0:2

- Głaz 23, Nowak 38
Arbiter: Tomasz Marciniak ( Płock)

Florek, Górkiewicz, Boczek, Gancarczyk, Radzewicz, Szczęsny, Zganiacz, Bukowiec, Grzeszczyk, Wodecki, Duda Penkowec, Lisiecki, Pielach, Gusocenko, Litwniuk, Sedlewski, Pożak, Głaz, Maksymiuk, Szczotka, Niezgoda

Już w sobotę puławska Wisła rozegra w Tychach swój pierwszy mecz w tym sezonie w rozgrywkach II ligi. Początek naszej relacji z Tychów od 19:10.
 18:09 Piotrek wita z Tychów.
 Piękny stadion robi naprawdę wrażenie
 Pierwsze zdjęcia już na naszym profilu na Faceboku. Zapraszamy do oglądania
 Piękna pogoda około 25 ciepła, pusty jeszcze ten piękny 16 tysięczny obiekt.
 Wiślacy zapoznali się już z obiektem, podobał in się, chociaż jeden z naszych graczy stwierdził, że i tak woli obiekt przy Hauke-Bosaka w Puławach.
 Od 17 grają drużyny w II lidze. Sensacja w Niepołomicach Puszcza przegrywa z Siarką Tarnobrzeg 3:0.
 Raków Częstochowa remisuje 1:1 z Okocimskim Brzesko, Stal Stalowa Wola prowadzi 1:0 z Nadwiślanem Góra, Olimpia Zambrów przegrywa z ROW-em Rybnik 1:0.
 Dodam tylko uprzejmie, że jednego z goli dla Siarki zdobył nikt inny, jak Szymek Martuś :)
 Korzystamy z miejscowego wifi. Po kilku próbach udało się połączyć
 Są już składy. Godzinę przed meczem. To nam się podoba
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Maksymilian Żuber, Konrad Nowak, Michał Budzyński, Patryk Słotwiński, Mateusz Olszak, Szymon Wiejak, Przemysław Kanarek
 Na ławce GKS-u zasiedli Marek Igaz, Damian Nieśmiałowski, Robert Dymowski, Dawid Błanik, Daniel Tanżyna, Mateusz Mączyński, Michał Glanowski
 Konrad Nowak na ławce. Kilka roszad trenera Bogdana Bławackiego
 Godzinę przed meczem boisko zostało zlane wodą.
 Siedząc i czekając na mecz miła rozmowa co tam w Puławach no i stadionach II ligi. Wspólnie przyznajemy, że najgorszy jest chyba obiekt w Górze.
 Ale Panowie nie wiedzą, że super obiekty są też w Stalowej Woli i Legionowie.
 Wiślacy już na rozgrzewce. Kto ich przywitał brawami? No wiadomo, że ja :)
 Dla gospodarzy to pierwszy historyczny mecz przy światłach na swoim obiekcie i powrót do Tychów po 1385 dniach tułaczki po obiekcie w Jaworznie
 Drużyny już w szatniach. Zaraz zaczynamy.
 Wisła w nowym komplecie strojów
1'  Zaczyna GKS
2' Dawid Pożak szarżuje i mamy róg
 Głośny doping dla GKS-u. Wrzutka Lisieckiego żadne z wiślaków nie sięga piłki. Ławka Wisły domagała się karnego ale gwizdek sędziego milczy
4' Na płocie 1.08.44 pamiętamy
5' Kibice GKS-u pozdrawiają swoje zgody Cracovię i Zawiszę Bydgoszcz
6' Pożak centruje ale do kogo?? Nie wiemy właśnie. Był będzie jest tyski GKS na trybunach
8' Zniknął zegar na świetlnej tablicy. Gra w środku pola
 Przy linii bocznej Robert Złotnik w znaczniku podpowiada piłkarzom Wisły.
9' Przerwa w grze. Leży Pożak biegnie do niego Marcin Sikora nasz masażysta
11' Wisła w 10, Pożak poza linią boczną boiska.
 Wraca Dawid.
12' Litwniuk blokuje Górkiewicza i nie ma nawet rogu. Na trybunach PZPN wiadomo co....
13' Przerwa w grze.Leży jeden z tyszan.
 Gdzie najlepsze piwo jest mamy swą drużynę co się zwie GKS na trybunach. Repertuar dopingu dla GKS-u bardzo spory
 Jest i trener Bławacki. On także w gustownym żółtym znaczniku krzyczy coś z ławki.
15' Rzut wolny dla gospodarzy. Może być groźnie
 Górkiewicz ale kończy się na strachu.
Cały stadion kto wygra mecz?? GKS krzyczą fani. Mamy nadzieję, że będzie to WISŁA!!!!
 Sedewski uprzedzony przez obrońców i róg dla Wisły
 Głową Pielach ale nad bramką Florka
17'  Nowak za Pożaka
 Chyba to efekt starcia z początku spotkania.
 Konrad Nowak w środku pola na skrzydle Tomasz Sedlewski i Konrad Szczotka
 Na szpicy Jarosław Niezgoda
19' I kolejny róg dla Wisły. Uprzedzony Nowak
20' Florek ratuje GKS po uderzeniu Pielacha. Róg
 Wymarzona okazja dla wiślaków. To powinna być bramka, ale fantastyczny refleks bramkarz gospodarzy.
22' Kolejna akcja wiślaków i kolejny róg. Uprzedzony w polu karnym Nowak
23' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL SEBASTIAN GŁAZ 0:1
 Dobra centra Lisieckiego w pole karne z tego cornera i Sebastian Głaz głową pakuję piłkę do siatki
26' Lisiecki z wolnego ale bardzo niecelnie
28' Nie cichnie doping dla tyszan
29' Niezgoda za mocno do Nowaka i łapie Florek.
30' Uderzenie Szczęsnego nad bramką Penkowca.
Aż zawył ten obiekt
 Jak to długo do końca spotkania :). No ale musimy wytrzymać!!!!!!!
33' Podanie do nikogo. Łapie Florek tę piłkę.
34' Nowak strzela ale bardzo niecelnie.
Na trybunach pojedynek trybun na doping
35' Za mocne podanie do Niezgody. Florek szybszy od napastnika Wisły
36' Faul Litwniuka. Od wolnego gospodarze
 Bronią się wiślacy przed tym stałym fragmentem gry. Piłka z autu dla puławian!!!!! Żyjemy żyjemy krzyczy w bramce Nazar Penkowec!!!!!!!!
38' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL KONRAD NOWAK 0:2!!!!!!!!!
 Błąd obroby tyszan, piłka trafia do Konrada Szczotki, ten idealnie podaje do Konrada Nowaka a nasz zawodnik z 8 metrów pokonuje Florka 0:2
40'  Litwniuk
41' Walczyć biegać i się starać w Tychach trzeba.... dokończcie sobie sami z trybun
42' Uderzał Zganiacz Penkowec na róg
44' Za mocne podanie Maksymiuka. Od bramki GKS
45' +1
45+1' Faulowany Maksymiuk. Rzut wolny dla Wisły!!!!
45+2'  Koniec pierwszej połowy!!!!!
 Piłkarzy gospodarzy żegnają gwizdy, ale dla nas jest wspaniale. Prowadzimy tutaj 2:0 i gramy dobry mecz. Oby drugie 45 było jeszcze lepsze w wykonaniu wiślaków!!!!!
 Zapraszamy na kilka minut przerwy.
 Wychodzą gracze obu ekip. Zaraz zaczynamy.
 Przypuszczamy, że będzie ostry atak tyszan na bramkę Wisły. Ale my wierzymy, że się obronimy!!!!!!
 Kolejne kółeczko wiślaków.Głośne WISŁA!!!!!!
46'  Błanik za Dudę
46'  Zaczyna Wisła
 Dzisiejsze spotkanie ogląda około 2, 5 tysiąca widzów
47' Zderzenie dwóch zawodników, głośne krzyki. Oj źle to wyglądało
 Leży Maksymiuk i Bukowiec. Oby wszystko z nimi było OK
 Arek już wstał wszystko OK, gracz GKS-u kuśtykając opuszcza boisko
48'  Maksymiuk za to wejście
49' Jak ten czas wolno biegnie. Gusocenko w aut. Wisła spokojnie na swojej połowie
 Centra Górkiewicza wyłapana przez Penkowca
51' Tyszanie aktywniejsi ale Wisła póki co radzi sobie w obronie.
 Ewidentnie wiślacy czyhać będą na kontry.
52'  Mączyński za Szczęsnego
53' Na boisku bez zmian. GKS w ataku Wisła raczej skupiona na obronie.
54' Radzewicz obok bramki Penkowca
 Obiecałaś mi na pewno że 3 punkty dzisiaj będą na trybunach.
56' Nerwowo gracze GKS-u. Trener Bławacki przy linii spokojnie spokojnie do swoich graczy. Trener Kiereś zamyślony w swojej strefie
58' Lisiecki w aut na trybunach Szkocja. Kibicom chyba nie trzeba tłumaczyć co to jest :)
59' Za mocne podanie do Niezgody. Łapie Florek
60' Cracovia Kraków na trybunach, na boisku zaś Lisiecki prosto w ręce Florka
 Wiecie co? Znowu zapomniałem z domu nerwosolu ale może dam radę :)
61' Na spalonym Niezgoda. Mogło być 3:0
 Będzie 3 zmiana w zespole GKS-u
63'  Dymowski za Bukowca
64' Nie trafia w piłkę Głaz. Szkoda
 Czeka ze zmianami Bogdan Bławacki. Bo i po co?? Jak się trzymamy to grajmy tak dalej!!!!!
66' Cześć i chwała bohaterom na trybunach nagrodzone brawami. Tak jest oddajmy to co należne bohaterskim powstańcom
67'  Kanarek za Sedlewski
 Hymn Polski na trybunach. Kibice wstają
69' GKS gol na trybunach. Nie milknie doping dla gospodarzy.
 Zrobiło się chłodniej w Tychach. Piękny wieczór przy ulicy Edukacji
 Ogłoszenie spikera. Mecz ogląda 5112 kibiców. Ładny wynik.
70' GKS w natarciu, ale kolejny strzał ofiarnie blokują obrońcy Wisły.
71'  Nieśmiałowski za Wodeckiego
 A Piotrek? A Piotrek nerwowo popija Kubusia Playa. Malinowego :).
74' Nieporozumienie Lisieckiego i Pielacha piłka trafia do Nieśmiałowskiego, ale szybszy od zawodnika GKS-u Penkowec
75' Jak ten czas wolno biegnie.....
 Wisła Wisła Wisła. Dopingujcie zza monitorów.!!!!!!
78' Pielach w uprzedza jednego z graczy GKS-u. Róg
79' Z dystansu Grzeszczyk pewnie Penkowec!!!!!
80' To będzie najdłuższe 10 minut dla mnie chyba od bardzo dawna!!!!!
 Leż Litwniuk.
 WISŁO KOCHAM CIE TOBIE ODDAM SERCE TWE parafrazując to co śpiewają fani GKS-u
82' Gancarczyk w boczną siatkę!!!
82' Grzeszczyk z dystansu piłka po nogach obrońców wychodzi na róg
 Dobra centra głową Boczek na bramką
83'  Słotwiński za Maksymiuka
84' Dymowski z dystansu. Piła nad bramką Penkowca!!!
85' Walczyć, biegać i się starać w Tychach trzeba za....... na tybunach
86' Uraz Głaza ale już wszystko z nim w porządku!!!! Damy radę!!!!!!!!
87' Siedzą smutni dziennikarze z Tychów, niczym kibice IFK Getegobrg w meczu z Widzewem Łódź. Te panie w sukniach i tak dalej cytując Tomasza Zimocha!!!!
88'  Wiejak za Nowaka
89' Gdzie najlepsze piwo jest. No nie spróbowałem niestety!!!. Wierzę na słowo
90' +5
90+1' Za mocne podanie do Wiejaka. Poniosło sędziego aż 5 minut doliczone...
90+2' Kanarek nabija gracza GKS-u. Od autu Wisła!!!!!
90+3' Nerwowo przy linii Bogdan Bławacki!!!!. Utrzymajmy to!!!!!!!!
90+4' Jeszcze gramy ale jest coraz bliżej!!!!! Nikt nam tego raczej nie zabierze
 Wiejak do Niezgody ten uprzedzony przez obrońców GKS-u
90+5' Panie Turek ile jeszcze??
90+5'  Koniec spotkania!!!!!!!!!!!
 Ależ pięknie!!!!! Nikt się tego nie spodziewał ale to Wisła wywozi 3 punkty z Tychów!!!!!
 Tak się bawi tak się bawi WISEŁKA w kółeczku!!!!!!!!