- Łętocha 81
Arbiter: Grzegorz Jabłoński ( Kraków )

Penkowec, Gawrysiak, Budzyński, Gorskie,Jakubiec, Charzewski, Litwniuk, Wiącek, Szczotka, Niezgoda, Nowak
Daniel, Podstolak, Załucki, Duda, Getinger, Kościelny, Skiba, Głaz, Domański, Buczyński, Łętocha

Już w czwartek 31 października puławska Wisła rozegra kolejne ligowe starcie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa Stali Mielec. Początek naszej relacji od 15:45.
 Nad Puławami piękne słońce. Około 12 stopni pogoda idealna do gry w piłę.
 15:12 Piotrek wita z opustoszałego jeszcze stadionu MOSIR-u
 O 16:00 puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie Stal Mielec
 Obok mnie redaktor Radia Rzeszów.
 Pod stadionem kilkudziesięciu policjantów w pełnym umundurowaniu z pałkami i tarczami
 Na rozgrzewce bramkarze Wisły, Nazar Penkowec i Jakub Zolech
 Pod stadion podjechał autokar z kibicami Stali Mielec
 Nie powiedzieliśmy nic o pogodzie. W Puławach słonecznie około 12 stopni.
 W składzie Wisły kilka zaskoczeń.
 Na ławce zasiadł dziś Przemysław Kwiatkowski i Szymon Martuś. W ich miejsce Michał Budzyński na lewej obronie i Jarosław Niezgoda w ataku. Za Dawida Pożaka gra dziś Piotr Charzewski
 W składzie brak także Arkadiusza Maksymiuka, za niego Iwan Litwniuk
 na ławce Wisły zasiadają dziś Jakub Zolech, Przemysław Kwiatkowski, Dominik Giziński, Arkadiusz Makysmiuk, Piotr Nowosielski, Dawid Pożak i Szymon Martuś
 Na ławce Stali, Bogusław Wyparło , Szymon Kardyś, Michał Pruchnik, Damian Bożek, Konrad Jaworski, Grzegorz Płatek
 Rozpalają się jupitery nad stadionem w Puławach.
 Raz jeszcze witamy ze stadionu MOSIR-u w Puławach. Za klawiaturą Piotrek
 Przypominam, że jeśli chcecie relację live z Elbląga na naszym profilu na Facebooku musi zebrać się przynajmniej 200 lajków pod postem o wyjeździe. Ci, którzy mają profil na FB i chcą relacji niech klikają
 Obie ekipy już w szatniach.
 Jesteśmy zawsze tam niesie się po stadionie. Ech smutno tego się słucha.
 Niestety jakieś problemy techniczne z nagłośnieniem.
 Obie ekipy wychodzą już na plac gry. Wiślacy na biało- niebiesko, Stal na granatowo
1' Na spalonym Łętocha
3' Sporo gry w środku pola. Doping dla Stali na trybunach
5' Podanie do Szczotki, ale zbyt mocne i piłkę łapie Wojciech Daniel
7' Szarżuje Nowak ale podanie ze środka pola zbyt mocne i ląduje w rękach bramkarza Stali.
9' Podstolak prawą stroną obrona Wisły na róg
11' Kibice Stali pytają gdzie są pikniki. Czyżby konflikt?
16' Centra Podstolaka ale piłka bardzo wysoko nad bramką Wisły.
 Sprawozdawca Radia Rzeszów nadaje i ma problem z nazwiskiem Nazara Penkowca. Jak to odmienić.
19' Uderza Szczotka piłkę odbija obrońca Stali i rzut rożny dla Wisły
 Złe wykonanie rogu.
21' Powinno być 1:0 dla Wisły. Litwniuk idealnie wykłada piłkę na 12 metr od bramki Nowakowi ten uderza nad bramką. Szkoda
23' Dwójkowa akcja Szczotki z Niezgodą ale we wszystko włącza się obrona Stali
27' Charzewski prawą stroną i mamy róg dla Wisły
28' Tym razem uderza z dystansu Nowak ale znowu na bramką Daniela
33' Uderzenie zza pola karnego Wiącka. Niestety także nad bramką.
35' Tym razem rzut wolny dla Stali.
36' Ostra centra Charzewskiego, piąstkuje Danel
 W międzyczasie uderza Litwniuk. Nad bramką Stali
40' Ochłodziło się w Puławach.
41' Gorskie podaje ale podanie zbyt mocne trafia do rąk bramkarza Daniela
43' Kibice zastanawiają się jakie działania może poczynić w przerwie Jacek Magnuszewski.
 Na ławce Dawid Pożak, Piotr Nowosielski może oni ożywią ten mecz??
45'  Koniec I połowy
 Zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Więcej z gry mają wiślacy, ale piłka jak zaczarowana mija bramkę Daniela.
 My wracamy za kilka chwil.
 Już wiemy o co chodziło kibicom Stali. Młyn Stali pyta się czemu tak mało fanów Stali pojechało na wyjazd do Puław. 50 osób w Puławach ale 5000 widzów w Mielcu na spotkaniu z Motorem
 W Puławach około 300 widzów na tybunach
 Wychodzą powoli piłkarze i sędziowie. Już za chwilę początek drugiej połowy.
46'  Zaczyna Stal
47' Spokojna gra. Kibice Stali milczą.
48' Szarżował Niezgoda, ale zbyt poszedł w bok i piłkę złapał Daniel
50' Charzewski uprzedzony przez obrońców Stali. Wiślacy z autu
51' Ależ bilard i zamieszanie w polu karnym Stali!!!. Próbowali strzelać Nowak, Litwniuk i ktoś jeszcze. Wszystko blokowali obrońcy Stali. Puławianie wznawiają grę od rogu.
53'  Gawrysiak za co???? Nie wiemy
55' Groźnie uderzał Łętocha. Penkowec na róg
 I kolejny róg po główce Gorskiego
 Zamknięci wiślacy. 4 rzut rożny dla Stali pod rząd
58' Chwila przewagi Stali.
59' Szczotka do Charzewskiego ten centruje bardzo źle
 A kibice krzyczą o zmiany
60'  Pożak za Charzewskiego
63' Na płocie od klatki transparent piłka nożna dla kibiców.
63' Karny dla Stali
 Faulował Gorskie!!!!
 NIE MA!!!!!!!! NIE STRZELILI GRACZE Z MIELCA!!!!!!!!!!
 Uderzał Skiba nie trafił pomocnik Stali w bramkę
  Nowak
68' Ta kartka oznacza pauzę dla gracza w Elblągu
68'  Dominik Giziński za Litwniuka
69'  Martuś za Niezgodę
70' Głową po centrze z rożnego uderza Budzyński. Za wysoko
71' Buczyński uderza głową prosto w ręce Penkowca
72' Wiślacy spokojnie czekają na tę jedną szansę.
74' Pożak ale do kogo?? Do Daniela
75' Nowak uderza z ostrego kąta piłka mija bramkę Stali.
76' Trener Gąsior nadal nic nie zmienia
 Szczotka podaje do Martusia wybija to obrona Stali. Ech
78' Mamy szczęście. Domański głową w słupek. Uff
79'  Głaz za faul na Pożaku
81'  Łętocha
 Cóż my możemy napisać. Szybka akcja Stali i gol dla Stali. Strzelcem bramki Damian Skiba.
 Cieszy się pan z radia Rzeszów. Ma powody my się smucimy bo tak grać nie wolno i nie można.
85' Czy będą dziś gwizdy??? Możliwe bo ten wynik niestety to kompromitacja Wisły
87'  Kwiatkowski za Szczotkę
89'  Za Łętoche Pruchnik
90'  +3
90+1' Wiślacy pogodzeni z porażką. Bez pomysłu bez koncepcji
90+2' Buczyński uderza Penkowec broni. To Wisła powinna atakować nie Stal!!!!1
90+3'  Kardyś za Skibę
90+4'  KONIEC
 Nie wiemy co napisać. Nie tak miał wyglądać ten wieczór w Puławach. Wiślacy po słabym spotkaniu przegrali ze Stalą Mielec 1:0 i ich sytuacja w tabeli staje się tragiczna