Zulciak 61 - Podliński 82
Arbiter: Jacek Lis ( Ruda Śląska)

Madejski, Sedlewski, Poznański, Żemło, Sulkowski, Głaz, Maksymiuk, Szymankiewicz, Smektała, Zulciak, Hirsz
Misztal- Klepczarek, Długołęcki, Sobków, Machalski, Smoliński, Kubicki, Stryjewski, Włodarczyk, Budek, Tarnowski

Już w sobotę 30 września puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem do Puław zawita Znicz Pruszków. Początek naszej relacji z Hauke-Bosaka 1 od 15:45
 15:41 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Idealna pogoda do gry. Około 17 stopni ciepła, słońce. Mamy składy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Sebastian Murawski, Dawid Pożak, Piotr Darmochwał, Irakli Meskhia, Adrian Popiołek, Alen Ploj
 Na ławce Znicza zasiedli dziś Michał Olczak, Michał Kucharski, Michał Michalak, Kamil Włodyka, Bartłomiej Faliszewski, Karol Podliński, Marcin Rackiewicz
 Trwa rozgrzewka. Bardzo mało osób na trybunach
 Obie ekipy już w szatniach.
 Trwa zraszanie murawy
 Obie ekipy w szatniach. Zaraz gramy. Wiemy, że Wisła zagra w swoich pasiakach, Znicz żółte koszulki czerwone spodenki
 Wychodzą!!!!!!!!!!!
 Dziś piłkarzy Wisły wyprowadziły dzieci z Bobrów Karczmiska.
 Zaraz kółeczko wiślaków!!!!!! I pytanie kto wygra mecz!!!!!!!!!!!!
 I głośne WISŁA!!!!!!!!!!!!
1'  Zaczyna Znicz
2' I okazja dla Znicza. Machalski do Sobkówa uderza ten drugi uderza obok bramki
3' Dużo walki w środku pola, dużo walki i nerwów.
5' Zza pola karnego uderza Niklas Zulciak, ale za lekko i pewnie w bramce Znicza Piotr Misztal
9' Centra Smektały Szymankieewicz uprzedzony i mamy róg
 Radzą sobie obrońcy Znicza, piłkę jednak przejmuje Niklas Zulciak centruje a tam głową uderza Arkadiusz Maksymiuk. Piłka leci obok bramki.
11' W odpowiedzi kontra Znicza Smoliński zablokowany przez Żemłę i róg dla gości
12' Jakub Smektała wpadł w pole karne Znicza uderzył i Misztal na róg...
 Radzą sobie obrońcy Znicza z centrą z rzutu rożnego
15' Na spalonym Patryk Kubicki.
16' Ostro potraktowany Zulciak, ale Wisła tylko od autu
19' Centra Sulkowskiego, ale pewnie łapie piłkę Misztal
20' Leży Szymankiewicz. Wiślacy wybijają piłkę w aut. Przerwa w grze
 Z Kacprem wszystko OK, gramy dalej
22' Na spalonym Tomek Sedlewski
24' Głaz z dystansu ale niestety niecelnie
 Mecz toczony w ogromnej ciszy.
 Kontrowersja w polu karnym Znicza po centrze Sedlewskiego piłka trafia chyba w rękę obrońcy Znicza bez reakcji sędziego
26' Zulciak wpada w pole karne Znicza wystawia piłkę Smektale, ale ten uderza niecelnie
  Głaz
30' Zulciak wywalcza kolejny corner dla Wisły
 Niezła centra Sulkowskiego doszedł do piłki Poznanki, który uderzył, ale nie zdołał skierować piłki w stronę bramki, ta trafiła do Smektały, ale ten drugi nie trafił do bramki
32' Uderza Sedlewski, ale pewnie w bramce Znicza Misztal
34' Na spalonym Smektała.
35' Bardzo niebezpieczne uderzenie Marcina Smolińskiego minimalnie obok bramki Wisły
36' I kolejny corner dla Wisły. Może teraz??
 Dobra centra Głaza w pole karne Poznański uprzedzony i kolejny róg...
 Wybijają obrońcy Znicza piłka trafia do Zulciaka, który uderza zza pola karnego, ale piłka szybuje nad bramką
38' Znicz skupiony na obronie i grze z kontry. Wisła musi atakować w ataku pozycyjnym.
41' Solowa akcja Sedlewskiego, który jednak uderza zza pola karnego obok bramki Misztala
42' Wrzutka Sedlewskiego z prawej strony fubtolówka trafia do Bartka Sulkowskiego ten uderza w obrońcę Znicza.
43' Zakotłowało się pod bramką Znicza, ale zablokowane uderzenie Smektały.
45'  Koniec pierwszej połowy
 Wyrównane spotkanie w Puławach. Obie ekipy miały swoje okazje bramkowe, ale póki co bramek w Puławach nie oglądamy.
 Zapraszamy na kilka minut przerwy
 Wybiegają piłkarze Wisły!!!!!
 Zaraz gramy!!!!. Druga połowa bez jupiterów.
 Nie było żadnych roszad kadrowych
47' I rzut rożny dla Wisły...
 Centra z rzutu rożnego głową uderza Żemło, ale piłka o metr mija bramkę Misztala
48' W odpowiedzi centra Machalskiego głowa obrońców Wisły i róg dla Znicza
50' Nikt nie sięga centry Sulkowskiego z lewej strony.
52' Smektała wywalcza autu
53'  Sedlewski za faul
 To czwarta kartka Sedlesia i oznacza to pauzę w kolejnym spotkaniu
54' Wpadł w pole karne Hirsz uderzył z kąta, ale broni to Piotr Misztal
 Do gry przygotowany Piotr Darmochwał
 Z boiska zejdzie Sebastian Głaz
55'  Darmochwał za Głaza
56' Sedlewski na obieg do Smektały, ale chorągiewka arbitra bocznego w górze.
61' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL NIKLAS ZULCIAK!!!!! 1:0. BRAWO NIKI!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!
 W końcu!!!! Brawo Wisła!!!!! Z prawej strony wpadł w pole karne Jakub Smektała podał do Niklasa Zulciaka ten z bliska pokonał Piotra Misztala
63'  Sedlewski
63'  Sedlewski bo to druga kartka naszego zawodnika. Ostre wejście i niestety gramy w 10.....
64'  Żemło.
No źle to wygląda... sędzia Lis rozdaje kartki jak baloniki na odpuście
65'  Machalski przestawił sobie piłkę o pół metra i został ukarany żółtą kartką
66'  Włodarczyk
 Podgrzał atmosferę arbiter!!!
 Wrzutka w pole karne Znicza głową uderza Darmochwał ale broni Misztal.
WISŁA WISŁA WISŁA na trybunach!!!!!
67'  Włodyka za Machalskiego
69' Faulem zatrzymany Szymankiewicz i co?? I gramy dalej....
71' W środku pola faulem zatrzymany Darmochwał. Bez kartki... Dziwne
 Ależ ten czas leci wolno!!! Bronimy!!!!
72' Hirsz i mamy róg.... Są brawa!!!!!
73' Głową Żemło minimalnie niecelnie!!!!
75' Zulciak faulowany. Wisła musi się bronić
 Wpadł w pole karne Hirsz i kolejny róg....
 Nikt nie sięgnął tej centry. Od bramki zaczyna Misztal. 14 minut...
 Do gry gotowy Karol Podliński
78' Kubicki w pole karne łapie Madejski.
 Kapitalna centra Zulciaka, ale uprzedzony przez obrońcę Darmochwał
79'  Podliński za Sobkówa
 Z dystansu Sulkowski minimalnie nad bramką Misztala!!!
80' Kolejna centra w pole karne Wisły i łapie Madejski. Bronimy to!!!!
82'  Podliński
 Niestety mamy gola dla Znicza. Kubicki lewą stroną wrzucił w pole karne a tam z bliska Madejskiego pokonał Podliński
 Dwie zmiany w Wiśle
 Do gry gotowi Alen Ploj i Dawid Pożak
85' Wpadł w pole karne Znicza Darmochwał ale broni Misztal!!!!
86' W odpowiedzi Stryjewski z dystansu ale Madejski na róg....
86'  Ploj za Hirsza
Pożak za Zulciaka
87' Faul Żemły. Ostrożnie bo Żemyk ma już kartkę...
 Do gry gotowy Adrian Popiołek
88'  Popiołek za Szymankiewicza
  Klepczarek
89' Skurcze graczy Znicza
90' +4
90+1' Kubicki w pole karne pewnie Madejski
90+2' Podliński w pole karne Poznański oby dalej
90+3' Jeszcze któryś z graczy Znicza ale niecelnie uderza
90+4' Ploj na spalonym...
90+5'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się wiślakom wygrać ze Zniczem Pruszków. Wiślacy objęli prowadzenie w 61 minucie po bramce Zulciaka ale niestety grającym w osłabieniu wiślakom nie udało się utrzymać korzystnego wyniku do końcowego gwizdka arbitra