4:0

Kacprzycki 10, Bartosiak 35, Drozdowicz 52, K.Puton 77 -
Arbiter: Anna Adamska ( Skarżysko-Kamienna)

Owczarzak- Kubam Cyfert, Pielach, Cheba, Skałecki, Bartosiak, Drozdowicz, Kacprzycki, K.Puton, Paluchowski Mrózek- Cabała, Rębisz, Łanucha, Sojda,Pawlak, Mazur, Król, Zygmunt, Wójcik Palonek

Już w środę ekipa puławskiej Wisły zmierzy się w zaległym spotkaniu z Wisłoką Dębica. Początek naszej relacji z Hauke-Bosaka od 16:45.
 16:26 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u
 Przed nami trudne i arcyważne spotkanie z Wisłoką Dębica. Jeśli je wygramy będziemy kolejny krok bliżej tego o czym śnimy i marzymy.
 Ale dzisiaj czeka nas 90 minut twardej walki.
 Mamy już składy.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Kacper Kołotyło, Dariusz Brągiel, Włodzimierz Puton, Łukasz Wiech, Kacper Kondracki, Karol Czelny, Tomasz Zając
 Na ławce Wisłoki zasiedli Tomasz Libera, Damian Lubera, Bartłomiej Makowski, Dariusz Kamiński, Krzysztof Żmuda, Łukasz Siedlik
 Obie ekipy od kilku minut na rozgrzewce
 Taka ciekawostka z obozu rywali, dębiczanie na dzisiejszy mecz wyjechali dzisiaj o godzinie 10:30.
 Pod stadionem 4 policyjne radiowozy.
 Obie ekipy udają się do szatni
 Przed meczem roszenie murawy, chociaż chmury nad Puławami
 Obie ekipy już na placu gry.
 Wiślacy zagrają na czerwono, Wisłoka na zielono
 Ciemno nad stadionem w Puławach.
2' Dużo walki w Puławach.
3' Błąd Owczarzaka, ale nie przejął piłki Pawlak. Od autu goście
5' Sojda brutalnie w nogi Cheby. Od wolnego Wisła. Pytamy się po co takie zagranie??
7'  Zygmunt za brutalny faul na Drozdowczu
 Póki co nie panuje Pani Anna nad wydarzeniami na placu gry. Oby to się zmieniło bo inaczej może skończyć się to urazami
10' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL ŁUKASZ KACPRZYCKI!!!!!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!! BRAWO MAŁY!!!!! 1:0
 Bardzo ładna akcja wiślaków. Emil Drozdowicz pomknął na bramkę Wisłoki wypatrzył wpadającego w pole karne gości Kacprzyckiego a ten strzałem w długi róg daje bramkę Wiśle. Brawo WISŁA!!! Brawo Mały
11' Zaczyna lać nad Puławami
 Uderzenie Paluchowskiego, ale Mrózek w dobrym stylu to broni
14' Uderza Cheba piłka po nogach Zygmunta wychodzi na róg...
15' Kacprzycki do Paluchowskiego, ale ten źle przyjął piłkę i od bramki Mrózek
17' Skiksował Drozdowicz, piłka mija bramkę Wisłoki
 Nadal pada nad Puławami. Jupitery zgaszone
19' Za mocne podanie do Bartosiaka i szybszy Konrad Mrózek
20' W poprzeczkę Palonek, ale chorągiewka asystenta Pani Anny Adamskiej w górze na spalonym młodzieżowiec z Dębicy
22' Tym razem Palonek w pole karne do Łanuchy i rzut rożny dla gości
 I kolejny corner bowiem wrzutkę Łanuchy wybili wiślacy
 Nadal pada. Mokra i ciężka murawa przy Hauke-Bosaka
24'  Skałecki za faul
27' Kacprzycki fauluje Rębisza. Od wolnego goście
 W ataku przewinili teraz gracze gości, którzy faulowali Błażeja Cyferta. Od wolnego Wisła
28' Nie zacytujemy co powiedział do Palonka Łanucha. Ładne podanie byłego zawodnika Stali Stalowa Wola, ale nie ruszył do piłki Palonek. Pewnie łapie futbolówkę Piotr Owczarzak
 Nadal pada a pod stadionem nadal spora liczba radiowozów...
30' Źle podaje Drozdowicz do Kacprzyckiego i grę wznowi bramkarz Wisłoki
32' Przyjechali nawet policjanci ubrani po szturmowemu...
 Stracił piłkę Sojda. Od autu Wisła
35' GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL BARTŁOMIEJ BARTOSIAK!!!!!!! BRAWO BARTEK!!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 Brawo dla wiślaków. Z lewej strony piłkę dograł Łukasz Kacprzycki, który mocno wstrzelił do Bartosiaka, wydawało się, że futbolówka wyjdzie ale pomocnik Wisły ambitnie na wślizgu i wpakował ją do siatki!!! BRAWO WISŁA
 Wisełka K, Wisełka S Wisła Puławy niesie się doping z lasu!!!!!
 Są też pozdrowienia dla Legii Warszawa i Pogoni Siedlce
40' Zablokowany strzał Pawlaka i rzut rożny dla Wisłoki
 Piąstkowanie Owczarzaka wyjaśnia sytuację
 Panowie za bramką się grzejemy krzyczy Pani Ania do zawodników Wisłoki
43' Tym razem rzut rożny dla Wisły po centrze Kacprzyckiego
 Ale pewnie obrona gości
44'  Sojda za faul na Bartosiaku
45' +1
 Przejaśnia się nad Puławami, ale nadal pada.
45+1'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Bardzo udane 45 minut dla puławskiej Wisły. Wiślacy szybko za sprawą Łukasza Kacprzyckiego objęli prowadzenie na 2:0 podwyższył Bartłomiej Bartosiak i dzięki temu możemy do szatni schodzić w dobrych nastrojach
 Oby druga połowa była także udana dla wiślaków i żebyśmy mogli cieszyć się kolejny raz z kompletu punktów. Do Puław wracamy za kilka chwil
 Kibice Wisłoki pod stadionem przy Hauke-Bosaka
 Stąd mobilizacja służb porządkowych. Goście z Dębicy oglądają spotkania z samochodów. A puławska drogówka ma zajęca z pisaniem :)
 Pojawili się gracze z Dębicy. W przerwie dwójka graczy Dariusz Kamiński oraz Łukasz Siedlik mocno się rozgrzewała
 Są też wiślacy
 Wisła Wisła słychać z lasu
46'  Siedlik za Sojdę
Kamiński za Mazura
46'  Zaczyna Wisłoka
47'  Kamiński
49'  Kamiński
49'  Kamińsk za drugą żółtą kartkę
 Krótki występ Kamińskiego w Puławach
 Ukarany ktoś z ławki Wisłoki.
51' Paluchowski głową ale Mrózek na róg...
52' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL EMIL DROZDOWICZ!!!!!!!!!!!! 3:0.BRAWO EMIL!!! BRAWO WISŁA!!!!!!
 Kapitalna centra Krystiana Putona w pole karne a tam głową piłkę do siatki wpakował Emil Drozdowicz!!!!! Brawo WISŁA
53' W boczną siatkę uderza Kacprzycki
 Jesteśmy zawsze tam gdzie Wisłoka gra.
Z lasu doping dla Wisły
56' Drozdowicz obok bramki Mrózka. Grę wznowią goście
58' Kibice Wisłoki wysłani do domu z mocną obstawą.
59' Nie sięgnął piłki Bartosiak szybszy bramkarz gości
 Już nie pada przy Hauke-Bosaka. Ale ochłodziło się
64' Wisełka Wisełka z lasu cały czas doping. Na placu gry spokojnie wiślacy szanują swoje siły bo już w sobotę arcytrudne spotkanie w Nowym Targu
66'  Kondracki za Skałeckiego
Brągiel za Kubana
68' Zablokowany strzał Zygmunta
69' Centra Brągiela wyłapana przez Mrózka
70'  Lubera za Rębisza
 W Wiśle także będą zmiany. Do gry gotowi Łukasz Wiech i Tomasz Zając
73'  Wiech za Paluchowskiego
Zając za Bartosiaka
75' Złe podanie Wiecha i aut dla gości
76' Zablokowane uderzenie Kacprzyckiego a chwilę później w ataku przewinił Zając
77' GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL KRYSTIAN PUTON!!!!! BRAWO KRISU!!!! BRAWO WISŁA!!!!!! 4:0
 Ależ uderzenie Krystiana Putona zza pola karnego Wisłoki. Piłka idealnie wpada w okienko bramki obok zaskoczonego Mrózka. BRAWO WISŁA!!!!!!!!
80'  Żmuda za Palonka
W.Puton za K.Putona
83' Walczył Kacprzycki ale od bramki goście
 Głośny doping z lasu dla wiślaków
86' Uprzedzony Kondracki i tylko róg dla Wisły
87' Końcowe minuty w Puławach. Wisła coraz bliżej kolejnych 3 punktów i coraz bliżej tego o czym marzymy
88' Nożycami uderza Drozdowicz. Szkoda, że to nie wpadło!!. Wiślacy na luzie
89' Jeszcze rzut wolny po faulu na Kacprzyckim
90' +3
90+1' Wiech głową, ale za lekko i broni Mrózek!!!
90+2'  Koniec spotkania!!!!!
 No i 3 punkty zostają w Puławach!!!!!
 Bardzo dobre spotkanie wiślaków i zasłużona wygrana. Kółeczko wiślaków i dialog z kibicami kto wygrał mecz!!!!