Lech 32, Kujawa 36 (k), Ratajczak 73 - Szczotka 10, Idzik 57
Arbiter: Kornel Paszkiewicz ( Wrocław)

Skiba- Ziemann, Klepczarek, Wełnicki, Ratajczak, Nishi, Jegliński, Piotrowski, Lech, Kun, Kujawa
Witan- Sedlewski, Pielach, Żemło, Litwniuk, Maksymiuk, Szczotka, Popiołek, Smektała, Patejuk, Nowak

Już w sobotę 1 kwietnia puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem ekipa Dumy Powiśla zagra w Olsztynie z miejscowym Stomilem. Początek naszej relacji ze stadionu przy ulicy Piłsudskiego 69a, od 17:45.
 16:56 Piotrek wita ze stadionu OSIR-u w Olsztynie
 Idealna wiosenna pogoda w Olsztynie. Około 17 stopni ciepła, na niebie żadnej chmurki.
 Zaraz udamy się po składy. Stadion w Olsztynie nie zmienił się praktycznie w ogólne od naszej pierwszej wizyty 6 lat temu. Od tego czasu miejsce zmieniły miejsca dla prasy i postawiono jupitery.
 Czekamy na składy.
 Mamy już składy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Nazar Penkovets, Piotr Darmochwał, Fabian Hiszpański, Mariusz Idzik, Dawid Pożak, Jakub Poznański i Toni Kolehmainen
 Na ławce Stomilu zasiedli Michał Leszczyński, Igor Biedrzycki, Wojciech Dziemidowicz, Tomasz Zahorski, Paweł Głowacki, Wiktor Biedrzycki i Paweł Wojowski
 Rozpalają się jupitery nad stadionem w Olsztynie
 Wiślacy już na rozgrzewce
 Udało się otrzymać hasło do internetu. Schodzą się powoli fani na stadion
 Rozpoczyna się prezentacja składów
 W Bytowie Drutex-Bytovia przegrywa z Pogonią Siedlce 2:1
 Wiślacy już w szatni!!!!. Za kilka minut zaczynamy!!!!!.
 Miejscowi dziennikarze i fani są bardzo pewni siebie. Typują 3:0 dla Stomilu.
 Obie ekipy w szatniach. Zaraz zaczynamy
 Wychodzą!!!!!!
 Z głośników niech Stomil zagra wielki mecz
 Za chwile kółeczko i pytanie kto wygra mecz!!!!!!!
 WISŁA krzyknęli głośno nasi zawodnicy!!!
 Wisła dziś na czerwono, Stomil na na biało- błękitno
1'  Zaczyna Stomil
2' Centra Kuna w pole karne z rzutu wolnego, ale niecelne uderzenie jednego z graczy gospodarzy
4' Dużo nerwów ze strony Wisły. Klatka pusta
 Dla Stomilu doping rwany.
6' Sedlewski blokuje rywala i róg dla Stomilu
8' Póki co przewaga Stomilu. Wiślacy mają problem wyprowadzić składną akcję.
10'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL KONRAD SZCZOTKA!!!!!! 0:1 BRAWO WISŁA !!! BRAWO SZCZOTA!!!!!
 Ależ ta piłka bywa przewrotna. Kontra wiślaków, piłka trafia do Konrad Nowaka ten trafia w słupek piłka trafia na 12 metr do Konrada Szczotki, a ten pewnym strzałem pakuje ją do siatki!!!. Brawo WISŁA!!!!!
 Ależ wyskoczyłem na trybunach. Piękna bramka Szczoteczki i bardzo ważna!!!!.
13' Dopingują miejscowi, ale to Wisła prowadzi!!!.
14' Za mocne podanie do Konrada Nowaka. Od bramki Skiba
15' Centra Ziemanna głową Lech, ale pewnie Witan
16' Z dystansu Smektała broni Skiba!!!
17' Bardzo groźnie pod bramką Wisły, ale tylko róg dla Stomilu.
 Radzą sobie wiślacy i kontra...
 Konrad Nowak i mamy aut
19' Wiślacy opanowali już troszkę sytuacje. Częściej mają piłkę. To dobrze bo do końca meczu bardzo dużo czasu!!!
20' Uderzenie Smektały z woleja nad bramką Skiby.
22' Walczyć Wisła walczyć!!!!.
22' Kun do Nishiego ten zablokowany!!!
23' Lech uderza piłka po nogach obrońców i róg
 Złe wykonanie cornera i od bramki Witan
25' Piotrowski faulem zatrzymuje Litwniuka. Od wolnego Wisła
27' I kolejne przewinienie gracza gospodarzy na Litwniuku. Spokojnie grają wiślacy
28' Klatka pusta a kibice gospodarzy pozdrawiają Polonię Bydgoszcz i Wisłę Płock
30' Skiba naciskany przez Nowaka w aut
 Faulowany Patejuk. Od wolnego Wisła
31' Tym razem kontra Stomilu i rzut wolny dla gospodarzy. Bardzo groźna sytuacja
32'  Lech
 Bardzo dobre uderzenie Lecha z rzutu wolnego i niestety mamy remis. Gramy dalej!!!!
35' Rzut karny dla Stomilu ale za co????
 Co się dzieje?????
36'  Kujawa
 Pewnie z rzutu karnego Kujawa. Ale my nadal nie wiemy za co był ten karny. Gramy dalej!!!
38' Szarża Sedlewskiego i rzut wolny dla Wisły
38'  Ratajczak
 Za mocna centra z rzutu wolnego. Od bramki Skiba
 Piłka nożna dla kibiców krzyczą fani Stomilu
41' Smektała uprzedzony przez obrońców Stomilu i mamy róg
 Ostra centra Litwniuka, ale pewnie obrońcy gospodarzy
43'  Szczotka
44' Fatalne wykonanie rzutu wolnego przez gospodarzy.
45' +1
45+1' Jeszcze od wolnego Wisła
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo szybko minęła nad ta odsłona. Rozpoczęło się kapitalnie dla wiślaków, od prowadzenie i pięknego gola Konrada Szczotki. Gospodarze jednak wykorzystali dwa stałe fragmenty gry i prowadzą. Oby druga połowa była lepsza dl puławian
 Zapraszamy na kilka minut przerwy i jakaś dobrą kolację. Wracamy za chwilę
 Około 2500 kibiców na stadionie podał spiker.
 Są wiślacy!!!!!
 Do gry szykuje się Toni Kolehmainen
 Do gry gotowy także Mariusz Idzik.
46'  Kolehmainem za Szczotkę
Idzik za Popiołka
 A kibice Stomilu nadal krzyczą piłka nożna dla kibiców
 Wpuście kibiców wpuście kibiców krzyczą fani miejscowych. Domyślamy się, że chodzi o fanów Wisły
48' Na razie wynik bez zmian. Wiślacy chcą szybko wyrównać. Oby się to udało
49' Patejuk za lekko i broni Skiba
 Nowy stadion dla Olsztyna krzyczą fani miejscowych. Popieramy zawsze milej jest nadawać z pachnącego nowością obiektu
50' Uderzał Nishi piłka po plecach wiślaków i róg
52' Wpuście kibiców na trybunach. Niestety klatka nadal pusta
53' Uderza Kun i Witan na róg
54' Skiba uprzedza Smektałę.
56' Idzik zatrzymany.
57' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL MARIUSZ IDZIK!!!!!!!! BRAWO IDZI!!! BRAWO WISŁA!!!!
 Ależ bramka wiślaków. Dostał piłkę od Smetkały Idzik odwrócił się i przewrotką skierował ją do siatki. 2:2 wracamy do gry!!!!!!
58'  Głowacki za Jeglińskiego
60' Za nami godzina meczu. Remis 2:2. Gramy dalej!!!!!!
62' Leży Nishi przerwa w grze
 Z graczem Stomilu wszystko OK. Smektała oddaje piłkę rywalom co nagrodzone jest brawami
64' Bardzo fajna atmosfera. Głośny doping dla Stomilu. Niestety fanów Dumy Powiśla nadal nie ma na sektorze
66' Bardzo ryzykownie Skiba, ale wszystko kończy się dobrze dla bramkarza Stomilu
 Niespodzianka w Kluczborku gdzie miejscowy MKS prowadzi z Górnikiem Zabrze 1:0
 Chwila śmiechu w Olsztynie, bo upadł arbiter boczny. Na szczęście nic mu się nie stało
68'  Żemło
69' I rzut rożny dla Stomilu
70'  Klepczarek za przerwanie kontry. Leży faulowany Idzik
 Mówiłem że było miło w Olsztynie. Już nie na trybunach gola gola gola strzelcie k.... gola.
 Zasugerowaliśmy się tym co mówił spiker, ale ewidentnie kartkę otrzymał Klepczarek
73'  Ratajczak
74'  Darmochwał za Nowaka
 Ładna zespołowa akcja Stomilu wpadł w pole karne Ratajczak i wpakował piłkę do siatki. Gramy dalej!!!
77' Gramy do końca Wisełko gramy do końca!!!!!
77'  Zahorski za Kujawę
79' Zła centra Smektały. Skiba od bramki
80'  Wojowski za Lecha
81' Wiślacy w natarciu ale bez efektu
83' My wierzymy!!!! Wisełko jesteśmy z Wami!!!!!
 Do ataku Wisły zawędrował przed chwilą Mateusz Pielach
84' Idzik za lekko i broni Skiba
 Za mocno wypuścił sobie piłkę Darmochwał. Od bramki Skiba
85' Teraz mamy szczęście. Kun w poprzeczkę!!!
 Cały stadion na stojąco. W górę serca OKS wygra mecz. Jeszcze nie !!!!! WISŁA WISŁA.
86' Coraz mniej czasu. Ale wierzymy w Wisłę
89' Sedlewski i mamy róg
90' +3
 Zła centra. Od bramki Skiba
90+1' Maksymiuk i Skiba na róg!!!!!
 I znowu Skiba!!!! Ratuje bramkarz Stomilu swój zespół!!!!!
90+2' Piotr Skiba bohaterem Olsztyna!!!!! Taka prawda
 Faulowany Darmochwał!!! Jeszcze gramy!!!!!
90+3'  Koniec spotkania
 Niestety to już koniec!!!! Nie udało się wiślakom chociaż zremisować tego spotkania. Szanse były, ale kapitalnie w końcówce spisywał się Piotr Skiba w bramce Stomilu
 Niestety cóż poradzić, ale takie jest życie i taka jest piłka. Za uwagę dziękuje z Olsztyna smutny Piotrek