0:3

- Zapolnik 14, Grzybowski 34 (k), Hryszko 63 ( k)
Arbiter: Marcin Szczerbowicz ( Olsztyn)

Penkowec, Edwards, Jakubiec, Siwak, Budzyński, Jabkowski, Maksymiuk, Charzewski, Litwiniuk, Nowosielski, Nowak Czapliński, Olszewski, Piłatowski, Gogol, Szczepanik, Hryszko, Kuczałek, Grzybowski, Dzierbicki, Zapolnik, Ciach

Już w sobotę 3 sierpnia puławska Wisła rozegra pierwsze w tym sezonie spotkanie w Puławach. Rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa ligowego beniaminka Olimpii Zambrów.
Początek naszej relacji w sobotę od 17:45. Zapraszamy
 Piękna słoneczna pogoda w Puławach. Około 25 stopni ciepła, nic tylko czekać 18 i spotkania z Olimpią.
18 meczową Wisły znamy.
 W jednym toczonym spotkaniu od 15 lubelski Motor prowadzi ze Stalą Stalowa Wola 2:0.
 17.38 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u
 Pogoda do gry idealna 26 stopni, słoneczko kibice powoli zapełniają obiekt przy Hauke-Bossaka
 Na ławce Wisły zasiadają dziś.
Zolech, Gawrysiak, Martuś, Wiącek, Pielach, Niezgoda, Szczotka
 Motor Lublin wygrał dziś spotkanie ze Stalą Stalowa Wola aż 4:0
 Na ławce gości Konopka, Jakuszewskim Sobótka, Poduch, Jastrzębski, Dołubizna i Gagacki
 Trwa rozgrzewka. Powoli kibice zapełniają puławski stadion. Tłumów nie będzie ale w miarę OK wygląda
 Na dzisiejszym spotkaniu gości prezydent Puław Janusz Grobel
 Wiślacy już w szatni.
 Obie ekipy już na placu gry
 Wisła na niebiesko- biało, goście na niebiesko
1'  Zaczyna Olimpia
2' Bardzo spokojna gra w Puławach. Od początku goście głęboko cofnięci na swojej połowie
3' Uderzał z dystansu Maksymiuk zbyt lekko broni Czapliński
4' Na spalonym Budzyński
5' Szczepanik faulowany i od wolnego Olimpia
 Z dystansu uderza Kuczałek pewnie Penkowec. Lekkie uderzenie gracza z Olimpii
10' Tym razem faul na Kuczałku w środku pola. Spokojny mecz toczony bez dopingu
11' Dzierbicki lewą stroną obrona Wisły na róg
12'  Hryszko
14'  0:1
 Błąd puławskiej obrony centra z lewej strony piłka trafia do Zapolnika a ten z bliska pakuje piłkę do siatki.
16' Kolejna akcja gości uderza Hryszko Penkowec z kłopotami na róg
19' I cały czas przewaga Olimpii.
 Centra Charzewskiego trafia w ręce bramkarza. Wiślacy bez pomysłu i bez dokładności niczym Legia w środowym spotkaniu w Molde
21' Leży kontuzjowany strzelec bramki Zapolnik.
22' Z dystansu uderza Ciach. Wysoko na bramką Wisły
24' Dzierbicki uderza wysoko obok bramki Penkowca
 Przerwa na uzupełnienie płynów.
26' Faulowany Litiwniuk. Od wolnego wiślacy
26' Dobra centra z wolnego ale Nowak nie sięga tej piłki. Centrował Charzewski
30' Wiślacy częściej przy piłce jednak nie przekłada się to na sytuacje bramkowe
31' Z dystansu uderza Charzewski piłka po górnej siatce bramki Czaplińskiego
33' Edwrdrs fauluje Dzierbickiego i rzut karny dla gości
34'  Grzybowski z karnego
 Kibice już wychodzą ze stadionu. Cisza w Pułwach
35' Ależ kapitalna akcja Wisły. Charzewski sam na sam z Czaplińskim i broni to bramkarz gości. Echh
39' Jabkowski uprzedza jednego z graczy gości. Wisła bezradna dziś. Co się dzieje??? Nie wiemy
41' Centruje w pole karne Szczepanik daleko od bramki Penkowca
42' Głową uderza Nowak po centrze Litwiniuka ale zbyt lekko i Czapliński bez problemu łapie ten strzał
45'  +1
  Koniec I połowy
 Wiślacy pożegnani przez swoich kibiców zasłużonymi gwiazdami. Tak grać nie można
 Ambitnie grający goście grają bardzo mądrze i twardo i prowadzą zasłużenie 2:0. Przed Jackiem Magnuszewskim 15 minut na zmobilizowanie swoich graczy. Oby to pomogło
 My wracamy za kilka chwil
 Wychodzą już piłkarze Wisły
 Jacek Magnuszewski nie dokonał żadnej zmiany w przerwie. Mamy nadzieję, że zmotywował graczy Wisły.
 Wiślacy zaczynają grać z bramkarzem. To chyba nie o to chodzi .... My musimy atakować
47' Hryszko po błędzie puławskiej obrony sam na sam z Penkowecem. Bramkarz Wisły lepszy
48' Wrzutka Charzewskiego z wolnego plecami uderza Siwak. Obok bramki gości
49' Szarża Jabkowskiego ląduje w rękach Czaplińskiego
53'  Dołubizna za Ciacha
55' Zablokowane uderzenie Nowosielskiego ląduje w rękach bramkarza
56'  Niezgoda za Jabkowskiego
  Wiącek za Nowosielskiego
56' Zakotłowało się pod bramką Olimpii uderzał z kilku metrów głową Wiącek obrońcy gości z linii bramkowej
57'  Siwak
60' Wynik bez zmian. Wisła niestety bez ładu i składu. Smutno to się ogląda
62' Kolejny rzut karny dla gości. Co się dzieje?????
63'  Hryszko
 Mocny strzał w okienko i jest już po meczu.
64' Zapolnik sam na sam i uderza w słupek. Ufff.
66' Wiślacy bez pomysły. Bardzo słaba postawa puławian. Aż nie chce się tego oglądać.
69'  Poduch za Zapolnika
70' Przerwa na uzupełnienie płynów
73' Już gramy ale żadnego efektu ta gra nie przynosi. Kompromitacja ekipy Wisły
75' Nowak ale wychodzi z piłką za boisko
76'  Jastrzębski za Dzierżbickiego
79' Litwniuk i aut dla Wisły
80' Minuty płyną a mecz wygląda niczym spotkanie Lecha w Wilnie z Żargilisem. Bez ładu bez składu.
82' Z dystansu Litwiniuk. Nad bramką
84'  Sobótka za Kuczałka
 Trener gości wyrzucony na trybuny.
86' Dołubizna wymusza faul. Błąd arbitra głównego.
88' Mamy prośbę do sędziego głównego. Niech pan już kończy to spotkanie.
89' Leży Sobótka.
90'  +3
90+1' Smutny to będzie wieczór dla nas.
90+2' I co mamy napisać??? Najlepiej nic. Pomilczmy
 Wiącek zamiast strzelać podaje do bramkarza
90+3'  Koniec spotkania
 Wiślacy żegnani gwizdami. Kompromitacja Wisły
 Niestety nie wiemy co więcej napisać. To było okropne fatalne 90 minut w wykonaniu Wisły. Oby ostatnie