KS Wisła Puławy - BKS Unia Bełżyce

4 - 0

Kamola 3' Burek 50' Sikora 71' Sikora 82' -
Arbiter: Piotr Wasyluk - główny, Mirosław Muła - asystent, Artur Malec - asystent (wszyscy z Chełma)

Dąbała, Dryk, Mróz, Burek, Pszczoła, Niedziałek (45 Bancerz), Wiśniosz, Stecyszyn, Boguszewski, Kamola, Sikora Narewski, Jezierski, Stępniewski, Żmurek, Kołodziej, Bernat, Skrzypczyński (Pietras 71), Żmuda, Mokiejewski, Gołocht, Gałkowski

Kartki:
Mróz
Boguszewski

Bernat

W sobotę Wisła gra z Unią Bełżyce. Z tego spotkania planowana jest relacja live. Redakcja zastrzega sobie mozliwość odwołania relacji z powodów pogodowych lub technicznych.
 Rozpoczyna sie mecz
1' W pierwszej minucie glownie gra na aut przez obie druzyny
2' faul na zawodniku Wisly przy polu karnym gosci
3' goollll !!! z wolnego Kamola
4' Aut dla Wisly, wyrzuca Rafal Dryk
 Nad stadionem przy Bema piekne slonce i troche kumulusow
6' zageszczenie przy bramce Wisly ale pewnie Dąbała
 Atak Buły zatrzymany przez obrońców Unii
8' "ten mecz musimy wygrać..." rozlega się w młynie... zgadzam się z tym :)
 Strzał na bramkę Wisły ale niecelny
9' po kilku podaniach Wisła traci piłkę i tylko szczęscie ratuje przed bramką
10' Na murawie leży Kamola, na szczęście nic się nie stało
 Piękny doping na młynie... Wisła Wisła
13' Wolny dla gości na 16 metrze, ale po dłoniach Dąbały na róg
 Słońce jest tak ostre że nasz bramkarz zakłada czapeczkę z daszkiem
15' faul na Kamoli
17' dośrodkowanie do Kamoli ale za mocne i nic z tego nie będzie
18' Rafał Dryk przerywa akcję gości wykopując piłkę na boczne boisko
19' Akcja gości ale na spalonym zawodnik BKS
20' Strzał na bramkę Wisły ale znowu pewnie Dąbała - dziasiaj jak na razie nie dopokonania
 Młyn odpala race, rozciąga barwówkę i tworzy napis 1923 + herb Wisły - pięknie to wygląda
21' W polu karnym walczy Wiśniorz i cud ratuje gości od stracenia bramki - piła niemalże ociera się o poprzeczkę
22' róg dla Wisły nie został zakończony bramką
24' Lewą stronę Unia ale pewnie zatrzymuje przy polu karnym Dryk
25' Krystian Burek podaje długą piłkę do Buły ale na spalonym :(
25'  kartka dla zawodnika Unii Bernata za faul na Sikorze
 Wisłą dzisiaj traci dużo piłek, podania są niedokładne - trzeba to poprawić ale zawodnicy nie czytają mojej relacji ;)
29' Wiśniorz dzielnie walczy po lewej stronie pola karnego gości, dośrodkowuje ale nikogo nie ma
 Kartkę dostaje zawodnik Wisły ale nie wiem który, jak się dowiem to podam
30' rzut rożny dla gości ale nie ma oczym mówić
31' Atak Wisły prawą stroną ale obrona Uni kończy zamiary naszych zawodników
33' Jak na razie mecz mało ciekawy - przekopywanie piłki z jednej połowy na drugą
 Ręka zawodnika BKS - wykonuje Dryk ale goście przejmują pilkę
34' aut dla gości po wybiciu przez obronę Wisły - było gorąco
35' Wisła jakby traci koncepcję gry coraz częściej dopuszczając gości pod bramkę
 Młyn bardzo aktywny dzisiaj - brawo Panowie
36' BKS wykonuje faul ale przejmują wiślacy - Kamola nistety na aut
39' Burek fauluje zawodnika przyjezdnych około 30 m od bramki - nie wykorzystują tego goście
40' Piękne rozciągnięcie gry przez Wisłę ale postrzale na bramkę piłka w rękach bramkarza gości
 Nie kupujcie laptopów Acera - bardzo słabe baterie - zaraz padnie i będzie na tyle relacji
 Jeśli sprzęt nie wytrzyma trzeba będzie relacje prowadzić telefoniecznie :D
44' Atak gości ale na spalonym dwóch zawodników Unii
44' Pierwsza połowa zbliża się ku końcowi a na boisku nic ciekawego się niedzieje
45' Dąbała ratuje Wisłę od straty bramki - wychodzi sam na sam na zawodnika Unii i pięknie wybija
 Koniec pierwszej połowy
TRWA PRZERWA' Relacja będzie kontynuowana. Ze studia w Warszawie wita Państwa Kopia

Bancerz za Niedziałka (Wisła)
49' dla Zdunka(Unia) za faul na Rafale Dryku. Rzut wolny z 30 metrów
50'  Dośrodkowanie Wiśniosza- strzelcem bramki Krystian Burek
54' Robinsonada bramkarza Unii - po dosrodkowaniu z rzutu rożnego- głową uderza Sikora.......zabrakło naprawdę niewiele...
55' Od rozpoczęcia 2 połowy spotkania ton nadaje Wisła która jest zespołem wyraźnie lepszym
57' Unia w natarciu. Uderzenie z okolicy 16 metra na róg zbija Dąbała. Dobra interwencja bramkarza Wisły
64' Drybling Kamoli w polu karnym Unii- Kamola pięknie uderza w okienko bramki - kolejny raz gości ratuje bramkarz
71'  Piękny rajd Kamoli podanie do Sikory- ten oszukał bramkarza i strzela z 7 metrów. Ładna akcja Kamoli. Wisła - Unia 3:0

Skrzypczyński opuszcza boisko wchodzi Pietras (Unia)
77'  Boguszewski fauluje zawodnika Unii. Niestety żółty kartonik dla piłkarza Wisły. Wisła kontroluje wydarzenia na boisku. Na stadionie około 700 fanów piłki nożnej. Młyn Dumy Powiśla liczy dziś około 40 osób.
81'  Rafał Kamola zmienia Boguszewskiego. Udany debiut Boguszewskiego w Wiśle.
82'  Sikora z lewej strony mija zawodników Unii - uderza po długim rogu obok wyciągniętego bramkarza przyjezdnych. Wisła gromi rywali!
88'  Podwójna zmiana w Wisle - Wiśniosz i Stecyszyn udają się na ławkę rezerwowych Chwiszczuk i Ścibior - dla tego ostatniego jest to debiut w dorosłej piłce....życzymy sukcesów.
90+1'  koniec meczu! Wisła zasłużenie wygrywa z Unią Bełżyce 4:0. Jeszcze w ostatniej minucie Wisła mogła doprowadzic do wyższego zwycięstwa ...Gratulujemy!