Wisła Puławy - POM Iskra Piotrowice

0-0

-
Arbiter: główny Zbigniew Zych asystenci: Michał Pastusiak i Jacek Grodek OZPN Lublin

kibice zaczynają doping witając zawodników na płycie boiska
0'  jest godz 18:04 - Wisła zaczyna na połowie "od lasu" a pierwszi kopią piłke zawodnicy Pomu
 wislacy na zielono a goście w błękitno białych strojach
3' obie drużyny zaczeły uważnie, gra narazie w środku pola
3' szybka akcja gości i minimalny spalony
4' sikora lewym skrzydłem wrzuca na dalszy słupek i korner
4' jednak aut a po aucie róg,
wrzutka ale nie sięgneli piłki wiślacy i piłka wyszła na aut dla gości
5' po rzucie wolnym z 40 m, wrzutka ale poziom wybija sprzed bramki na aut
7'  rzut wolny na wysokosci 15 m wrzutka z lewej strony, główka i piłka trafia w poprzeczke wiślaków
9' zarysowuje sie przewaga gości - chyba podeszli do meczu z wiekszą determinacją.
10' po stracie Adama Mroza w środku pola obronczy ratują sie faulem
11' kolejny faul wiślaków w pobliżu ławki rezerwowych
12' po dziwnym zamieszaniu przylini piłka terafia do napastnika gosci a ten strzela w długi róg ale piłka minimalnie mija spojenie
  faulowany Kamola na 23m - rzut wolny dla wiślaków
14' niestety strzał za lekki i minimalnie niecelny - piłka przechodzi nad poprzeczką
16' mecz sie wyrównał ale tempo nie spada, ładny mecz walki
17' szybka akcja lewa strona gosci, minimalny spalony ale i tak w sytuacji sam na sam - Owczarzak niepokonany
18' w odpowiedzi wislacy ale bramkarz lapie na 14 m
19' trwa wymiana ciosów jak w amerykanskiej lidze koszykówki,
akcja goni akcję ale przy okazji mnożą się błędy w ataku
21' rzut wolny dla wisły po rece
wrzutka z 30go na 7m , myli sie bramkarz ale nie było komu wepchnąć piłke do bramki
 mecz od początku przy światłach
  żółta dla Budzyńskiego nr 2 w POMIE,
rzut wolny 40 m ale nic z tego
 kibiców komplet i PTK nagrywa od początku
23' 2 kolejne wrzuty z autów gosci, szybka akcja po prawym skrzydle i strzał z obrębu pola karnego wysoko nad poprzeczką
25' niestety goscie wygrywają wiąkszość pojedynków indywidualnych w środku boiska i trudno wyjść wislakom ze składną akcją
28' długi przerzut Mroza do Pozioma i rzut rożny
29'  faul z lewej strony i centruja wislacy, znowu Abramczyk walczy z prawej strony pola karnego ale traci piłke
30' sędzia studzi rozpalone głowy graczy a kibice nie szczedzą gardeł dopingując nasz zespół z całych sił
31' przedzierali sie goście środkiem ale złamali przepisy i sędzia przerywa gre
 niestety przy ataku pozycyjnym gosci wislacy cofaja sie i czakaja na rozwoj wypadkow, chyba zbyt pasywnie w walce o piłke
33' ładny odbiór w środku ale po szybkim ataku lewą stroną tracimy piłkę
34' minimalny spalony gosci ale wydaje mi sie ze łatwiej stwarzaja sobie szanse na przedarcie sie pod nasza bramke
35' wislacy szukaja swojej szansy długimi prostopadłymi podaniami ale niestety nie potrafią stworzyc sytuacji dogodnej do oddania strzału
36' dłuższa przerwa po tym jak piłka wylądowała na terenie basenu - ktos nie pomyslał i skasował słynną furtke:)
38' ładna indywidualna akcja po lewej stronie Sikora, dobra mocna wrzutka ale troche za głęboka i pewnie łapie bramkarz
40' ładna akcja gosci, kilka dryblingów i kilka prób strzału zablokowali wiślacy, na końcu faul w ataku na 5 m
41'  rzut wolny dla wisły na 27 m lekko z prawwej strony, strzela sikora, piłka zmierza w okienko ale łapie ja bramkarz, chyba za lekki to był strzał
43' składna akcja wiślaków, przedarli się na 16 m ale znowu bez strzału
45' walczy Sikora z lewej strony ale jest mniejszy i przegrywa walke "ciałem"
45'  juz mineła 45 min, sędzia dolicza minute
46' do przerwy wynik 0-0
 Za chwilę zapraszamy na 2 połowę spotkania.
46'  wiślacy zaczynją drugą połowe meczu a trenerzy nie dokonali zmian
46' zaczelo sie od ataków gości i po dobrej centrze piłka mija wszytkich przechodzac przez nasze pole karne
48' sędzia znowu uspokaja graczy obu drużyn
49' róg dla gości z prawej ale po faulu napastnika zaczyna wisła rzutem wolnym
49' Mirosław nie trafia w piłke ale trafia w nogi goscia i pachniało żółtą kartką
51' kolejny faul Mirosława, po wolnym kontra wislaków przerwana faulem w srodku boiska
53' po rajdzie lewą strona goscie wywalczyli rzut rożny
54' szybka kontra wislaków ale przerwana 40 m przed bramką
56' próba wejscia w nasze pole karne ale spalony
57' sprawa wyglada tak ze oni nasze ataki rozbijaja na 35 m a my ich dopiero na 16
58' niewykorzystany rzut rożny przez wiślaków
59' ciągle trwa walka w środku boiska
powiem tylko ze mimo walki mało jest czystych sytuacji strzeleckich
59' ostra walka w srodku i moim zdaniem błąd sedziego który zagwiadał faul Mirosława - pracuje on sobie na druga zolta kartke
62' po faulu w srodku pojawia sie lekarz gosci ale sedzia chyba za czesto przerywa gre
64' po rzucie wolnym wislacy blokują strzał ale nie wyszli z kontrą
66' kolejne wstrzelenie piłki w pole karne wisły przechodzi wszystkich i Wisła od autu bramkowego
68' wydawalo sie z szybkiej akcji cos wyjdzie ale znowu strata kontra gosci i Mróz ratuje zespół
69' wislacy w ataku pozycyjnym ale jak głową w mur, nie moga zakonczyc akcji strzałem
70'  za Sikore Skrzypczak
73' walka moze sie podobać ale fajerwerków nie ma nadaj
74' rog kopią goscie i wislacy wybijaja na aut
75' ladne wstrzelanie w pole karne ale mija sie z piłką Abramczyk a kibice wysyłają sędziego do FRYZJERA:)
76' Owczarzak ratuje wisłe wybijajac na róg a po nim kolejna próba kontry wislakow i standardowo zabrakło ostatniego celnego podania
78'  w druzynie gosci
79' do konca co raz blizej a bramek nie widac, oby nasi poszli w slady imienniczki z Krakowa
80' zamykamy gre na połowie rywala jednak bez efektu
81' po indywidyalnej akcji Mirosław strzela klasycznym "karolem" z 20 m ale za lekko i lapie bramkarz
za srzypczaka zjawiony
82' po rzucie roznym pierwszy strzał głową giości minimalnie mija okienko Owczarzaka
84' róg dla wisły
84' z lewaj wrzuca kaminski i z trudem ratuja sie goscie wybijajac na aut
86' faul na 25 m i bedzie okazja dla wislaków
dla gosci - Bielak
86' 27m do bramki, kaminski strzela ale znowu przenosi nad poprzeczka, oddajemy za mało celnych strzałów
87'  u gosci za wchodzi
89' robi sie nerwowo na ławkach rezerwowych
kontra wisły ale nie zrozumieł sie kaminski z sikora i łapie bramkarz
90'  mija regulaminowy czas gry, aut dla gosci z lewej strony przerywa mirosław ale znowy nieudana kontra
sedzia dolicza 3 min
91' wolny dla wisły na 30m wrzuca kaminski ale wyrzuce w aut obok lewego słupka bramki gosci
93'  za symulacje w polu karnym zółta dla stepnie, nasz trener podrywa jeszcze naszych do walki
94' róg - oststnia szansa - mirosław strzela ale goscie wybijaja z lini- tak mało brakował
95' koniec meczu - wynik bez zmian a kibice dziękuja zawodnikom za walke