Nowosielski 21, K.Nowak 46 - Janik 31 (k), Moskiwik 54 (k), Kałat 84
Arbiter: Zbigniew Dobrynin ( Łódź)

Penkowec, Orzędowski, Kursa, Budzyński, Kwiatkowski, Charzewski, Wiącek, Maksymiuk, Szczotka, Nowosielski, Giza
Stępniowski, Szymonik, Lizak, Biernat, Tarasek, Stróźik, Ł.Nowak, Kałat, Janik, Moskwik

Już w sobotę Wisła rozegra ostatnie spotkanie w tym sezonie w lidze. My zapraszamy na relację live z tego spotkania. Początek około 16:50.
 16.50 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u
 Obie drużyny wychodzą na plac gry
1'  Zaczyna Wisła
2' Za mocne podanie do Charzewskiego. Od bramki goście
8' Nie było nas długo ale problemy z internetem.
 Działo się sporo, w 5 minucie uderzał Moskwik, a kilka chwil później strzelał Charzewski ale jego strzał odbił Stępniowski
12' Ależ szansa Wisły. Łukasz Giza sam na sam z bramkarzem lobuje go, ale obok bramki. Szkoda
13' I znowu akcja Wisły i znowu lepszy bramkarz Puszczy. Uderzał Charzewski
16' Biernat fauluje Gize. Od wolnego Wisła
 Dobra centra w pole karne Stępniowskiego centrował Charzewski piłkę przejął Budzyński ale uderzył znowu obok bramki gości.
20' Nowosielski do Szczotki, ale ten nie opanowuje zbyt mocnej piłki. Około 400 widzów na trybunach. Jest i doping. Klatka pusta
21'  GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL 1:0 NOWOSIELSKI
 Kapitalna prostopadła piłka z głębi pola do Nowosielskiego, który w sytuacji sam na sam ze Stępnopniowskim pokonuje go technicznym strzałem
23' Przerwa na uzupełnienie płynów.
26' Już gramy.
 Na ławce Wisły Konrad Przybylski, Damian Czarnecki, Paweł Jabkowski, Marek Nowak, Konrad Nowak, Jarosław Niezgoda
28' Czarował przy linii pola karnego Charzewski zacentrował, ale piłkę wybijają obrońcy i róg dla Wisły
29' Szarżuje Giza fauluje go Biernat i rzut wolny dla Dumy Powiśla
 Uderza Wiącek ale w mur.
30' Kontra Puszczy Orzędowski fauluje Moskwika w polu karnym i rzut karny dla gości
31'  Janik z karnego. Pewny strzał w lewy róg bramki Penkowca
35' Centra Charzewskiego do Gizy, który nie może opanować piłki i kończy się na strachu dla Puszczy.
36'  Tarasek
38' Mija się z piłką Penkowec głową Stróźik. W boczną siatkę
41' Trójkolorowi niebiesko-biało- czerwoni śpiewają kibice
42' Giza na spalonym
43' Uderza z dystansu Łukasz Nowak. Nad bramką Penkowca
45'  +1
45'  Koniec I połowy
 Bardzo spokojny wyrównany mecz w Puławach. Widać, że obie drużyny grają o przysłowiową pietruszkę dzięki czemu mamy sporo akcji i szybką grę
 Wracamy za kilka minut
 Powoli wychodzą gracze Wisły
 Są i gracze Puszczy
46'  K.Nowak za Gize
Niezgoda za Szczotkę
46'  Zaczyna Puszcza
46'  GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL 2:1 KONRAD NOWAK !!!!!!!!!!!
 Ależ kapitalny początek połowy w wykonaniu Wisły. Piłkę do Konrada Nowaka podaje Rafał Wiącek Konrad wychodzi sam na sam z bramkarzem, piłka uderza w słupek i przekracza linię bramkową
48' Szarżuje Niezgoda i róg dla Wisły. Puławianie uskrzydleni dobrym początkiem
50'  Kursa
51'  Janik
53' Wiącek fauluje jednego z graczy gosci w polu karnym i drugi karny dla gości
54'  Moskwik z karnego. Mocno w prawy róg bramki Penkowca
56' Penkowec wypuszcza piłkę po strzale Łukasza Nowaka bez konskewkencji
59' Na spalonym Konrad Nowak
 Cały stadion kibicuje WISŁA WISŁA WISŁA.Całę trybuny stoją
62'  Cholewiak za Balawendera
64'  Biernat
  Robert Paul za Janika
  Maksymiuk
69' Cały stadion odpowiada kto wygra mecz. Oczywiśćie Wisła. Zabawa trwa
71' Cholewiak na spalonym
72' Zderzył się Penkowec z Moskwikiem. Napastnik Puszczy leży na boisku
76'  M.Nowak za Charzewskiego
78' Uderza z dystansu Konrad Nowak z wolnego ale Stępniowski pewnie w bramce Puszczy
80' To już końcowe minuty tego spotkania. Kłopotów z internetem ciąg dalszy, ale mamy nadzieję na szczęśliwy koniec
81'  Jabkowski za Maksymiuka
83'  Kałat 2:3
 Centra z prawej strony Kałat wyskakuje i szczupakiem pokonuje Penkowca. Szkoda
 Uspokoiło się w Puławach. Obie drużyny już chyba czekają na koniec tego spotkania i sezonu
87' Budzyński uprzedza Cholewiaka
89'  Łukasz Nowak
90+1'  +2
90+2'  Koniec spotkania
 Nie udało się zakończyć wygraną ostatniego w tym sezonie spotkania w lidze puławskiej Wiśle.