0:0

-
Arbiter: Paweł Malec ( Łódź)

Małecki, Cichy, Poznański, Szywacz, Żołądź, Lewiński, Kacprzycki, Boetchther, Świechowski, Szubert, Księżniakiewicz Penkovets, Turzyniecki,Pielach, Budzyński, Głaz, Duda, Maksymiuk, Szczotka, Kalita, Pożak, Khlebasolau

Już w sobotę 23 kwietnia puławska Wisła zagra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Kołobrzegu z miejscową Kotwicą. Początek naszej relacji od 16:45.
 16:16 Piotrek wita ze stadionu Miejskiego w Kołobrzegu
 Piękna pogoda w tym nadmorskim kurorcie. Około 11 stopni na niebie żadnej chmurki
 Bramkarze Wisły Nazar Penkovets i Patryk Sobczak wraz z trenerem Adamem Piekutowskim na rozgrzewce
 Mamy już składy. Zaraz je podamy
 Na wiślackiej ławce zasiedli dziś Patryk Sobczak, Klimas Gusocenko, Mateusz Olszak, Adrian Popiołek,Tomasz Sedlewski, Sebastian Wrzesiński
 Są wiślacy na rozgrzewce. Oczywiście tradycyjne brawa.
 Na ławce Kotwicy dziś Paweł Waśków, Tomasz Rydzak, Karol Zieliński,Paweł Szutebberg, Tomasz Bejuk, Mateusz Wrzesień
 16:35 Piotrek wita raz jeszcze. Niezbyt wielu kibiców na trybunach. Ludzie za to na deptaku, czy w porcie w Kołobrzegu
 Na meczu obecni bracia Grzegorz i Paweł Nowosadzcy.
 Miejscowi z szacunkiem mówią o dziennikarzach z Puław. No tak 700 km to jednak kawałek.
 Wychodzą
 Wisła na czerwono, Kotwica białe koszulki niebieskie spodenki
1'  Zaczyna Kotwica
3' Groźnie uderza Szubert Penkovets na róg
4' Uderza Maksymiuk nad bramką
9' Dużo walki w środku pola. Widać, że Wisła nastawiona na walkę o 3 punkty
10' Szczotka pada w polu karnym, ale o faulu chyba nie ma mowy. Szkoda
12' Co ciekawe dziś w II lidze nie zobaczyliśmy żadnej bramki.
13'  Lewiński za bardzo brzydki faul na Pożaku
15' Faul Szczotki na Kacprzyckim. Domagali się kartki gospodarze na szczęście bez kartonika
16' Brzydki faul na Dimie. Denerwują się gospodarze, ale nasz zawodnik ostro ucierpiał.
18' Centra Boetchthera mija wszystkich. Od bramki Penkovets
20' Kolejny brzydki faul tym razem nie wytrzymał Świechowski. Ucierpiał Mateusz Pielach
22' Kolejny raz z dystansu uderza Szubert. Obok bramki w której stoi Nazar Penkovets
23' Faulowany Pożak. Od wolnego Wisła
25' Uderza Kalita minimalnie niecelnie
26' Kacprzycki sam na sam i broni Penkovets
 Wygraj to dla Nas śpiewają Fani Kotwicy. Parafrzując wygraj to dla Nas Wisełko wygraj to dla nas
29' Ależ szansa Kotwicy. To powinno być 1:0. Kapitalną piłkę dograł Szubertowi Boetchther, ale ten sam na sam z Penkovetsem nie trafia w bramkę
31' Tym razem od wolnego Wisła. Przy piłce Głaz i Khlebasolau
 Uderza Dima, ale pewnie w bramce Kotwicy Małecki.
32' Uprzedzony Kalita i mamy róg. Pierwszy corner w tym spotkaniu.
 Może teraz??
 Złe rozegranie cornera i od bramki gospodarze.
36' Dużo gry w środku pola. Piękne słońce nadal nad Kołobrzegiem
38' Wisełko jesteśmy z Tobą nigdy Cie nie zdradzimy bo my Kochamy Cię....
39'  Świechowski za brzydki faul na Głazie
 Źle to wygląda wejście Świechowskiego byo spóźnione i w nogi naszego gracza....
40' Głaz wraca do gry
41' Kalita wywalcza róg....
42'  Khlebasolau
Ostre wejście Khlebasolau
43' Zderzenie Pożaka i Małeckiego. Od wolnego Kotwica, ale wcześniej jakiś uraz bramkarza Kotwicy
 Przerwa w grze
 Będzie zmiana w bramce Kotwicy krzyczą masażyści.
 Ale nie chyba zdolny do gry będzie Małecki.
45' +3
 Tak jest z bramkarzem Kotwicy wszystko OK. To możemy grać.
45+2' Nie opanował piłki Khlebasolau. Mogła być dobra kontra Wisły
45+3'  Koniec pierwszej połowy
 Wyrównane spotkanie w Kołobrzegu. Groźniejsze okazje mieli gospodarze, jednak w pierwszej połowie dobrze w bramce Wisły spisywał się Nazar Penkovets. Wiślacy odgryźli się kilkoma strzałami ale na razie bez bramek
 Zapraszamy na kilka minut przerwy. My wracamy za chwil parę
 Aż żałuje,że jadłem obiad bo dziś na stadionie całkiem dużo jedzenia.
 Między innymi żur z kotła. Skupimy się na kawie.
 Są wiślacy
 Będzie zmiana. W szatni pozostał Khlebasolau na placu gry witamy Tomasza Sedlewskiego
46'  Sedlewski za Khlebasolau
47' Z rożnego Wisła pewnie głową wybija Poznański
 W międzyczasie jeden z fanów Kotwicy to Pan jeździ z Wisłą wszędzie?. Odpowiadam, że staram się :)
 W Częstochowie i w Stargardzie 0:0 po 90 minutach gry.
50' Ależ okazja dla Kotwicy. Uderza Szubert i Penkovets na róg
52' Sedlewski ambitnie powalczył, ale zamiast wywalczyć róg został nabity i od bramki gospodarze.
55' Szubert fauluje jednego z wiślaków. Od bramki Penkovets
56' Kalita wykłada piłkę przed pole karne do Pożaka, ten uderza obok bramki!!
58' Ostre wejście Głaza. Leży zawodnik Kotwicy.
59'  Głaz
 Przerwa w grze. Udzielana jest pomoc zawodnikowi Kotwicy
60' Boetchther z wolnego pewnie Penkovets
 Do gry szykuje się Mateusz Olszak
61'  Olszak za Pożaka
62' Dużo nerwów na boisku za mocnych podań z obu stron
63' W polu karnym uprzedzony Sedlewski i róg dla Wisły...
 Niezbyt dobre wykonanie tego cornera. Mają pretensje do arbitra gospodarze
64' Faulowany Budzyński. Od wolnego Wisła. Powoli wstaje nasz obrońca
66' Z dystansu Olszak. Niecelnie
67' Jakieś skurcze gracza gospodarzy. Przerwa w grze.
68'  Bejuk za Kacprzyckiego
70' Budzyński uprzedza Szuberta i róg dla gospodarzy
71' Źle Penkovets przy wznowieniu Duda w aut
 W zespole gospodarzy do gry szykuje się Błażej Nowak
72' Turzyniecki nabija rywala i kolejny róg
 Uderzył ale zbyt lekko piłkę Pielach
74' Zablokowany Sedlewski Turzyniecki uderza nad bramką
75'  Błażej Nowak za Świechowskiego
75' Kolejna szarża Sedlewskiego. Od wolnego wiślacy
 Szybkie wznowienie uderzenie i mamy róg. Walczyć Wisła walczyć!!
76' Centra w pole karne Kotwicy i gospodarze w aut
77'  Wrzesień za Boetchthera
 Trzeba powiedzieć,że to dobry mecz Boetchthera, który był bardzo aktywny
78'  Zieliński za Szuberta
81' Denerwuje się trener Bławacki.
82' Niebezpiecznie pod bramką Penklovetsa. Rzut wolny na 20 metrze od bramki Wisły
83' Centrował Nowak głową Poznański i Penkovets na róg
83'  Popiołek za Szczotkę
85' Olszak uderza w Sedlewskiego....
 Ostatnie minuty. Walczyć Wisła walczyć!!!!
86' Duda w aut. Spokojnie jeszcze gramy!!!!
88' Jeszcze gramy!!!!! Walczyć trenować Wisła musi panować!!!
89' Ależ pretensje kibiców, że ręka zagrał Maksymiuk. Fakt został w nią trafiony leżąc. Ale chyba racje miał sędzia
90' +3
 Co ciekawe sędzia techniczny pokazał to na palcach nie na tablicy...
90+1'  Wrzesiński za Kalitę
90+2' Kotwica ewidentnie szuka karnego. Teraz chciał się w polu karnym wywrócić Bejuk
90+3' Zablokowany Głaz... Dlaczego??
90+4' Popiołek i aut...
90+5'  Koniec spotkania
 Bardzo wyrównane spotkanie w Kołobrzegu. Obie ekipy miały swoje okazje, ale piłka nie chciała wpaść do siatki.