2:2

Stanisławski 49, 50 - Brzyski 21, Poźniak 31
Arbiter: Karol Iwanowicz ( Kraśnik)

Socha- Król, Pielach, Poznański, Litwniuk, Maksymiuk,Kobiałka, Zmorzyński,Kacprzycki, Puton, Stanisławski Olszewski- Pajnowski, Walencik, Ranko, Gałecki,Cichocki, Bonin,Brzyski, Poźniak, Nowak, Majewski

Już w sobotę 2 marca puławska Wisła w Wielkich Derbach Lubelszczyzny zmierzy się z Motorem Lublin. Oprócz prestiżu stawką spotkania będzie Puchar Polski na szczeblu LZPN-u. Początek naszej relacji ze stadionu MOSIR-u od 14:45.
 Od 12 można nabywać bilety na Wielkie Derby Lubelszczyzny. Zapraszamy do kas
 14:15 Piotrek wita po bardzo długiej przerwie zimowej ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Przed nami Wielkie Derby Lubelszczyzny. Kibice Motoru już są w Puławach. W związku z tym są ogromne problemy z parkowaniem w okolicach stadionu
 Kibice z Lublina zaparkowali na łączce koło szpitala. Sporo prewencji z tarczami i psami
 Około 1 stopnia na plusie
 Mamy już składy
 Obie ekipy dziś w najsilniejszych składach
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Krzysztof Kurek, Przemysław Skałecki, Karol Barański, Michał Zuber, Dawid Chudyba, Adrian Popiołek, Krystian Żelisko
 Na ławce Motoru zasiedli dziś Andrzej Sobieszczyk, Michał Wołos, Dawid Pożak, Marcin Michota, Szymon Kamiński, Szymon Rak, Michał Paluch
 Piotrek oddaje na chwile głos do studia.
 Nie ma zbyt wielu fanów Wisły. Aż się dziwimy. Sobota okropna przerwa od spotkań o stawkę. Klatka prawie cała wypełniona kibicami Motoru
 Trwa rozgrzewka. Na meczu prezes Lubelskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Bartnik z Pucharem. Jest też prezes Motoru Leszek Bartnicki
 Dzięki raz jeszcze dla naszego technicznego el_dziego za ogarniecie skryptu do relacji live. Dzięki temu jesteśmy z Wami.
 Rozpoczyna się prezentacja składów i sylwetki rywala. Za mikrofonem Paweł Nowosadzki
 Obie ekipy już szatni.
 Każe nazwisko wiślaka nagradzane brawami przez nieliczną publiczność.
 Jeszcze chwila jeszcze moment i zaczniemy pierwszy w 2019 mecz o stawkę.
 Wychodzą!!!!!!!!!
 Wisła w pasiakach Motor żółte koszulki białe spodenki
 Z klatki jesteśmy zawsze tam gdzie nasz Mororek gra
1'  Zaczyna Motor
 Bardzo spokojny początek. Motor próbuje wciągnąć wiślaków na swoją połowę
3' Wrzutka Bonina i pewnie łapie piłkę Socha
4' Bonin do Poźniaka obrońcy Wisły na róg
 Bardzo aktywny jest Bonin na prawej stronie
5' Na spalonym jeden z graczy Motoru
6' Uprzedzony Zmorzyński. Od autu Wisła
7' Niepotrzebna zabawa Zmorzyńskiego kończy się rzutem rożnym dla gości
 Zablokowane uderzenie Poźniaka
8' Kontra Wisły Maksymiuk do Kacprzyckiego ten zatrzymany i mamy róg....
 Uderza po centrze Putona głową Pielach ale obok bramki Olszewskiego
 W klatce walczyk Labada
13' Cichocki faulem zatrzymuje Kacprzyckiego. Od wolnego Wisła
15' Bardzo dobra akcja Litwniuka z Putonem kończy się dobrym strzałem tego drugiego. Z problemami ale broni Olszewski
16' Z dystansu Ranko ale pewnie Socha w puławskiej bramce
17' Zawsze i wszędzie pozdrowienia dla policji z klatki
18' Wiślacy od rzutu wolnego po faulu Poźniaka na Kacprzyckim
19' Tym razem przewinił Nowak
21'  Brzyski
 Głupia strata w środku pola Maksymiuka kontra Motoru Bonin do Brzyskiego a ten w pełnym biegu trafia do siatki
 Strata bramki na własne życzenie. Motor nie gra nic wielkiego ale wykorzystuje nasze błędy
25' Solowa akcja Putona zakończona strzałem na bramkę Olszewskieo, ale pewnie bramkarza Motoru łapie ten strzał
27' Kacprzycki nabija rywala i mamy rzut rożny
 W dobrej sytuacji znalazł się Poznański, ale uderzył niecelnie.
30' Uderzenie z dystansu Stanisławskiego ale mija bramkę Olszewskiego.
31'  Poźniak
 Kolejny błąd puławskiej obrony. Wpadł z prawej strony Konrad Nowak i wyłożył piłkę Poźniakowi a ten pewnym strzałem wpakował ją do siatki
34' Złe uderzenie Maksymiuka. Od bramki Olszewski
35' Brzydki faul Cichockiego na Stanisławskim bez reakcji sędziego
38' Stanisławski wywalcza rzut rożny
 Uderzenie Poznańskiego, ale pewnie w bramce Motoru Olszewski.
40' Przewinił w ataku Poźniak
41' Puton do Zmorzyńskiego ten uderza z 24 metrów od bramki Olszewskiego, ale piłka szybuje nad bramką gości
43' Wrzutka Poźniaka do Majewskiego ten jednak faulował w ataku. Od bramki Wisła
44' Nowak fauluje Litwniuka. Od wolnego Wisła
45'  Koniec pierwszej połowy
 Niestety nie mamy dobrych informacji ze stadionu MOSIR-u dla kibiców Wisły. Po 45 minutach spotkania ekipa Dumy Powiśla przegrywa z Motorem Lublin 2:0. Puławianie nie grają źle ale popełnili dwa spore błędy wykorzystane przez gości
 Oby druga połowa była dla puławian lepsza. Wracamy za kilka chwil
 Obie ekipy już na boisku
 W Wiśle dwie zmiany
46'  Barański za Litwniuka
Zuber za Zmorzyńskiego
 Na meczu gości trener Ryszard Kłusek
 Wyszło słońce w Puławach.
47' Kacprzycki uderza ale zbyt lekko i łapie piłkę Olszewski
49' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL SZYMON STANISŁAWSKI!!!!!!!! BRAWO STASIEK!!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 Ależ kapitalna akcja Łukasza Kacprzyckiego ten wykłada piłkę do Satanisławskiego a ten krzyżakiem pakuje piłkę do siatki!!!!!
50' GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL SZYMON STANISŁAWSKI!!!!!!
 Ależ sytuacja w Puławach. Szymon Stanisławski sam na sam i mamy wyrównanie!!!! BRAWO WISŁA
 Bójka zawodników na boisku. Brutalny faul Brzyskiego na Kacprzyckim
51'  Kacprzycki
  Brzyski
 Kotłowało się bardzo długo na boisku. Brzydkie zachowanie gwiazd z Lublina
 Do gry przygotowany Paluch
56'  Paluch za Majewskiego
 Ożywili się kibice Wisły. WISŁA WISŁA WISŁA Na trybunach
59' Uderzenie Putona broni Olszewski
60' Zakotłowało się pod bramka Motoru ale Stanisławski uprzedzony przez rywali i tylko rzut rożny
 Na trybunach pytanie kto dziś wygra!!!! WISŁA WISŁA WISŁA
62' Uraz Mateusza Pielacha
 Wstał nasz kapitan i gramy dalej
64' Do gry gotowy Michota
65'  Michota za Nowaka
67' Stanisławski w słupek bramki Motoru!!!!
69' Niech żałują Ci co nie przyszli na mecz. Bardzo dobre i fajne spotkanie w Puławach
70' Brzyski fauluje Króla bez reakcji sędziego.
 Uderzenie z dystansu Kobiałki ale piłka mija słupek bramki Olszewskiego
73' Szybko leci czas w Puławach
 Centra Zubera ale pewnie obrona Motoru
74' Upadł Bonin i bardzo groźna sytuacja bo rzut wolny z linii pola karnego
 Brzyski ale piłka po górnej siatce
 Więcej ambicji Motorze więcej ambicji z klatki
77' Paluch faulem zatrzymuje Poznańskiego
 Do ławki Motoru zbiega Dawid Pożak
 Król zatrzymuje Pajnowskiego
79'  Pożak za Cichockiego
81' Trzeba uważać, bo ekipa gości ma rzut rożny
82' Wrzutka Króla głową Puton obok bramki
83' Puton do Maksymiuka ale uderzenie wiślaka niecelne
85' Zuber do Stanisławskiego ale pewnie obrona Motoru
86' Uderzenie Zubera leci nad poprzeczką bramki Motoru
87' Ratuje Wisłę Paweł Socha w sytuacji sam na sam z Paluchem
 Do gry gotowy Kamiński
88'  Kamiński za Bonina
 Ależ okazja dla Motoru. Bonin idealnie podaje do Palucha ten z bliska nie trafia!!!!
 Wrzutka Zubera piąstkuje Olszewski.
 Do gry gotowy Adrian Popiołek
90'  Popiołek za Kobiałkę
90' +3
90+1' Brzydki faul Pożaka
 Rozpalają się jupitery nad stadionem
90+2' Przewinił w ataku Stanisławski
90+3' Jeszcze rzut rożny dla Motoru
 Trzeba uważać
90+4'  Koniec regulaminowych 90 minut
 Czeka nas tutaj dogrywka. Dwa razy 15 minut gramy!!!!
 Druga połowa to kapitalna postawa Wisły,która odrobiła straty. Brawo dla wiślaków
 Krótka przerwa obie ekipy już wracają na plac gry
90'  Zaczyna Motor
91' Maksymiuk z dystansu nad bramką Olszewskiego
93' Akcja gości Pielach na róg
95' Pożak zatrzymany. Od bramki Paweł Socha
97'  Pielach
97'  Żelisko za Stanisławskiego
 Bardzo groźnie z rzutu wolnego Brzyski ale piłka leci nad bramką w której stoi Paweł Socha
99' Uspokoiło się w Puławach. Ale jest doping
 WISŁA WISŁA WISŁA na prostej
100' Groźne uderzenie Michoty ale piłka mija bramkę Wisły
102' Kapitalna kontra Wisły Puton wykłada piłkę Zuberowi ten uderza ale obok bramki Olszeeskiego
103' Trafiony piłką Łukasz Kacprzycki.
104' Dziwna decyzja arbitra Iwanowicza. Faulowany był wiślak ten pokazuje rzut wolny dla Motoru
105' Zakotłowało się pod bramką Wisły ale nie ma gola dla Motoru
105'  Koniec pierwszej części dogrywki
106'  Zaczyna Wisła
107' Szybka akcja Motoru wpada w pole karne Wisły Pajnowski ale broni Socha to uderzenie
108' W odpowiedzi wpadł w pole karne gości Łukasz Kacprzycki ale pewnie Olszewski w bramce Motoru
109' Faulowany Brzyski. Od wolnego Motor
110' Pożak traci piłkę w ataku. Od autu Wisła
112' Popiołek wpada w pole karne i wywalcza rzut rożny...
 Zakotłowało się pod bramką Olszewskiego, ale ostatecznie piłka mija bramkę przyjezdnych
113' Zablokowany strzał Pożaka w kontrze
114'  Michota za faul na Kacprzyckim
115' Uderzał Popiołek ale broni to Olszewski
116' Wrzutka Żeliski do Putona, ale jego uderzenie szybuje nad bramką gości
117' Urwał się obrońcom Motoru Kacprzycki ale jego centra zablokowana
 Walczą wiślacy z faworyzowanym Motorem.
118' Ostatnie minuty dogrywki. Czy któraś z ekip strzeli bramkę czy oglądać będziemy rzuty karne??
119' Uraz jednego z wiślaków. Krótka przerwa w grze
120'  Koniec dogrywki
 Dodatkowe 30 minut gry nie przyniosło tutaj rozstrzygnięcia. O wyniku zadecydują rzuty karne
 Czekają nas tutaj dodatkowe emocje!!!!!
 Trwają ostatnie narady kto ma strzelać te karne!!!!
 1:3 Kamiński...
 Znowu Olszewski broni rzut karny wykonywany przez Krystiana Żeliskę....
 Niestety rzuty karne wygrał zespół Motoru 1:3. Puchar wędruje do zespołu Motoru....
 Szkoda tego wyniku bo wiślacy walczyli dziś bardzo ambitnie i mogli dziś wygrać. Niestety tym razem piłkarska fortuna sprzyjała ekipie gości która wygrała w rzutach karnych 1:3
 Idą wiślacy podziękować za doping. Nasi piłkarze włożyli dziś serce w ten mecz, ale niestety przegrali. Za uwagę ze stadionu MOSIR-u dziękuje smutny Piotrek