2:0

Frankiewicz 4, Truszkowski 57 -
Arbiter: Marcin Szczerbowicz ( Olsztyn)

Melon, Stępień, Baran, Nadolski, Persona, Frankiewicz, Chrabąszcz, Tunkiewicz, Koczon, Buras, Truszkowski Zolech, Budzyński, Pielach, Gorskie, Edwards, Pożak, Fiipov, Litwniuk Maksymiuk, Paluch, Nowak

Już w sobotę 5 kwietnia puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa Siarki Tarnobrzeg. Początek naszej relacji ze stadionu przy Al. Niepodległości od 15:45.
 Witamy jeszcze ze studia w Puławach :). Pogoda nie jest idealna, niebo zachmurzone jest chłodno ale liczymy, że z czasem pogoda się poprawi.
 14:57 Piotrek wita z Tarnobrzegu
 Dosyć zimno około 10 stopni, ale przenikliwy zimny wiatr. Na stadionie póki co pustki jednak pod kasami są kibice
 Do Tarnobrzega jadą kibice Wisły, ponoć organizatorzy nie dostali listy z nr PESEL czyli niestety mogą ich nie wpuścić na obiekt
 Oby jednak ktoś poszedł po rozum do głowy i wpuścił Fanatyków naszej Wisły. Godzina do meczu rozgrzewają się bramkarze Siarki
 Dzisiejsze spotkanie obsewrwują trenerzy następnych rywali Wisły Pan Daniel Purzycki opiekun Pogoni Siedlce i Stali Mielec z która to zagra Siarka w kolejnej kolejce
 Od godziny 15 w Kurowie grają nasze rezerwy. Postaramy się informować jak tam radzi sobie nasza dwójka.
 Swój przyjazd zapowiedzieli prezesi Wisły, także Michał Świderski i Kamil Dylda.
 Jesteśmy po rozmowie z trenerem Wojciechem Piętą. Dziś w puławskiej bramce Jakub Zolech. Oby Jakub zagrał tak samo szczęśliwie i dobrze jak w Krakowie.
 Dawno nie byliśmy na stadionie Siarki. Od ostatniej wizyty przeszedł on kilka zmian. Zbudowano nową zadaszoną trybunę, są stanowiska dla prasy. Wszystko robi pozytywne wrażenie
 Po trasie bardzo wiele patroli policyjnych. Policja bardzo poważnie traktuje przejazd kibiców Wisły
 Po 15 minutach w Kurowie mamy remis 0:0
 Gromadzą się kibice na obiekcie. Póki co czekamy na składy.
 W dwóch rozgrywanych od 15 spotkaniach II ligi remisy w Zambrowie gdzie Olimpia mierzy się z Legionovia i Krakowie gdzie Garbarnia, która gra z Olimpią Elbląg
 15:25 Wybiegli wiślacy na rozgrzewkę.
 Po 30 minutach w Kurowie wynik bezbramkowy.
 Nadal czekamy na składy, których nie ma jeszcze.
 Skład Wisły wpisany. Skład Siarki czekamy na składy od orgnizatorów
 A z głośników Całuj Mnie to taka piękna gra...
 Na ławce Wisły zasiadają.
Piotr Lipka, Paweł Jabkowski, Szymon Martuś, Konrad Szczotka, Szymon Wiejak, Paweł Komar, Wojciech Jakubiec
 Na ławce Siarki Oskar Pogorzelec, Tomasz Ciećko, Marcin Figiel, Jan Kowalski, Łukasz Popiela, Bartosz Sulkowski i Jakub Wróbel
 Skorzystaliśmy z uprzejmości kolegi który zdobył składy. Na stanowiskach ma tylko jeden skład....
 W 45 minucie rezerwy Wisły prowadzą w Kurowie 1:0. Brawo
 15:47. Są składy!!!
 W Zambrowie Olimpia przegrywa już 2:0 z Legionovia a w Krakowie Garbarnia przegrywa z Olimpią Elbląg 1:0
 Masażystą Wisły dziś między innymi Mateusz Gawrysiak
 W Kurowie do przerwy rezerwy Wisły prowadzi z Garbarnią 1:0
 Spiker czyta właśnie sponsorów Siarki. Jednym z nich jest klub nocny...
 W głośnikach Dżem Paw.
 Pewne karty rozdał los, więc przegrałem z nim partie... a życie toczyło się dalej.
 Wiślacy dziś na czerwono, Siarka czarne spodenki żółte koszulki
4' Uderzał z dystansu Marcin Truszkowski. Nad bramką Wisły
 Aktywny jest Truszkowski, bo kilka chwil wcześniej także on uderzał w nogi obrońców Wisły
5'  Frankiewicz
 Centra z prawej strony w pole karne Frankiewicz uprzedza wszystkich i głową kieruję piłkę do bramki Jakuba Zolecha.
6' Pożak do Nowaka ale podanie zbyt mocne łapie piłkę Melon
7' Doping dla Siarki. Naszych kibiców niestety nie ma
9' Faulowany Konrad Nowak przed polem karnym. Od wolnego Wisła
10' Uderza Filipov i tylko boczna siatka po uderzeniu Bułagara
 Pozdrawiamy Roberta Szczepaniaka z lajfy.com, który dziś czyta naszą relację i w domu kibicuje Wiśle
12' Ależ piłka do Palucha, ale ten źle przyjął i tylko aut dla Wisły. Podawał Filipov
15' Może to Was zdziwi, ale to Wisła gra lepiej przez ten kwadrans.
16' Baran na rzut rożny. Może teraz ??
 Uderza głową Gorskie po centrze Litwniuka niecelnie.
 W Kurowie już remis 1:1. No gramy dalej
17' Wrzutka Persony pewnie w bramce Zolech
20' W Tarnobrzegu bardzo spokojny wyrównany mecz a w Kurowie rezerwy już prowadzą 2:1.
21' Nie opanował piłki w polu karnym Koczon. Od bramki Zolech
22' W ostatniej chwili Nowaka uprzedza Melon. Mogło być groźnie
33' Witamy z powrotem mieliśmy małe problemy techniczne, ale już jesteśmy
 Co się działo jak nie nadawaliśmy?? Michał Paluch po centrze Litwniuka uderzył w poprzeczkę.Była to 30 minuta
36' Na spalonym Truszkowski.
38'  Maksymiuk za ostre wejście w jednego z graczy Siarki
 A wiślackie rezerwy gromią w Kurowie. Już 5:1 dla rezerw
39' Centuje Litwniuk prosto w ręce Melona
40' Wiślacy w natarciu ale podanie zbyt mocne i od bramki Melon
43' Faulowany jeden z graczy Siarki. Od wolnego gospodarze
 Centrował Chrabąszcz ale pewnie w bramce Zolech
45'  Koniec I połowy
 Dziwne to spotkanie. Wiślacy mimo, że nie zasługują przegrywają. Puławianie grają lepiej stworzyli sobie kilka sytuacji bramkowych, ale gospodarze wykorzystali jeną sytuację na początku spotkania i prowadzą 1:0
 A w Kurowie pogrom 6:1 dla rezerw puławskiej Wisły. Gratualacje
 W Tarnobrzegu mówią, że najsprawiedliwszym wynikiem byłby remis. No ale cóż. Wracamy za parę chwil
 W Krakowie Garbarnia uległa Olimpii Elbląg 2:0, w Zambrowie Olimpia przegrała natomiast z Legionovią 3:0
 Idą gracze obu ekip. Za chwilę zaczynamy
46'  Za Pożaka Jabkowski
Za Palucha Martuś
46'  Zaczyna Siarka
47' Truszkowski strzela ale pewnie Zolech
48' Nowak centruje Melon z trudem na róg
 Centrę Litwniuka z rożnego łapie pewnie Melon
50' Uderzał z dystansu Tunkiewicz Zolech na róg
51' Litwniuk wywalcza aut dla Wisły
 A chwilę później rzut rożny dla Dumy Powiśla
52' Uderza Martuś obok bramki.
55' Litwniuk centruje prosto w ręce Melona
56'  Figiel za Tunkiewicza
57'  Truszkowski
 Mały bilard w polu karnym Wisły, Figiel zacentrował piłka trafiła do Truszkowskiego a ten na 2:0
58' Szarżował Edi ręką w polu karnym jeden z graczy Siarki gwizdek sędziego milczy
 Wiślacy prowadzili z Wigrami 2:0 i skończyło się remisem. Może tym razem historia się odwróci??
61' Tym razem faul na Filipovie. Od wolnego wiślacy
 Litwniuk centruje z wolnego pewnie broni Melon
 W Suwałkach Wigry do przerwy remisują 0:0 ze Stalą Mielec
64' Po błędzie Pielacha Truszkowski mógł wyjść sam na sam jednak szybszy bramkarz Wisły
65' Jabkowski i wiślacy mają rzut rożny
 Dwa razy dobrze Melon. Raz po centrze Filipova z rożnego kilka sekund później po centro strzale Filipova. Aktywny dziś Bułgar.
67' Głową Martuś ale obok bramki Melona. No nic dziś nie chce wpaść wiślakom
68' Najpierw ładna siatka założona przez Jabkowskiego a chwilę później centra prosto w ręce Melona
71' Centruje Koczon nikt nie sięga tej piłki
 Tarnobrzeg miasto lidera śpiewają fani miejscowych. Mają rację niestety...
73' Uderza Koczon Zolech z kłopotami ale łapie piłkę
75'  Popiela za Truszkowskiego
77' Faulowany Nowak. Od wolnego Wisła
 Dobra centra Litwniuka Gorski uderza prosto w obrońcę Siarki
80' Uderza Buras wysoko nad bramką
80'  Kowalski za Koczona
84' Akcja gospodarzy ale słabe dośrodkowanie. Od bramki Zolech
85'  Komar za Budzyńskiego
86'  Komar
87'  Wróbel za Burasa
88' Martuś i mamy róg
90'  +3
90+1' Uderza Kowalski broni Zolech
90+2' Uderza Figiel broni Zolech. Dobra postawa bramkarza Wisły
90+3'  Koniec spotkania
 No cóż zakończyła się piękna wiosenna seria bez porażki. Czy wygrana Siarki jest zasłużona??
 Trudno powiedzieć, bo wiślacy wcale nie grali źle brakowało szczęścia i wykończenia akcji. No ale ekipa Siarki strzeliła 2 bramki i to ona wygrała