1:0

Smektała 25 (k) -
Arbiter: Sebastian Krasny ( Kraków )

Madejski - Sedlewski, Żemło, Murawski, Sulkowski, Litwniuk, Popiołek, Smektała, Pożak, Zulciak, Hirsz Soliński, Łączek, Czekaj, Szeliga, Płonka, Tabiś, Jaroszek, Kowalski, Barwiński, Mońka, Żak

Już w sobotę 25 listopada puławska Wisła rozegra ostatnie w tym roku ligowe spotkanie. Tym razem przy Hauke-Bosaka z Rozwojem Katowice. Zapraszamy na relację od 14:45.
 14:32 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Trwa rozgrzewka przed meczem Wisły z Rozwojem Katowice.
 Dobre warunki jak na 25 listopada. Nie pada około 11 stopni ciepła w Puławach. Słońce lekko chyli się ku zachodowi.
 Mamy składy. Zaraz je podamy
 Jupitery już płoną.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Nazar Penkovets, Jakub Poznański, Kacper Szymankiewicz, Piotr Darmochwał, Dawid Brzeski, Sylwester Patejuk, Alen Ploj.
 Na ławce Rozwoju zasiedli dziś Dawid Witek, Daniel Kamiński, Kajetan Kunka, Bartosz Waśkiewicz, Sebastian Olszewski, Daniel Paszek
 Obie ekipy udają się do szatni.
 Za kilka minut zaczynamy ostatnie w 2017 roku spotkanie Wisły w II lidze. Oby było to zwycięskie zakończenie tego roku.
 Oba zespoły w szatniach słuchają ostatnich uwag trenerów. I zaraz gramy.
 Wychodzą!!!!
 Wisław pasiakach, Rozwój na seledynowo
 Kapitanem Wisły dziś Tomasz Sedlewski.
 Kółeczko wiślaków i pytanie kto wygra!!!!!! WISŁA!!!!!!!!
1'  Zaczyna Rozwój
 A na prostej pytanie kto dziś wygra i WISŁA WISŁA odpowiadają kibice
2' I już mogło być 1:0, zza pola karnego uderza Zulciak, ale Soliński z kłopotami ale łapie piłkę.
3' Bardzo zła centra Mońki. Od bramki Madejski
4' Centra Pożaka i róg dla Wisły
 Są brawa i gromkie WISŁA!!!
 Centruje Sulkowski piąstkuje Soliński
6' I kolejna akcja Wisły Smektała i kolejny corner
7' Rozwój zamknięty na swojej połowie a nawet polu karnym. Sulkowski centruje i trzeci róg dla Wisły
 Ekipa gości byle dalej. Chyba tak to będzie dziś wyglądać.
8' Z rzutu wolnego dorzuca Łączek ale pewnie Madejski
9' W odpowiedzi Pożak lewą stroną dorzuca piłkę na 8 metr do Smektały ten uderza nad bramką Solińskiego
11' Błąd Solińskiego, który w proste sytuacji nabija Hirsza. Piłka zdaniem sędziego trafia w rękę Hirsza i mimo tego, że piłka w siatce nadal mamy 0:0
12' Sedlewski padł przed polem karnym ale gwizdek sędziego milczy.
14' Płonka z rzutu wolnego Madejski na róg. Rozwój zagraża Wiśle głównie ze stałych fragmentów gry
16' Żemło faulem zatrzymuje Żaka
 Kolejna groźna centra z rzutu wolnego w wykonaniu Płonki. Bardzo groźne są te jego centry. Rzut rożny dla Rozwoju
19' Wiślacy zmuszeni do gry ataku pozycyjnego.
20' Bardzo ofiarna interwencja Madejskiego, który poza polem karnym uprzedza rywala. Przy okazji zderzenie z graczem Rozwoju.
 Na szczęście Madejski szybko doszedł do siebie i gramy dalej.
23' Rzut karny dla Wisły.!!!!! Faulowany w polu karnym Pożak i sędzia Krasny wskazuje na 11 metr od bramki Solińskiego!!!!
 GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL JAKUB SMEKTAŁA!!!!!!!!! BRAWO SMEKTI!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!!!
 Pewne uderzenie Jakuba Smektały i Wisła zasłużenie prowadzi 1:0. Brawo!!!
28' WISŁA WISŁA WISŁA na trybunach. Kibice wiedzą, że musimy dziś wygrać!!!!
29' Madejski w aut.
31' Wiślacy szanują piłkę. Rozwój mimo,że przegrywa skupiony na obronie
32' Za mocna piłka do Sedlewskiego, który zacentrował w boczną siatkę.
34' Hirsz wywalcza róg...
 Uderzał Smektała, ale trafił jedynie w obrońcę Rozwoju.
37' Wpadł w pole karne Rozwoju Pożak, ale jego uderzenie zostało zablokowane.
39' Padł jeden z rywali w polu karnym Wisły gwizdek arbitra milczy. Uff!!!
41' Zza pola karnego uderza Sulkowski. Nad poprzeczką bramki Solińskiego
42' Nieudana centra Sulkowskiego.
44' Jeszcze aut dla Wisły
45'  Koniec pierwszej połowy
 Zasłużone prowadzenie puławskiej Wisły. Ekipa Dumy Powiśla w przekroju 45 minut była lepszą od Rozwoju i prowadzi po bramce Jakuba Smektały z rzutu karnego
 My wracamy za kilka chwil. Zapraszamy na ciepłą herbatę.
 Wybiegają wiślacy. Zaraz gramy
 Są gracze Rozwoju
 Będzie zmiana w Rozwoju Katowice.
46' Kamiński za Tabisia
46'  Zaczyna Wisła
47' Uprzedzony Hirsz. Od autu Wisła
48' Smektała centruje ale pewnie łapie Soliński
48' Zacentrował Mońka głową uderza Płonka. Nad bramką
49' Solowa akcja Smektały, ale uderzenie leci nad bramką.
50' Sulkowski fauluje rywala. Od wolnego Rozwój
 Zakotłowało się pod bramką Wisły gracze Rozwoju domagali się rzutu karnego po zagraniu ręką, ale sędzia Krasny jest innego zdania
53' Nerwowo na ławce gości.
54' Centra Popiołka głową uderza Hirsz obok bramki
56' Wpadł w pole karne Smektała uderzył z ostrego kąta, ale broni Soliński
 Będzie zmiana w Wiśle
 Do gry gotowy Jakub Poznański
59'  Poznański za Sulkowskiego
62' Widać, że Wisła broni tego prowadzenia. Czy nie za wcześnie?
63' Faulowany Sedlewski
65' Będzie chyba kolejna roszada w Wiśle
 Do gry gotowy Alen Ploj
66' Wpadł w pole karne gości Sedlewski uderzy ale pewnie Soliński
67'  Paszek za Kowalskiego
68'  Ploj za Hirsza
69' Nie doszedł do piłki Pożak
70' Jaroszek fauluje Poznańskiego
 Wszyscy wstają i śpiewają na prostej.
 WISŁA PUŁAWY WISŁA PUŁAWY na całej prostej. Piękna atmosfera na stadionie
73' Od wolnego zaczną wiślacy.
 Kibice głośnym dopingiem pomagają Wiśle.
74' Zatrzymany Pożak w polu karnym.
76'  Żemło za przerwanie kontry rywali
 Ufff!!! Bardzo groźnie uderzał z rzutu wolnego Płonka. Obok bramki!!!!
78' Nieporozumienie Zulciaka ze Smetkałą. Od autu goście
78'  Patejuk za Pożaka
  Murawski
 Wielki aplauz towarzyszył powrotowi Patejuka na boisko. Witamy Patej!!!!!
80' Wpadł w pole karne Kamiński, ale nikt nie przeciął jego podania. Od bramki Madejski
81' Faulowany Smetkała. Od wolnego Wisła
 612 osób ogląda dzisiejszy mecz
 Centra Patejuka z rzutu wolnego za głęboka.
83'  Brzeski za Smktałę
85' Rozwojowi się śpieszy.
86' Będzie kolejna zmiana w Rozwoju
 Do gry szykuje się Kajetan Kunka
88'  Kunka za Barwińskiego
89' Bardzo dobra akcja Wisły wpada w pole karne Rozwoju Brzeski ale uderza za mocno i piłka leci nad bramką
90' +3
90+1' Wiślacy na połowie Rozwoju. Trzeba to utrzymać!!!!!
90+1' Uderzał Czekaj ale broni Madejski
 Ale wcześniej brzydki faul na Murawskim i nasz zawodnik leży na placu gry...
90+2' W ataku gości Czekaj.
 Z Murawskim wszystko OK. Gramy!!!!!!!!!!
90+3' Panie sędzio!!!! Panie Krasny!!!!!!
 Zulciak w pole karne Soliński pewnie
90+4' Panie Turek!!!!! Panie Krasny koniec!!!!!!!!!
90+5'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!!!!!
 Uff!!!! Brawo Wisła. Zasłużona wygrana Wiślaków. Brawo.
 Na środku kółeczko wiślaków i tak się bawi tak się bawi WISEŁKA. BRAWO WISŁA!!!!!!!
 I takie przypomnienie kto dziś wygrał!!!! WISŁA WISŁA!!!!!!!!!!!
 Idą zawodnicy podziękować kibicom za doping
 Jeszcze dialog między kibicami kto dziś wygrał. WISŁA WISŁA krzyczą kibice i zawodnicy!!!!!!!. Brawo Pany!!!!!!
 Udane zakończenie tego roku. Za uwagę dziękuje szczęśliwy Piotrek. Do usłyszenia na wiosnę.