewicz, Maksymiuk, Meskhia, Ploj

Już w środę 4 kwietnia puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem przy Parkowej w Legionowie z Legionovią. Początek naszej relacji od 16:15
 16:19 Piotrek wita ze stadionu Miejskiego w Legionowie
 Dziś późno wiele korków po drodze, ale jesteśmy.
 Dzięki Adqsowi udało się zorganizować prąd w Legionowie
 Obie ekipy w szatniach
 Mamy składy. Już je podajemy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Jakub Zolech, Sylwester Patejuk, Piotr Zmorzyński, Robert Hirsz, Ivan Litwniuk, Adrian Popiołek, Krystian Żelisko
 Na ławce Legionovii zasiedli Bartosz Kowalczyk, Daniel Kutraba, Gracjan Kuśmirek, Bartosz Waleńcik, Mario Vasilj, Konrad Zaklika, Mateusz Leleno
 Około 20 stopni ciepła. Słońce za chmurami, ale nie pada
 Na trybunach około 50 kibiców
 Wychodzą!!!!!!!
 Wisła zagra w pasiakach, Legionovia żółte koszulki, czerwone spodenki
 Kółeczko wiślaków i pytanie kto wygra!!!!!!
 WISŁA WISŁA krzyczą zawodnicy Dumy Powiśla
1'  Zaczyna Legionovia
3' Dużo walko w środku pola
 Widać jak ważny jest ten mecz dla obu ekip. Niewielu fanów.
4' Przerwa w grze. Jeden z graczy gospodarzy doznał urazu
5' Ploj zatrzymany przez obrońców. Od bramki Kochalski
 Na trybunach grupka dzieci dopinguje Legionovię. Co chwila piskliwym głosem Legionovia
7' Piłka w siatce gospodarzy, ale niestety sędzia asystent pokazuje spalonego.
 Uderzał Irakli Meskhia. Niestety nie mamy szczęścia.
9' Legionovia na trybunach. Na boisku potknął się Sedlewski i od bramki gospodarze.
12' Kobiałka do Sedlewskiego, ale za mocne. Dobra próba pomocnika Wisły
13' Próbował uderzać głową Grzelak, ale pewnie czuwał nad sytuacją Madejski
14' Centrował z rzutu wolnego Sulkowski głową Pielach obok bramki
 Sedlewski wywalcza róg... Może teraz??
 Poznański w poprzeczkę....!!!!!
16' Rzut wolny dla Wisły po faulu na Meskhii
 Niestety w mur wiślacy
18' Dziwne zachowanie arbitra. Czysto zabiera piłkę Maskymiuk i co?? I rzut wolny
19' Jednak nie ma kartki dla zawodnika z Legionowa. Dziwne
 Faulowany był Kacper Szymankiewicz.
21' Rzut rożny dla gospodarzy
 Uderzał Szumilas ale w nogi obrońców Wisły
23' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL KACSPER SZYMANKIEWICZ!!!!!! BRAWO KACPER!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!
 Ależ bramka Szymankiewicza. Uderzenie stadiony świata, z około 27 metrów jak podopowiada Kopia. Wolej w stylu Piotra Wlazły z Wisły Płock.
25'  Jankovic
27' Za krótkie dośrodkowanie Sedlewskiego
29' Ucichły trybuny w Legionowie. Przeżywają tylko kibice Wisły
 Faulowany Ploj i co?? Gramy dalej
30'  Żemło
 Sambójcze trafienie Piotra Żemły. Uderzał zza pola karnego Mazurek, odbił piłkę Madejski uderza Mazurek i piłka po nogach Żemły wpada do siatki
33' Rzut rożny dla Wisły
 Co tu się dzieje??? Jakub Poznański drugi raz w poprzeczkę bramki gospodarzy!!!!!!
35' Uderzenie Maksymiuka. Obok bramki. Wisła ma tutaj przewagę, ale i dużego pecha
37' Co tu się dzieje!!!!! Uderzenie Sulkowskiego ręką wybija obrońca Legionovii. I co?? I nie ma karnego!!!!!!!!!!!!
39' Solowy rajd Więdłochy, ale uderzenie nad bramką
40' Sulkowski faulowany
 Na trybunach okrzyki Robert Lewandowski
 Szymankiewicz w mur....
41' Ploj do Szymankiewicza, ale pomocnik Wisły źle przyjął piłkę
44' Z dystansu Szumilas ale pewnie Madejski
1' +1
45+1' Jeszcze rzut wolny dla Wisły. Może teraz???
 Faul w ataku jednego z wiślaków. Od bramki Kochalski
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Niestety bardzo pechowo ułożył się dla Nas to spotkanie. Wiślacy mają tutaj przewagę ale niestety mamy tylko remis.
 Wiślacy mieli dwie poprzeczki po uderzeniu Poznańskiego, uderzenia Maksymiuka i Pielacha, ale piłka jak zaczarowana nie chce wpaść do bramki Legionovii
 Oby drugie 45 minut było dla Nas szczęśliwsze. Wracamy do Legionowa za chwilę
 Na meczu obecny Marek Citko, który zrobił sobie selfie z Kopią
 W przerwie historia Wisły. Oczywiście z naszej strony.
 Do gry gotowy Piotr Zmorzyński
46'  Zmorzyński za Żemło
47' I już od wolnego Wisła. Faulowany Meskhia. W przerwie uraz zgłosił Piotr Żemło. Wisła teraz czwórką w obronie
 Uderzał Pielach, ale bardzo niecelnie
48' Nie opanował piłki Zmorzyński
 Dużo nerwów nas kosztuje ten mecz. Jesteśmy lepsi, ale tylko remis przy Parkowej
50' Błąd Kochalskiego piłka trafia do Meskhii wypluwa przed siebie Kochalski ale ostatecznie ją łapie!!!
 Będzie zmiana u gospodarzy.
 Do gry szykuje się Kutarba.Z boiska zejdzie Kalinowski
53' Centra Sulkowskiego uderza Ploj i nie ma bramki!!!!!! Czemu to nie wpada???
53'  Kutarba za Kalinowskiego
55'  Skarczek
55'  Vasilijl za Mazurka
56' Centra Iry, ale fauluje w ataku Poznański
 Do gry szykuje się Robert Hirsz
57'  Hirsz za Ploja
60' Do ławki zaproszony Sylwester Patejuk
61' Ira do Hirsza ten nieczysto uderza i piłka obok bramki Kochalskiego
62'  Patejuk za Kobiałkę
  Kuśmierek za Szumilasa
63' Hirsz faulowany w środku pola
 I faul w ataku....
66' 100% sytuacja dla Wisły. Wyłożenie piłki przez Zmorzyńskiego do Patejuka ten uderza, ale nad bramką...
68' Sedlewski kapitalnie prawą stroną wyłożył piłkę do Hirsza a ten uderza w słupek....
 Skręcił nogę Szymankiewicz, ale chyba da radę grać
69' I znowu uraz Szymankiewicza.
 Wstał Kacper. Gramy dalej
 Sedlewski w nogi....
 11 graczy Legionovii skupionych na obronie cennego remisu.
 Do gry gotowy Konrad Zaklika
72'  Zaklika za Rybkiewicza
74' Więdłocha wpadł w pole karne ale uderzył fatalnie. Jedna z nielicznych kontr gospodarzy
76' Do gry gotowy Krystian Żelisko
78'  Hirsz za próbę wymuszenia rzutu karnego
78'  Żelisko za Meskhię
78' Czas ucieka....
79' Faulował Sedlewski. Od wolnego gospodarze
80 ' Hirsz do Patejuka ten uderza ale niecelnie.....
81' Faulowany Hirsz
 I wiślacy mają rzut wolny. Teraz Pany!!!!!!!!
 Mocna centra Sulkowskiego kolanem Patejuk. Nad bramką!!!!
84' Uderzał Patejuk nad bramką.....
85' Oby dalej gracze Legionovii
87' Sulkowski wywalcza aut
88' Walczymy jeszcze!!!!!
88' Zmorzyński traci
 Zagramy 4 minuty dłużej
90' +4
90+1' Wrzutka gospodarzy wyłapana przez Madejskiego
 Jeszcze faul
90+2' Do przodu jeszcze!!!!!!
90+3' Jeszcze rzut wolny!!!!!
 Wszyscy!!!!!!!!!!!
 Sulkowski ale pewnie Kochalski
90+4' Jeszcze ostatnia szansa!!!!!!
90+5'  Koniec spotkania
 Niestety. Nie udało się wiślakom wygrać tego spotkania. Ogromna przewaga Wisły w tym spotkaniu, ale i ogromny pech i brak szczęścia.
 Do domu wracamy z jednym punktem, który cieszy tylko miejscowych. My jesteśmy smutni i źli