0:1

- Filipov 55
Arbiter: Paweł Kantor ( Dębica)

Bigajski, Kucharski, Jędrych, Rackiewicz, Dobosz, Charzanowski, Niewulis, Pielak, Biedrzycki, Nawrocki, Górski Leszczyński, Edwards, Budzyński, Pielach, Lisiecki, Maksymiuk, Machalski, Filipov, Sedlewski, Szczotka, Pożak

Już w sobotę 2 maja puławska Wisła rozegra kolejne spotkanie. Tym razem w Pruszkowie z miejscowym Zniczem. Początek naszej relacji od 18:45
 18:28 Piotrek wita ze stadionu Znicza w Pruszkowie
 Na początek gratulacje dla Legii Warszawa za zdobycie Pucharu Polski. W finale legioniści pokonali Lecha Poznań 2:1. Gole zdobywali Tomasz Jodłowiec i Marek Saganowski.
Gratulujemy!!!!!!!!
 W Pruszkowie pogoda sprzyja grze. Około 15 stopni ciepła, słońce skłania się ku zachodowi
 Trwa rozgrzewka
 To pierwsza nasza wizyta w Pruszkowie, kiedy organizatorzy zdecydowali o włączeniu świateł. Póki co jupitery przy Bohaterów Warszawy 4 zgaszone, ale na pewno za kilka minut zostaną rozpalone
 Zaraz ustalimy składy. Może z 20 kibiców na trybunach. Chyba wszyscy są jeszcze na Stadionie Narodowym w Warszawie
 Są i składy i spore zaskoczenia. Ale o tym zaraz
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Nazar Penkowc, Piotr Charzewski, Patryk Dobrowolski, Ivan Litwniuk, Jarosław Niezgoda i Konrad Nowak
 Na ławce Znicza zasiedli natomiast Oliwer Wienczatek, Rafał Barzyc, Krzysztof Kopciński, Karol Grudniewski, Mateusz Muszyński, Jakub Pastusiak i Paweł Tomczyk
 W Wiśle brakuje Volodymira Fedoriva, Szymona Martusia a także Raphaela.
 Wiślacy jak reprezentacja Hiszpanii bez klasycznego napastnika.
 Rozpoczyna się prezentacja składów. Zaraz gramy
 Obie ekipy w szatniach
 Wisła czerwone koszulki, niebieskie spodenki, Znicz żółte koszulki czerwone koszulki
 Zaraz kółeczko mobilizacyjne wiślaków i zaraz będzie głośne WISŁA
 Wiślacy już w kółeczku. Zaraz głośne WISŁA WISŁA WISŁA.
1'  Zaczyna Znicz
2'  Pielak
3' Lisecki głową na róg. Bardzo wyrównana i twarda męska gra w Pruszkowie
6' W ataku Znicz. Wiślacy czekają na kontry
7' Leży na placu gry Edwards. Przerwa w grze
9' Rzut wolny dla Wisły
11' Nawrocki z lewej strony ale pewnie obrona Wisły
 Jest doping dla Znicza.
12' Uderza Górski broni Leszczyński. Róg dla Znicza
15' Idą pod klatkę ochroniarze. Czyżby dotarli kibice Wisły?
17' Na razie kibiców Wisły nie widzimy na boisku dużo walki. Przewaga Znicza
20' Uciekła piłka Sedlewskiemu. Od bramki gospodarze
22' Centra Machalskiego z rzutu wolnego, ale Maksymiuk na spalonym
24' Z rzutu rożnego Machalski główką Pielach minimalnie niecelnie
28' Centruje tym razem Lisiecki znowu Pielach ale prosto w obrońców Znicza
 Chwilę później kontra Znicza zatrzymana przez Pożaka
32' Rackiewicz wywalcza róg dla Znicza
33' Nie porozumienie dwóch graczy Znicza i kończy się na strachu dla wiślaków
33'  Machalski
36' Z dystansu Maksymiuk ale prosto w ręce Bigajskiego
38' Dobre piąstkowanie Leszczyńskiego i przy okazji jakiś uraz bramkarza Wisły. Przerwa w grze. Oby to nic poważnego
 Z Leszczem na szczęście wszystko OK. Gramy dalej
42' Sedlewski do Szczotki, który nie opanowuje piłki na 10 metrze
45' +1
45+1'  Koniec pierwszej połowy
 Koniec pierwszej połowy. Po 45 minutach mamy remis 0:0 i bardzo wyrównaną grę. Widać, że obie ekipy boją się otworzyć. Póki co wynik spotkania sprawiedliwy
 Zapraszamy na kilka minut przerwy
 Rozpalają się jupitery nad stadionem. Drugą połowę gramy przy światłach.
 Są wiślacy
 Sędziowie też i grace Znicza. Zaraz gramy
 Pozdrowienia dla kibiców Wisły przekazał Stanisław Szczotka
46'  Litwniuk za Pożaka
47' Uderza Filipov. Nad bramką Bigajskiego
50' Spokojnie w Pruszkowie. Coraz ciemniej i chłodniej ;)
51' Uderza Machalski broni pewnie Bigajski
55'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL TSVETAN FILIPOV
 Powalczył na prawej stronie Edi dośrodkował na 10 metr do Filipova a ten pakuje piłkę do siatki
58' Strzelali gospodarze obok bramki Wisły
59'  Grudniewski za Rackiewicza
Barzyc za Biedrzyckiego
60' Z dystansu Lisiecki broni Bigajski
63' Niecelna centra Szczotki. Od bramki Bigajski
63' Kolejny raz Szczotka i róg
 Uderzał po rożnym Budzyński głową niecelnie
66' Ależ akcja Wisły ależ uderzenei Szczotki ale i piękna parada Bigajskiego. Róg
69' Solowa akcja Górskiego ale nad bramką Leszczyńskiego. Na boisku leży Sedlewski
70'  Tomczyk za Charzanowskiego
 Tomek opuszcza plac gry. Chyba potrzebna będzie zmiana
71'  Charzewski za Sedlewskiego
72' Centra z prawej strony piłka odbija się od nóg Nawrockiego i mija bramkę Wisły
75' Upadł Nawrocki w polu karnym ale nie ma mowy o karnym.
77'  Muszyński za Tomczyka, który przed chwilą wszedł na plac gry. Ciekawa zmiana
80'  Grudniewski
84' Jak dużo do końca!!!!!
 Filipov uprzedzony za Bigajskiego
85' Do gry gotowy Jarosław Niezgoda
85'  Niezgoda za Edwardsa
 Nie ma tej zmiany!!!! To gra na czas naszego sztabu szkoleniowego
88'  Niezgoda za Filipova
 Teraz zmiana dokonana.
 Wisła w obronie!!!!!!
 Ile jeszcze???
90' +5
90+1'  Leszczyński za opóźnianie wznowienia gry
90+2' Uderza Górski obok bramki
  Dobrowolski za Szczotkę
90+3' Niezgoda w dobrej sytuacji zakiwał się
90+4' Charzewski uderza Bigajski na róg
 Koniec Panie sędzio!!!! Ile jeszcze!!!!!
90+5' Panie Turek!!!!!!!!
 Ile jeszcze??? To koniec!!!!!
90+5' Uderza Pielak broni Leszczyński!!!!
90+6' Charzewski w słupek!!!!
90+7'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!!!!!!
 Leża wiślacy leżą gracze Znicza to był wysiłek. Brawo wiślacy!!!!!
 Na środku kółeczko i tak się bawi Wisełka!!!!!!