Jeziorski 88 - Zuber 6, Kacprzycki 60(k)
Arbiter: Sebastian Godek (Górno)

Pietras- Cedro, Jeziorski, Kaleta, Krzeszowski, Ł.Zawadzki, Maciejski, Kokoszka, Bogacz, Brożyna
Socha- Barański, Pielach,Poznański, Chudyba, Kobiałka, Skałecki, Zmorzyński, Kacprzycki, Zuber, Żelisko

Już w niedzielę 2 czerwca puławska Wisła zagra ostatnie wyjazdowe spotkanie w tym sezonie. W Daleszycach ze Spartakusem. Początek naszej relacji od 16:45
 16:20 Piotrek wita z Daleszyc
 Ze stadionu w urokliwych stronach blisko serca Gór Świętokrzyskim Łysicy. Przed nami ostatnie wyjazdowe spotkanie Wisły w tym sezonie.
 Mamy już składy. Są niespodzianki. Zaraz je Wam podamy. Pogoda sprzyja. Około 26 stopni ciepła słońce.
 Faktycznie mówili że ludzie tutaj mili starają się. Miło, tak jest. Bramkarze Wisły na rozgrzewce.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Krzysztof Kurek, Krystian Kusal, Ivan Litwniuk, Konrad Szczotka, Mateusz Supry, Adrian Popiołek, Szymon Stanisławski
 Na ławce Spartakusa Daleszyce zasiedli dziś Hubert Wołowiec, Wiktor Wołowiec, Adrian Wychowaniec, Bartosz Sot, Daniel Wołowiec
 Wiślacy na rozgrzewce. Krótkie cześć Piotr i gramy.
 26 minut do rozpoczęci spotkania a na rozgrzewce brakuje gospodarzy.
 Są i gospodarze.
 OOOOOO wita nas hymn Spartakusa Daleszyce..... 12 zawodnik Spartakusa kibice krzyczy jeden z potomków Piotra Marca Liroya
 C-bol Fire in head z głośników obiektu przy Fryderyka Chopina 25
 Na meczu znany z komentowania na naszej stronie star. Witamy. Oprócz niego kilka osób z Puław. Miejscowi fani wybrali chyba mecz Polski z Brazylią w siatkówkę.
 10 minut do spotkania. Słonko przypieka. Oby nie skończyło się to ulewą bo nasze stanowisko nie posiada dachu
 Wisła w pasiakach, gospodarze czerwone stroje z granatowymi wypustkami
2' Faulowany Barański. Wiślacy na swojej połowie od rzutu wolnego
3' Zerwał się wiatr słońce zaszło. Może być jednak burza.Oby nie
4' Dużo walki w środku pola.
5' Chudyba wywalcza rzut rożny
 Wieje bardzo mocno. Niezła centra Zubera, ale Żelisko uprzedzony
6' GOOOOOOOOOOOOLLLLLL MICHAŁ ZUBER!!!! BRAWO ZUBER!!!! BRAWO WISŁA
 Solowa akcja Zubiego, który wyszedł sam na sam z Pietrasem i pewnym strzałem wpakował piłkę do siatki. Brawo Wisła.
9' Centra Kacprzyckiego, ale uprzedzony Żelisko
10' Faulowany Kacprzycki. Wisła od wolnego
 Centro-strzał Kacprzyckiego mija Poznańskiego i bramkę gospodarzy. Od bramki Pietras
11' Błąd bramkarza Spartakusa, który łapie piłkę podaną przez obrońcę. Rzut wolny pośredni dla Wisły.
 Uderzenie Kobiałki minimalnie nad poprzeczką bramki Pietrasa
12' Kolejny wielbłąd Pietrasa, który podał piłkę do Zubera, ten wpada w pole karne i jest pchnięty, ale sędzia każe grać
14' Tym razem Pietras ratuje swój zespół. W pole karne wpadł Kacprzycki ale Pietras kapitalnie to broni i róg...
 Głową po rzucie rożnym Poznański nad bramką.
15' Centra Chudyby ale nie sięga piłki Zmorzyński
16' Brożyna wpada w pole karne, ale nie zdołał oddać strzału
17' Faulowany w środku pola Pielach.
19' Faulowany tym razem Zuber
 Uderza Kacprzycki Pietras z kłopotami, ale łapie w końcu.
21' Zatrzymany Skałecki.
23' Stracił piłkę w ataku Kacprzycki
24'  Bogacz za faul na Barańskim
26' Uspokoiła się gra w Daleszycach. Pogoda także jakby łaskawsza. Już tak nie wieje
27' Na spalonym Żelisko
 Chyba miejscowy proboszcz troszkę spóźnił mamy 17:35 a dopiero dzwony na mszę świętą o 18:00
 Dziś poznamy nowego III-ligowca a będą nim rezerwy Korony Kielce, którym do awansu brakuje jednego punktu
30' Kobiałka faulem zatrzymał Bogacza
31' Już grzmi nad Daleszycami. Pietras w aut po złym podaniu od kolegów
33' Wrzutka Kobiałki wyłapana przez Pietrasa
34' Dużo walki w środku pola.
35' W ataku gospodarze, ale nie robią tego jakoś z przekonaniem.
36' Podaje Krzeszowski i pewnie łapie piłkę Socha
38' Znowu dużo walki w środku pola. Na szczęście nie grzmi
39' Stracił piłkę Zmorzyński
41' Uderzenie Łukasza Zawadzkiego pewnie broni Socha
42' Zuber fauluje Bogacza. Od wolnego gospodarze
43' Za mocne podanie do Kacprzyckiego. Łapie ją Pietras
44' Faulowany Żelisko. Od wolnego Wisła
45' Maciejski na spalonym
45'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Po pierwszych 45 minutach Wisła prowadzi w Daleszycach ze Spartakusem 1:0. Prowadzenie wiślaków jest jak najbardziej zasłużone, ale mogło być wyższe. Mamy nadzieję, że druga połowa będzie również udana i zakończymy ostatni wyjazdowy mecz wygraną. Wracamy do Was za kilka chwil
 Dobra muzyka w Daleszycach. To chyba z filmu Różyczka. Ale naprawdę motywująca i refleksyjna
 Pojawiają się wiślacy
 Nie widzimy żadnych zmian w naszej ekipie
 Są gracze Spartakusa.
46'  Zaczyna Spartakus
46' Zmuszony Paweł Socha do wybicia piłki w aut
47' Solowa akcja Zmorzyńskiego, który wstawia piłkę do Zubera, ale uderzenie Michała zablokowane
49' Kolejna akcja wiślaków trzymany naszym zdaniem Zuber w polu karnym ale sędzia Godek nakazuje grać dalej
52'  Litwniuk za Chudybę
57' Zaczyna kropić
58' Będzie rzut karny dla Wisły. Faulowany Krystian Żelisko
 Uderzał będzie Łukasz Kacprzycki
60' GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL ŁUKASZ KACPRZYCKI!!!!! BRAWO WISŁA BRAWO MAŁY!!!! 2:0
 Pewne wykonanie rzutu karnego i prowadzimy w Daleszycach
63'  Cedro
66'  Za Kokoszkę Wiktor Wołowiec
Za Maciejskiego Sot
67'  Poznański
68' Uderzenie głową Sota ale nad bramką
 Ciężko połapać się kto wchodzi a kto schodzi bo miejscowy spiker nie podaje tego
68' Uderzenie Żeliski ale zbyt lekkie i łapie Pietras
70' Za mocne podanie do Brożyny
71' Faulowany w środku pola Skałecki
73' Centruje Kacprzycki ale pewnie Pietras
74'  Szczotka za Zubera
74'  Daniel Wołowiec Kaletę
76'  Kusal za Kacprzyckiego
77' Poznański uprzedza rywala aut
78' Faulowany Skałecki. Od wolnego Wisła. W pobliskim kościele trwa msza. Słyszymy z głośników
80' Szczotka do Zmorzyńskiego ten przegrywa rywalizację sam na sam z Pietrasem
 Nie pada już w Daleszycach.
82' Solowa akcja Kacprzyckiego i broni Pietras
83' Faulowany Sot. Od wolnego Spartakus
86' Centra Litwniuka. Łapie Pietras
87' Wpadł w pole karne Sot uderzył ale broni Socha
85'  Supryn za Kobiałkę
88'  Jeziorski
 Bardzo ładne uderzenie Jeziorskiego i mamy bramkę dla gospodarzy.
89'  Łukasz Zawadzki
90' +3
90+2' Zmorzyński przerywa akcję rywali. Rzut rożny
 Faulował w ataku jeden z graczy Spartakusa
90+3' Już powinien kończyć ten mecz sędzia Godek
90+4' Ile jeszcze?? Nie wiemy ale to końcówka spotkania. Piłkę ma Wisła
90+4' Sędzia patrzy na zegarek
90+5'  Konie spotkania
 Udanie wygraną zakończyli ostatnie wyjazdowe spotkanie piłkarze puławskiej Wisły. Po bramkach Michała Zubera i Łukasz Kacprzyckiego ekipa Dumy Powiśla pokonała miejscowego Spartakusa 2:1