Kotwica Kołobrzeg : Wisła Grupa Azoty Puławy-

Cywiński 63, Kozłowski 67, Oliveria 90+1 - Klichowicz 37(K). Retlewski 83
Arbiter: Paweł Pskit ( Zgierz)

12. Michalski- 4. Polak, 7. Kosakiewicz, 10. Cywiński, 14. Stasiak, 16. Solijć (kpt), 24.Olivera, 39. Junior, 52. Rzeźniczak, 66. Witasik, 99. Nowak
13. Mielcarz - 88. Flak, 99. Noiszewski, 37. Tkocz, 17. Pavlas, 66. Kaczorowski, 8. Kumoch, 26. Kołtański, 74. Skałecki,91. Klichowicz (kpt),11. Retlewski

Już w niedzielę ekipa Wisły Grupa Azoty wróci do rywalizacji w rozgrywkach 2 ligi. Tym razem w Kołobrzegu z Kotwicą. Początek naszej relacji znad Bałtyku o 15:15.
 14:21 Piotrek długo od piłki nie wytrzymał i już dziś udał się na mecz. Tak wyszło, że w Kołobrzegu gra Wisła Grupa Azoty z Kotwicą
 Witamy raz jeszcze. W Kołobrzegu słońce za chmurami, 18 stopni ciepła. Morze wzburzone, ale na stadionie spokój
 Wiślacy są na obiekcie. Kilka minut i postaramy się dl Was o składy. Jest też prezes Wisły Piotr Włodarczyk
 Mamy już składy.
 Na ławce Wisły Grupa Azoty zasiedli dziś
12. Paweł Łakota, 3. Radosław Seweryś, 10. Robert Janicki, 16. Janusz Nojszewski, 18. Łukasz Wiech, 19. Mateusz Kaczmarek, 31. Kamil Kargulewicz, 34. Maciej Bortniczuk, 94. Kacper Szymanek
 Witamy też nowego kierownika Wisły Ireneusza Rybickiego. Gratulacje kiero
 Na ławce Kotwicy zasiedli dziś
1. Oskar Pogorzelec, 88. Marek Kozioł, 5. Patryk Pytlewski, 9. Filip Kozłowski, 11. Tomasz Kaczmarek, 19. Sebastian Murawski, 21. Michał Kozajda, 77. Tafara Madembo, 94. Zak Abbott
 Obserwatorem PZPN-u na dzisiejszy mecz jest Kazimierz Purcelewski z Pizgi, Delegatem meczowym Janusz Pietrzyk z Włocławka
 N rozgrzewkę wyszli bramkarze Wisły Grupa Azoty Oskar Mielcarz i Paweł Łakota.
 Brawa na stadionie to znak,że na rozgrzewkę wybiegli piłkarze Wisły Grupa Azoty!!!!!
 Trwa rozgrzewka. Kibice gromadzą się na trybunach. Póki co nie ma ich za wielu, ale pewnie tak jak w Puławach fani czekają na ostatnie minuty
 Na trybunie prasowej jeszcze nie opadły emocje po czwartkowym meczu Kotwicy w I rundzie Fortuna Pucharu Polski, gdzie miejscowi przegrali z Bruk-Betem Termalica Nieciecza w rzutach karnych a trener Maciej Bartoszek zarzucał sędziom że okradli jego zespół z wygranej
 Miejscowi długo nie mogli pogodzić się z tym wynikiem.
 Jednak to już historia której nikt nie zmieni a dziś czeka Kotwicę i Wisłę Grupa Azoty rywalizacja w lidze o punkty. Będzie to trudny mecz, ale wierzymy,że uda się wygrać przy Śliwińskiego pierwszy raz w historii właśnie.
 Schodzą obie ekipy do szatni a to znak, że za kilka minut zaczynamy to spotkanie.
 Oba zespoły w szatni słuchają uwag swoich szkoleniowców.
 Wiemy, że czeka Nas dziś bardzo trudne spotkanie, ale od czego są marzenia!!!. My marzymy o wygranej a marzenia się spełniają tak więc mamy taką nadzieję, że droga powrotna do domu będzie wesoła.
 Wychodzą!!!!!
 Hymn Kotwicy w głośnikach. Wisła Grupa Azoty na biało, Kotwica na granatowo
 Decyzją organizatorów pierwsza połowa rozegrana zostanie bez świateł
1'  Zaczyna Kotwica
2' Rzut wolny dla Kotwicy
 Przekombinowali gospodarze, ale piłka nadal w ich posiadaniu
3' Pavlas zatrzymuje Cywińskiego. Od autu Kotwica
 Pierwsze minuty to przewaga gospodarzy. Widać, ze są mocno zmotywowani
 Na stojąco ogląda ten mecz Michał Piros.
5' Dużo walki w Kołobrzegu, ale póki co wiślacy czekają na swoją okazję
7' Flak do Pavlasa, ale za mocne to podanie i od bramki grę wznowi Michalski
9' Kosakiewicz zablokowany przez Kaczorowskiego i corner dla Kotwicy
 Faulował w ataku jeden z rywali Kumocha i od bramki grę wznowi Mielcarz
12' Strata Skałeckiego piłkę przejął Junior podał do Nowaka ten wpadł w pole karne, ale czujnie Noiszewski wybija piłkę na rzut rożny
 Dobrze głową Skałecki, piłka trafia do Soljicia ale ten wysoko nad bramką. Trzeba uważać!!!
13' Wpadł w pole karne gospodarzy Klichowicz, ale został zablokowany i kończy się na strachu dla miejscowych
15' Ależ parada Mielcarza!!! Uderzenie Olivery piłka po nodze jednego z wiślaków zmierza do siatki, ale Mielcarz czubkami palców wybija piłkę na rzut rożny!!!!
16' Tym razem zza pola karnego Witasik i Mielcarz nad poprzeczkę wybija piłkę!!!
18' Kontra Wisły Grupa Azoty Pavlas bardzo źle centruje. Od bramki Michalski
21' Z dystansu uderza Skałecki, ale piłka o kilka metrów mija bramkę Michalskiego.
22' To powinno być 0:1. Z prawej strony piłkę wrzucił Flak dopadł do niej Kołtański, ale uderzył prosto w bramkarza gospodarzy!!!
23' Wrzutka Klichowicza, ale nie zdołał oddać strzału blokowany przez Rzeźniczaka Retlewski
26' Wychodził sam na sam Retlewski, ale chorągiewka w górze. Spalony
27' Wpadł w Skałeckiego Nowak i od rzutu wolnego gracze Wisły Grupa Azoty
28' Tym razem na spalonym Klichowicz.
29' Noiszewski uprzedza Nowaka i corner dla Kotwicy
 Rozegranie przed pole karne do Cywińskiego, który uderza zza pola karnego, ale piłka mija o kilka metrów bramkę Mielcarza
31' Szukał tego faulu Nowak i wykorzystał starcie z Noiszewskim. Groźna sytuacja dla Wisły.
 Cywiński mocno nad murem i Mielcarz przerzuca piłkę nad poprzeczkę. Rzut rożny dla gospodarzy
33' Pavlas wykorzystał rywala nabił go i wywalczył pierwszy rzut rożny dla Wisły
 Centra Kołtańskiego, ale uprzedzony przez Michalskiego Noiszewski.
35' Tym razem faulu szukał Pavlas, który wykorzystał starcie z Nowakiem.
 Wrzutka Kumocha wybita i tylko aut dla Dumy Powiśla
36' Rzut karny dla Wisły Grupa Azoty!!!!!!! Faulowany Klichowicz przez Michalskiego!!!!!!
37' GOOOOOOOOOOOOOOLLLLL MATEUSZ KLICHOWICZ!!!!!!!! BRAWO KLISZI!!! BRAWO WISŁA!!!
 Pewne uderzenie Klichowicza i otwieramy wynik spotkania. Brawo WISŁA!!!
40' Kocioł w polu karnym Wisły Grupa Azoty uderza Nowak ale łapie pewnie Mielcarz
41' Ależ uderzenie Kołtańskiego, ale piłka mija bramkę Michalskiego!!!
42' Ej gościu jesteś w Kołobrzegu krzyczą na trybunach. Wiem wiem i spędziłem tu kilka dni i dałem Wam zarobić :)
43' Flak wycofuje piłkę do Kołtańskiego ten uderza, ale tak niecelnie, ze piłka leci na pobliski stadion lekkoatletyczny
44' Jeszcze rzut wolny dla Kotwicy
 Z rzutu wolnego Cywka, ale nad bramką Mielcarza!!
45' +1
45+1' Ostrzał bramki Mielcarza trwa tym razem zza pola karnego Kosakiewicz, ale nad bramką!!!
45+2'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Za nami pierwsza połowa spotkania w Kołobrzegu. Po pierwszych 45 minutach możemy się cieszyć bowiem po bramce z rzutu karnego w wykonaniu Mateusza Klichowicza prowadzimy z Kotwicą 1:0. Brawo dla Dumy Powiśla bo to trudne spotkanie
 Z nadzieją na utrzymanie tego wyniku w drugiej połowie oddajemy głos do studia
 Mamy także dobre informacje z meczu rezerw, które walczą z Czarnymi Dęblin. Po 65 minutach mamy prowadzenie naszego klubu 3:1.
 Decyzją organizatorów gramy drugą polowe także bez świateł
 Wybiegają piłkarze Wisły Grupa Azoty Puławy na plac gry!!!!
46'  11.T.Kaczmarek za 16. Soljicia
46'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty
47' Dużo walki od pierwszego gwizdka tej połowy spotkania
48' Pavlas do Flaka ten wrzuca w pole karne ale niecelnie
49' Witasik w pole karne, ale do nikogo. Od bramki grę wznowi Mielcarz
50'  66. Klichowicz za przerwanie kontry Kotwicy
51' Centro strzał rywali niepewnie Mielcarz i rzut rożny dla Kotwicy
 Centra w pole karne głową Polak ale obok bramki Mielcarza
54'  88. Flak za faul taktyczny
55' To powinno być 0:2 Klichowicz idealnie centruje na głowę Retlewskiego ale ten prosto w bramkarza!!!!!
57' Mądrze Retlewski wymusił faul rywala
 Odsuwamy grę od swojego pola karnego
 Flak wpada w pole karne nabija rywala i corner dla Dumy Powiśla
 Zamieszanie w polu karnym Kotwicy piłka trafia do Klichowicza, który uderza obok bramki gospodarzy!!!
 W zespole Kotwicy do gry gotowy Filip Kozłowski
61'  9. Kozłowski za 14. Stasiaka
62'  26. Kołtański za ostre starcie z T.Kaczmarkiem
63'  Cywiński
 Niestety trzecia próba Cywińskiego trafia do siatki. Mocno Cywiński i piłka wpada do siatki
67' Złapali wiatr w żagle gospodarze. W ostatniej chwili Tkocz zatrzymuje rywala
66' Na spalonym Klichowicz, który wychodził z własnej połowy!!!!!
67'  Adrian Kędzierski za ławce
68'  Kozłowski
 Nie wiemy czy Kozłowski nie był na spalonym, ale sędzia uznał gola....
70' Co robi Paweł Psikt??? Faulowany Retlewski przez bramkarza i gramy dalej!!!!!!
71' Jaki uraz rywala... no cóż tak to będzie wyglądało teraz
73' Ucierpiał tym razem Pavlas.
74'  19. Murawski za 99. Nowaka
21. Kozajda za 39. Juniora
 Ależ krzyczy trener Bartoszek
76' Kozajda z dystansu nad bramką Mielcarza
78' Będzie zmiana w zespole Wisły Grupa Azoty. Do gry gotowy Radosław Sewryś
79' Z dystansu Cywiński, ale pewnie łapie piłkę Mielcarz
80' Faulowany Flak
81'  34. Bortniczuk za 88. Flaka
10. Janicki za 8. Kumocha
3. Serweryś za 26. Kołtańskiego
83' GOOOOOOOOOOOOLLLL DAWID RETLEWSKI!!!! BRAWO RETEL!!! BRAWO WISŁA!!!
 Zamieszanie w polu karnym Kotwicy piłka trafia do Retlewskiego, który z bliska pokonuje Michalskiego!!!!
85' Jeszcze aut dla Wisły Grupa Azoty
86'  Tkocz za przerwanie kontry rywali
87' Kozajda wywalcza aut dla Kotwicy
 Piłka trafia do Cywińskiego, ale ten uderza nad bramką!!!
88' Na spalonym Klichowicz!!!!
89' Ofiarnie Tkocz na rzut rożny
 Kocioł w polu karnym ale ostatecznie piłka nad bramką Mielcarza!!!!
90' +5
90+1'  Oliveira
 Błąd puławskiej obrony Oliveria wpada w pole karne Dumy Powiśla i pokonuje Mielcarza....
90+2' Centra w pole karne ale Michalski łapie to
90+3'  77. Madembo za 24.Oliverię
90+3'  12. Michalski za grę na czas
90+4' Faulował rywala Pavlas.
90+5' Jeszcze gramy!!!!!!
90+6'  Koniec spotkania
 No cóż znowu nie udało się wygrać spotkania w Kołobrzegu. Co gorsza znów do domu wracamy bez punktów. Zadecydowała o tym bramka stracona w doliczonym czasie gry. No niestety długo wydawało się, że do Puław wrócimy chociaż z remisem ale cóż... Musimy walczyć dalej