Patejuk 75 - Kujawa 79
Arbiter: Marek Opaliński ( Legnica)

Penkovets- Turzyniecki, Budzyński, Gusocenko, Litwniuk, Maksymiuk, Popiołek, Pożak, Patejuk, Darmochwał, Nowak
Leszczyński, Lech, Czarnecki, I.Biedrzycki, Wełnicki, Ratajczak, Kun, W.Biedrzycki, Jegliński, Kujawa, Nishi

Już w sobotę 3 września puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie zespół Stomilu Olsztyn. Początek naszej relacji od 17:45.
 16:30 Piotrek wita ze studia. Nad Puławami słońce około 23 stopni ciepła. Bardzo dobre warunki do gry.
 17:25 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Oba zespoły już na rozgrzewce. W Puławach około 25 stopni ciepła, słońce lekko przebija się zza chmur
 Mamy składy.
 W puławskiej Wiśle do gry wraca Klimas Gusocenko. W bramce Stomilu były wiślak Michał Leszczyński
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Andrzej Witan, Mateusz Olszak, Tomasz Sedlewski, Patryk Słotwiński, Konrad Szczotka, Bartosz Tetych i Łukasz Turzyniecki
 Na ławce Stomilu zasiedli dziś Piotr Skiba, Paweł Głowacki, Łukasz Suchocki, Michał Trzeciakiewicz, Krzysztof Szewczyk, Piotr Klepczarek i Marcel Ziemann
 Kibice powoli zajmują swoje miejsce na trybunach.
 Rozpalają się jupitery nad stadionem
 Pod obiekt podjechał już autokar z kibicami z Olsztyna
 Oblężenie przeżywa trybuna prasowa. Są dziennikarze z Olsztyna, z Puław i Lublina.
 Zawodnicy obu ekip już w szatniach
 Mamy bardzo złe informacje dla kibiców Wisły. Z kontuzją z boiska schodzi Sebastian Duda
 Tak więc chyba będzie konieczna korekta w składzie Dumy Powiśla
 Na rozgrzewce Łukasz Turzyniecki
 Nie mamy potwierdzenia tej zmiany, ale Sebastian schodził z boiska kulejąc a Łukasz Turzyniecki od razu ruszył na rozgrzewkę
 Każde nazwisko wiślaków wyczytywane przez Pawła Nowosadzkiego nagradzane brawami.
 A Fanatycy dziś przeprowadzają akcję dla najmłodszych kibiców Dumy Powiśla. Malują twarze w barwy Wisły i rozdają plany lekcji
 Wychodzą!!!!!!!!!!!!!!!
 Wisła czerwone spodenki i koszulki pasiaki, Stomil na granatowo!!!!!
 Tylko zwycięstwo tylko zwycięstwo śpiewają Fanatycy!!!!
 Jeszcze tradycyjne kółeczko wiślaków i głośne WISŁA!!!!
2' Kilka dziwnych decyzji arbitra powoduje tumult na trybunach.
3' Sporo ludzi w kolejce do wejscia
4' Pytanie Fanatyków kto wygra mecz!!!!!. WISŁA WISŁA WISŁA krzyczy prosta.
 Dużo walki w środku boiska.
5' Zablokowane uderzenie Kuna
 Kibice obu ekip głośno dopingują swoje zespoły. Około 50 fanów z Olsztyna w klatce
7' Za mocne podanie wyłapane przez Nazara Penkovetsa.
8' Padł Arkadiusz Maksymiuk ale Patryk Kun czysta zabiera piłkę wiślakowi.
10' Dużo walki w środku pola, ale na razie brakuje sytuacji pod bramkami.
11' Nieporozumienie Darmochwała z Nowakiem i od bramki zacznie Leszczyński.
15' Zła centra Litwniuka. Od autu goście
 Widać, że obie ekipy założyły sobie, żeby nie stracić bramki.
15' Z dystansu uderza Maksymiuk, ale piłka leci nad bramką w której stoi Michał Leszczyński
16' Gusocenko na róg
 Uderza Ratajczak, ale bardzo niecelnie. Od bramki Nazar Penkovets
18'  Igor Biedrzycki za faul na Nowaku
 Rzut wolny dla Wisły na 20 metrze od bramki Stomilu
 Uderza Darmochwał, ale piłka trafia w mur. Przy okazji dostał piłką jeden z obrońców Stomilu, któremu udzielana jest pomoc medyczna
20' Ładna próba Dawida Pożaka, który nieźle przyjął sobie piłkę w polu karnym Stomilu, ale uderzył zbyt lekko i pewnie broni Leszczyński
 Na trybunach pozdrowienia dla Pogoni Siedlce
 Są też pozdrowienia dla Legii Warszawa.
22' Nad stadionem pojawiła się motolotnia.
23' Bardzo groźnie pod bramką Wisły. Zgranie Lecha uderza Kujawa, ale jego uderzenie blokuje Klimas Gusocenko. Róg
26' Lech źle wyrzucił aut. Piłka do Wisły
27' Z dystansu uderza Igor Biedrzycki. Nad bramką.
27'  Jegliński za brutalny faul na Pożaku
 Ostro grają gracze Stomilu. Co ciekawe faulował inny zawodnik niż dostał kartkę. Dziwne
 Rzut wolny dla Wisły
 Uderza Sylwek Patejuk ale nad bramką Stomilu
30' Kibice Stomilu w ciszy obserwują mecz. A kibice Wisły cały czas wierzą, cała prosta na pytanie kto wygra krzyczy WISŁA!!!!
31' Kapitalna okazja wiślaków, ale Konrad Nowak po minięciu Jedlińskiego uderza zbyt lekko i łapie piłkę Michał Leszczyński
33' Faulowany Rafał Kujawa. Rzut wolny dla Stomilu
 Kujawa lewą nogą wysoko nad bramką Nazar Penkovetsa
37' Wyrównane spotkanie w Puławach. Kibice Wisły z oprawą na swojej trybunie
40' Patejuk niecelnie podaje do Darmochwała
41' Faulowany Litwniuk. Wisła od wolnego
42' Uderzenie Pożaka łapie Leszczyński.
43' Na spalonym Kun
44' Jeszcze rzut wolny dla Wisły
45' +1
45+1' Centra Kuna zablokowana
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo wyrównane spotkanie w Puławach. Lepsze sytuacje bramkowe mieli wiślacy, ale póki co dobrze w bramce Stomilu spisuje się Michał Leszczyński
 My wracamy za kilka chwil. Zapraszamy na kolację.
 Są wiślacy witani brawami
 Są też gracze Stomilu.
46'  Zaczyna Stomil
47' Rozpoczęli doping Fanatycy Wisły, kibice Stomilu nadal w cisy oglądają to spotkanie
 Myślę, że około 1800 osób ogląda dzisiejsze spotkanie. Brawo kibice
48' Leszczyński poza polem karnym po zgraniu jednego z obrońców z Olsztyna.
49' Centra w pole karne Litwniuka z kłopotami broni Leszczyński
52' Rzut karny dla Stomilu
 Kujawa przy piłce
53' Uderza Kujawa broni Nazar PENKOVETS!!!!!!!!!
 Tylko rzut rożny dla Wisły!!!!!!. Brawo WISŁA!!!!!!!
 Na trybunach emocje kibice z obu stron nie szczędzą sobie uprzejmości.
55' I już piękny doping dla Wiślaków. I brawa dla Nazara Penkovetsa, który obronił rzut karny!!!!
56' Leszczyński poza polem karnym zatrzymuje Patejuja. Ale bez faulu
57' Do gry szykuje się Mateusz Olszak
58'  Olszak za Darmochwała
59' Kibice z Olsztyna bluzgają z klatki. Nie ładnie
 Nishi z dystansu ale pewnie na róg Penkovets!!!
60'  Ziemman za Igora Biedrzyckiego
 Kolejny uprzejmości na trybunach. Z obu stron
64' Uderza z dystansu Wiktor Biedrzycki. Obok bramki.
64' Bardzo ładna akcja wiślaków. Patejuk do Pożaka ten uderza nad bramką.!!!!
65' Bardzo niebezpieczna sytuacja dla gości. Rzut wolny. Bronić Wisła!!!!
 Wrzutka w pole karne broni Penkovets
68' Nowak wywalcza róg.
 Zła centra Patejuka wychodzi na aut
71' Z dystansu uderza Kun piłka po nogach obrońców i róg
 Do gry szykuje się Tomasz Sedlewski
72' Kontra wiślaków Olszak chciał do Nowaka, ale łapie Leszczyński
 Sedlewski wejdzie za Pożaka
74'  Sedlewski za Pożaka
75' Zatrzymany Sedlewski w polu karnym.
75'  GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL SYLWESTER PATEJUK!!!!!!!!!!!!! 1:0. BRAWO PATEJ!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 Zakotłowało się pod bramką Stomilu centra w pole karne najsprytniej zachowuje się w polu karnym gości Sylwester Patejuk, a ten pakuje piłkę do siatki Michała Leszczyńskiego!!! BRAWO!!!!!!!!
 Cała prosta krzyczy kto dziś wygra!!!! Głośne WISŁA WISŁA WISŁA!!!!
76' Wszyscy wstają i śpiewają. WISŁA WISŁA WISŁA na stojąco krzyczy cała prosta!!!!!!!!
78'  Szewczyk za Jeglińskiego
79'  Kujawa
 Dobra centra z rzutu rożnego głową piłkę do siatki pakuje Kujawa.
80' Nowak wywalcza róg
 Nie sięgnął piłki po centrze Patejuka Klimas Gusocenko
 Dzisiejszy mecz ogląda dziś 2107 widzów.Brawo!!!!!
81'  Sedlewski
83' Spięcie Ratajczaka z Budzyńskim. Są emocje
85' Ciszej w Puławach i nadal remis.
87' Skurcze łapią Sylwestra Patejuka
 Będzie chyba zmiana
 Rzut rożny dla Stomilu....
 I kolejny corner. Piłkę odbił Klimas Gusocenko
 Radzą sobie wiślacy.
89'  Szczotka za Patejuka
90' +3
90+1'  Wiktor Biedrzycki
90+2' Maksymiuk zatrzymuje kontrę rywali
90+3' Jeszcze rzut wolny dla Wisły!!!.
90+4'  Koniec spotkania
 Nie dał zagrać tego wolnego zawodnikom Wisły sędzia tego wolnego i zakończył spotkanie.
 Mecz był bardzo emocjonujący i wyrównany i kończy się remisem, który nie krzywdzi żadnej z ekip.
 Zawodnicy Wisły idą podziękować kibicom za doping.