0:2

- Nowak 62 (k), Niezgoda 72
Arbiter: Dawid Pająk ( Wadowice)

Melon, Stępień, Stefanik, Walencik, Nadolski, Kukiełka, Frankiewicz, Traore, Parobczyk,Chwastek, Truszkowski Penkowec, Lisiecki, Budzyński, Pielach, Fedoriv, Maksymiuk, Machalski, Szczotka, Sedlewski, Nowak, Niezgoda

Już w Wielką Sobotę puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa Siarki Tarnobrzeg. Początek naszej relacji od 11:45.
 11:15 Piotrek wita z Tarnobrzegu ze stadionu Siarki
 W Tarnobrzegu nie pada. 4 stopni ciepła, słonecznie. Czyli na kwiecień trochę chłodno, no cóż poradzić.
 W głośnikach piosenka IRY Miłość.
Romantycznie się zrobiło na pustawym jeszcze stadionie przy Alei Niepodległości 2
 Boisko jak na warunku pogodowe w Polsce całkiem znośne.
 Czas powoli zrobić sobie przerwę od świątecznych porządków, pieczenia placków czy robienia sałatek i bądźcie z nami i dopingujcie Wisłę
 Wychodzą bramkarze Wisły na rozgzewkę.
 Wybiegli na rozgrzewkę wiślacy powitani brawami moimi i jeszcze kilku fanów Wisły
 Trasa na Podkarpacie minęła całkiem dobrze, nie licząc dwóch patroli policji, które czyhały na przekroczenie prędkości, na szczęście obyło się bez kontaktu z panami policjantami.
 Mamy składy. Jest jedna miła informacja druga jest mniej miła niestety
 Na ławce Wisły zasiedli dziś
Michał Leszczyński, Piotr Charzewski, Patryk Dobrowolski, Tsvetan Filipov, Ivan Litwniuk, Szymon Martuś i Dawid Pożak
 Na ławce Siarki Przemysław Janowski, Karol Hodowany, Michał Chrabąszcz, Jakub Więcek, Sebastian Mandzelowski, Filip Rajevac i Robert Tunkiewicz
 Jak widać w ekipie Wisły mamy powrót po urazie Mateusza Pielacha, niestety nie ma w 18 meczowej Norberta Jędrzejczyka i Christophera Edwardsa
 Na ławkę trafił także Tsvetan Filpov, którego zastąpił Maciej Machalski. Sporo tych zmian w składzie Wisły
 18 minut do meczu na stadionie pustki, trwa rozgrzewka. Mimo słoneczka nie jest zbyt ciepło, ale nie w takich warunkach nadawaliśmy dla Was.
 Rozpoczyna się prezentacja ekipy Wisły
 Obie ekipy już w szatni. Za kilka minut zaczynamy
 Wisła zagra dziś na czerwono, Siarka w strojach żółto-czarno-zielonych
 Wind of change w głośnikach na stadionie Siarki
 Są osoby z Puław to miłe.
 Słuchaj wiatru odnowy tłumacząc dosłownie w głośnikach a piłkarze nadal w szatni
 Są i gracze obu ekip
 Wiślacy w kółeczku za chwilę głośne Wisła
 Ale wcześniej zmiana stron. Gramy na bramkę od hali sportowej.
 No i jak się rzekło tak było głośne WISŁA i gramy
1'  Zaczyna Siarka
2' Uderza Szczotka ale pewnie w bramce Siarki Melon
3' Traore nie sięga piłki na 12 metrze.
 Tym razem groźnie uderzał Chwastek piłka o metr może dwa od słupka bramki w której stoi Nazar Penkowec
7' Faulowany Nowak w polu karnym i co??? I gramy dalej. Dziwne
8' Sedlewski i mamy róg
 Zła centra Lisieckiego i w kontrze gospodarze
12' Po błędzie obrońców Nowak nie opanowuje piłki.
13' Kontra Siarki Truszkowski uderza broni Penkowec
15' Sędzia pozwala dziś na twardą męską grę. Puszcza dużo starć
16' Z dystansu uderza Sedlewski, ale wysoko na bramką Melona
21' Traore zablokowany przy próbie strzału przez Budzyńskiego. Róg dla Siarki
 Na szczęście fatalne dośrodkowanie piłka wychodzi poza pole gry
22' Nowak faulował Nadolskiego. Od bramki Siarka
23' Melon poza polem karny fauluje Sedlewskiego i co??? I nie ma nawet żółtej kartki.!!!!!!
 Dziennikarze miejscowi mówią obiektywnie czerwona kartka dla bramkarza Siarki.
26' Nowak wywalcza aut
27' Jakiś uraz Melona bo przy bramkarzu Siarki ekipa medyczna
29'  Nowak i to 8 kartka Nowaka, którego nie zobaczymy w Limanowej. Ale za co to nie wiemy
 Sędzia Pajkąk podbiega do ławki Wisły i ostrzega trenera Roberta Złotnika, że zaraz wyrzuci go na trybuny. Ale za co?? Za zwrócenie uwagi. S
31' Traore uderza blokują ten strzał obrońcy Wisły
34' Penkowec na róg po uderzeniu Truszkowiskiego
36'  Nadolski za brzydki faul na Szczotce
37' Pojawił się doping dla Siarki
39' Rozgrzewa się rezerwowy bramkarz Siarki Janowski. Czyżby w przerwie zmiana?
40' Kukiełka mocno, ale niecelnie
43' Szczotka nie przyjmuje piłki. Od bramki Melon
45' +1
45+1'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo wyrównane spotkanie w Tarnobrzegu. Obie ekipy grają nerwowo i widać, że obu zależy, aby tutaj nie przegrać
 My zapraszamy na jakiś ciepły obiad i wracamy za kilka chwil
 W Stargardzie Błękitni przegrywają ze Stalą Mielec 1:0
 W głośnikach myślę sobie, że ta zima musi kiedyś skończyć się- adekwatnie do pogody, bo chociaż słonecznie to chłodno dziś w Tarnobrzegu
 Śpiewa to Kasia Nosowska oczywiście
 Ale koniec o muzyce bo na murawie są piłkarze Wisły
 Są i gracze Siarki. Zaraz gramy
 Nie widać zmian w obu ekipach
47' Szczotka za mocno wypuszcza sobie piłkę od bramki Melon
 Na trybunach Wisła ale Sandomierz. Pozdrowienia
49' Kukiełka ale na szczęście nikt nie sięgnął podania wzdłuż bramki Wisły
51' Frankiewicz zatrzymany przez Machalskiego
53'  Walencik za taktyczny faul na Budzyńskim
55' Najpierw z wolnego uderzał Nadolski kontra Wisły i Nowak uderza w Melona. Róg dla Wisły
57' Machalski z dystansu nad bramką Melona
58' Melon ratuje Siarkę po uderzeniu z dystansu Fedroiva. Kolejny róg dla puławian
 Zakotłowało się pod bramką Siarki po tym stałym fragmencie gry, żaden z wiślaków nie przeciął piłki a uderzenie Sedlewskiego niecelne
59' Tym razem uderza Machalski i broni Melon.
 Nowak sam na sam broni Melon
61' Karny dla Wisły!!!!
 Faulowany był Niezgoda
61'  GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL KONRAD NOWAK 0:1
 Pewnie po ziemi Konrad i mamy prowadzenie. Gwizdy w Tarnobrzegu
62'  Rajevac za Chwastka
Za Walencika Więcek
64' Nowak sam na sam przegrywa rywalizację z Meleonem
67' Rzut rożny dla Siarki
68' Uderza Kukiełka piłka zablokowana głową próbuje Traore pewnie Penkowec
69'  Litwniuk za Nowaka
71'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL JAROSŁAW NIEZGODA 0:2
 Ależ slalom Jarka wśród obrońców Siarki, w sytuacji sam na sam z Melonem Jarek pakuje piłkę i mamy 2:0
 Są gwizdy kibiców Siarki.
 Aby nie powtórzyć sytuacji ze spotkania z Nadwiślanem. Wiślacy spokojnie pod bramką Siarki
76' Nad bramką Rajevac
77'  Tunkiewicz za Frankiewicza
78' Utrzymać to tylko. Nieważne jak ale niech te 3 punkty jadą do Puław!!!!
79'  Pożak za Sedlewskiego
80' Uderza Niezgoda i znowu lepszy Melon
81' Machalski leży na boisku. Przerwa w grze
 Jak ten czas wolno biegnie!!!!!
83' Szarżował jeden z graczy gospodarzy pewnie Penkowec
84' Fedoriv to powinno być 0:3. Niestety niecelnie uderzenie Volodymira
84'  Charzewski za Machalskiego
85' Z dystansu Truszkowski pewnie Penkowec
 Walczyć do końca Wisełko walczyć do końca!!!!!
86' Charzewski kapitalnie prawą stroną wykłada piłkę Niezgodzie a ten z kilku metrów obok bramki. To powinno być 0:3
87' Wychodzą fani Siarki.
 Jakieś ironiczne okrzyki chyba w moją stronę. No cóż jak się przegrywa nerwy puszczają
89'  Litwniuk
90'  Dobrowolski za Szczotkę
90' +3
 Sporo ale damy radę!!! Ja wierzę!!!!
90+1' Dobrowolski nie opanowuje piłki. Melon od bramki
 Gramy do końca!!!!. To musi się udać!!!!!
90+2' Z kłopotami łapie Nazarm, ale łapie!!!.
 Spokojnie!!!!!!!!!. Utrzymamy to!!!!
 Jeszcze chwilę!!!!
90+3'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!!!!
 Pięknie panowie. Zasłużona wygrana Wisły z Siarką i przełamana fatalna passa w Tarnobrzegu!!!!
 Tak się bawi tak się bawi Wisełka kółeczko naszych piłkarzy!!!!!!
 Jeszcze moje pytanie kto wygrał mecz wiadomo kto oczywiście chłopaki krzyczą WISŁA!!!!!!
 Za uwagę dziękuje szczęśliwy Piotrek. Dziękujemy!!!