-
Arbiter: Rafał Rokosz ( Katowice)

Madejski- Sedlewski, Pielach Pielach, Sulkowski, Kobiałka, Litwiniuk, Popiołek, Pożak, Patejuk, Hirsz

Kołba- Widejko- Wolski, Bryła, Rozmus, Łuczak, Radionov, Pyrdoł, Juraszek, Rozwadowicz, Kocot

Już w sobotę 5 maja puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem z ŁKS-em Łódź. Początek naszej relacji od 16:45
 16:22 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Około 23 stopni ciepła w Puławach. Słońce
 Wybiegli zawodnicy Wisły na rozgrzewkę.
 Mamy składy. Są zmiany co do wtorkowego spotkania w Koszalinie. Ale to za chwilę
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Jakub Zolech, Piotr Żemło, Irakli Meskhia, Dawid Brzeski, Niklas Zulciak, Piotr Zmorzyński, Alen Ploj
 Na ławce ŁKS-u zasiedli dziś Przemysław Kazimierczak, Łukasz Zagdański, Oskar Koprowski, Paweł Pyciak, Mateusz Gamrot, Damian Guzik, Rafał Kujawa
 Jak widzicie na ławce usiedli dziś Irakli Meskhia i Niklas Zulciak, którzy wystąpili w spotkaniu z Gwardią. Do składu wrócili Tomasz Sedlewski i Ivan Litwniuk i Adrian Popiołek.
 Dziś sporo przyjezdnych dziennikarzy z Łodzi. Witamy też redaktora Józefa Kufla z Radia Lublin
 Paweł Nowosadzki wita kibiców.
 Pusto na trybunach. Nie rozumiemy kibiców w Puławach. Pogoda sprzyja, majówka to idealny czas na piłkarski mecz
 Klatka pusta. Pod stadionem sporo policji tak więc można spodziewać się kibiców z Łodzi.
 Obie ekipy już w szatniach
 Jeszcze kilka minut dzieli nas od tego spotkania. Wierzymy, że będzie to zwycięskie spotkanie dla Dumy Powiśla. Musimy walczyć.
 Rozpoczyna się prezentacja składów.
 Wychodzą!!!!!!!!!!
 Wisła w pasiakach, ŁKS na bordowo
 Przywitanie obu ekip. Losowanie stron i gramy.
 Kółeczko wiślaków. I pytanie kto wygra mecz. WISŁA WISŁA WISŁA
1'  Zaczyna ŁKS
2' Przewinił w ataku Radionov
3' Patejuk na spalonym.
4' Hirsz faulem zatrzymał Rozmusa. Wiele walki w środku pola. Wiedzą obie ekipy, ze to ważne spotkanie
7' Ładna akcja Patejuka, ale piłka trafia w ręce Kołby.
8' Bardzo dobra akcja Wisły. Piłka trafiła do Hirsza, który jednak nie był w stanie oddać strzału, przerzut piłki do Patejuka, ale ten uderza obok bramki ŁKS-u.
 Bardzo aktywnie dziś Patejuk.
9' Kolejna dobra akcja Wisły. Zza pola karnego uderza Ivan Litwniuk. Niecelnie ale i tak akcja nagrodzona brawami
12' Nie opanował piłki Rozmus. Od bramki zacznie Madejski
13' Patejuk głową przedłuża podanie do Sedlewskiego ten wpada w pole karne, ale chorągiewka asystenta w górze. Na spalonym zawodnik Wisły
15'  Wolski za przerwanie kontry Wisły
 Sulkowski z rzutu wolnego obrońcy ŁKS-u a róg...
16' Rozmus do Radionova, uderza Ukrainiec ale obok bramki Madejskiego
19' Nadal w Puławach nie ma kibiców z Łodzi.
20' Nie sięgnął piłki Hirsz.
23' Wiele walki w Puławach.
27' Głośno krzyknął i upadł Rozmus, ale nie ma mowy o faulu.
30' Wpadł w pole karne Wisły Radionov, uderzył ale jego uderzenie zablokował obrońca Wisły i róg...
31' Dużo nerwowości w obronie Wisły. Teraz o mały włos wiślacy nie sprezentowali by gościom bramki. Kolejny róg.
33' Poznański wybija piłkę w trybuny. Dużo walki dziś.
34' Ręka krzyczą gracze ŁKS-u. Nie ma reakcji sędziego Rokosza. Gramy dalej
36' Radionov uderza, ale jego uderzenie po nogach obrońców Wisły wychodzi na róg
37' Faulował Sedlewski w ataku.
 Chwilę wcześniej niezłe uderzenie Pyrdoła, ale pewnie Madejski
38' Kolejny corner dla ŁKS-u
41' Pielach zatrzymuje wślizgiem Bryłę.
 A teraz przewinienie graczy z Łodzi. Od wolnego Wisła
43' Kolejny raz na spalonym Patejuk
44' Faulowany Popiołek sędzia Rokosz pokazuje faul Popiołka. Dziwne
45'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Bardzo wyrównane spotkanie w Puławach. Obie ekipy miały swoje okazje, ale póki co nie zobaczyliśmy w Puławach bramek. Widać, że zarówno Wiśle jak ŁKS zdają sobie sprawę, z wagi spotkania.
 Oby druga połowa była dla wiślaków lepsza. Wracamy za kilka minut.
 Wybiegają na plac gry wiślacy.
 Będzie zmiana w Wiśle. Do gry gotowy Niklas Zulciak
46'  Zulciak za Kobiałkę
46'  Zaczyna Wisła
47' Z dystansu Łuczak. Niecelnie
48' Przewinił w ataku Bryła
49' Pożak co Sedlewskiego ten centruje i obrońcy ŁKS-u na róg
 Niezła centra Zulciaka, ale żaden z wiślaków jej nie sięga.
52' Zakotłowało się pod bramką ŁKS-u. Bardzo dobra wrzutka Sulkowskiego uderzył Pożak, ale broni to Kołba.
54' W końcu jest doping. WISŁA WISŁA WISŁA krzyczy prosta. Brawo kibice
56' Kolejna dobra akcja wiślaków. Uderza Sulkowski ale Kołba wybija przed siebie
57'  Hirsz
58' Jakieś uwagi sędziego Rokosza do trenera Wisły. Ostrzeżony Bohdan Bławacki.
59' Sedlewski wrzuca i wszyscy myślą, że piłka wyjdzie a ta odbija się od chorągiewki i obrońcy ŁKS-u na róg
60' Dwójkowa akcja Pożaka z Sedlewskim centra tego drugiego, ale pewnie Kołba w bramce ŁKS-u
62' Wiślacy mają rzut rożny.
 Centra Sulkowskiego Kołba piąstkuje
63'  Zagdański za Bryłę
64' Zulciak i kolejny corner. Może teraz??
 Znowu dobre piąstkowanie Kołby
66'  Rozmus
67' Kontra ŁKS-u Radionov sam na sam ale podaje piłkę Wolskiemu ten zablokowany i róg dla gości
69' Do gry gotowy Piotr Zmorzyński
69'  Zmorzyński za Pożaka
70' Nie sięgnął piłki Hirsz po centrze Zmorzyńskiego
72' Dobra akcja Patejuka, ale niestety nie doszedł do piłki Zmorzyński
74' Powinno być 1:0. Kapitalnie Zmorzyński wykłada do Hirsza ale jego uderzenie broni Kołba!!!! To powinno być 1:0
 Rzut wolny dla Wisły!!!!!
 Patejuk z rzutu wolnego, ale nad bramką. Ożywiły się trybuny w Puławach. Wisła Wisła.
75'  Łuczak za niesportowe zachowanie
77' Kolejna wrzutka Sedlewskiego, ale prosto w głowę obrońcy
78' Faulowany Zmorzyński i co?? I nie ma faulu.
 Czyżby lekko na czas gracze ŁKS-u. Na to wygląda. No oni mają niezły wynik.
 Do gry gotowy w Wiśle Alen Ploj
81' Dużo zamieszania na boisku wprowadza dziś sędzia Rokosz
82'  Ploj za Hirsza
83' Ręką zagrał Alen Ploj. Piłka dla ŁKS-u
84' Leży jeden z graczy ŁKS-u. Ostre wejście Popiołka.
 Okropne uwagi sztabu szkoleniowego ŁKS-u. Ale nic nie było.
 Ucierpiał Widejko, ale już z graczem ŁKS-u wszystko OK
86'  Radionov za brzydki faul na Popiołku
87' Zulciak zablokowany. Aut dla Wisły
 Faulowany Sulkowski. Jeszcze od wolnego Wisła
 WISŁA WISŁA WISŁA na trybunach. Kibice wierzą. My też!!!
 Za krótka centra, ale Popiołek wywalcza corner dla Wisły
 Zulciak, ale obok bramki.
89' Faulowany w ataku Sedlewski
90' +3
90+1' Popiołek w aut
90+2' Bardzo groźnie pod bramką Wisły. Zagdański wpadł w pole karne ale Madejski łapie.!!!!
90+3' Jeszcze Zagdański i Madejski na róg...
 Ufff. Głową Radionov, ale nad poprzeczką. Było groźnie
90+4'  Koniec spotkania
 Jak nie ma można wygrać spotkania, to trzeba go zremisować. Wiślacy mieli okazję do wygrania spotkanie z ŁKS-em ale remis to także dobry wynik. Jeden cenny punkt.
 Wiślacy idą podziękować swoim kibicom za doping i obecność.