Sandecja Nowy Sącz : Wisła Grupa Azoty Puławy -

1:2

Gołębiowski 29 - Retlewski 70 Skałecki 76
Arbiter: Kornel Paszkiewicz ( Kąty Wrocławskie)

1. Sokół- 23. Kowalik, 24. Słaby, 26. Rutkowski, 17. Nawotka, 9. Potoma, 6. Galara, 18. Talar, 20. Kwietniewski, 10. Gołębiowski, 7. Wróbel 13. Mielcarz - 66. Kaczorowski, 3. Sewryś, 99. Noiszewski,17. Pavlas, 74. Skałecki, 31.Kargulewicz, 26. Kołtański, 16. Nojszewski, 7. Puton (kpt), Retlewski

Już w sobotę ekipa Wisły Grupa Azoty zmierzy się w Krakowie z zespołem Sandecji Nowy Sącz. Początek relacji z tego spotkania od 15:45.
 15.01. Piotrek wita ze stadionu Garbarni na Rydlówce
 Po spadku ekipy z Krakowa myśleliśmy,że w tym roku tu nie będziemy gościć, ale cóż dziś gra tu gościnnie Sandecja.
 W głośnikach hymn Sandecji. Ogólnie podający się za organizatorów ludzie bardzo nerwowi nie mówiąc o kierowcy klubowego autokaru, który zobaczył rejestrację z Puław i tam kazał parkować naszej redakcji.
 Cóż chcemy tu wygrać i jak najszybciej wracać do domu bo na pewno nie można powiedzieć, że ekipa z Nowego Sącza jest gościnna :)
 Piłkarze Wisły Grupy Azoty już na obiekcie.
 Mamy już składy obu ekip!!!
 Wybiegają wiślacy na plac gry powitani brawami!!!!!
 Na ławce Wisły Grupy Azoty zasiedli dziś 12. Paweł Łakota, 34. Maciej Bortniczuk, 94. Kacper Szymanek, 19. Mateusz Kaczmarek, 21. Adam Gałązka, 10. Robert Janicki, 37. Oskar Przywara,8. Kamil Kumoch, 91. Mateusz Klichowicz
 Na ławce Sandecji zasiedli dziś 12. Szymon Tokarz, 4. Mateusz Geniec, 8. Mateusz Bartków, 11. Maciej Mas, 25. Mateusz Popiela, 29. Marcichno, 36. Rastislav Vaclavik, 70. Mikołaj Podgórski, 77. Patryk Bryła
 Na trybunach zasiadło 10 osób.
 Jedna miła chwila w Krakowie to życzenia działaczy Sandecji dla Wisły z okazji 100-lecia.
 Schodzą do szatni zawodnicy obu ekip
 Za mikrofonem spiker miejscowej Garbarni
 Ostatnimi strzelcami bramek dla Wisły w starciu z Sandecją są Mariusz Kustra oraz Józef Zolech
 Czekamy na obie ekipy. Na obiekcie dwóch fanów w szalikach zgody Sandecji Cracovi
 Wychodzą!!!!!
 Wisła Grupa Azoty na biało, Sandecja na niebiesko!!!!!
 Hymn Sandecji w głośnikach. Wszyscy chcą składy meczowe jakbym był organizatorem
 Około 22 stopni ciepła, słonecznie. Ale do 12 mocno lało w Krakowie
1'  Zaczyna Sandecja Nowy Sącz
2' Rzut wolny dla gospodarzy. Bardzo groźnie
 Dobrze w obronie Noiszewski i od bramki grę wznowi Mielcarz
4' Widać, że będzie to trudne spotkanie. Ekipa Sandecji wysoko a wiślacy skupieni na przeszkadzaniu
6' Faulowany Galara. Tak wygląda póki co ten mecz. Dużo walki i fauli.
7'  18. Talar za brutalny faul Noiszewskim
9' Za mocne podanie Putona i od bramki grę wznowi Sokół
10' Zderzenie Wróbla i Noiszewskiego a sędzia Paszkiewicz pokazuje faul wiślaka
 Mocno z rzutu wolnego Gołębiowski ale pewnie broni Mielcarz
11'  99. Noiszewski za faul na Talrze
12' Kwietniewski do Nawotki a ten uderza na bramkę Mielcarza ale bardzo niecelnie.
13' Nojszewski do Pavlasa ten wpada w pole karne rywali i wywalcza rzut rożny!!!
 Pomysłowe rozegranie Putona, który zagrał przed pole karne do Nojszewskiego ale ten uderzył nad bramką Sokoła
15' Uraz Serrysia. Źle to wygląda bo wejście rywala było bardzo twarde
 Wstał Radek i gramy dalej!!!
19' Kaczorowski zablokowany i tylko aut dla Wisły Grupa Azoty
22' Centra Rutkowskiego ale tylko rzut rożny dla Sandecji
24' Uraz Galary i przerwa w grze.
25' Szalony rajd Talara, który wpada w pole karne Wisły Grupy Azoty, ale broni jego strzał Mielcarz!!!!
26'  74. Skałecki za faul na Galarze
29'  Gołębiowski
 No niestety w pole karne wpadł Gołębiowski i po długim rogu pokonał Miekcarza
 Kolejowy Klub Sportowy Sandecja krzyczy grupa kibiców po golu.
31' To powinno być 1:1 kapitalne uderzenie Nojszewskiego, ale Sokół na róg!!!!!
 Centra Nojszewskiego piastuje Sokół i kolejny róg!!!!
 Powtórka cornera Retlewski głową, ale obok bramki gospodarzy
37' To powinno być 1:1 centra Kaczorowskiego piłka trafia do Kołtańskiego, ale ten uderzenie minimalnie obok bramki Sokoła!!!
38' Rzut wolny dla Wisły Grupa Azoty.
44' Za mocne podanie do Retlewskiego i pewnie Sokół
45' +2
45+1' Z dystansy Potoma, ale pewnie łapie piłkę Mielcarz
45+2' Centra Kaczorowskiego głową uderza Kołtański, ale niecelnie. Źle to wygląda
45+3'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Za nami pierwsze 45 minut spotkania w Krakowie. Niestety pierwsza połowa nie należy do Nas. Wiślacy mieli swoje okazje, ale jak zawsze brakuje finalizacji stwarzanych okazji. Gospodarze grają bardzo twardo i ambitnie i prowadzą. Czy zasłużenie to nie powiemy ale liczy się to co w siatce
 Do Krakowa wracamy za kilka minut
 Wracają piłkarze obu ekip!!!!
 Nie widzimy żadnych zmian w składach obu ekip
46'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty
47' Faulował w ataku Sewerysia Wróbel. Od wolnego wiślacy
48'  99. Noiszewski
  99. Noiszewski za drugą żółtą kartkę
49' Ależ okazja dla gospodarzy!!!! Uderzenie z rzutu wolnego broni to Mielcarz wpada w pole karne Talar ale kapitalnie Mielcarz na róg!!!!
50' Faulowany Kargulewicz. Od rzutu wolnego wiślacy
  Piotr Grabarz
Michał Piros na ławce
 Wrzutka Putona w pole karne Sewryś uderza obok bramki!!!!
 Gubi się sędzia Paszkiewicz. Fatalne decyzje i postawa arbitra z Kątów Wrocławskich
55'  11. Retlewski za faul na bramkarzu
 Z prawej strony centrował Kołtański i Retlewski przy strzale kopnął bramkarza rywali
59'  26. Rutkowski za faul na Kargulewiczu
59'  Marcihno za 6. Galarę
77. Bryła za 7. Wróbla
36. Vaclavik za Kwiethiewskiego

60'  8.Kumoch za 7. Putona
34. Bortniczuk za 34. Kargulewicza
91. Klichowicz za 16. Nojszewskiego
10. Janicki za Kołtańskiego
63' Seweryś blokuje Marcinho i tylko corner dla Sandecji
 Efektownie ale niecelnie uderza Rutkowski. Od bramki Mielcarz
65' Faulowany Bortniczuk. Rzut wolny dla Wisły
 Centra Kumocha głową Skałecki, nad bramką Sokoła
66' Ależ okazja sam na sam wychodzi Retlewski ale uderza nad bramką Sokoła!!!!!
68'  8. Bartków za 26. Rutkowskiego
69'  36. Vaclavik za uderzenie łokciem Janickiego
70' GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL DAWID RETLEWSKI!!!! BRAWO WISŁA!!!! BRAWO RETEL!!!!
 Ależ sytuacja w Krakowie!!!! Sam na sam wychodzi Retlewski i mamy wyrównanie!!!!
71'  8. Kumoch za faul
72'  70. Podgórski za 18. Talara
74'  9. Potoma za faul na Janickim
75' Pavlas centruje i rzut rożny dla Wisły Grupa Azoty
76' GOOOOOOOOOOOOLLLLL PRZEMYSŁAW SKAŁECKI!!!!!! BRAWO WISŁA!!! BRAWO SKAŁA!!!!
 Kapitalna centra Kaczorowskiego w polu karnym najlepiej odlazł się Skałecki i głową pokonał Sokoła!!!!
 Ależ w szoku są miejscowi!!!!. Wisła Grupa Azoty w 10 a oni przegrywają!!!!!
80' Ależ to będzie długo trwało!!!!!
80' Co robi sędzia Paszkiewicz?? fauluje rywal ale rzut wolny dla Sandecji
 Gołębiowski w słupek z rzutu wolnego!!!!
82' Ależ ofiarnie Skałecki!!!!!
84' Uraz Retlewskiego. Przerwa w grze
85' W autu wiślacy. Oby dalej od bramki
 Ależ emocje!!!!!
87'  91. Klichowicz ale za co???
 10 żółtych kartek w meczu. Co tu robi sędzia Paszkiewicz!!!
88' Znów leży Retlewski
89'  37. Przywara za 11. Retlewskiego
90' +6
90+1' Fatalna postawa arbitra dziś.
90+2' Vaclavik ale pewnie łapie Mielcarz!!!!
90+3' Rzut wolny dla Wisły Grupa Azoty!!!!
90+4' Bronimy się!!!!!!Łapie Mielcarz!!!!!!!
90+5' Bez pomysłu gospodarze!!! Niech tak grają
90+6' Jeszcze faul w ataku gospodarzy!!!!!
90+7'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!!!!
 Kółeczko wiślaków!!! To nie miało się prawa zdarzyć. Całą drugą połowę graliśmy 10 ale wygraliśmy to spotkanie!!!!