2:1

Dziedzic 63, 65 - K. Nowak 43
Arbiter: Jarosław Przybył ( Kluczbork)

Szczepankiewicz, Nadolski, Magdoń, Radić, Mysona, Góralski, Sielewski, Hiszpański, Burkhardt, Grudzień, Krzywicki Penkowec, Orzędowski, Jakubiec, Budzyński, Kwiatkowski, Charzewski, Jabkowski, Maksymiuk, Pożak, Martuś, K.Nowak

W środę 5 czerwca ekipa puławskiej Wisły rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa Wisły Płock.
Początek naszej relacji w środę od 17:45
 17.50 Piotrek wita z Płocka
 Trwa rozgrzewka około 18 stopni ciepła nie ma słońca, ale też nie pada
 Rozpalają się jupitery nad stadionem w Płocku. Tak więc gramy przy światłach. Fajnie :)
 Obie drużyny już w szatniach. Puławianie szokują numerami. Konrad Nowak z nr 27, Arek Maksymiuk 21, Sebastian Orzędowski to nr 4
 Na ławce Wisły Puławy dziś, Konrad Przybylski, Damian Czarnecki, Łukasz Giza z nr 26, Rafał Kursa nr 2, Marek Nowak, Piotr Nowosielski i Marek Nowak
 Obie drużyny prowadzone przez trójkę sędziowską wychodzą na plac gry
 Gospodarze na biało- niebiesko, Wisła na czerwono
1'  Zaczyna ekipa z Płocka
 ZKS tylko zwycięstwo krzyczą kibice z Płocka.
2' Płoną jupitery pięknie to wygląda, a na boisku za mocne podanie do K.Nowaka. Zacznie ekipa z Płocka
4' Tym razem szarżuje Mysona Jakubiec na róg
 Faulowany Penkowec przy centrze z rzutu rożnego i puławianie od bramki
5' Akcja Wisły Konrad Nowak ale uderza zbyt lekko i piłka ląduje w rękach Szczepankiewicza
8' Na spalonym Krzwyciki
9' Z 25 metrów uderza Grudzień, piłka nad poprzeczką bramki Penkowca
10' Cahrzewski centrował z rzutu rożnego, niestety uderzenie K.Nowaka niecelne
14' Uderza z dystansu Krzywicki, na szczęście obok bramki
 Po co wy gracie jak wy kibiców nie macie niesie się po stadionie. Smutne, ale my jesteśmy tutaj w Płocku
16' Uderza zza pola karnego Charzewski bramkarz gospodarzy na róg
17' Centra Pożaka wiślacy domagają się rzutu karnego po zagraniu piłki ręka, ale sędzia każe grać nadal.
18' Grudzień do Krzywickiego a ten na spalonym
20' Na spalonym Grudzień. PZPN PZPN niesie się po obiekcie w Płocku
24' Uspokoiła się gra w Płocku. Częściej przy piłce gospodarze, ale na szczęście bez efektu
30' Konrad Nowak w polu karnym, ale lepsi od niego obrońcy z Płocka i kończy się na strachu dla gospodarzy
34' Szybka akcja Krzwickiego ale będąc w polu karnym podaje wprost do Penkowca.
37' Ależ akcja dla Puławian. Konrad Nowak wpada w pole karne gospodarzy piłkę wybija Radić trafia ona pod nogi Konrada ale uderzenie z linii bramkowej wybija obrońca z Płocka. Szkoda
 Nadajemy z własnego internetu, który jest dziś lepszy
41' Tym razem szczęście wiślaków. Krzwywicki podaje wzdłuż pola bramkowego do Hiszpańskiego ale strzał tego drugiego zablokowany i róg. Ufff
43'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLOLLLLLLLLLL KONRAD NOWAK !!!!!0:1
 Kapitalna genialna kontra puławskiej Wisły, Konrad Nowak wychodzi sam na sam z bramkarzem z Płocka i strzela obok bezradnego Szczepankiewicza. Super Panowie. Bij lidera. 0:1
45'  Koniec I połowy
 Bardzo fajna połowa dla puławskiej Wisły. Przyczajona i czekająca na kontry Wisła prowadzi do przerwy po bramce Konrada Nowaka.
Płoczcanie nie są wcale gorsi, jednak grają mniej skutecznie. Aby tak dalej. My zapraszamy za 15 minut
 Kiełbaska w Płocku 5 zł :)
 Ekipa z Płocka już na boisku. Szybko
 Już kilka minut czekają płocczanie na sędziów i puławian
 Są i puławianie.
Inne wyniki 2 ligi.
Motor przegrywa z Puszczą 1:4, Siarka z Radomiakiem 1:2, Stal remisuje z Pogonią Siedlce 2:2
46'  Zaczyna Wisła oby utrzymali
47' Centra Charzewskiego w pole karne, ale Konrad Nowak powstrzymany.
48' Uderza Martuś ale za lekko piłka w rękach bramkarza
49' Tym razem z dystansu Grudzień, nad bramką Penkowca
 Dla ciekawskich obok mnie Orlen Arena hala sekcji piłki ręcznej Wisły Płock
50' Centruje Nadolski wysoko i niecelnie
 Krzyczą miejscowi Wisła gol. No to przecież Wisła już strzeliła :)
55' Radić uprzedzony przez puławską obronę. Od bramki Penkowec
56'  Dziedzic za Krzywickiego
57'  Hiszpański
57'  Sekulski za Sielewskiego
58'  Penkowec za rzekomą grę na czas.
59' Uderza Charzewski obok bramki Wisły Płock
60' Orzędowski powstrzymuje Grudnia
60' Do wejścia gotowy Mirosław Kalista w drużynie gospodarzy
60'  Kalista za Hiszpańskiego
61'  K.Nowak i to oznacza pauzę dla Konrada
63'  1:1 Dziedzic
 Dobra centra z prawej strony w pole karne gdzie Dziedzic obraca się i z 12 metrów pokonuje Penkowca
65'  2:1. Ponownie Dziedzic
 Podobna akcja uderzenie po ziemi Dziedzica Penkowec miał piłkę na rękach niestety wpadła ona do siatki. Echh
70'  Nowosielski za Charzewskiego
71'  Giza za Martusia
73'  Radic za odkopnięcie piłki po gwizdku
73'  M.Nowak za Pożaka
77' Szybko biegnie ten czas. Liczymy chociaż na remis, jednak teraz ekipa z Płocka cofnięta mądrze broni tego wyniku
80' Kwiatkowski faulowany
 Nowosielski w pole karne głową obrońcy z Płocka
81'  Szczotka za Jabkowskiego
83' ZKS jazda z k.... niesie się po stadionie. Oj nie ładnie. I to Wisła i to Wisła. Wstyd
85'  Burkhardt
 Leży kontuzjowany bramkarz z Płocka. A czas leci. Wcześniej uderzał K.Nowak z 7 metrów kapitalnie bramkarz z Płocka
88' Gramy dalej ale coraz mniej czasu
89'  Góralski
90'  +4
4 minuty nadziei puławskiej Wisły
90+1' Faluowany Nowosielski. Sam poszkodowany od wolnego
90+2' Kontra Płocka Sekulski w pole karne ale Penkowec uprzedza wszystkich
90+3' Dramatycznie mało czasu dla Wisły.
90+4' To już naprawdę sekundy. Gwizdy towarzyszą akcji Wisły
  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się utrzymać korzystnego wyniku puławskiej ekipie.
 Starali się puławianie, jednak dwa błędy puławskiej obrony i dwa gole Dziedzica pozbawiły nas korzystnego wyniku. Szkoda, bo Wisła wcale nie była gorsza ale cóż liczy się to co w bramce.