Sulkowski 25(k), Kargulewicz 75 - Kacprzycki 14(k)
Arbiter: Grzegorz Jabłoński(Kraków)

Kowal- Wdowiak, Wolski, Bałdyga, Duda, Bierzało, Sulkowski, Kargulewicz, Tabor, Bury, Rogala
Kołotyło- Pigiel, Pielach, Kiczuk, Cheba, Kuban, Skałecki, Drozdowicz, K.Puton, Kacprzycki, Paluchowski

Już w sobotę 5 września ekipa puławskiej Wisły rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem podopieczni trenera Mariusza Pawlaka zagrają w Tarnobrzegu z miejscową Siarką. Początek naszej relacji od 16:45.
 16:10 Piotrek wita ze stadionu MOSIR0-u w Tarnobrzegu
 Dawno nas tutaj nie było, ale stadion praktycznie się nie zmienił. Te same chybotliwe stoliki na trybunie prasowej. Ale ważne, że w odróżnieniu od połowy stadionów III-ligi media mają swoje miejsca.
 Z nowości na stadionie MOSIR-u to tablica świetlna.
 Nie mamy składu Siarki. Dysponujemy jedynie składem Wisły, który zaraz podamy
 Witamy w pierwszym składzie Marcina Pigiela. Kolejny raz kilka zmian w składzie Wisły. Oby to dało kolejne 3 oczka.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Piotr Owczarzak, Wiktor Łuczkowski, Dariusz Brągiel, Borys Piotrowski, Włodzimierz Puton, Tomasz Zając, Bartłomiej Bartosiak
 W głośnikach Lady Pank na co komu dziś
 Co by nie mówić od zawsze w Tarnobrzegu leciała całkiem przyjemna muzyka na rozgrzewce.
 Sporo mediów więcej niż kibiców. Są oczywiście przedstawiciele Wisły. Na pewno będą też kibice Dumy Powiśla.
 Pojawiają się na rozgrzewce wiślacy
 Nie pozostaje nic innego jak oddać się słuchaniu Autobiografii bo składu gospodarzy nie ma.
 Mamy składy :)
 Na ławce Siarki zasiedli dziś Piotr Pietryga, Gabriel Skrzypek, Adam Głowa, Jakub Gesssner, Kacper Józefiak, Arkadiusz Gajewski, Paweł Mróz
 Miejscowy spiker bardzo poważnie podchodzi do obostrzeń COVID-19. Od 10 minut czyta wszystkie zalecenia
 Według miejscowego spikera Wisła ma nowego prezesa Piotra Owczarka
 W spotkaniach rozgrywanych od 16:00 Wisłoka Dębica prowadzi 3:0 z Orlętami Radzyń Podlaski a Lewart Lubartów przegrywa z Sokołem Sieniawa 1:0
 Ekipa gospodarzy wystąpi dziś bez wsparcia swojego trenera Grzegorza Opalińskiego, który otrzymał karę za czerwoną kartkę.
 Jest grupa kibiców Wisły, która jeździ za Dumą Powiśla po wszystkich spotkaniach.
 Miejscowy spiker nie mógł sobie odmówić informacji o wygranej żaków Siarki z rówieśnikami ze Stalowej Woli.
 Idzie delegat albo obserwator bez maseczki
 Zmieniły nam się rytmy na bardziej afrykańskie. Coraz mniej czasu do pierwszego gwizdka sędziego Jabłońskiego
 W Dębicy to mamy już końcówkę spotkania, Wisłoka pokonuje Orlęta Radzyń Podlaski 3:0
 Zawodnicy obu ekip już w szatniach gdzie słuchają ostatnich uwag szkoleniowców. Za kilka minut zaczynamy ten ważny, ale trudny mecz.
 Na meczu dziennikarze Radia Rzeszów
 Wychodzą wiślacy
 Ekipa Dumy Powiśla zagra dziś na czerwono
 Obserwatorem na dzisiejszym meczu jest Pan Leszek Gawron z Mielca
 Czekamy na gospodarzy ale nie ma ich jeszcze. Czy to jakiś protest ekipy Siarki???
 Wybiegli zawodnicy Siarki. Ekipa gospodarzy na czarno
2' Zabawa Kowala mogła skończyć się bramką dla Wisły, ale nie zdołał przejąć piłki Krystian Puton
3' Akcja lewą stroną Drozdowicza i pierwszy corner dla Wisły...
 Zakotłowało się pod bramką Siarki ale nie było strzału na bramkę gospodarzy
 No i mamy zmianę wyniku w Lubartowie. Szybkie otwarcie gospodarzy i już prowadzenie podopiecznych Tomasza Bednaruka 2:1
6' Za mocne podanie do Wolskiego. Od autu grę wznowi Wisła
7' Groźnie pod bramką Wisły wrzucał piłkę Wdowiak ale nie doszedł do niej Bałdyga, który był na 5 metrze od bramki Kołotyły
9' Wolski w środku pola zatrzymuje faulem Skałeckiego
10' Drozdowicz wywalcza kolejny rzut rożny dla Wisły.... Może teraz??
 Krótkie rozegranie cornera piłka trafia na 25 metr do Kubania ten uderza, ale pewnie Kowal w bramce Siarki
12' Siarka Tarnobrzeg krzyczą fani na jednym z sektorów.
12' Rzut karny dla Wisły!!!!!!! Faulowany był Emil Drozdowicz!!!!!
 Piłkę na 11 metrze ustawia Łukasz Kacprzycki......
14' GOOOOOOOOOOOOLLLLLL ŁUKASZ KACPRZYCKI!!!!!!! 0:1 BRAWO WISŁA!!!!!BRAWO MAŁY!!!!!!!
 Uff!!! Wyczuł Kowal stronę, ale precyzyjny strzał Kacprzyckiego ląduje w siatce. BRAWO WISŁA!!!!
17' Bałgyda, ale nad bramką po podaniu od Sulkowskiego
19' Centro strzał Sulkowskiego ale od bramki zacznie Kołotyło
20' Centra Wdowiaka trafia w Chębę i corner dla Siarki
 Oj jakoś wiślacy dzisiaj bardzo nie skoncentrowani kolejna akcja Sulkowskiego i kolejny corner
 Zakotłowało się pod bramką Wisły, ale nie ma strzału
22' Za dużo nerwów w ekipie Wisły.
22' Wrzutka K.Putona głową uderza Paluchowski broni to Kowal.
24' Tym razem rzut karny dla Siarki... Jeden z wiślaków trafiony w rękę.....
25' Sulkowski
 Pewne wykonanie rzutu karnego przez Bartosza Sulkowskiego i mamy 1:1. WALCZYĆ WISŁA WALCZYĆ
27' Faulowany wiślak w polu karnym i co??? I gramy dalej!!!!!!
 Tym razem nie popisał się arbiter z Krakowa
29' Faulował Kacprzycki domagają się miejscowi karki. Oj będzie tutaj nerwowo chyba, że szybko strzelimy kilka bramek
31' Rogala fauluje K.Putona. To drugie przewinienie młodzieżowca Siarki bez kartki
31' Uderzenie Pigiela mija bramkę Kowala
34' Kargulewicz faulował Pielacha ale sędzia pokazuje rzut rożny dla Siarki
 Przy okazji tego stałego fragmentu gry trafiony jeden z puławian, który leży i nie podnosi się z boiska
 To był Emil Drozdowicz. Na szczęście Emil wstał i gramy dalej
35' Faulowany Skałecki przez Tabora. Od wolnego Wisła
37' Ładna akcja wiślaków K.Puton do Kacprzyckiego ten uderza ale pewnie Kowal
39' Zablokowane dośrodkowanie Cheby łapie Kowal
41' Uderzenie Tabora broni Kołotyło. Siarka dziś bardzo dobrze gra i wiślaków czeka walka do końca o wygraną
43' Pigiel faulem zatrzymuje Rogalę. Niebezpiecznie pod bramką Wisły
44'  Bałgdya za taktyczny faul na Chebie
45' +1
45+1' Rzut wolny dla Siarki po faulu Drozdowicza na Sulkowskim
45+2' Centra Sulkowskiego piąstkowanie Kołotyły
45+2'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Bardzo trudne 45 minut dla Wisły. Tego jednak spodziewaliśmy się, bo w Tarnobrzegu zawsze wiślakom grało się ciężko. Puławianie rozpoczęli od bramki Łukasza Kacprzyckiego z rzutu karnego gospodarze wyrównali za sprawą uderzenia z karnego Sulkowskiego
 Oby druga połowa była dla wiślaków lepsza. Z tą nadzieją, żegnamy się i oddajemy głos do studia
 W Lubartowie zanotowaliśmy remis 2:2. Co ciekawe dwa gole dla ekipy Lewartu zdobył Krystian Żelisko, który jest wypożyczony do zespołu z Lubartowa z Wisły
 Są już na placu gry wiślacy!!!!. Walczyć WISŁA walczyć
46'  Gajewski za Bałtygę
 W Wiśle zmian nie widzimy
46'  Zaczyna Siarka
47' Centra Karuglewicza trafia w Pielacha i rzut rożny dla gospodarzy
 Gajewski głową, ale obok bramki Kołotyły
48' Leży Paluchowski chyba trafiony w głowę przy próbie główki...
 Chwila przerwy w Tarnobrzegu, ale dojście do siebie Palucha
50' Solowa akcja Kacprzyckiego uderzenie i piłka po nogach obrońców wychodzi na róg..
50'  Tabor
 Głową uderzał Skałecki, ale niestety niecelnie
 Kolejna przerwa w grze ucierpiał jeden z graczy Siarki, któremu udzielna jest pomoc medyczna
53' Nie doszedł do piłki Rogala. Od bramki grę rozpocznie Kołotyło
54' Centra K.Putona ale nie miał szans dojść do niej Skałecki
55' Drozdowicz faulem zatrzymał Wolskiego. Od wolnego gospodarze.
 Wrzutka w pole karne Sulkowskiego minął się z piłką Kołotylo, ale Skałecki dalekim wykopem wyjaśnia sytuację
 Trzeba przyznać, ze Sulek ma te wrzutki groźne
58' Cheba do Kacprzyckiego, ale ten nie mógł brać udziału w akcji bo był na spalonym
59' Tym razem rzut wolny dla Wisły
 Strzał Kacprzyckiego, ale nikt go nie przeciął i łapie piłkę Kowal
60'  Rogala za kolejny faul na wiślaku. Sporo kartek, ale gospodarze bardzo twardo dziś
60' Kargulewicz pobiegł prawą stroną ale Pielach go zablokował i tylko róg dla Siarki..
61' Mogło być groźnie pod bramką Kołotyły, ale na spalonym Gajewski. Mimo tego tumult na trybunach
 Do gry szykuje się Włodzimierz Puton
 Gorzej, że leży jeden z wiślaków i nie podnosi się z murawy... Wygląda to źle..
 To Dominik Cheba, który wolno zmierza do ławki
63'  W.Puton za Drozdowicza
Bartosiak za Chebę
 Pokazał to kierownik Rybicki na świetlnej tablicy
64'  Mróz za Wolskiego
 Gospodarze także sygnalizują zmiany na tablicy. Ułatwia to pracę
65' K.Puton do Kacprzyckiego ale za lekko i obrońcy Siarki na aut...
67' Bartosiak uprzedzony przez rywala. Od autu Wisła
 Kuban daleko z autu głową Pielach ale lepsi obrońcy i tylko róg...
68'  Kuban za faul taktyczny
 Kibice Siarki pozdrawiają Wisełkę :).
 Chodzi oczywiście o Wisłę Sandomierz, ale miło usłyszeć pozdrowienia dla Wisełki
70'  Gessner za Wdowiaka
72' Mogło być groźnie ale Gajewski nie trafia w dobrej sytuacji w bramkę
74' Bartosiak na spalonym
 Nie śpieszy się miejscowym....
75' Karuglewicz centruje piłkę wypuszcza Kołotyło i trafia ona w Mroza, ale piłka po jego uderzeniu mija bramkę Wisły
75'  Kargulewicz
 No i mamy sensację. Solowa akcja Karuglewicza, który wpadł w pole karne Wisły i strzałem w długi róg skierował piłkę do siatki. WALCZYĆ WISŁA WALCZYĆ
77' Uderzenie Kacprzyckiego i tylko róg...
 I kolejny corner. Zablokowany Bartosiak
78' Uderzał W.Puton niecelnie.
79'  Brągiel za Pigiela
80' W ataku gospodarze. Coraz mniej czasu.... Czyżby klątwa Tarnobrzega nadal działała??
81' Na spalonym Paluchowski....
82' Tym bardziej nie śpieszy się miejscowym... No to wiadome
82' Kargulewicz fauluje Brągiela
83' Sulkowski na róg... Byle dalej
84' Uderzenie Pielacha z linii bramkowej wybijają gospodarze...!!!!!!
85' No kolejny zawodnik Siarki leży. To normalne. Tak się niestety gra...
 Faulowany Brągiel...
86' Kradną czas miejscowi...
87' Kolejny faul na Brągielu
87' Za mocne podanie do Bartosiak. Upomina sędzia Jabłoński zawodników Siarki że on to doliczy...
88'  Zając za Kacprzyckiego
 Uderza Brągiel obok bramki Kowala
90' +5
90+1' Pytają się miejscowi ile doliczył arbiter. Tylko 5 minut
90+2' Uderzenie K.Putona obok bramki Kowala
90+2' Kowal za grę na czas
90+3'  Skrzypek za Karugelewicza
90+4' Gajewski wywalcza aut dla Siarki...
90+5' Przewinił w ataku Bartosiak...
90+6'  Koniec spotkania
 No cóż każda passa kiedyś się kończy. Dziś wiślacy przegrywają w Tarnobrzegu z Siarką i notują pierwszą porażkę w sezonie. Czy wygrana gospodarzy była sprawiedliwa?? Raczej nie, ale to oni skierowali dwa razy piłkę do siatki wiślaków i cóż musimy pogodzić się z porażką.
 No cóż smutni wiślacy opuszczają plac gry my także jesteśmy smutni ale cóż. Niech to będzie taki zimny prysznic dla wiślaków, że nikt im nie rozłoży czerwonego dywanu.