Wisła Grupa Azoty Puławy : KKS 1925 Kalisz -

Giel 13 - Szewczyk 90+7
Arbiter: Patryk Świerczek ( Brzesko)

12. Łakota 3. Seweryś, 18. Wiech, 74. Skałecki, 31. Flak, 99. Noiszewski, 34. Bortniczuk, 91. Klichowicz (k) 16. Nojszewski, 55. Ponce Garcia, 9. Giel

1. Krakowiak (k), 4. Waliś, 5. J.Staszak, 9, Sobol, 10. Nestor Gordillo, 11. Bednarski, 16. Putno, 24. Wysokiński, 42. Smoliński, 70. Dębiński, 77. Żebrowski

Już w poniedziałek 4 marca ekipa Wisły Grupa Azoty zmierzy się z KKS-em 1925 Kalisz. Początek relacji od 17:45.
 17:34 Piotrek wita pierwszy raz ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Przed nami bardzo trudne, ale i ważne spotkanie z KKS-em 1925 Kalisz. Mamy już składy obu ekip.
 Nie pada w Puławach. Około 6 stopni na plusie. Jupitery na pełną moc
 Na ławce Wisły Grupa Azoty zasiedli dziś 13. Oskar Mielcarz, 8. Kamil Kumoch, 10. Robert Janicki, 11. Kamil Kargulewicz, 14. Jan Ciszewski, 20. Adam Gałązka, 22. Franciszek Łuczuk, 26. Damian Kołtański, 66. Kacper Kaczorowski
 Na ławce KKS-u 1925 zasiedli dziś 36. Marcin Furtak, 6. Adrian Cierpka, 8.Oskar Kalenik, 15. Wiktor Staszak, 18. Wojciech Karasiewicz, 19. Filip Szewczyk, 23. Maciej Białczyk, 71. Kamil Koczy
 Obie ekipy już na rozgrzewce. W zespole Dumy Powiśla sporo zmian. Oby dały to o czym marzymy. 3 punkty
 Delegatem meczowym jest Waldemar Baryło z Warszawy, a obserwatorem z ramienia PZPN-u Cezary Wójcik z Łęcznej
 Na trybunach kontuzjowani gracze Wisły Grupa Azoty Danian Pavlas oraz Maksymilian Tkocz.
 Zawodnicy Wisły Grupa Azoty już w szatni.
 Do szatni udają się także gracze KKS-u 1925
 Pada w Puławach.Bardzo gęste krople spasają na zieloną murawę
 Ostatnie takty muzyki i ostatnie uwagi obu szkoleniowców. Za kilka chwil 22 piłkarzy wyjdzie walczyć o cenne 3 oczka
 Oba zespoły mają odmienne cele w lidze, ale obie chcą zdobyć dziś komplet 3 oczek. Kto przechyli szalę na swoją stronę?? Zachęcamy do spędzenia tego wieczoru z WISLAPULAWY.PL
 Za mikrofonem TVP Sport Sławomir Kwiatkowski. Powodzenia
 Wychodzą!!!!
 Goście na biało, Wisła Grupa Azoty w swoich granatowych strojach
 Piotr Giel dziś z opatrunkiem teraz możemy Wam napisać, że jego występ wisiał na włosku.
1'  Zaczyna KKS 1925
3' Faulowany Manuel Ponce Garcia. Od rzutu wolnego ekipa Dumy Powiśla
4' Zablokowana centra Klichowicza. Tylko aut dla Wisły
 No i pierwszy dziś corner dla Wisły Grupa Azoty
 Centra Klichowicza i kolejny corner z drugiej strony
 Rzut karny dla Wisły Grupa Azoty!!! Faulowany Wiech!!!
 Do strzału gotowy Klichowicz....
6' Boże co zrobił Klichiwicz??? Broni jego strzał Krakowiak!!!! Zbyt lekki strzał
9' Dużo walki w Puławach.
10' Rzut rożny dla KKS-u. Trzeba walczyć i bronić
 Staszak centruje głową uderza Wysokiński, ale kolejny corner dla gości
 Zamieszanie przed polem karnym Wisły Grupa Azoty, uderza Dębiński ale wysoko nad bramką
13' GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL PIOTR GIEL!!!!!!!
 Bardzo dobra akcja Wisły Grupa Azoty. Z prawej strony dograł piłkę Flak a w polu karnym odnalazł się najlepiej Giel, który z bliska pokonał Krakowiaka.
14' Tym razem strzał Klichowicza, ale pewnie łapie piłkę Krakowiak
 Nie cieszył się przesadnie Giel z bramki, bo wiadomo grał też w zespole KKS-u
18' Seweryś wybija piłkę na aut.
19' Trener Raczyński na stojąco przy linii ogląda ten mecz i podpowiada swoich podpiecznym
21' Klichowicz zablokowany i tylko corner dla Wisły Grupa Azoty
 Piąstkowanie Krakowiaka, piłka trafia do Manula Garci Ponce ten uderza rykoszet i kolejny rzut rożny!!!
 Centra Klichowicza, ale nie zdołał żaden z puławian oddać strzału
23' Gordillo uderza, ale po nogach puławian i rzut rożny...
 Za krotko Wysokiński i wybijają gracze Dumy Powiśla
25' To powinno być 2:0!!!. Kapitalne podanie Giela do wbiegającego w pole karne Bortniczuka, ale broni Krakowiak!!!!
28' Z dystansu Manolo, ale wysoko nad bramką KKS-u 1925. Od bramki grę wznowi Krakowiak
29' Kolejna okazja dla Wisły Grupa Azoty. Tym razem z 14 metra uderza Klichowicz, ale zbyt lekko i pewnie broni Krakowiak
30' Gordillo do Żebrowskiego ten uderza, ale pewnie broni Łakota!!!
33' Aktywny dziś Klichowicz, ale kolejny raz jego centra zablokowana
35' Ależ okazja dla Wisły Grupa Azoty!!! Giel idealnie prawą stroną podał do Klichowicza ale ten nie trafił w piłkę!!!!
37' Dębiński powalił Nojszewskiego ale bez kartki!!!
 Dobra wrzutka Klichowicza, ale niestety żaden z puławian jej nie sięgnął. Od bramki Krakowiak
39' Centra Żebrowskiego zablokowana przez Sewerysia i corner dla KKS-u
 Piąstkowanie Łakoty, ale piłka nadal w grze!!!
 Sobol z kilu metrów ale broni to Łakota!!!! dobita Wysokińskiego także obroniona, ale i tak spalony
42'  16. Nojszewski za faul na Dębińskim
43' Ręką zagrał obrońca KKS-u ale sędzia każe grać dalej!!!
44'  99. Noiszewski za faul na Gordillo
 Troszkę pogubił się młody arbiter z Brzeska
45' +1
45+1' Za mocne podanie Nojszewskiego do Klichowicza i od bramki grę wznowi Krakowiak
45+2' Sobol trafia do siatki, ale na spalonym i gola nie ma!!!!
45+2'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Za nami pierwsze 45 minut spotkania w Puławach. Po pierwszej połowie mamy dobre humory, bo ekipa Wisły Grupa Azoty prowadzi i na tle rywala z góry tabeli wygląda dobrze. Puławianie źle rozpoczęli, od zmarnowanego rzutu karnego, ale kolejne minuty były coraz lepsze.
 Oby tak dalej. Zapraszamy na kilka minut przerwy
 Wybiegają piłkarze Wisły Grupy Azoty!!!!
 Są też gracze KKS-u 1925.
 Nie widzimy żadnych zmian w składzie
46'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty
47' Z dystansu uderza Bortniczuk, ale piłka mija bramkę Krakowiaka o metr!!!
48' Kontra KKS-u uderza Dębiński, ale uderza prosto w Wiecha i rzut rożny dla gości
 Spory kocioł w polu karnym Wisły Grupa Azoty ale kończy się kolejnym rzutem rożnym
 I trzeci corner z rzędu.. Przewaga gości
 Radzą sobie puławianie i od bramki grę wznowi Paweł Łakota
51'  10. Gordillo za faul na Klichowiczu
 Klichowicz w mur i rzut rożny....
 Radzą sobie goście po centrze Klichowicza
53' Błąd Sobola piłkę przejmuje Bortniczuk, który uderza, ale niecelnie
55' Bortniczuk do wbiegającego w pole karne Giela, ale Smoliński wślizgiem na róg!!!!!
56'  6. Cierpka za 11. Bednarskiego
19. Szewczyk za 9. Sobola
8. Kalenik za 24. Wysokińskiego
58' Szewczyk wpadł w pole karne Wisły, ale broni strzał w krótki strzał napastnika KKS-u 1925
59' Uraz Piotra Giela i chyba będzie potrzebna zmiana
61' W boczną siatkę uderza Nojszewski!!!
 Nie ma jednak zmiany Giela. Piotrek zostaje na boisku
63'  23. Białczyk za 4. Walisia
65' Uderza Szewczyk, ale bardzo niecelnie. Bez zagrożenia bramki Łakoty
66' Szewczyk uderza, ale czujnie zbija piłkę!!!
69'  Bartosz Ciesielki trener bramkarzy z ławki KKS-u 1925 za protesty.
 Do gry gotowy Robert Janicki
71'  10. Janicki za 9. Giela
74' Nojszewski wywalczył rzut rożny...
 Faulował w ataku Noiszewski Dębińskiego. Od rzutu wolnego KKS
 Próbował lobować Krakowiaka Bortniczuk ale niecelnie
75'  71. Koczy za 77. Żebrowskiego
75'  26. Kołtański za 16. Nojszewskiego
77' Gordillo do Koczego ten uderza ale Łakota zbija na rzut rożny!!!
 Zablokowany Dębiński i tylko aut.
80' Na spalonym jeden z graczy KKS-u 1925.
81' Zablokowany Kalenik i kolejny corner
 Radzą sobie wiślacy, głową Seweryś
82'  11. Kargulewicz za 91. Klichowicza
66. Kaczorowski za 31. Flaka
85' Za mocne podanie do Bortniczuka i szybszy Krakowiak
86' Centra Putno, Gordillo uderza ale nad bramką!!!
87' Za mocne podanie do Janickiego i szybszy Krakowiak
88' Faulowany Kargulewicz ale sędzia każe grać dalej.
  Mikołaj Raczyński na ławce
 Kolejny raz faulowany Kargulewicz tym razem przez Staszaka. Tym razem mamy rzut wolny
 Manolo w pole karne, ale pewnie Krakowiak
90' +5
90+1' Faulowany Bortniczuk. Trzymamy to
90+3'  Putno
90+4' Jeszcze aut dla Wisły Grupa Azoty
 Jeszcze piłka dla gospodarzy!!!!
90+5' Jeszcze rzut wolny dla KKS-u
90+6' Ostatnia akcja!!!!
90+7'  Szewczyk
90+7' Ogromne zamieszanie pod bramką Łakoty i Szewczyk z bliska pakuje piłkę do siatki....
90+7'  Koniec spotkania
 Wiślacy mądrze się bronili, ale nie dali rady w siódmej minucie doliczonego czasu gry w ogromnym zamieszaniu stracili walkę. Szkoda, bo to ekipa Dumy Powiśla zasłużyła na 3 oczka a tak mamy tylko 1 punkt...