Łączek 29, Mońka 49 -
Arbiter: Robert Marciniak ( Kraków)

Golik- Czekaj, Szeliga, Łączek, Płonka, Bętkowski, Marchewka, Jaroszek, Kowalski, Mońka Paszek
Madejski- Sedlewski, Poznański-Litwniuk, Sulkowski, Maksymiuk, Darmochwał,Popiołek, Smektała, Szczotka, Ploj

Już w piątek 4 sierpnia puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Katowicach z Rozwojem. Początek naszej relacji ze stadionu przy ulicy Zgody 28 od 16:45. Zapraszamy.
 15:47 Piotrek wita spod stadionu Rozwoju. Na obiekt wpuszcza mnie dopiero o 16
 Wislacy są już na stadionie.
 16:05 Piotrek wita ze stadionu Rozwoju w Katowicach. Witamy po długiej przerwie od wyjazdów
 Akredytacja już jest. Miejscowe wifi już mnie pamięta. Póki co pusto na stadionie.
 Zaraz poszukamy składów. Mamy chwilkę czasu. Stadion nie zmienił się zbytnio od naszej ostatniej wizyty. Zmieniły się za to obie ekipy.
 Czekamy na składy
 16:20 na rozgrzewkę wychodzą bramkarze Wisły!!!!.
 Wybiegli wiślacy na plac gry. Witamy!!!!!!!
 Mamy składy!!!!
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Nazar Penkovets, Kacper Szymankiewicz, Sebastian Głaz, Dawid Pożak, Robert Hirsz, Krystian Kusal i Irakli Meskhia
 Na ławce Rozwoju zasiedli dziś Bartosz Soliński, Kacper Tabiś, Przemysław Gałecki, Olivier Lazar, Adam Żak, Sebastian Olszewski, Piotr Barwiński
 Obie ekipy już w szatniach!!!!
 Rozpoczyna się prezentacja składów.
 Jak my potrzebujemy tej wygranej!!! Trzymajcie kciuki!!!!!
 Wychodzą!!!!!!!!
 Wisła zagra w białych koszulkach i niebieskich spodenkach, Rozwój na seledynowo
1'  Zaczyna Rozwój
2' Dużo walki w środku pola. Widać, że obu ekipom zależy na wygranej
 Nad bramką Kowalski. Było groźnie
4' Wysoki presing gospodarzy. Wisła ma problemy z rozegraniem piłki
6' Maksymiuk faulem zatrzymuje rywala. Początek należy do gospodarzy.
8' Kapitalne podanie Szczotki do Darmochwała ten wpada w pole karne ale niestety spalony
 To była dobra akcja Szczotki, który podał prostopadłą piłkę. Gdyby Donio chwilę później wystartował do piłki
9' Z dystansu Paszek. Obok bramki Madejskiego
11' Brawo dla Tomka Sedlewskiego, który zatrzymuje w kontrze Kamila Łączka.
13' Sedlewski blokuje Łączka róg dla gospodarzy
 Centra w pole karne wyłapana przez Madejskiego, który był faulowany przez Jaroszka
16' Tym razem Maksymiuk zatrzymuje rywala.
 Faulowany Smektała. Od wolnego Wisła
18'  Czekaj
 Centra Darmochwała ale nikt nie sięga dogranej wzdłuż linii bramkowej piłki i kończy się na strachu dla gospodarzy.
20' I kolejny rzut wolny dla Wisły
 Centra Darmochwała nieskuteczna. Z dystansu Maksymiuk obok bramki Rozwoju
25' Smektała wywalcza róg..
 Pchnięty w polu karnym Poznański, ale bez reakcji sędziego.
27'  Jaroszek za faul na Poznańskim
 Smektała, ale wysoko nad bramką Golika
29'  Łączek
 Dobra akcja lewą strona Paszek piłka trafia na 12 metr do Łączka a ten pakuje piłkę do siatki
32'  Marchewka
33' Piłka w aut po uderzeniu jednego z rywali. Źle to wygląda
34' Zła centra Smktały. Od bramki gospodarze
35' Kolejny faul na wiślaku. Ostro grają gospodarze
 Dużo nerwów wiślaków. Źle to wygląda
36' Tym razem przewinił Poznański
37' Faulowany Popiołek. Od wolnego Wisła
39' I kolejna groźna akcja gospodarzy. Uderzał Marchewska minimalnie niecelnie
40' Wpadł w pole karne Darmochwał i Golik na róg
41' Za mocne podanie do Marchewki łapie piłkę Madejski
42' Złe podanie Szczotki...
43' Uderza Marchewka pewnie w bramce Madejski
 Za mocno wypuścił sobie piłkę Darmochwał. Szybszy Golik
45' +1
45+1' Sedlewski prosto na głową obrońców Rozwoju
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Niestety nie była to dla nas udana połowa. spotkania. Mamy nadzieję, że druga odsłona będzie lepsza. Wracamy za chwilę
 Za kilka minut zaczynamy drugą połowę. Oby była ona lepsza dla wiślaków i oby 3 punkty pojechały do Puław. My nadal wierzymy.
 Wychodzą wiślacy!!!!!!
 Wisła walcząca Wisła walcząca do końca!!!!!!!!!!.
 Są też gracze Rozwoju i sędziowie.
46'  Irakli Meskhia za Ivana Litwniuka
47' Brzydki faul na Sedlewskim... Źle to wyglądało...
 Od wolnego Wisła. Podniósł się Tomek.
 Meskhia w mur
49' Mońka...
 Nie wiemy co mamy napisać.... Kapitalne uderzenie z dystansu Przemysława Mońki i piłka ląduje w okienku Madejskiego
 Źle to wygląda.... Uderzenie kapitalne ale nie tak to miało wyglądać
54' Sedlewski uderza prosto w bramkarza.
55' Nie opanował piłki Smektała. Od autu gospodarze
56' Uff!!! Mogło być 3:0, ale Sedlewski szybszy od rywala. Od bramki Madejski
59'  Popiołek za faul
60' Sedlewski do Smektały ale tylko aut
60' W ataku wiślacy, ale póki co nic z tego nie wynika. A czas leci...
61' Wejdzie Dawid Pożak, który biegnie już do ławki
64' Smetkała centruje nikt nie sięga tej piłki
64'  Pożak za Sedlewskiego
65' Z dystansu Ira ale broni bramakarz
 Kacper Szymankiewicz przywołany przez trenera Buczka
 Do gry szykuje się także Robert Hirsz. Dwie zmiany. Na boisku rzut rożny dla Wisły...
 Smekała prosto w ręce bramkarza.
66' Jaroszek uderza Madejski na róg
 W ekipie Rozwoju do gry gotowy Kacper Tabiś
67'  Hirsz za Szczotkę
69' Hirsz uderza i Golik na róg!!!!!
70'  Tabiś za Bętkowskiego
 I kolejny corner dla Wisły....
 Ciśniemy ale bez gola....
 I faul w ataku wiślaków.
72' Do gry gotowy Przemysław Gałecki
73'  Gałecki za Jaroszka
74'  Szymankiewicz za Popiołka
75' Faulowany Pożak. Od wolnego Wisła
 Darmochwał nad bramką...
77' Będzie zmiana u rywali.Do gry gotowy Olivier Lazar
 Będą od razu dwie zmiany w ekipie Rozwoju
80' Leży jeden z graczy Rozwoju
80'  Żak za Marchewkę
 Leży jeszcze Kowalski. Są nosze.
81' Sulkowski padł w polu karnym ale nie ma karnego
83'  Lazar za Płonkę
85' Hirsz centruje i tylko róg....
 Głową Hirsz niecelnie. Potem piłki nie sięga Poznański i od bramki gospodarze
86' Darmochwał daje sobie odebrać piłkę..
87' Darmochwał i bramkarz na róg....
 Centra Sulkowskiego i piąstkowanie Golika
88' Faulowany w polu karnym Pożak i co?? I gramy dalej!!! Brawo Panie sędzio!!!!
89' Wiślacy jeszcze od wolnego
 Łapie to Golik i leży jak najdłużej może
90' +5
90+1' Rzut rożny dla Rozwoju. Centra do nikogo. Ale kradną sekundy minuty
90+2' Hirsz centruje uderza Ploj i róg.
 Nic nie wynika z tego rogu. Gospodarze już jedną nogą wygrali ten mecz
90+3' Faulowany Ira
90+4' Smetkała nad bramką....
90+5' Czas się kończy....
90+6' To naprawdę koniec.... Jesteśmy smutni
90+7' Ploj nie opanował piłki. Od bramki Golik
90+7'  Koniec spotkania.....
 Nie wiemy co powiedzieć po tym meczu.... Jesteśmy zdruzgotani tym wynikiem i meczem. Przegrywamy ten mecz i nadal jesteśmy bez wygranej.
 446 kibiców oglądało ten mecz.... Ale czy to ważne?
 Jesteśmy bardzo smutni i bardzo źli. Nie tak to miało wyglądać. Cieszą się miejscowi my nie mamy powodów do radości. Za uwagę dziękuje bardzo smutny Piotrek