0:1

- Skórnicki 66
Arbiter: Marek Łukiewski ( Olsztyn)

Wiśniewski, Drwęcki, Gmitrzuk, Sosnowski, Zawada, Kimura, Makowski, Enow, Obem, Zjawiński, Zawiska Penkowec, Budzyński, Kursa, Jagła, Misztal, Pożak, Skórnicki, Mokiejewski, Orzędowski, Kycko, Nowak

Już w Wielką Sobotę o 11 wiślacy rozegrają kolejne II ligowe spotkanie. Tym razem w Nowym Dworze Mazowieckim z miejscowym Świtem.
Postaramy się przeprowadzić relację z tego spotkania. Początek 7 kwietnia o 10:45. Zapraszamy
 10.02. Dzień dobry wszystkim sobotnim śpiochom mówi Piotrek. Jesteśmy na na obiekcie Świtu, gdzie za godzinę Wisła rozpocznie spotkanie z miejscowym Świtem.
 Jak na razie pusto, zimno i ciemno w Nowym Dworze. Pogoda niezbyt sprzyja grze w piłkę mgła nad stadionem około 5 stopni ciepła.
 Zachęcamy do dzielenia się przemyśleniami z meczu na naszym profilu na FB. I śledźcie relację tutaj.
 Nie mamy składów, wiślacy jeszcze w szatni słuchają uwag trenera Jacka Magnuszewskiego. Do boju Panowie o 3 punkty o spokojne i miłe święta.
 Na rozgrzewce bramkarze Wisły Nazar Penkowec i Łukasz Chojak
 Wszyscy wiślacy już na rozgrzewce. Na czerwono.
 Grzeją się także sędziowie. Przejaśnia się lekko nad stadionem
 Stadion Świtu z jupiterami, malutki ale pamiętający czasy Ekstraklasy. Dziś jednak nie ma się co spodziewać włączenia świateł.
 Na ławce Wisły, Chojak, Giziński, Jabkowski, Wójtowicz, Wesołowski i Kozieł.
Trenerem bramkarzy jest Mateusz Gawrysiak a kierownikiem drużyny Rafał Wiącek.
 Na 30 minut przed spotkaniem na trybunach znikoma ilość widzów. Jak na razie praktycznie sami widzowie z Puław.
 Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, że na dzisiejszym meczu goszczą przedstawiciele Motoru Lublin
 Około 30 widzów na trybunach. Oj słabo to wygląda.
 Trwa rozgrzewka po murawie przechodzi się trener Jacek Magnuszewski. A nad boiskiem przelatuje bocian.
 Coraz mniej czasu do początku spotkania na trybunach pusto. Czyżby miejscowi wybrali święcenie pokarmów i porządki przed świętami?? Chyba tak
 Miejscowi mają problemy z nagłośnieniem.
 Rozpoczyna się prezentacja składu Wisły. Czy będzie słychać składy?? Oby tak chociaż fani Wisły znają chyba skład Wisły a to głównie oni na trybunach.
 Na trybunie prasowej typy na mecz Legii z Ruchem. My typujemy 2:1 dla Legii a tutaj 2:0 dla Wisły. Jak będzie?? Okaże się
 Lekko opuszcza nas mgła leciutko za chmur wychodzi słońce. Oby było to słońce dla Wisły.
 Obie drużyny już w szatniach.
 Muzyka z filmu Rocky towarzyszy wyjściu piłkarzy. Bojowe nastroje
 Świt w biało- zielonych pasiakach Wisła na czerwono. Do boju!!!!
1'  Zaczyna Wisła
2' Kursa uprzedza Zjawińskiego.
3' No i pierwszy rzut rożny dla gospodarzy.
 Centra w pole karne Zawadzkiego piąstkuje pewnie Penkowec
4' Jak na razie wiślacy cofnięci jakby przestraszeni. Budzyński blokuje Zawiskę od bramki Penkowec
5' Faulowany Nowak i od rzutu wolnego Wisła
 Zła centra Kycki wprost na głowę obrońców Świtu.
6' Spokojnie i cicho nad stadionem. No cóż brak zorganizowanych grup kibiców.
7' Nakładką wchodzi Orzędowski od wolnego Świt
 Zjawiński ale prosto w ręce Penkowca.
9' Gra bardzo słaba. Emocji zero. Misztal faulowany na swojej połowie.
10' Uderza z 20 metrów Orzędowski nad bramką Wiśniewskiego. Pierwsza okazja bramkowa Wisły
12' Orzędowski bardzo ostro w nogi Sosnowskiego na szczęście bez kartki.
13' Pożak centruje z rogu uderza Budzyński ale jego strzał trafia w nogi obrońców Świtu.
14' Na spalonym Nowak.
15' Przerwa w grze, pomoc medyczna udzielana Dawidowi Pożakowi.
15' Z Pożakiem już OK gramy dalej.
15' Jak widzimy poziom meczu przypomina dolne stany 4 ligi. No, ale to dopiero 15 minut.
17' Około 50 kibiców na trybunach. A na torach obok stadionu pociąg SKM do Warszawy
18' Centra w pole karne prosto w ręce Penkowca.
20' Trener Magnuszewski przy linii udziela wskazówek Wiślakom.
22' Ku...rwa Szymon krzyczy trener gospodarzy po złym zagraniu Drenowskiego.
23' Kycko lewa stroną uprzedzony przez obronę gospodarzy.
25' Rzut rożny dla Świtu po wybiciu Budzyńskiego
 Zawadzki fauluje Budzyńskiego Penkowec od bramki.
26' Uderza z 25 metrów Mokiejewski bramkarz przed siebie Nowak nie trafia dobitki. Szkoda.
29' Gra znowu w środku pola. Bez większych emocji.
30' Zjawiński do Kimury piłka na szczęście w rękach Penkowca.
31' Kolejna akcja gospodarzy i kolejny rzut rożny.
32' Na spalonym Kimura.
34' Faulowany jeden z graczy Świtu. Gospodarze od wolnego
 Zjawński w pole karne, jeden z graczy gospodarzy zagrywa ręką i kończy się na strachu.
36' Kycko lewą stroną uderza Wiśniewski na róg.
39' Lezy na placu gry Budzyński. Wygląda to poważnie.
 Nasz zawodnik głośno krzyczał. Oby to nic groźnego. Udzielana jest mu pomoc lekarska.
41' Z Budzyńskim już w porządku gramy dalej.
43' Faulowany Misztal. To końcówka pierwszej połowy.
44' Akcja Wisły. Uderza Kycko broni Wiśniewski Pożak dobija i rzut kolejny rzut rożny dla Wisły.
45' Fatalna centra Misztala z rzutu rożnego.
  +2
45+1' Obie drużyny już czekają na koniec tej części gry.
45+2' Jeszcze wolny dla Świtu centra w pole karne, ale pewnie łapie ją Penkowec
  Koniec I połowy
 Pierwsza połowa spotkania to lekka przewaga Wisły, jednak dwie akcje Wisły w dobrym stylu obronił Jakub Wiśniewski. My wracamy za 15 minut.
 Zapraszamy na coś ciepłego do picia i wracamy za kilka chwil.
 Za kilka minut początek drugiej połowy. Na trybunach ostra rozmowa o terminie rozgrywania tego meczu. Faktycznie nie był on zbyt trafiony.
 Wiślacy i gospodarze wybiegają na plac gry
  Piotr Bajera za Zawiskę
46'  Gramy
47' Mokiejewski do Nowaka ale niestety za mocno
48' Ależ akcja Świtu. Po błędzie Penkowca, który nie łapie piłki Obem na pustą bramkę. Niecelnie Uff.
48' Misztal w szarży na bramkę Wiśniewskiego po podaniu Skórnickiego. Szybszy bramkarz Świtu. Szkoda
49' Kycko do Mokiejewskiego ten uderza z ostrego kąta niestety obok bramki gospodarzy.
52' Makowski w polu karnym Wisły i rzut rożny dla Świtu
 Po centrze Makowskiego uderza Zawadzki obok bramki.
55' Aut dla Wisły.
56' Kycko wywalczył kolejny aut.
58' Na spalonym Nowak. Czy na pewno? Mamy wątpliwości.
57' Do wejścia szykuje się Paweł Jabkowski
59' Akcja Wisły faul na Pożaku i od wolnego Wisła
60'  Kamiński za Kimure
 Centra w pole karne, piłka znowu trafia w ręce Wiśniewskiego.
61' Jagła uprzedza Kamińskiego.
63' Kamiński fauluje Misztala
65' Mokiejewski ale do kogo???? Złe podanie Piotrka.
66' Misztal i tylko aut.
67' Kursa przerywa groźną akcję gospodarzy.
67' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL Mikokłaj Skórnicki 0:1
67'  Jabkowski za Pożaka
 Wrzutka w pole karne Misztala bilard w polu karnym Świtu piłka trafia do Skórnickiego, który od słupka pakuje ją do siatki Świtu. Brawo Wisła.
68' Na spalonym Kamiński
69' Kolejna akcja gospodarzy i kolejny spalony. Ufff
70' Uderzenie Mokiejewskiego z przed pola karnego. Nad bramką niestety.
71' Makowski z wolnego w pole karne, wyjaśnia obrona Wisły. Bronimy Panowie.
73' Kursa wybija na aut. Mogło być groźnie
75' UFFF. Centra w pole karne Wisły głową uderza Zawadzki minimalnie niecelnie. Uff.
77' W Krakowie niespodzianka Garbarnia wygrywa ze Stalą Stalowa Wola 1:0
78' Zjawiński w nogi obrońców Wisły poprawka Zawadzkiego wysoko nad bramką. Uff.
79' Zjawiński pada w polu karnym. Co rzut karny??? Nie to symulka i żółta kartka dla byłego gracza Legii.
80' Faulowany Mokiejewski. Od wolnego Wisła
 Kycko w pole karne, ale piłkę Jagle z głowy zdejmuje Nowak. Ech
82' Do wejścia gotowy Maciej Wójtowicz
83'  Wójtowicz za Mokiejewskiego
84' Zawadzki wychodzi z piłką za boisko
84' Wójtowicz ale zbyt lekko prosto w ręce Wiśniewskiego.
85' Nowak sam na sam popychany przez obronę Świtu w polu karnym i co??? I gramy dalej
86' Wójtowicz za mocno do Jabkowskiego. Szkoda
87' Jeszcze 3 minuty plus doliczony czas. Jeju jak długo jeszcze!!!!!
88' Do wejścia gotowy Rafał Giziński.
88'  Giziński za Kyckę
89' Faulowany Orzędowski. Mądrze Wiślacy
90 '  + 3
90+1' Akcja na aferę Świtu piłka w rękach Penkowca. Ile jeszcze???
90+2'  Giziński za niesportowe zachowanie.
90+3' Kamiński głową uderza Bajera. Za wysoko. Bronić Wisło bronić!!!!!
90+4' Już 4 minuta gry. Panie sędzio czas kończyć!!!!!!!!!!
  KONIEC KONIEC!!!!!!!!!!!!!!!!
 Wiślacy wygrywają bardzo ważne i ciężkie spotkanie. Brawo Wisła. Na środku boiska wiślacy tańczą i cieszą się z 3 oczek.
 Życzymy wszystkim kibicom wesołych świąt. Z Nowego Dworu żegna was szczęśliwy Piotrek. Dziękujemy za uwagę.