1:4

i -
Arbiter: - C. Wójcik jako główny, liniowi Tarkowski, Kozieł

Kozłowski, Feliński, Cich, Przech, Właszczyk, Bendarz, Sciegienny, Węgorowski,Gorczyca, Michalski, Kura Owczarzak, Mróz, Pszczoła,Bancerz Skrzypczak, Skrzypczyński, Mirosław, Kozdrój, Dryk, Niedziałek, Abramczyk

0 16:00 miała rozpocząc się relacja z wyjazdowego meczu Wisły i Orionu. Nie wiadomo czy dojdzie ona do skutku gdyż nad Lubelszczyzną pada.
Postaramy się jednak aby relacja doszła do skutku.
Piotrek
 Witamy z Niedzrzwicy Koscielne. Za chwilę początek meczu
 Obie druzyny juz na boisku. Wisła na granatowo biało. Zaraz podam skład Wisełki
 Około 200 fanów piłki nożnej w Niedrzwicy
2 ' Ackja Orionu ale pewnie Dąbała
3' Kolejna akcja zawwodników gospodarzy ale spalony
6 '  8 minuta gol dla Wisły Piotr Skrzypczyński
 Strzał z przed pola karnego Piotra Skrzypczyńskiego o piłka ląduje w bramce gospodarzy.
Wisla siedzi na połowie Orionu
12 ' Rzut wolny dla Orionu z około 15 metrów . Piłka odbija się od muru i wychodzi na rzut rożny
13' Bardzo grozny strzał gospodarzy. Owczarzak z trudem wybija na róg. Bardzo groznie było
 Wisła prawą stroną ale rzut z autu, tyllko
20 minuta' Akcje toczą sie w środku pola. Gożniejsza jest jednak Wisła
25 ' Znowu faul wiślaków. Z 20 metrów z lewej strony od bramki Owczarzaka.
26' Wisła wybija spokojnie ze swojego pola karnego.
28 minuta' Na trybunach hej Orion gol a na boisku męska twarda walka. Wisła cofnela się
29 ' Akcja gospodarzy zatrzymana przez Sławka Skrzypczaka
31' Niudane podsnie do Pozioma
33G' Grożna akcja gospodarz lewą stroną ale po dośrodkowankiu napastnik Orionu nie sięga piłki
34' Znowu groży strzał gospodarzy. Rysuje się ich przewaga. Wisła cofnięta
36' Ładna akcja z prawej strony Abramczyka. Poziom dosrodkowuje a bramkarz Kozłowski wypuszcza piłke z rąk. Godpodarze wybijaja jednak pilke
38 ' Strzela Mirosław ale blokują go obroncy gospodarzy
40' Siwy w boczną siatkę po dośrodkowaniu Niedziała
42'  Gol dla Wisły. Sebastian Kozdrój z główki 5 po dośrodkowaniu Abramczyka
44' Od kilku minut przewaga Wisły
45 ' Akcja Orionu. Pilka wpada do bramki ale sędzia odgwizduje spalonego
46'  Koniec I połowy
48' Akcja Wisły ale pewnie Kozłowski
50 ' Uderza Siwy ale piłka mija bramke Orionu
51' Rzut wolny po faulu na Abramczyku. Jednak pierwszy strzal Skrzypczaka trafia w mur a drugi szybuje nad bramką
53 ' Akcja Niedziałka ale piłka wychodzi na aut
59' W tej częsci przewaza Wisła
61' Rzut wolny dla Wisły. Dośrodowanie trafia na głowę Dryka ale bramki nie ma
63' Strzela Skrzypczyński ale blokują oborńcy
64 ' Znów Skrzyozyński ale pewnie Kamil Kozlowski. Orion nie istnieje w II połowie
65'  Dla Orionu. Błąd naszej obrony i gospodarze zdobywają gola
 Po strzelonej bramce Orion rzucił się do ataku. Tym razem spalony naszczście
69 ' Kłopoty techniczne wozu technicznego.
Wisła z rzutu wolnego ale obok bramki
71 ' Zmiana w Wiśle. Za Kozdroja wchodzi Sikora
73' Gra toczy się w srodku pola
75'  Gol dla Wisły Rafał Dryk po podaniu Roberta Miroslawa
77' Chyba już nic złego się nie stanie. Wisła gra dojrzalszą pilke od gospodarzy
78' Zmiana Abramczyk schodzi a za niego Walendziak
79' Akcja gosci ale Mróz wybija piłkę.
79' Faul Niedziałka i zółta kartka dla Przemka
80' Rzut wolny dla gospodarzy z 40 metrów ale bez zagrożenia
81 ' Wisła jest zmęczona ale jeszcze tylko 9 minut i będziemy mogli cieszyć się z dobrego wyniku
85 ' Zmiana
Bancerz- Wisniosz
86 ' GOL Tomasz Sikora. 4:1 Sikora wyszedł sam na sam i pewnie pokonał bramkarza
88' Rzut wolny przed 16. Strzela Skrzypcznyśki,ale łapie bramkarz
89' Skrpzyczak schodzi a wchodzi Stolarek
90' KONIEC. WISŁA WYGRYWA. Bardzo dobry mecz w wykonaniu naszych piłkarzy.