Wisła Grupa Azoty Puławy : GKS Jastrzębie-Zdrój

Janicki 40, Noiszewski 63 - Rogala 20, Bednarski 36
Arbiter: Filip Kaliszewski ( Gdańsk)

12. Paweł Łakota - 17. Pavlas, 3. Seweryś,99. Noiszewski, 88. Flak, 74. Skałecki, 8. Kumoch, 91. Klichowicz (kpt), 10. Janicki, 16. Nojszewski, 11. Retlewski

12. Trojanowski - 4. Rogala, 6. Maszkowski, 8. Jadach (kpt) .17 Fietz. Bednarski, 20. Gołuch, 22. Matuszek, 23. Guilherme, 27. Boruń, 44. Zakharchenko

Już w piątek ekipa Wisły Grupa Azoty zmierzy się z GKS-em Jastrzębie Zdrój. Początek naszej relacji od 17:45
 17:17 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Pusto na obiekcie MOSIR-u. Mocno wieje około 14 stopni na termometrach. Jak na początek listopada dosyć ciepło, jednak mocno wieje. Przed meczem padało teraz już opadów brak, ale dosyć mokro
 Mamy już składy obu ekip. Są zmiany w zespole Wisły Grupa Azoty
 Na ławce Wisły Grupa Azoty zasiedli dziś 13. Oskar Mielcarz, 18. Łukasz Wiech, 26. Oskar Przywara, 31. Kamil Kargulewicz, 34. Maciej Bortniczuk, 37.Maksymilian Tkocz, 66. Kacper Kaczorowski, 94. Kacper Szymanek
 Na ławce GKS-u zasiedli dziś 1. Grzegorz Drazik, 5. Filip Kozłowski, 10. Farid Ali, 19.Kacper Zych, 24. Daniel Szymczak, 33. Koki Togitani, 47. Kargul-Grobla, 98. Gracjan Sajdak
 Jupitery w Puławach zapalone już na maksymalną moc. Pod obiektem sporo sił policji. Spodziewani są kibice GKS-u jak ich przyjaciele ze Stalowej Woli
 Jak dowiadujemy się kibiców Stalówki będzie 60.
 Pod stadion podjechał autokar z kibicami GKS-u
 Piłkarze Wisły Grupa Azoty już w szatni.
 Do szatni zeszli także gracze gości
 Delegatem meczowym Marcin Stasieczek z Kielc a obserwatorem Mariusz Szumigaj z Lublina.
 Finałowe odliczanie w głośnikach. Tak czekamy tego spotkania i przełamania złej formy tak aby w dobrych nastrojach w środę zagrać z Widzem Łódź.
 Wychodzą!!!!!
 Goście zielone koszulki, czarne spodenki, Wisła Grupa Azoty na biało!!!
1'  Zaczyna GKS
2' Od początku w ataku zespół GKS-u. Uderzenie Jadacha, ale pewnie broni Łakota
 W odpowiedzi atak Nojszewskiego, ale młodzieżowiec faulował rywala w ataku. Od rzutu wolnego goście
4' Skałecki ostro ściera się z Maszkowskim i mamy rzut wolny dla GKS-u
 Mocno, ale niecelnie Bednarski z tego rzutu wolnego. Od bramki grę wznowi Łakota
6' Z dystansu uderza Janicki śliska piłka sprawiła kłopoty Trojanowskiemu, który wypluwa ją na róg!!!!
 Niezła centra Kumocha, ale piąstkuje piłkę Trojanowski i wyjaśnia tę sytuację
 Wchodzą powoli do klatki kibice GKS-u.
9' Centrostrzał Klichowicza, ale futbolówka wychodzi na aut bramkowy. Od bramki grę wznowi Trojanowski
12' Faulował Nojszewski w ataku. Na niewiele pozwala dziś arbiter. Każde wejście to faul
 Sędzia techniczny Konrad Gąsiorowski blisko ławki Wisły.
14' Zamieszanie w polu karnym GKS-u Kumoch trafił w Jadacha, który leżał już na murawie. Reklamują wiślacy zagranie ręką, ale gramy dalej!!!
19' Kapitalnie w bramce Wisły Grupa Azoty Paweł Łakota broni strzał zza pola karnego w wykonaniu Gołucha!!! Tylko corner GKS-u
20'  Rogala
 Niestety mamy otwarcie wyniku spotkania. Dobra centra z rzutu rożnego zamieszanie w polu karnym i Rogala na raty głową pakuje piłkę do siatki
 Cieszą się dziennikarze z Jastrzębia- Zdroju. A my no cóż jak zawsze gra jest niezła ale wynik niekorzystny
24'  10. Janicki za faul na rywalu
 Nie napiszemy, że arbiter z Gdańska podejmuje dziś dobre decyzje. Kolejna niezrozumiała interwencja arbitra z Pomorza
25' Bardzo groźnie uderzał szczupakiem Matuszek, i mimo, że działacze i dziennikarze z Jastrzębia- Zdrojku krzyknęli jest piłka mija bramkę Łakoty
 Z klatki GKS Jastrzębie i Stal Stalowa Wola
26' Nojszewski w pole karne ofiarnie Jadach na rzut rożny!!!
27' Mocno z dystansu uderza Klichowicz, ale futbolówka mija bramkę Trojanowskiego!!!
29' Wstrzelenie piłki w pole karne przez Sewerysia, ale Rogala na aut
30' Centra Pavlasa i kolejny rzut rożny!!!!
 Bardzo zła centra Kumocha. Od bramki goście
31' Błąd obrony GKS-u wpada w pole karne Nojszewski, ale Janusz przegrywa rywalizację sam na sam z Trojanowskim!!!!!!
33' Kolejne starcie Skałeckiego i Maszkowskiego i znów arbiter pokazuje faul pomocnika Wisły Grupa Azoty
35' Kolejny corner dla GKS-u po złej interwencji Pavlasa
36'  Bednarski
 Kolejny stały fragment gry i znów bramka dla gości. Zamieszanie w polu karnym Łakoty piłka trafia do Bednarskiego, który z bliska trafia do siatki
38' I mogło być 0:3 ale Fietz nie trafia w dobrej sytuacji i tylko róg dla GKS-u
 Ależ szczęście wiślaków!!!! Piłka wpada do siatki, ale sędzia Kaliszewski nie uznaje gola odgwizdując faul na Łakocie!!!!
 W odpowiedzi kontra Wisły Klichowicz sam na sam z Trojanowskim i broni bramkarz GKS-u!!!!
40'  Dziewicki za protesty!!!!!
40' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL ROBERT JANICKI!!!! BRAWO WISŁA!!! BRAWO JANIK
 Wrzutka Pavlasa z prawej strony a w polu karnym najlepiej odzlazał się Janicki, który pokonał Trojanowskiego!!! Mamy kontakt!!!
45' +1
45+1' Z dystansu Maszkowski, ale obok bramki Wisły
45+2'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Bardzo dziwna połowa w Puławach za nami. Po pierwszych 45 minutach Wisła Grupa Azoty przegrywa z GKS-em Jastrzębie-Zdrój 1:2. Mogło być gorzej, bo goście Pawła Łakotę pokonali trzeci raz ale sędzie Kaliszewski gola nie uznał czym wywołał ogromne pretensje na ławce gości
 Ostatecznie puławianie w końcówce za sprawą Roberta Janickiego złapali kontakt. Czeka nas emocjonujące drugie 45 minut
 Do Puław wracamy za kilka minut
 Na boisku są już gracze Wisły Grupa Azoty!!!!!!
46'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty Puławy
47' Nieudana centra Klichowicza
48' To powinno być 2:2 Nojszewski z 17 metra, ale Trojanowski na róg!!!!
 Centra Kumocha, ale niestety strzał Janickiego niecelny. Bardzo dobry mecz bramkarza GKS-u.
50' Tym razem próba Klichowicza, ale pewnie łapie piłkę Trojanowski. Dobra postawa zawodnika gości
52'  33.Togitani za 8. Jadacha
54' Zablokowana wrzutka Klichowicza. Tylko aut
55' Ciśniemy gości. Zablokowany Flak i corner dla Dumy Powiśla!!!
 Kolejny rzut rożny!!!
 Ależ zamieszanie w polu karnym GKS-u po strzale Nojszewskiego ale tylko słupek!!!!
57' Bohater GKS-u Jakub Trojanowski broni uderzenie głową Noiszewskiego!!! Co wyprawia tu bramkarz z Jastrzębia-Zdroju!!!
59' Myli się sędzia Kaliszewski. W obie strony. Co chwila salwa śmiechu na trybunach i nerwy na ławkach
62'  33. Togitani za faul na Klichowiczu
 Kumoch tylko w mur rywali poprawka w obrońcę i rzut rożny dla Wisły Grupa Azoty!!!
63' GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL KAROL NOISZEWSKI!!!! BRAWO NOISZA!!! BRAWO WISŁA!!!!
64'  19. Zych za 20. Gołucha
4 47. Kargul- Grobla za 18. Bednarskiego
 Bardzo dobra centra Kumocha z rzutu rożnego a Noiszewski głową pakuje piłkę do siatki!!!
66' Klichowicz do Janickiego ten uderza z 11 metra ale nie trafia pomocnik Wisły Grupa Azoty!!!
69' Nie radzą sobie goście z Nojszewskim. Kolejny faul na wiślaku
72' Wrzutka Klichowicza, ale pewnie łapie Trojanowski!!!
73' Z dystansu Skałecki, ale piłka jak zaczarowana mija bramkę gości!!!
75' Z dystansu uderza Fietz, ale także niecelnie. Oba zespoły mocno walczą o gola
78' Kargul- Grobla ale bardzo niecelnie
79' Zamieszanie pod bramką Wisły ale ostatecznie obrońcy Dumy Powiśla na aut
83'  31. Kargulewicz za 8. Kumocha
94. Szymanek za 16. Nojszewskiego
85'  10. Ali za 47. Kargula- Grobla
88' W ataku wiślacy
89'  23. Guilherme za faul taktyczny
90' +4
90+1' Za mocne podanie do Klichowicza i łapie piłkę Trojanowski
90+2' Trąca piłkę w ataku wiślacy!!!!
 Nieudana centra Szymanka.
90+3' Jeszcze aut dla GKS-u
90+4' Z dystansu nad bramką Fietz. Od bramki Łakota
90+5'  Koniec spotkania
 No nie udało się ekipie Wisły Grupa Azoty wygrać tego spotkania. Puławianie walczyli i odwrócili losy spotkania. Ten punkt trzeba szanować, ale sytuacje były na komplet oczek
 Trzeba cieszyć się z odwrócenia losów spotkania, ale pozostajemy nadal bez wygranej od miesiąca