2:0

Poczobut 9, Prokić 30 -
Arbiter: Robert Marciniak ( Kraków)

Kaczorowski- Polowiec, Góra, Oleksy, Głowacki, Poczobut, Danielewicz, Wolski, Michalik, Prokić, Sadłocha Gradecki- Wawszczyk,Bracik, Cyfert, Cheba, Kona, Carlos Daniel, Ednilson Furtado, Banach,Puton, Paluchowski

Już w sobotę ekipa puławskiej Wisły zagra w Rzeszowie z faworyzowaną Stalą Rzeszów. Początek naszej relacji z jaskini lwa od 18:45.
 18:33 Piotrek wita z Rzeszowa
 Bardzo ciężko tutaj dojechać zaparkować i odebrać akredytację, ale jesteśmy i nadajemy dla Was. Mamy składy
 Mamy składy. Jak widzicie są niespodzianki
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Piotr Owczarzak, Lukas Kuban, Pedro Gaio, Piotr Lisowski, Kacper Kondracki, Bartłomiej Bartosiak, Stefan Ilić, Jan Flak
 Na ławce Stali zasiedli Krystian Stępniowski, Samuel Kuc, Igor Ławrynowicz, Krystian Wrona, Patryk Małecki, Sławomir Szeliga, Benedykt Piotrowski, Bartosz Snopczyński, Rafał Maciejewski
 Może nie będziecie wierzyć, ale w Rzeszowie ani centymetra śniegu.
 Chłodno, i wieje. Ale nic to. Damy radę.
 Mecz z trybun ogląda dziś około 500 żołnierzy amerykańskich
 Delegatem meczowym jest Pan Robert Gromysz z Lublina a delegatem Andrzej Kuśmierczyk także z Lublina
 Obie ekipy na rozgrzewce
 Obie ekipy schodzą do szatni.
 Czekamy na piłkarzy obu ekip. Około 2 stopni ciepła
 Tym razem trybuna prasowa jest na trybunie wschodniej to znaczy nowej.
 Wychodzą!!!!
 Wisła na szaro, Stal na biało
1'  Zaczyna Stal
2' Ednilson wywalcza rzut rożny...
 Za krótka centra Putona i pewnie Stal
 Dużo walki przy Hetmańskiej. Na górze nad trybuną prasową mamy młyn Stali
6' Z dystansu Carlos Daniel ale piłka nad bramką
7' W odpowiedzi Michalik, ale piłka mija bramkę Gradeckiego
8' To powinno być 0:1 Ednilson ale Paluchowski w bramkarza....
9'  Poczobut
 Jak się nie strzela kapitalnej sytuacji ze Stalą to chwilę później przegrywa się. Dobra kontra gospodarzy i z bliska Poczobut pakuje piłkę do siatki. Walczyć Wisła walczyć
11' Nie opanował piłki w boisku Banach. Od bramki grę wznowi Kaczorowski
12' Centra Michalika ale pewnie łapie ją Gradecki
13' Z dystansu Góra, ale nad bramką Gradeckiego
15' Kolejna kontra Ednilsona i Góra zmuszony wybić piłkę na róg..
 Krótko wiślacy Puton do Carlosa ten znów do Putona ale Paluchowski zablokowany i kolejny róg
 Znowu krótko wiślacy piłka trafia do Wawszczyka, który głową uderza, ale pewnie Kaczorowski
18' Uderzenie Wolskiego trafia w jednego z wiślaków
19' Wawszczyk blokuje Danielewicza. Od rzutu rożnego gospodarze
22' Dużo walki ale mało ciekawego przy Hetmańskiej.
23' Poczobut uderza w Bracika i rzut rożny dla Stali
 Uderza Michalik ale niecelnie
25' Na spalonym Banach
26' Paluchowski sam na sam i broni to Kaczorowski!!!
27' Tym razem odpowiedź Stal w pole karne wpada Danielewicz i fatalnie pudłuje
30'  Prokić
 No jak wiślacy nie wykorzystują sytuacji to tak doświadczony zespół nas punktuje. Tym razem Michalik dośrodkował prosto na głowę Prokicia a ten głową podwyższył na 2:0
32' Piłka w bramce Stali, ale Paluchowski na spalonym
33'  Prokić
34' Faulowany Cheba. Od rzutu wolnego Wisła
 Zła centra Putona.
36' Z dystansu Puton, ale piłka mija bramkę Kaczorowskiego
37' Wawszczyk nabija rywala i wiślacy zaczną od rzutu rożnego
 Centra Putona i kolejny róg
40' Wawszczyk w ostatniej chwili blokuje Michalika. Rzut rożny dla gospodarzy
41' Pozdrowienia dla Resovii na trybunach stadionu
43' 1972 osoby ogląda ten mecz podał spiker
44' Faulowany Cheba, który nie podnosi się z boiska...
45' +1
 Nadal leży Dominik... Udzielana jest mu pomoc medyczna
45+1' Poczobut ale obok bramki Gradeckiego
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 No cóż po pierwszej połowie w Rzeszowie przegrywamy ze Stalą 2:0. Wiślacy grają nieźle, ale nie wykorzystują swoich okazji do zdobycia bramek co udaje się doświadczonej ekipie Stali
 Mamy nadzieję, że drugie 45 minut będzie lepsze dla Wisły. Z taką nadzieją oddajemy głos do studia. Do Rzeszowa wracamy za chwilę
 Wychodzą zawodnicy obu ekip
 Będą dwie zmiany w Wiśle.
46'  Ilić za Banacha
Flak za Chebę
47' Ednilson wywalcza rzut rożny
 Głową Wawszczyk ale pewnie Kaczorowski
49' Wiślacy odważniej ale póki co wynik bez zmian. Lekko prószy śnieg w Rzeszowie
52' Rzut rożny dla Stali, która chyba otrząsnęła się z marazmu i przewagi Wisły
53' Michalik ale pewnie w bramce Gradecki
54' Zatrzymany Ilić. Dobrze wiślacy
55' Za mocna centra Ednislona. Od autu Stal
57' Będzie zmiana w Wiśle. Po rzucie z autu Flaka faulował Paluchowski w ataku
 Do gry gotowy Emil Drozdowicz
58'  Drozdowicz za Ednilsona
 Idą wiślacy na całość. Bronić nie ma czego to walczymy
60' Kibice wyrażają sprzeciw wojnie w Ukrainie
62' Faulował w ataku Cyfert.
 Fetują kibice Stali bo są coraz bliżej awansu.
64' Cyfert zatrzymuje Prokicia. Dawno Stali nie było na połowie Wisły
65' Kolejne starcie Cyferta i Prokicia i tym razem rzut rożny dla gospodarzy
 Próba Danielewicza mija bramkę Gradeckiego
68' Starcie Wawszczyka z jednym rywali i obaj gracze na murawie
69' Polowiec za faul na wiślaku
70' Ależ kocioł w polu karnym po podaniu od Prokicia dwa razy uderzał Wolski. Najpierw piłka trafiła w Wawszczyka chwilę później obronił nogami Gradecki.!!! Rzut rożny dla Stali
 Piąstkowanie Gradeckiego piłka wraca do Michalika, który jednak uderza niecelnie
73' Wrzutka Flaka obrońcy Stali na róg...
74'  Małecki za za Sadłochę
75'  Kondracki za Paluchowskiego
77' Puton za mocno do Ilicia. Od bramki Kaczorowski
79' Uraz Poczobuta. Przerwa w grze
 Coś z kolanem gracza Stali. Są już masażyści.
80' Faulowany Kondracki. Od wolnego Wisła a Poczobut wraca na plac gry
81' Wrzutka Putona głową Bracik obok bramki Stali
82' Uderzenie Kondrackiego ale w środek bramki i pewnie Kaczorowski je łapie
84' Pozdrowienia dla Resovi z trybun
85'  Bartosiak za Konę
87' Cyfert faulował Prokicia. Od rzutu wolnego Stal
 Głowacki mocno, ale pewnie Gradecki łapie tę centrę
88' Flak zablokowany i tylko róg dla Wisły
 Źle wiślacy Małecki do Prokicia, który został zatrzymany przez Flaka
90' +4
90+1' Ależ kocioł pod bramką Kaczorowskiego. Nie zdołał jednak oddać strzału Kondracki
90+2' Spokojnie gospodarze. I liga I liga Stal Rzeszów krzyczą kibice
90+3' Wolski faulował Cyferta. Od rzutu wolnego Wisła
 Centra Putona i obrońcy Stali na róg..
90+4' Uderzenie Kondrackiego jeden z obrońców wybija piłkę z linii bramkowej!!!!
90+5'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się wiślakom sprawić niespodzianki i zatrzymać faworyta ligi Stali Rzeszów. Puławianie mimo dobrej gru przegrali dziś 2:0
 Wynik na pewno nie oddaje tego co działo się na boisku. Wiślacy grali dobrze mieli swoje okazje, których nie wykorzystali co udało się doświadczonej Stali
 Rzeszowianie cieszą się a my musimy przełknąć gorzką pigułkę.