Przybyszek, Harłacz, Jaroch, Kurylak, Gosa, Kazek, Gawłowski, Wanat,Quaye, Tyrawski
Beszczyński, Kursa, Bednaruk, Misztal, Gawrysiak,Budzyński, Orzędowski, Wójtowicz, Kozieł, Nowak, Giza

13.20. Witamy wszystkich z Przemyśla
 Warunki do gry przyzwoite. Około 10 stopni na niebie lekkie chmurki, ale co ważne nie pada.
 Jak na razie tylko Wiślacy na rozgrzewce. W składzie Wisły Kamil Beszczyński i Rafał Kursa. Tak więc kontuzje nie okazały się aż tak poważne.
 30 minut do meczu ma stadionie oprócz mnie i kilku kibiców z Puław pustki.
 Gracze z Przemyśla także na rozgrzewce. Stadion najlepsze czasy ma już za sobą. Jeden sektor ma krzesełka reszta trybun świeci betonem...
 Kocham Cię Kocham Cię to tylko puste słowa - niesie się po obiekcie Polonii w Przemyślu. Miejscowi to fani zespołu ŁZY, to kolejna piosenka, tego zespołu dziś
 Za chwilę postaramy się podać składy obu ekip.
 Póki jeszcze ich nie mamy przypomnijmy wyniki. Siarka pokonała 1:0 Karpaty Krosno a Podlasie przegrywa z Unią Nowa Sarzyna 0:1.
 W Sanoku Stal przegrywa z Avią 0:1, Partyzant prowadzi z rezerwami Górnika także 1:0
 A teraz jest już ciemno, czyli zespół FEEL. Może być ciemno w końcowych minutach meczu.
 Rozpoczyna się prezentacja obu ekip.
 Wisła dziś na niebiesko w koszulkach z rękawkami, Polonia na czerwono.
 Mariusz Sawa gorąco powitany przez spikera. Nasz szkoleniowiec grał kiedyś w barwach Polonii.
1'  No i gramy
2' Akcja prawą stroną Gizy, ale za mocno i piłka w rękach bramkarza Polonii.
3' Nowak do Wójtowicza uderz uderz Maciek, ale wybijają obrońcy Polonii
4' Rzut wolny dla Wisły. Przy piłce Gawrysiak
 Piłka po murze trafia do Nowaka, ale ten nie może opanować piłki i od bramki bramkarz z Przemyśla
4' Quaye w podaje w pole karne, ale piłka w rękach Beszczyńskiego
5' Ostre wejście w nogi Misztala, czyli Kaśki i od wolnego Wisła.
5' Ufff Jaroch w poprzeczkę. Ależ groźnie było. Akcja po centrze z rzutu wolnego, ale szczęście jest po naszej stronie.
8' Nowak ładna akcja napastnika Wisły, ale uderzenie za mocne i od bramki Polonia
11'  GOOLLL Łukasz Giza. Piękna akcja prawą stroną Łukasza uderzenie z pola karnego i trafiła do siatki Polonii. Brawo
12' Powinno być 2:0. Piłka jak po sznurku podanie od Gizy w pole karne, ale sędzia odgwizuje pozycję spaloną Budzyńskiego.
12' Tym razem gospodarze, ale dobrze obrona na róg.
14' Na spalonym Nowak. Spokojna atmosfera na stadionie. Brak dopingu dla obu ekip.
15' Fauluje Orzędowski w środku pola.
16' Giza po podaniu od Wójtowicza i obrońcy Polonii na róg.
 Kaśka z rzutu rożnego i faul Bendaruka.
19' Za długie podanie od Jarocha i od wrzutu z autu Wisła.
20' Ależ cisza na trybunach. Około 100 osób.
21' Orzędowski podaje do Budzyńskiego ale we wszystko włączają się obrońcy Polonii.
22' Dobra interwencja Gawrysiaka po dograniu z lewej strony Tyrawskiego.
24' Ręką zagrywa w polu karnym jeden z obrońców Polonii, ale gwizdek sędziego milczy.
26' Brutalny faul Gosy na Gizie.
26' Centra Misztala, ale Kursę uprzedzają obrońcy Polonii.
27' Leżeli Budzyński i Jaroch, którzy zderzyli się głowami. Ale już wszystko w porządku i gramy dalej.
30' Wójtowicz podaje do Nowaka, ale ten drugi nie potrafi opanować piłki.
  dla Jarocha i Budzyńskiego za przepychanki.
35' Nerwowo się zrobiło przy Sanockiej.
36' Faulowany Nowak, Giza z wolnego minimalnie niecelnie.
37' Tym razem centra Kozieła z prawej strony, Wójtowicz uprzedzony przez bramkarza Polonii
39' Pierwsze uderzenie gospodarzy, uderzenie Tyrawskiego w bramce pewnie Beszczyński
40' Brawo brawo ciśnie się na usta. Spokojna gra Wisły w środku pola.
41' Kozieł prawą stroną i obrońcy Polonii wybijają na rzut rożny
42' Wójtowicz krótko, ale bez powodzenia i od bramki bramkarz Polonii.
43'  Bendaruk za faul na Quaye
44'  Quaye faulował Bednaruka. Czyli mały rewanż.
45' Tym razem prawą stroną Giza i rzut rożny dla Wisły
46'  GOOOOLLLLL Giza. Tym razem centra z rożnego Misztala i Giza pakuje piłkę głową do siatki. Brawo Wisła
  Chwilę po bramce sędzia Szewczyk kończy pierwszą połowę meczu.
 Bardzo dobre spotkanie oglądają kibice przy Sanockiej w Przemyślu. Wiślacy grają bardzo dobrze i zasłużenie prowadzą 2:0. Zapraszamy wszystkich na obiad i zapraszamy za 15 minut.
 Przejaśniło się niebo nad Przemyślem. Wiślacy już gotowi do wyjścia na boisko
 Przy okazji pozdrawiamy kibiców którzy śledzą relację z USA, Kanady, Islandii, Norwegii, Irlandii, UK, Holandii, Szwecji i innych o których nie wiemy :)
 Do boju Panowie. Przed nami ostatnie 45 minut meczowych emocji w tym roku.
 Na boisku są już piłkarze Wisły czekamy na gospodarzy i sędziów.
 Są już zawodnicy Polonii.
 Jak dobrze widzimy nie będzie żadnych zmian w obu ekipach.
46'  Rozpoczyna Polonia
47' Faulowany jeden z gospodarzy przez Misztala i od wolnego ze środka boiska Polonia.
48' Na spalonym po podaniu od Budzyńskiego Nowak.
50' Misztal z 20 metrów pięknie uderza broni bramkarz Polonii a dobitka Ortzędowskiego leci obok bramki.
51' Tym razem akcja Polonii i na spalonym Wanat.
52' Tym razem z wolnego próbował Misztal, ale niestety niecelnie. Szkoda.
52' Centra w pole karne Wisły i Bednaruk uprzedza Jarocha i rzut rożny dla gospodarzy.
53' Po centrze z rożnego piłkę głową wybija Kursa i po akcji Polonii.
54' Akcja za akcję tym razem Tyrawski, ale piłka w rękach Beszczyńskiego
55'  Gosa i rzut karny dla Wisły na Nowaku
 GOOOOOLLL GIZA. Rzut karny pewnie wykorzystuje Łukasz Giza
56' Giza Giza i Giza i wszystko jasne. Brawo Wisła. Kontra Polonii Budzyński uprzedza Wanata i rzut rożny dla gospodarzy.
57'  Obie w Polonii. Za Tyrawskiego i Kazka pojawiają się Kot i Łoś
58' Quaye przed szansą, ale czarnoskóry napastnik Polonii czysto nie trafia w piłkę i kończy się na strachu dla Wisły.
58' Wójtowicz przy linii walczy jak lew piłka trafia do Kozieła i mamy rzut rożny
59' Bednaruk uderza głową metr od bramki.
62' Spokojne i piękne popołudnie w Przemyślu. Uderzał z 25 metrów Orzędowski
63'  Giziński za Kozieła.
65'  GOOOOLLL Nowak. Tym razem strzela Giza, broni bramkarz dobitka Nowaka i mamy 4:0
 Na stadionie w Przemyślu wielu kibiców już wychodzi z tego meczu.
66' Po tej bramce Wisła już dominuje na boisku. Naprawdę kapitalny mecz Dumy Powiśla.
67' Kama Kama krzyczy Mariusz Sawa. Będzie niedługo druga zmiana w Wiśle
68' Póki co zmiany nie ma, na boisku za mocne podanie do Budzyńskiego
69' W ataku gospodarze Quaye mija Beszczyńskiego, ale jego uderzenie zablokowane przez bramkarza Wisły.
70'  Kamola za Budzyńskiego.
 No i mamy rekord śledzenia relacji live. Czyta nas 153 osoby. DZIĘKUJEMY
71' ładna akcja podanie Gizy do Nowaka, ale przeciwna to wszystko bramkarz Polonii.
72'  Dryk za Nowaka
73' Orzędowski w pole karne do Gizy i nasz goleador na spalonym.
75' Ostre wejście Wójtowicza. Leży on i jeden z polonistów.
 Pomocy udziela mu kierownik Rybicki, któremu gratulujemy małżonki.
76' Rzut wolny dla Polonii z 20 metrów.
76'  No i tradycyjnie. Gosa po rękach Beszczyńskiego
77' Naszym zdaniem błąd bramkarza Wisły.
78'  Gawda za Wójtowicza
78' Polonia złapała wiatr w żagle. Kolejna akcja, ale pewnie obrona Wisły.
80' Niepotrzebna strata bramki. Miejmy nadzieję, że nic gorszego nas tutaj nie spotka już.
82' Akcja Dryka, ale zbyt lekkie uderzenie Rafała.
83' Śpieszą się chłopcy do podawania piłek przy Sanockiej, ale to już 83 minuta.
84' Chłodno się zrobiło i ciemno w Przemyślu a Polonia przeprowadza kolejną akcję, ale centra w pole karne bardzo nie udana.
84' Głową po centrze Quaye uderza Wanat, ale minimalnie niecelnie.
86' Kolejna szansa Polonii po centrze z lewej strony uderzał Quaye.
87' Dryk w pole karne i piłka trafia w ręce bramkarza Polonii
88' Spiker zaprasza wszystkich jutro na halę na spotkanie koszykówki.
89' Faulowany Dryk w środku pola.
90' To już ostatnie sekundy spotkania, na boisku nic godnego uwagi.
90+1' Jeszcze rzut wolny dla Polonii. Dziwna decyzja arbitra.
90+2' Ale tym razem Beszczyński broni uderzenie Gosy
 Quaye kolejna okazja dla tego zawodnika z 3 metrów uprzedza napastnika Polonii Beszczyński