Garbarnia Kraków : Wisła Grupa Azoty Puławy-

Mruk 24, Handzlik 33, Tymosiak 45+1, Assinior 90+145+3 - Kołtański 87
Arbiter: Paweł Dziopak ( Tychy)

76. Dziekoński- 2 Warczak, 3 Polak,8. Mularczyk. 9. Assinior, 15. Marszalik, 22. Mruk, 23. Handzlik, 29. Tymosiak, 31. Nakrosius (kpt) 94. Żak

12. Zieliński- 47. Bernard, 3. Majewski, 23. Gvozdenović, 20. Cheba, 74. Skałecki, 91.17. Ryszka, Klichowicz, 80. Banach, 22. Janicki, 87. Paluchowski (kpt)

Już w sobotę ekipa Wisły Grupa Azoty zmierzy się w Krakowie z Garbarnią.Początek naszej relacji z Ludwinowa od 14:45
 14:17 Piotrek wita że stadionu Garbarni w Krakowie
 Słoneczna pogodna przeplatana deszczem w Krakowie
 Mamy już składy. Jest kilka zaskoczeń
 Na ławce Wisły Grupa Azoty zasiedli dziś
1. Błażej Sapielak, 7. Krystian Puton, 10. Maciej Kona, 11. Dawid Retlewski, 19. Jakub Czajkowski, 21. Mateusz Kaczmarek, 26. Damian Kołtański, 37. Oskar Przywara, 67. Kamil Kargulewicz
 Na ławce Garbarni zasiedli dziś 33. Aleksander Kozioł, 5. Mateusz Bartków, 7. Wojciech Słomka, 11. Bartłomiej Purcha, 16. Karol Dziedzic, 17. Dorian Gądek, 20. Mateusz Kardas, 21. Mateusz Nowak
 Trwa rozgrzewka. Wiślacy dziś w kompletach nowego sponsora technicznego firmy Macron. To jak dowiadujemy się trzeci komplet strojów. Na docelowe musimy poczekać
 Obie ekipy już w szatni gdzie słuchają ostatnich uwag szkoleniowców
 Ostatnie nerwowe chwile oczekiwania i zaraz zobaczymy 22 bohaterów, którzy będą walczyć o 3 punkty
 Wychodzą!!!!
 Wisła Grupa Azoty na niebiesko, Garbarnia na brązowo
 W głośnikach hymn Garbarni
1'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty
2' Solowa akcja zakończona strzałem Banacha, ale pewnie łapie piłkę Dziekoński
4' Uderzenie Banacha trafia w nogi rywali i będzie rzut rożny dla Wisły Grupa Azoty
 Długo krążyła piłka przed polem karnym ostatecznie piłka trafia do Skałeckiego, który uderza obok bramki
7' Uraz jednego z wiślaków... Krzyczy trener Mariusz Pawlak, że zmiana...
 Uraz Bojana Gvozdonovicia, który długo leżał na placu gry
 Opuszcza plac gry i będzie zmiana
10'  7. Puton za 23. Gvozdenovicia
 Pechowy powrót Bojana na boiska eWinner 2 ligi.
12' Na trybunach dyskusje, że tylu samo jest kibiców Legii jak i Wisły Kraków
 Miejscowi zaraz po meczu Garbarni planują udać się właśnie na mecz Białej Gwiazdy z Chrobrym Głogów
14' Uderzenie z prawej strony piłka ociera się o wiślaka i pierwszy rzut rożny dla gospodarzy
 Groźna centra Mularczyka o mały włos nie wpadłaby do siatki bezpośrednio, ale czujnie w bramce Zieliński
16' Szarża lewą stroną Handzlika podanie wzdłuż bramki, ale nikt nie sięga piłki. Od bramki Zieliński
20' Assinior fauluje Chebę. Bez kartki. Na dużo pozwala Paweł Dziopak z Tychów
 Uraz Assiniora. Przerwa w grze
22' Krótko wiślacy piłka od Putona trafia do Klichowicza ten centruje, ale nikt nie przecina tej piłki
23' Sprytnie w narożniku boiska Żak wymusił faul Majewskiego. Od rzutu wolnego gosopodarze
24'  Mruj
 Po centrze z rzutu wolnego powstało spore zamieszanie pod bramką Wisły piłka trafiła do Mruka, który pokonał Zielińskiego
25' Prawą stroną Klichowicz, ale tylko boczna siatka
28' Kolejny rzut wolny dla gospodarzy
 Mocno uderza Żak, ale pewnie obrona Wisły
29' Nie mamy tutaj szczęścia zamieszanie pod bramką Dziekońskiego piłka trafia na 20 metr do Klichowicza ale piłka mija minimalnie bramkę gospodarzy!!!
30' Bernard uprzedza Warczaka i rzut rożny dla Brązowych
 Centra z cornera piłka trafia do Mularczyka, ale ten uderza nad bramką Zielińskiego
33'  Handzlik
 Drugie uderzenie gracza gospodarzy tym razem Handzlika wpada do siatki. Zabójcza skuteczność Garbarni
35'  74.Skałecki za starcie z Żakiem
37' Ryszka centruje z prawej strony głową uderza Paluchowski, ale niecelnie
38' Wrzutka Cheby ale do nikogo... Źle to wygląda
40' Mądrze gospodarze wywalczają rzut rożny...
43' Dużo szczęścia mają gospodarze. Nawet piłka dobrze im się odbija
44' Nabity przez rywala Majewski. Kolejny rzut rożny
45' +3
 Klichowicz wywalcza corner
 Niestety centra Klichowicza pewnie wybita przez obrońców
45+1' Tym razem szarża i strzał Żaka i rzut rożny dla Garbarni
45+2' Pewnie wiślacy ale nie ma z tego kontry
45+3'  Tymosiak
 Wszystko co leci w stronę bramki Wisły Grupa Azoty wpada dziś dziś do siatki. Centra z prawej strony i Tymosiaka trafia na 3:0
45+4'  Koniec pierwszej połowy
 Tego nie da się skomentować inaczej jak kompromitacja. Po pierwszych 45 minutach przegrywamy w Krakowie 3:0. Chcielibyśmy powiedzieć, że to Prima Aprilis ale niestety nie. Gospodarze mają dziś dzień konia. Wszystko co leci w bramkę wpada do siataki
 Do Krakowa wracamy za kilka minut
 Wychodzą wiślacy!!!! Walczyć WISŁA walczyć!!!!
 Będą dwie zmiany w Wiśle. Do gry przygotowani Damian Kołtański oraz Kamil Kargulewicz
46'  67. Kargulewicz za 80. Banacha
26. Kołtański za 22 Janickiego
46'  Zaczyna Garbarnia
47' Wrzutka Cheby i głową obrońcy gospodarzy
 Uraz Paluchowskiego i chwila przerwy
49' Bernard fauluje Warczaka i rzut wolny dla Garbarni
 Centra Marszalika uderzenie Mularczyka i ratuje Nas słupek
52' Ryszka do Kargulewicza a ten nie opanował piłki...
54' Kargulewicz do Cheby, ale za mocno....
57' Faulowany Kargulewicz w polu karnym ale nie ma gwizdka arbitra!!!
 Co tu się dzieje. W meczu z Polonią Łukasz Wiech w takiej sytuacji wyleciał z boiska a tu nie ma faulu!!!
59'  22. Mruk zaa faul na Paluchowskim
 Kołtański wywalcza corner
 Zamieszanie pod bramką gospodarzy uderza Paluchowski ale nad bramką!!!
65'  7. Słomka za 15. Marszalika
66'  87. Paluchowski
68' Uderzenie Kołtańskiego na róg broni Dziekoński!!!!
69' Z dystansu uderza Puton ale pewnie Dziekoński
71' Warczak do Żaka, ale ten uderza obok bramki
 Centra Bernarda ale Paluchowski uprzedzony i tylko róg..
 Centra Klichowicza zamieszanie pod bramką Dziekońskiego ale piłka nie chce wpaść do bramki!!!
74'  19. Czajkowski za 20. Chebę
75'  5. Bartków za 3. Polaka
16. Dziedzic za 23. Handzilika
78' Co tu się dzieje?? Kargulewicz do Klichiowicza ten uderza na pustą bramkę, ale ofiarnie z linii jeden z obrońców!!!
79' Uderzenie Kargulewicza ale pewnie Dziekoński
80' Kolejna próba Kołtańskiego, ale kolejna zbyt lekka i pewnie bramkarz gospodarzy
 Przerwa w grze.Leży kontuzjowany Paluchowski
81'  21. Nowak za 8. Mularczyka
11. Purcha za 94. Żaka
82' 21. Kaczmarek za 91. Klichowicza
84' Do nikogo Czajkowski
 No trzeba sobie jasno powiedzieć cudu dziś nie będzie. Z Krakowa wracamy bez punktów
87'  Mariusz Pawlak za ławce za protesty
87' GOOOOOOOOOOOLLL DAMIAN KOŁTAŃSKI!!!!
 Czemu tak późno?? Wycofanie piłki przed pole karne przez Paluchowskiego do Kołtańskiego ten pewnym strzałem od słupka trafia na 3:1
89' Nakładką zagrał Purcha
90' +5
90+1'  Assinior
 Słomka z prawej strony do wbiegającego Assiniora a ten z bliska na 4:1
90+2' Jeszcze okazja Purchy, ale były gracz Sokoła Sieniawa nad bramką
90+3' Cieszą się miejscowi a my?? My chcielibyśmy wierzyć, że to tylko żart. Mało śmieszny ale niestety to nie żart
90+4'  16. Dziedzic za faul
90+5' Końcówka spotkania. Ech nie tak to miało wyglądać
90+5'  Koniec spotkania
 Co my mamy powiedzieć?? To było straszne co zobaczyliśmy dziś w Krakowie. Przegrywamy 4:1 i na pewno dziś nie przypominaliśmy ekipy, która ma walczyć o awans do Fortuna I ligi. Gospodarze zagrali ambitnie i wygrali. Ech cóż zrobić