Skrzypczyński
Kozdrój
Dryk
brak danych

1'  spotkanie zaczynają goście
Wisełka na pomarańczowo a goście na niebiesko
11' przepraszam na opóźnienia, ale wynika to z braku łącza z netem
14' w dalszym ciągu gra w środku pola
15' w końcu pierwsze uderzenie na bramkę w wykonaniu wisełki, uderza Kozdrój ale pewnie bramkarz gości
17'  bramkę z bliskiej odległosci strzelaja goście po błędzie naszej obrony
19'  szybka kontra gości i z przewagi 3 na 2 bramka
22' częściej przy piłce goście, którzy groźnie atakują, my ograniczamy się do walki w środku pola
24' kolejna kontra gości, ale atak powsztrymany przez naszych obrońców
26' kolejny fragment gry w środku pola ale tym razem to nasz zespół częściej przy piłce
28' w dalszym ciągu mecz toczonu w środkowej strefie boiska
29' kolejna akcja gości ale wszystko kończy się na naszych obrońcach
30' pierwsza groźna akcja wisełki, wzdłuż bramki zagrywa Abramczym ale Dryk nie trafia w piłkę z najblizszej odległosci
32' szybka akcja Skrzypczaka i Dryka prawą strona i rzut rozny
 dogrywa Skrzypczyński ale pewnie obrońcy gości
35' kolejny fragment gry w środku pola
38' tym razem akcja gości ale do dogranej wzdłuż bramki piłki nikt nie dochodzi
40' groźne uderzebie Dryka i bramkarz na rzut rożny
 dogrywa Skrzypczak, Dryk głową i piłka minimalnie mija bramkę gości
42' akcja lewą strona gości i faul na wysokości boczne lini pola karnego, ale po dograniu pewnie nasi obrońcy
44' uderza z dystansu Mirosław a za chwilę Wisniorz ale w każdym przypadku pewnie bramkarz
45'  koniec pierwszej połowy
46'  początek drugiej części
  wchodzą Dabała, Walendziak, Sikora, Kamola, Niedziałek a schodzą Burek, Owczarzak, Dryk, Kozdrój, Wiśniorz
48' optyczna przewaga wisełki,
  szybka akcja wisełki prawa strona, Kamola do sikory i bramka
51' kolejna akcja wisełki, dośrodkowuje Sikora z lewej strony, piłkę wybijają obrońcy a z dystansu minimalnie niecelnie uderza Skrzypczak
52' kolejna akcja prawą strona Kamoli i obrońcy na rzut rozny
 dogrywa Sikora, ale za długie dśrodkowanie i obrońcy gości
54' ponownie Kamola i faulowany na lini pola karnego i rzut wolny
 dogrywa Sikora a Mirosław minimalnie niecelnie
56' kolejna akcja wisełki prawą stroną, dogrywa Sikora i pewnie tym razem obrońcy gości
57' rzut wolny dla wisełki z prawej strony, dogrywa Skrzypczak ale za długie dogranie i od bramki goście
58' po raz kolejny wisełka prawą strona, wydaje się że w polu karnym faulowany Kamola ale sędzia nakazuje grać dalej
60' fragment gry w środku pola ale ze wskazeniem tym razem na wisełkę
61' po zagraniu Mirosław, Walendziak sam na sam i jak on tego nie strzelił posyłając piłkę wysoko nad bramką
 kolejna akcja prawą stroną, dogrywa Walendziak a Sikora mija sie z piłka i zaczynaja obrońcy gości
62' tym razem lewą stroną Sikora i minimalnie piłka mija linię końcową i bramkarz gości od bramki
64' kolejna akcja wisełki ale tym razem Sikora na spalonym
65' w dalszym ciągu przewaga wisełki goście nie wychodzą z własnej połowy
66'  schodzą Mirosław i Skrzypczyński a wchodzą Kozdrój i Burek
 w tym czasie kolejna akcja wisełki i obrońcy na rzut rozny
 kolejny raz dogrywa Sikora ale ponownie nie dokładnie
68' tym razem pierwsza w tej połowie akcja gości pod naszą bramka i obrońcy na rzut rożny
 dogranie z rzutu roznego i pewnie Dąbała
70'  wchodzi Dryk zz Skrzypczak na prawą obronę
71' kolejna akcja wisełki lewą strona i rzut wolny na Kamoli
  dogrywa Sikora i pieknie głową Burek zdobywa bramkę
73' kolejna akcja i tym razek strzał Kamoli blokuja obrońcy gosci
75' fragment gry w środku pola
77' kolejna akcja prawą strona ale do prostopadłej piłki nie dochodzi Niedziałek
78' z prawej strony dogrywa Dryk a po odbiciu piłki przez bramkarza Kozdrój z najblizszej odległości nie trafia w bramke
79' kolejna akcja z prawej strony, dogrywa Dryk a Niedziałek uderza z bliska w słupek i piłka wychodzi na aut bramkowy
80' fragment gry w środku pola ale z optycza przewaga naszego zespołu
82' tym razem prawa strona goście i na wysokości pola karnego maja rzut wolny
 po dograniu pewnie Dąbała
85' akcja prawą strna gości i po dograniu wzdłuz bramki piłka mija bramkę
87' akcja wisełki lewą strona i faulowany Kamola
 dogrywa Sikora a obrońcy na rzut rozny
 dogrywa Sikora, a obrońcy na aut
89' kolejna akcja wisełki ale tym razem Sikora nie zdąrza do piłki bramkarz gosći od bramki
90'  koniec spotkania