2:2

Kotwica 25, Mikołajczyk 65 - Martuś 68, Napierała 90 (s)
Arbiter: Jacek Lis ( Katowice)

Sobieszczyk, Furtak, Napierałam, Biernat, Lepiarz, Kotwica, Stróźik, Mikołajczyk, Madejski, Zaremba, Ł.Nowak Leszczyński, Edwards, Pielach, Jędrzejczyk, Fedoriv, Sedlewski, Wiącek, Maksymiuk, Szczotka, Machlaski, K.Nowak

2 Listopada puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie Puszcza Niepołomice. Planujemy relację live z tego spotkania, jednak nie wiemy jakie warunki pracy spotkają nas na przebudowywanym stadionie w Niepołomicach. W razie niekorzystnych warunków informujemy, że możemy niestety nie być w stanie nadawać dla Was. Planujemy zacząć relację około 11:45, ale wszystko zależy od tego czy będziemy mieli jak to robić.
 Uprzedzam, żejesteśmy w środku przebudowy naszych obiektów, tak więc warunki pracy w niedziele będą trudne. Niestety sektor pracy mediów dopiero się buduje... Tak więc wiemy, że łatwo w niedzielę nie będzie :) - to odpowiedź rzecznika prasowego Puszczy Niepołomice

11:08 Piotrek wita z Niepołomic
 Na początek taka informacja mimo spartańskich warunków relacja live dojdzie do skutku.
 Jeśli ktoś był na stadionie Puszczy to siedzimy na dawnym sektorze gości za jedną bramek.
 Aktualnie stadion w Niepołomicach jest w przebudowie co powoduje słabe warunki pracy. Na szczęście jest dostęp do prądu, nie pada tak więc jeśli ktoś nie ogląda Cafe Futbol może śledzić naszą relację
 Ładna pogoda w Niepołomicach. Nad tym miasteczkiem słońce, około 12 stopni ciepła, jak na Listopad nie jest źle
 Jest już autokar wiślaków na stadionie. Z głośników skoczna muzyka.
 11:20 Na rozgrzewce nasi bramkarze Michał Leszczyński i uwaga Nazar Penkowec
 To powrót do meczowej 18 Nazara, który w maju przeszedł ciężką kontuzję. Witamy Nazar i życzymy zdrówka
 Mamy składy. Są zaskoczenia
 Na ławce Wisły zasiedli dziś.
Nazar Pkienkowec, Michał Budzyński, Tsvetan Flipov, Rafał Lisiecki, Szymon Martuś, Jarosław Niezgoda i Dawid Pożak
 Na ławce Puszczy Marcin Staniszewski, Dariusz Gawęcki, Michał Kiełtyka, Wojciech Przybył, Maciej Balawender, Dariusz Sosnowski i Witold Cichy
 Trwa rozgrzewka.
 Chwilę wcześniej dwa słowa zamienione z Michałem Budzyńskim. Dziś Budyń na ławce
 W składzie Wisły kilka zmian, niektórzy zawodnicy na pewno pojechali do Krzemienia na mecz rezerw. To o 14:00.
 Na płocie dwie flagi kibiców Puszczy
 Około 100 kibiców na stadionie
 Nie ma tłumów, chociaż bilety na dzisiejszy mecz kosztowały jedynie 1 zł.
 Opóźnienia przy budowie stadionu spowodowały jakieś ziemskie znaleźiska
 W Niepołomicach z głośników Indilia SOS :)
 Rozpoczyna się prezentacja składów
 Skład Wisły sprawdził trochę problemów sympatycznemu spikerowi z Niepołomic.
 Wiślacy dziś na czerwono, gospodarze nie wiemy ale chyba na biało
 I znowu Indlia te francuskie dźwięki z głośników.
 A jednak zmiana. Puszcza na niebiesko
 Przywitanie obu ekip z pustą trybuna główną, protestują fani miejscowych że nie przed trybuną D za bramką
 Kółeczko wiślaków i kto wygra mecz??? WISLA krzyczą wiślacy
2' Bliżej bliżej słyszymy podpowiedzi Michała Leszczyńskiego, bo to on stoi w bramce za którą siedzimy
3' Sedlewski w pole karne, pewnie obrońcy Puszczy. Literka M,literka K, jak MKS krzyczy grupka miejscowych
6' Gra w środku pola. Póki co piłkarskie szachy
7' Leszczyński uprzedza Łukasza Nowaka
8'  K.Nowak za brzydki faul
11' Leży na placu gry Fedoriv po zderzeniu z Zaremhą
 Z Volodymirem wszystko OK. gramy dalej
12' Tym razem ostro potraktowany Maciej Machalski. Od wolnego Wisła
 Taka ciekawostka z trybun, obie flagi wywieszone frontem do trybun nie boiska, a jedno z płócien miejscowych odwrotnie tj. górą do dołu:)
16' Nowak wywalcza aut dla Wisły
18' Fedoriv blokuje Madejskiego. Od bramki Leszczyński
21' Trzeszczą kości w Niepołomicach. Widać jak ważne jest to spotkanie. Żaden z graczy nie ustępuje ani centymetra
23' Faul Ediego. Rzut wolny dla gospodarzy
 Piąstkuje Leszczyński
25'  Kotwica
 Wypiąstkował piłkę Leszczyński ta trafiła do Kotwicy a ten młody gracz bez zastanowienia uderzył. Piłka wpada w okienko bramki Leszczyńskiego. Niestety stadiony świata i strzał życia gracza z Niepołomic
26' Uderza Wiącek, metr od bramki Sobieszczyka
27'  Maksymiuk
Krzyknął jeden z graczy Puszczy kartka i sędzia Lis pokazał. Oj słaba postawa arbitra z Katowic
28' Za rękę trzymany w polu karnym Konrad Nowak i co??? I gramy dalej.
 Słabiutko Jacek Lis
30'  Furtak.
W końcu bo to któryś z kolei faul na wiślakach
 Centruje Machalski piąstkuje Sobeiszczyk, ale i tak gwizdek arbitra bo na 5 metrze faulowany bramkarz Puszczy
35' Kolejna centra w pole karne gospodarzy i pewnie bramkarz
35' Uraz gracza Puszczy. Przerwa w grze
37' Rzut karny dla Wisły!!!
 Faulowany w polu karnym Sedlewski
 Opatrywany Tomek przez masażystę
 Przy piłce ustawionej na 11 metrze Konrad Nowak
 I co??? I Konrad nie strzela broni bramkarz Puszczy
 Uderzył Konrad w prawy róg. Niestety niestety niestety
 Dlaczego dlaczego dlaczego?? To drugi karny nie wykorzystany przez Konrada
40' Szarżuje Madejski, broni Leszczyński
42' Uderza Sedlewski i co?? I broni Sobieszczyk. Pa dzień konia ten bramkarz, ale dlaczego dziś???
44' Kolejny brzydki faul na wiślaku. Rzut wolny dla Dumy Powiśla
 Machalski uderza ale obok bramki Sobieszczyka. Bohatera Niepołomic
45' Ręka w polu karnym zagrywa Łukasz Nowak, gwizdek arbitra milczy uderza broni Leszczyński dobitka Biernata, ale tym razem spalony
45' +2
45+1' Rzut wolny na 20 metrze dla Puszczy. Groźnie
 Uff w mur gospodarze
45+2'  Ł.Nowak
45+3'  Koniec I połowy
 Na pewno nie możemy mieć dobrych nastrojów. Wisła lepsza od Puszczy ale to gospodarze prowadzą 1:0. Szczególnie szkoda zmarnowanego karnego przez Konrada Nowaka
 Zapraszamy na kilka minut przerwy
 Wychodzą wiślacy, gracze Puszczy w szatni
 Przypominamy, że wiślacy grają o szalenie ważne punkty w Niepołomicach. Oby druga odsłona była lepsza dla Nas.
46'  Zaczyna Puszcza
46'  Fiipov za Maksuymiuka
Martuś za K.Nowaka
 Odważne decyzje Bogdana Bławackiego, oby przyniosły efekt. Do boju Wisło!!!!
47' Machalski nie sięga piłki w polu karnym
 Strzela czy centruje Sedlewski jedno jest pewne piłkę łapie Sobieszczyk
48' Kolejna wrzutka w pole karne i piłka zagrana do nikogo.
50' Z dystansu Machalski obok bramki Puszczy
53'  Gawęcki za Ł.Nowaka i żadnego z Nowaków nie ma już na boisku.
54' Wrzutka Madejskiego wyłapana przez Leszczyńskiego
55' Furtak leży już na czas?? Chyba tak
57' Dużo walki w środku pola co chwilę przerywa gwizdkiem grę arbiter
58' Wiącek do Szczotki w pole karne ale ten nie sięga glową piłki. Od bramki gospodarze
60'  Lisiecki za Sedlewskiego
61'  Wiącek ostre wejście pomocnika Wisły
 Inna sprawa, że wcześniej chyba faulowany był Konrad Szczotka ale bez reakcji sędziego
62' Z jajami jeszcze krzyczą wiślacy. Tak walczyć Panowie
64'  Mikołajczyk
 Coraz smutniej, chłodniej dziś tutaj.
Wrzutka z prawej strony Mikołajczyk zakręcił w polu karnym i z bliska wpakował piłkę do siatki
 Czy zdarzy się cud?? Chyba niestety nie....
66'  Niezgoda za Machalskiego
67' Uderza Niezgoda w Lepiarza.
68'  GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL SZYMON MARTUŚ 2:1
 Zakotłowało się pod bramką Puszczy uderzało kilku wiślaków w końcu Martuś wziął sprawy w swoje ręce i pokonał Sobieszczyka. Jeszcze gramy!!!!! Wracamy do żywych!!!!
71' Faulowany Martuś. Rzut wolny na 20 metrze
 W mur wiślacy niestety. Uderzał Flipov
75' Lisecki do Niezgody ten źle uderza piłka trafia do Szczotki i od bramki zacznie Sobieszczyk
 Leża zawodnicy z Niepołomic. Nie dziwimy się
79' Sobieszczyk uprzedza Lisieckiego. Gdyby się pomylił karny murowany jednak dobra interwencja bramkarza Puszczy
 Kolejny gracz gospodarzy na murawie. I znowu przerwa
79' Wiącek w pole karne obrońcy poza stadion
79'  Cichy za Kotwicę
80 ' Nerwowo obrona Puszczy
 Puszcza skupiona tylko na obronie. Lisiecki centruje wybijają obrońcy gospodarzy
82' Uderza Edi broni Sobieszczyk
83' Za mocne podanie do Martusia. Piłkę łapie Sobieszczyk
84' Strózik w aut. Gospodarze aby dalej
85'  Strózik
 Rzut wolny dla Wisły
 Jak było blisko Filipov uderza piłka ociera się o słupek.....
87' Na spalonym Martuś
88'  Mikołajczyk
89' Faulowany Niezgoda
 Gospodarze byle dalej
90'  GOOOOOOOOOOOOOOOLLL NAPIERAŁA 2:2
 Ależ końcówka!!!!! Bramka samobójcza Adriana Napierały. Zakotłało się pod bramką Puszczy i Napierała kieruje piłkę do siatki 2:2
90'  Koniec spotkania
 Jeju ale nerwy dziś. Dużo nerwów, wielkie brawa dla Wiślaków za doprowadzenie do remisu z wyniku 2:0.