1:1

Budzyński 88 - Sanogo 56
Arbiter: Artur Aluszyk ( Szczecin)

Witan- Hiszpański, Budzyński, Pielach, Litwniuk, Głaz, Szczotka, Pożak, Patejuk, Tetych, Nowak Szumski- Wiktorski, Markowski, Ryndak, Dudek, Najemski, Pribula, Udovivic, Sanogo, Budek, Łuczak

Już w sobotę 1 października puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie Zagłębie Sosnowiec. Początek naszej relacji od 17:45.
 17:25 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Trwa rozgrzewka obu ekip.
 Około 20 stopni ciepła w Puławach, lekko chylące się ku zachodowi słońce.
 Mamy już składy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Nazar Penkovets, Dawid Brzeski, Piotr Darmochwał, Adam Patora, Tomasz Sedlewski, Patryk Słotwiński i Jakub Smektała
 Na ławce Zagłębia zasiedli dziś Wojciech Fabisiak, ,Marcin Sierczyński, Robert Bartczak, Wojciech Bała, Jakub Wilk, Konrad Handzilik i Tim Matić
 Kibice Zagłębia są już pod stadionem. Kilku fanów z Sosnowca już w klatce. Pod stadionem masa policji z psami i z tarczami. Środki bezpieczeństwa jakby przyjechać miał Motor Lublin albo Radomiak a nie Zagłębie.
 Dziś wygraną zanotowały rezerwy Wisły. W Opolu Lubelskim ekipa Marcina Popławskiego i Bartłomieja Kursy pokonała Opolanina 2:0.
 Rozpoczyna się prezentacja składów obu ekip.
 Wiślacy i Zagłębie już w szatni.
 Jupitery płoną maksymalnie
 Na trybunach Łukasz Matusiak gracz który dziś nie zagra z powodu nadmiaru kartek
 Do przerwy w Mielcu Stal przegrywa ze Zniczem Pruszków 1:0.
 Każde nazwisko wiślaków nagradzane brawami przez kibiców
 Wychodzą!!!!
 Wisła zagra w pasiakach, Zagłębie na czerwono
 Przed meczem minuta ciszy ku czcci zmarłego kibica Pogoni Siedlce Marcina Pędy
 Kółeczko wiślaków i głośne WISŁA!!!!!!
2' Z dystansu uderza Łuczak ale Witan spokojnie zbija to uderzenie na bok
 Obie ekipy zgodnie Legia Warszawa ze swoich sektorów.
4' I kolejna sytuacja gości Dudek zagrywa do Budka ten uderza pewnie w bramce Wisły Witan
5' Faulowany w środku pola Patejuk
6' Jesteśmy zawsze gdzie oni będą grać z klatki. Około 200 fanów z Sosnowca w klatce
7' Za mocne podanie do Nowaka, łapie je Szumski.
11' Bardzo groźnie pod bramką Wisły. Głową piłkę uderzył Litwniuk, który o mało nie pokonał Witana. Róg dla gości
13' I kolejny corner dla ekipy Zagłębia.
15' Tetych podaje do Nowaka, ale ten na spalonym.
17' Bardzo spokojne spotkanie. Lekką przewagę mają goście. Wisła skupiona na obronie
19' Ależ była okazja dla wiślaków. Kapitalne podanie z głębi pola do Nowaka ten uderza a piłka uderza w poprzeczkę!!!
20' W odpowiedzi uderza Budek ale pewnie w bramce Andrzej Witan
22' Z dystansu uderza Sanogo. Obok bramki
23' Leży jeden z graczy Zagłębia. Przerwa w grze
 Z graczem gości wszystko OK. Gramy dalej. Fajna piłkarska atmosfera na trybunach doping dla obu ekip.
 Około 100 Fanatyków Wisły na swoim sektorze. Ogółem około 1300-1400 fanów na stadionie.
26' Przekombinowali wiślacy przy rzucie wolnym. Litwniuk do Nowaka, ale kapitan Wisły złapany na spalonego
 Tym razem leży Sanogo. Kolejna przerwa w grze
27' Z rzutu wolnego centrował Dudek, ale nikt nie przeciął piłki po centrze doświadczonego pomocnika Zagłębia
28' Tym razem Litwniuk faulem zatrzymuje Budka. Zwija się z bólu gracz gości
30' Budzyński przerywa groźną akcję gości. Aut
 A teraz cały stadion odpowiada kto dziś wygra!!!!
 WISŁA WISŁA WISŁA krzyczy cała prosta. Całkiem dobry efekt!!!!
32'  Pielach
 A teraz wszyscy kibice na stojąco dopingują Wisłę. Wisła Puławy głośno
35' Uderza Udovicici Witan broni
 W odpowiedzi uderza Nowak, ale bardzo niecelnie. Aż zawył ten stadion
35' Faulował Pielach. Bardzo niedobrze bo obrońca Wisły doznał jeszcze urazu.
 Kuśtyka Pielach i opuszcza plac gry
 Będzie zmiana w Wiśle. Do gry gotowy Dawid Brzeski
38' Ostrzeliwanie bramki Wisły próbowali Dudek i Łuczak ale nie ma bramki
39'  Brzeski za Tetycha
 Chyba jakiś uraz Bartka
40' Budzyński fauluje Sanogo. Od wolnego goście
42' Bardzo złe wykonanie rzutu wolnego przez Zagłębie. Skończyło się na strachu dla Wisły. Od bramki Witan
43' Szczotka podaje wprost w ręce Szumskiego
44' Brzeski do Szczotki ten do Patejuka, który uderza w boczną siatkę. Część kibiców ucieszyła się już myśląc, że mamy gola dla Wisły ale to tylko boczna siatka
45' +1
45+1'  Najemski
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo wyrównane spotkanie na stadionie w Puławach. Swoje sytuacje mieli zarówno wiślacy jak i sosnowiczanie, ale póki co przy Hauke-Bosaka bramek nie oglądamy. Zapraszamy na kilka minut przerwy. Wracamy za parę chwil
 Obie ekipy już gotowe do gry
 Dzisiejszy mecz ogląda 2180 widzów. Brawo!!!!
46'  Zaczyna Zagłębie
47' Odrobinkę za mocne podanie do Nowaka wyłapane przez Szumskiego
48' Było groźnie pod bramką Zagłębia nieporozumienie Szumskiego z obrońcą ale kończy się na strachu dla gości
49' W odpowiedzi bardzo dobrze głową uderza Najemski ale minimalnie niecelnie
50' Ależ okazja dla Wisły. Kapitalna akcja Fabiana Hiszpańskiego który idealnie dograł piłkę do Sylwestra Patejuka, ale gości ratuje Szumski.!!!
53' Ależ okazja dla Wisły. Szczotka po solowym akcji uderza i broni Szumski!!!!
54' Uderza Budzyński i kolejny róg.
56' Do gry gotowy Robert Bartczak
56'  Sanogo
 Solowa akcja Sanogo, który wpadł w pole karne Wisły i skierował piłkę do siatki.
57'  Bartczak za Ryndaka
 Wiślacy mieli dwie kapitalne okazje do strzelenia bramki, ale to niestety goście skierowali piłkę do siatki. Taka jest piłka
60' Do gry gotowy Jakub Smektała
61'  Smektała za Pożaka
62'  Hiszpański za faul na Bartczaku
64' Wyszedł z piłka poza pole gry Pribula. Od bramki Wisła
 Ufff Robert Barczak wpadł w pole karne, ale na szczęście nie zdołał oddać strzału.
 Do gry gotowy Adam Patora
 Na meczu obecni szkoleniowcy drugiej drużyny Wisły Marcin Popławski i Bartłomiej Kursa
67'  Patora za Szczotkę
87' W ostatniej chwili zatrzymany Najemski. Róg dla Zagłębia
69' I kolejna szarża Nowaka i Szumski broni!!! Róg
70' Bardzo dobra postawa Jakuba Szumskiego w bramce Zagłębia.
72' Smektała wywalcza róg...
 Może teraz?
 Nikt nie przeciął tej centry. Od bramki Zagłębie
74' Bardzo groźny strzał Łuczaka o milimetry mija bramkę Witana.
 Uraz Sebastiana Głaza. Przerwa w grze
77' Do gry gotowy Jakub Wilk
 Dobra centra Brzeskiego łapie Szumski
79' Smektała zablokowany. Nie ma nawet rzutu rożnego
80'  Wilk za Łuczaka
81'  Głaz
83' Wszyscy wstają i śpiewają. Kibice wierzą, my też!!!!
84' Budzyński faulem zatrzymuje Sanogo. Od wolnego goście
85' Nie opanował piłki Brzeski
86' Rzut wolny dla Wisły!!!.
88' GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL MICHAŁ BUDZYŃSKI!!!!!!!!!!!!!!!! BRAWO WISŁA BRAWO BUDYŃ!!!!!
 Kapitalna akcja Wisły. Smektała prawą stroną podaje do Patejuka ten centruje do Michała Budzyńskiego a ten pakuje piłkę do siatki!!!
90' +3
 Jeszcze jeden jeszcze jeden krzyczą fani Wisły!!!!!!
90+1' Kibice w Puławach na stojąco!!!!.
90+2' Patejuk z wolnego w górną siatkę!!!
90+3' Leży wiślak!!!. Przerwa w grze!!!!
90+4'  Koniec spotkania!!!!!!
 Udało się wiślakom wyrwać jeden punkt ekipie Zagłębia. To zasłużony wynik, który na pewno nie krzywdzi żadnej z ekip. To czwarty remis w czwartym starciu między Wisłą a Zagłębiem