Wisła Puławy : Wólczanka Wólka Pełkińska-

3:0

Kobiałka 6, Zuber 20, Chudyba 69 -
Arbiter: Piotr Burak(Zamość)

Kurek- Barański, Pielach, Poznański, Litwniuk, Kobiałka, Skałecki, Żelisko, Zuber, Kacprzycki, Stanisławski Smoleń- Khorolosky, Kocur, Kajpsut, Przewoźnik, Bała, Pietlucj, Gwóźdź, Podstolak, Lazarz, Wrona

Już w niedziele 5 maja puławska Wisła rozegra kolejny ligowy mecz. Tym razem na swoim boisku z zespołem Wólczanki Wólka Pełkińska. Początek naszej relacji od 16:45
 16:15 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Przed nami kolejny ważny ligowy mecz Wisły. Tym razem gramy z Wólczanką Wólka Pełkińska. Mamy już składy. Zaraz je podamy
 W wyjściowym składzie witamy pierwszy raz w sezonie Krystiana Żeliskę. To jak dobrze pamiętamy debiut Krystiana w wyjściowej jedenastce seniorów Dumy Powiśla
 Pusty praktycznie stadion MOSIR-u. Boli mnie serce. Niedziela kibicom nie pasuje sobota też nie to kiedy jest optymalny dzień na piłkarski mecz?
 Około 11 stopni ciepła, słońca nie widzimy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Paweł Socha, Dominik Szymanek, Krystian Kusal, Konrad Szczotka, Mateusz Supryn, Dawid Chudyba, Adrian Popiołek
 Na ławce Wólczanki zasiedli dziś Tomasz Siryk, Krystian Majka, Michał Domański, Dawid Czyrny, Jakub Tabor, Bartłomiej Słysz, Michał Bury
 W Sieniawie gdzie grają od 15:00 Sokół remisuje ze Stalą Rzeszów 1:1.
 Wybiegają wiślacy.
 71 minuta spotkania w Sieniawie a tam bez zmian. Czyżby szykowała się kolejna niespodzianka i strata punktów przez faworyzowaną Stal?
 W Sandomierzu Motor Lublin wpisuje się także w ten stan i remisuje z miejscową Wisłą 0:0. Tam grają jednak o 16:00
 A jednak zmiana wyniku w Sieniawie. Stal strzela na 2:1.
 Obie ekipy już w szatniach
 W Sieniawie Sokół przegrał ze Stalą Rzeszów 1:3 a Motor Lublin remisuje do przerwy z Wisłą Sandomierz 0:0
 Czekamy na obie ekipy, które są w szatniach i słuchają uwag szkoleniowców
 Wychodzą!!!!!!!!!!!
 Wisła na czerwono, Wólczanka białe koszulki czarne spodenki
1'  Zaczynają goście
2' Uderzenie Ivana Litwniuka ale piłka obok bramki Smolenia
 Wiślacy dziś typowo w ustawieniu 4-4-2. Krystian Żelisko obok Szymona Srtanisławskiego
5' Spokojny początek spotkania.
6' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL MICHAŁ KOBIAŁKA!!!!!! BRAWO KOBZA!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!!
 Bardzo ładna zespołowa akcja Wisły lewą stroną w pole karne Wólczanki wpadł Karol Barański podał do Michała Kobiałki a ten pewnym strzałem pokonał Smolenia. Brawo Wisła
8' Uderzenie Żeliski ale Smoleń odbija piłkę. Cała Wisła zawsze razem krzyczą młodzi kibice Wisły
9' Z dystansu uderza Zuber, piłkę na raty ale łapie Smoleń. Żadne prawa i zakazy nie zabiorą nam zabawy na trybunach
 Nie brakuje też pozdrowień dla Pogoni Siedlce i Legii Warszawa
11' Żółte numery na koszulkach gości nie ułatwiają nam dziś pracy.
14' Wisła walcząca Wisła walcząca do końca krzyczą kibice. Walczyć trzeba. Brawo
16'  Pielach za faul
19' Spokojna gra w Puławach.
20' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL MICHAŁ ZUBER!!!!! BRAWO WISŁA!!!! BRAWO ZUBI!!!!! 2:0
 Centra Ivana Litwniuka z prawej strony piłka i Michał Zuber uprzedza niepewnie interweniującego Smolenia i Wisła prowadzi już 2:0
21' Kolejna próba Zubera i znowu niepewnie Smoleń.
22' Z wolnego uderzał Pietluch, Kurek na rzut rożny
25' Kolejny corner dla gości. Centrował ale został zablokowany Przewoźnik
27' Szarżował Pielach, ale ostatecznie sędzia Burak uznał,że obrońca Wisły faulował rywala
30' Cały stadion odpowiada kto dziś wygra!!!! WISŁA WISŁA WISŁA
 Jakiś uraz gracza gości po starciu z Kacprzyckim. Goście nie maja masażysty
 Pomocy udziela Marcin Sikora masażysta Wisły
 To chyba poważny uraz zawodnika gości bo słychać było jak strzeliło mu coś w kolanie.
33' Uderzenie Stanisławskiego nad bramką
34'  Bury za kontuzjowanego Przewoźnika. Zawodnikowi Wólczanki życzymy zdrowia i szybkiego powrotu na boiska
 Niestety potrzebne będą nosze.
 Źle to wygląda bo zawodnik gości na noszach trafia do karetki, która już podjechała na plac gry
36' Za mocne podanie Kacprzyckiego. Od bramki Smoleń
 Tomasz Przewoźnik w karetce opuszcza stadion i udaje się do szpitala. Zdrowia raz jeszcze. Kropi w Puławach
 W Sandomierzu mamy bramkę dla Wisły Sandomierz, która prowadzi z Motorem Lublin 1:0
40' Spróbował z dystansu Kacprzycki, ale piłka nad bramką gości
42' Khorolsky na spalonym
 W Sandomierzu miejscowa Wisła prowadzi z Motorem już 2:0
44' A w Puławach rzut wolny dla Wisły. Może coś na koniec połowy?
 Z rzutu wolnego Stanisławski, ale nad bramką. Dobra próba wiślaka
45' Kolejny raz faulowany Kacprzycki. Jeszcze jeden rzut wolny
 Mocno centrował Kacprzycki i piłka wyszła na aut bramkowy
45'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo dobre spotkanie w Puławach. Wiślacy do przerwy po bramkach Michała Kobiałki i Michała Zubera zasłużenie prowadzą z Wólczanką Wólka Pełkińska 2:0
 Oby druga połowa nie była gorsza. Do Puław wracamy za kilka minut
 Są już wiślacy.
46' Do gry gotowy Jakub Tabor
46'  Tabor za Pietlucha
47' Centra Barańakiego uprzedzony Skałecki i tylko róg dla Wisły
 Chwilę później zablokowane uderzenie Skałeckiego.
50' Wrona fauluje wiślaka
 Nie ustaje doping dla Wisły.
52' Stanisławski do Żeliski ale ten zatrzymany przez obrońcę.
54' Wiślacy zaczną od rzutu rożnego.
 Uderzał głową Pielach, ale pewnie w bramce Smoleń
55' Do gry gotowy Krystian Majka
56' Uderzenie Kacprzyckiego mija o metr bramkę Smolenia
57'  Majka za Kocura
 Kolejna próba Kacprzyckiego rykoszet ale łapie piłkę Smoleń
58' Rzut wolny dla Wólczanki
 Bardzo mocno i bardzo niecelnie goście
59' Poszkodowany Skałecki. Wiślacy od rzutu wolnego
61' Kolejna próba Khorolskiego z wolnego wysoko nad bramką Kurka
63' Centruje Kacprzycki i wywalcza rzut rożny
 Dobra centra z rzutu rożnego głową Poznański ale piłka leci nad bramką Smolenia
 Do gry gotowy Dawid Chudyba
59'  Chudyba za Kacprzyckiego
64'  Domański za Gwóździa
66' Faulowany Stanisławski. A gdzie kartka?
67' Centra Chudyby uderzenie Żeliski nad bramką
 Do gry przygotowany Adrian Popiołek
68'  Popiołek za Kobiałkę
69' GOOOOOOOOOOOOOOLLLLL DAWID CHUDYBA!!!!! BRAWO DAWID!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!
 No i mamy 3:0. Z lewej strony piłkę idealnie dograł Michał Zuber a piłkę idealnie uderzył Dawid Chudyba i młodzieżowiec Wisły strzela pierwszą bramkę w III lidze. Brawo
 I powinno być 4:0, ale Smoleń broni w sytuacji sam na sam ze Stanisławskim
71'  Czyrny za Khorolskiego
74'  Supryn za Skałeckiego
 A chwilę wcześniej po centrze Litwniuka Wisła wywalcza rzut rożny
 Centrował ze stałego fragmentu gry Chudyba głową Poznań i znowu nad bramką gości
 Pada w Puławach. A na trybunach Hej Wisła gol.
 Do gry przygotowuje się Konrad Szczotka.
78' Poznański o mały włos nie strzeliłby bramki samboójczej. Próbował podawać głową piłkę do Kurka leci piłka nad bramką. Ale było groźnie
79'  Szczotka za Stanisławskiego
 Leży na placu gry Żelisko. Przerwa w grze.
 Z Żelkiem wszystko OK. Gramy dalej
80' Barański nabija rywala i Wisła zacznie od rzutu rożnego
 I kolejny corner.
 I kolejna próba Poznańskiego. I znowu niecelnie. Nie może sobie przypomnieć czasów Kotwicy zawodnik Wisły. W II lidze Jakub strzelał sporo bramek
82'  Szymanek za Zubera
 Absolutny debiut Dominika w zespole seniorów i III lidze. Witamy Dominik
84'  Supryn za faul
 Uderzenie Wrony z wolnego pewnie Kurek w bramce
85' Wrzutka Chudyby ale przez nikogo nie przecięta i łapie piłkę Smoleń
88' Zbliża się do końca to spotkanie.
89' Uderzenie Popiołka minimalnie niecelne. Od bramki Smoleń
89' Niecelne podanie Poznańskiego
90'  Koniec spotkania
 Nie doliczył ani sekundy sędzia Burak.
 Zasłużona wygrana puławskiej Wisły, która po bramkach Michała Kobiałki, Michała Zubera i Dawid Chudyby pokonuje zespół Wólczanki 3:0.
 Kółeczko wiślaków i tak się bawi tak się bawi WISEŁKA
 Idą zawodnicy podziękować za doping. Ale wcześniej dialog kto wygrał mecz. WISŁA WISŁA WISŁA krzyczą raz jedni raz drudzy
 Kibice dziękuje zawodnikom za walkę a my dziękujemy za obecność. Ze stadionu MOSIR-u żegna szczęśliwy Piotrek