1:1

Hirsz 68 - Maciejewski 40
Arbiter: Marcin Bielawski ( Katowice)

Madejski - Sedlewski, Poznański, Murawski, Sulkowski, Maksymiuk, Głaz, Szymankiewicz, Smketała, Pożak, Ploj Leleń- Kamiński, Nadolny, Brzuzy, Wicki, Wiconm Goerke, Maciejewski, Kołc, Regliński, Gierszewski

Już w sobotę 2 września ekipa puławskiej Wisły rozegra kolejny ligowy mecz. Tym razem Duma Powiśla na swoim boisku zagra z Gryfem Wejherowo. Początek naszej relacji od 16:45.
 16:32 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Około 16 stopni ciepła, niebo zachmurzone jupitery zapalone. Trwa rozgrzewka. Mamy składy. Zaraz je podamy
 Zaczyna kropić w Puławach
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Nazar Penkovets, Piotr Żemło, Ivan Litwniuk, Piotr Darmochwał, Robert Hirsz, Adrian Popiołek i Dawid Brzeski
 Na ławce Gryfa zasiedli Adam Duda, Jakub Ptak, Michał Trąbka, Ksawery Stolarczyk, Mikołaj Gabor, Maciej Koszałka i Marcin Baszak
 Na trybunach niestety pusto.
 Na meczu witamy przedstawicieli Radia Lublin.
 Dokładnie redaktora Józefa Kufla.
 Odczuwalny chłód w Puławach. Niestety coraz bliżej jesień.
 Dziś zawodników wyprowadzą na boisko piłkarze Orłów Kazimierz i Garbarni Kurów, ekip finalistów Akademii Sportu Grupy Azoty Zakładów Azotowych Puławy S.A.
 Obie ekipy już w szatniach.
 Rozpoczyna się prezentacja składów.
 Wychodzą!!!!!!!!
 Wisła na czerwono, Gryf żółte koszulki i czarne spodenki
 Zaraz kółeczko wiślaków!!!. I tradycyjne pytanie kto wygra mecz!!!! WISŁA WISŁA WISŁA krzyczą piłkarze Dumy Powiśla
1'  Zaczyna Gryf
2' Zatrzymany Ploj i od autu Wisła
3' Sedlewski do Smektały ale niecelnie i piłka wychodzi w aut
4' Powinno być 1:0 dla Wisły. Dawid Pożak centruje przed pole karne do Smektały ten uderza ale nad bramką!!!
5' Tym razem w odpowiedzi akcja Gryfa, ale Nadolski zza pola karnego bardzo wysoko i niecelnie
6' Faulowany w środku boiska Głaz. Od wolnego Wisła
7' Smektała do Pożaka ten źle przyjmuje piłkę i szybszy Leleń.
8' Murawski fauluje Wicona. Około 25 metrów od bramki Madejskiego. Od wolnego goście
 Bardzo mocno Kamiński, ale piłka wysoko nad bramką Wisły
10' Z dystansu Szymankiewicz, ale obok bramki Lelenia.
11' Szymankiewicz podaje przed pole karne do Głaza ten uderza nad bramką.
14' Znowu kropi nad Puławami. Dosyć zimno dziś.
15' Nie opanował za mocno dogranej piłki Maciejewski. Od bramki Madejski
16' Tym razem nie opanował piłki Ploj.
17' Uderzenie Smektały, ale dobra interwencja Dawida Lelenia. Od autu Wisła
20' Przewaga Wisły brakuje jednego. Gola dla puławian.
21' I kolejna okazja dla Wisły. Piłkę na prawej stronie otrzymał Tomasz Sedlewski podał przed pole dla Arkadiusza Maksymiuka ten uderzył z pierwszej piłki ale nad bramką
 Szykuje się niestety zmiana w Wiśle. Urazu doznał Sebastian Głaz
22' Gierszewski prosto w ręce Madejskiego.
 Do gry gotowy Piotr Darmochwał
24'  Darmochwał za Głaza
25' Wiślacy wywalczyli rzut rożny
 Zgranie piłki przed pole karne uderza Szymankiewicz, ale piłka leci wysoko nad bramką.
27' Pewne problemy z internetem ale już jesteśmy z Wami.
29' Smektała do Ploja ale ten nie zdołał oddać strzału.
31' Poznański uprzedza Gierszewskiego. Od autu rywale
34' Nieudane zagranie jednego z wejherowian, który chciał nabić Sulkowskiego a wykopał piłkę za linię bramkową.
36' Wpadł w pole karne Gryfa Sedlewski ale został zablokowany
36'  Maksymiuk
  Maciejewski
37' Kołc uderza ale pewnie broni Madejski
 Rozpadało się w Puławach. Deszcz pada na trybunę prasową mimo dachu
39' Kolejna próba Nadolskiego, ale pewnie w bramce Wisły Madejski
40'  Maciejewski
 Dobra akcja gości wpadł w pole karne Wisły Maciejewski uderzył mocno pod poprzeczkę i mamy prowadzenie gości.
 Niestety tym razem sprawdziło się, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Wiślacy atakowali mieli swoje akcje, ale nie potrafili pokonać bramkarza gości
44' Sedlewski na spalonym
45' +1
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Niestety wiślacy przegrywają. Powtarza się sytuacja z Kluczborka, gdzie wiślacy byli drużyną lepszą, ale przegrywali. Puławianie mieli swoje sytuacje, ale po 45 minutach przegrywają. Oby druga odsłona była lepsza dla wiślaków.
 Zapraszamy na coś ciepłego. Wracamy za kilka minut.
 Wychodzą powitani brawami wiślacy!!!!!
 Nie będzie zmian w obu ekipach
48' Smektała strzela Leleń na róg...
 Radzą sobie z centrą obrońcy Gryfa
50' Pożak wywalcza aut
51' Rzut wolny dla Wisły.
 Centra Sulkowskiego Maksymiuk głową ale niecelnie
52' Darmochwał zablokowany. Czy tam nie było ręki?
53' Kolejny strzał Smektały. Obok bramki. I znowu przewaga Wisły i nie ma efektów.
54' Centra Sedlewskiego uderzenie Darmochała minimalnie nad poprzeczką!!!!
57' Ależ leci ten czas. I niestety wynik bez zmian.
 Dośrodkowanie Sedlewskiego padł w polu karnym Ploj, ale bez faulu. Od bramki zacznie Leleń
58' Brzuzy ale bardzo bardzo niecelnie.
 Będzie kolejna zmiana w Wiśle
 Do gry gotowy Robert Hirsz
62'  Hirsz za Pożaka
63' Kolejna akcja Wisły centruje Sedlewski ale Ploj nie sięga piłki...!!!!!!
64' Tym razem centra Sulkowskiego i znowu nikt nie sięga piłki....
65' Kołc wywalcza róg dla swojej ekipy. Jedna z nielicznych akcji gości
68' GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL ROBERT HIRSZ!!!!!!!!!!!!!. BRAWO WISŁA!!! BRAWO HIRU!!!!!!
 Bardzo dobrze powalczył na prawej stronie Smektała dograł piłkę do Hirsza a ten z bliska wpakował piłkę do siatki!!!! Wracamy do gry!!!!!!!
 Pojawił się doping dla Wisły!!! Kibice wierzą w wygraną!!!!!
 Będzie zmiana u rywali
 Do gry gotowy Mikołaj Gabor
 Wejherowianie jakby odważniej po stracie tego gola
74' Sedlewski tym razem z lewej strony uderza Hirsz ale tylko w słupek po uderzeniu napastnika Wisły
75'  Gabor za Maciejewskiego
77'  Trąbka za Brzuzego
 Będzie kolejna roszada w Wiśle. Wejdzie Piotr Żemło
78'  Darmochwał
79'  Żemło za Sedlewskiego
 Wisła przechodzi na grę trzema zawodnikami z tyłu
80' 783 kibiców zasiadło na trybunach
 Faulowany był Smektała, ale innego zdania jest arbiter
 Do gry przygotowany Marcin Banaszak.
82'  Banaszak za Gierszewskiego
83' Będzie także zmiana w Wiśle. Gotowy do gry Adrian Popiołek
83' Smektała z dystansu Leleń z kłopotami ale broni
84'  Popiołek za Szymankiewicza
86' Ekipa Gryfa aby dalej
 WISŁA WISŁA WISŁA na trybunach
87' Cały zespół Gryfa na swojej połowie.
88' Sulkowski do Ploja ten nie sięga piłki... Walczymy jeszcze. Do końca gramy!!!!!!
89' Darmochwał i mamy róg....
90' +3
 Pewnie obrona Gryfa. Oni już się cieszą z remisu
90+1' Obrona Częstochowy tj Wejherowa. Aby dalej
90+1'  Hirsz za co??? Nie wiemy
90+2'  Murawski
90+3' Gryf się nie śpieszy!!!
90+3' Smektała ale pewnie Leleń łapie tę centrę
90+4'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się wiślakom wygrać spotkanie z Gryfem. Puławianie byli dziś ekipą lepszą, ale zabrakło skuteczności i mecz kończy się remisem, który jest wynikiem lepszym dla gości.
 Zawodnicy Wisły idą podziękować kibicom za doping.