- Ogar 57, Krykun 80
Arbiter: Tomasz Marciniak ( Płock)

Pawlikowski- Sedlewski, Poznański,Żemło, Szymankiewicz, Kobiałka, Popiołek, Litwniuk, Zmorzyński, Pozak, Zulciak Cabaj- Pietras, Masiuda, Ogar, Kitliński, Wojcieszyński, Furtak, Wójcik, Kiebzak, Kalemba Wrześniewski

Kartki:

Już 2 czerwca puławska Wisła pożegna się z II ligą i swoimi kibicami w tym sezonie spotkaniem z Garbarnią. Zaprażamy na relację z tego spotkania od 16:45
 16:25 Piotrek wita ostatni raz w sezonie ze stadionu MOSIR-U
 Smutny to mecz dla wiślaków, bo to nasze pożegnanie z II ligą...
 No ale musimy go rozegrać. Upalnie w Puławach. Meteorolodzy zapowiadają burze. Lekko się chmurzy
 Trwa rozgrzewka. Mamy składy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Sebastian Madejski, Łukasz Dębowski, Damian Bernat, Sylwester Patejuk, Robert Hirsz, Dawid Chudyba, Dawid Brzeski
 Na ławce Garbarni zasiedli natomiast Kamil Nowak, Rafał Górecki, Grzegorz Gawle, Arkadiusz Garzeł, Karol Kostrubała, Serhii Krykun, Mateusz Ciesielski
 Nie spodziewaliśmy się takiego spotkania, no ale piłkarski los bywa okrutny i przewrotny.
 Nie będziemy mówić nic o frekwencji bo na trybunach ledwie 20-30 kibiców. To dramat
 Duszno i parno w Puławach. Szykuje się chyba burza.
 Obie ekipy w szatniach. Zaraz gramy pożegnalny mecz w II lidze.
 Garbarnia na brązowo-czarno, Wisła w pasiakach.
 Wychodzą!!!
 Jeszcze przywitanie obu kapitanów Krzysztofa Kalemby i Jakuba Poznańskiego
1'  Zaczyna Garbarnia
 Zaczynamy ostatni mecz w II lidze. Jak powiedział dziś Paweł Nowosadzki warto ginąć, za te barwy. Tak więc wierzymy w wygraną.
 Mecz toczony w zupełnej ciszy. Około 100 kibiców na trybunach. Klatka pusta
3' Wójcik płasko w pole karne Ogar z pierwszej piłki obok bramki Tomasza Pawlikowskiego
4' I kolejna szansa dla gości z Krakowa. W pole karne wpadł Ogar, ale dobrze Pawlikowski i od bramki zacznie Wisła.
7' Bardzo spokojne spotkanie. Sporo gry w środku pola
9' Kontra Wisły. Z lewej strony piłkę centruje Piotr Zmorzyński głową uderza Kacper Szymankiewicz obok bramki. Pojawił się bęben i my chcemy gola Wisełko my chcemy gola
11' W pole karne Wisły wpadł Wójcik, ale uderzył fatalnie. Od bramki Pawlikowski
13' Na spalonym Pożak.
14' W pole karne Wisły wpadł Wójcik ale Litwniuk zatrzymuje rywala i tylko róg dla gości
14' Kontra Wisły ale Szymankiewicz źle i pewnie obrona z Krakowa.
 I kolejna okazja dla Wisły. Sedlewski wrzuca i aut dla Wisły. Zdenerwował się Marcin Cabaj na swoich kolegów i w mało parlamentarnych słowach zwracał im uwagę.
17'  Furtak za faul na Zmorzyńskim.
 Rzut wolny dla Wisły na 20 metrze od bramki Cabaja.
 Uderza Zulciak, ale piłka nad bramką Garbarni.
20' Tym razem rzut wolny dla gości. Około 25 metrów od bramki Pawlikowskiego
 W mur krakowianie. Tylko aut dla gości
22' Ależ parada Pawlikowskiego po uderzeniu zza pola karnego Kiebzaka. Broni Pawlikowski i róg dla przyjezdnych.
 I kolejny corner dla krakowian.
25' Pożak nabija rywala i Wisła zacznie od rogu
 Krótkie rozegranie rogu, ale kończy się na strachu dla przyjezdnych.
26' Uderza Zulciak, ale niestety piłka leci obok bramki Cabaja
27' Powinno być 1:0 dla Wisły sam na sam z Cabajem znalazł się Piotr Zmorzyński, ale bramkarz Garbarni broni!!!!
28' Zero ruchu powietrza w Puławach. Naprawdę upalni i parno. Przypieka słoneczko.
31' Centra Wójcika i kolejny róg dla gości
31' Głową bardzo groźnie Masiuda, ale piłka o metr od słupka bramki Wisły
34' Jak na razie wyrównane spotkanie. Widać, że Wisła chce to wygrać i pożegnać się wygraną z kibicami i II ligą
35' Ogar zza pola karnego, ale piłka po jego strzale uderza w poprzeczkę i wychodzi poza pole gry.
36' Z dystansu Wojcieszyński, ale Pawlikowski na raty ale broni
39' Bardzo dobre przerzucenie piłki do Sedlewskiego te wpada w pole karne gości, ale piłka po jego uderzeniu trafia w boczną siatkę.
40' Ależ akcja Zmorzyńskiego. Mijał rywali jak tyczki ale źle podał do Niklasa Zulciaka, który był na spalonym. Szkoda
42' Za mocne podanie do Sedlewskiego. Od bramki Cabaj
45'  Koniec pierwszej połowy
 Za nami pierwsza połowa tego spotkania. W pierwszych 45 minutach oglądaliśmy bardzo wyrównane spotkanie w Puławach. Obie ekipy miały swoje okazje bramkowe, ale goli przy Hauke-Bosaka nie oglądaliśmy
 Liczymy, że druga połowa będzie dla wiślaków lepsza i zobaczymy wygraną na pożegnanie się z II ligą. My zapraszamy na kilka minut przerwy
 Wracamy do Was za kilka minut
 Są już wiślacy.
 Będzie zmiana w Wiśle.
46'  Hisz za Popiołka
46' Kitliński uderza, ale piłka szybuje obok bramki Tomasza Pawlikowskiego
47' Dobra kontra Wisły wpadł w pole karne Pożak, ale uderzył nad bramką Cabaja. Dobra akcja wiślaków.
49' Pożak prawą stroną podaje do Zulciaka, ale ten nie zdołał dobrze przyjąć piłki i kończy się na strachu dla gości.
52' Pożak wpada w pole karne wydaje się, że powinien być róg, ale sędzia Marciniak każe zaczynać Cabajowi od bramki
52' Ależ okazja dla Wisły. Wychodzi sam na sam z Cabajem Zulciak lobuje bo ale w ostatniej chwili broni to Cabaj. Naprawdę fajny mecz w Puławach
 Będzie zmiana w Garbarni. Do gry gotowy Arkadiusz Garzeł
56'  Garzeł za Wrześniewskiego
57' Ogar
 Wrzutka z rzutu wolnego w pole karne Wisły i z bliska Tomasz Ogar pakuje piłkę do siatki
60' Za mocne podanie do Sedlewskiego.
 Będzie zmiana w Wiśle. Do gry gotowy Sylwester Patejuk
62'  Patejuk za Pożaka
64'  Serhii Krykun za Ogara
65' Z dystansu Kiebzak nad bramką Pawlikowskiego
 Tym razem zza pola karnego uderza Wojcieszyński, ale piłka leci nad bramką Wisły
 Rzut wolny dla Garbarni. Znowu groźnie może być pod bramką Wisły
 Wrzucał piłkę Wojcieszyński, ale do nikogo. Od bramki Pawlikowski
70'  Brzeski za Kobiałkę
72' Kolejny rzut wolny dla Gararni
 Po centrze Wojcieszyńskiego uderza Masiuda głową, ale niecelnie
 W odpowiedzi kontra Wisły, ale Patejuk zatrzymany w tej kontrze
74' Faulowany Szymankiewicz. Od wolnego Wisła
75' Tym razem przewinił Szymankiewicz. Od wolnego goście.
 Tym razem nogą Masiuda, ale obok bramki
77' Za mocne podanie do Hirsza pewnie Cabaj
79' Kolejny rzut wolny dla gości.
 I mamy róg dla krakowian
 Do gry gotowy Damian Bernat
 Będzie debiut młodego wiślaka w II lidze.
80'  Krykun
 Ależ uderzenie Krykuna piłka po jego strzale trafia w okienko bramki Wisły
81'  Bernat za Zmorzyńskiego
82'  Gawle za Wójcika
84' Źle stanął Szymankiewicz. Chyba skręcił nogę.
 Schodzi z boiska Szymankiewicz. Mamy nadzieję, że da radę zagrać jeszcze te ostatnie minuty
86' Sedlewski i mamy róg
87' Jeszcze wiślacy grają.
 Krykun do Kiebzaka i róg dla gości
88'  Ciesielski za Kiebzaka
90' +3
90+1' Za mocne podanie do Sedlewskiego. Od autu Garbarnia
90+2' Uderzał jeszcze Krykun ale obok bramki Wisły
90+3' Jeszcze od rzutu rożnego goście.
90+4' Wpadł w pole karne Garbarni Sedlewski ale nie zdołał oddać strzału
90+5'  Koniec spotkania
 Wisła przegrywa na pożegnania z II ligą z Garbarnią Kraków. Mecz był wyrównany, ale więcej skuteczności wykazała ekipa gości, która wygrywa z Wisła
 Mimo wyniku idą zawodnicy podziękować kibicom za doping i za obecność. A nad Puławami grzmi.