Stańczyk 2, Lewicki 43 - Retlewski 13, 37,66 Puton 60(k)
Arbiter: Robert Marciniak ( Kraków)

Pietryga- Stańczyk, Yatsenko, Hriciar, Stefanik, Sulkowski, Chmelenko, Bieniarz, Kaliniec, Józefiak, Lewicki
Zieliński- Majewski, Wiech, Cheba, Przywara, Kona, Ednilson Furtado, Klichowicz, Puton, Kołtański, Retlewski

Już w sobotę 30 lipca puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Tarnobrzegu z Siarką. Początek naszej relacji od 16:45.
 15:57 Piotrek wita z Tarnobrzegu
 Nie pada około 20 stopni ciepła.
 Mamy już składy obu ekip
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Albert Posiadała, Josino, Adgwan Papikyan, Adam Gałązka, Mateusz Kaczmarek, Przemysław Skałecki, Piotr Azikiewicz, Dominik Banach
 Wybiegają wiślacy na rozgrzewkę. Są oczywiście brawa kibiców z Puław
 Na ławce Siarki zasiedli dziś Jakub Szymański, Paweł Mróz, Marcel Tyl, Dawid Bałdyga, Krzysztof Zawiślak, Piotr Cichocki, Kamil Adamek,Kacper Zbyradowski,Paweł Rogala
 Oj ma spore problemy sympatyczny spiker w Tarnobrzegu z nazwiskami wiślaków
 Delegatem PZPN jest Pan Konrad Krzyszkowski a obserwatorem PZPN-u Pan Cezary Wójcik. Obaj Panowie są z Lublina
 To tylko deszcz tylko deszcz nie żadne łzy na stadionie w Tarnobrzegu.
 Naprawdę zrobiło się romantycznie.
 Zmiana klimatu teraz hip-hop. Miejscowi zawsze lubili wiele gustów muzycznych
 Klatka dzisiaj pusta. No cóż smutno to się ogląda, ale przez kilka lat wyjazdów za Wisłą przywykliśmy
 Trwa rozgrzewka. Sporo dziennikarzy na trybunie prasowej. No po kilku latach III ligi każdy chce uczestniczyć w meczach eWinner 2 ligi
 Pojawiło się Radio Rzeszów. Witamy
 Jesteśmy ciekawi jak zagra Wisła. Chcielibyśmy tu wygrać, ale przypominam, że nie wygraliśmy w Tarnobrzegu od 2015 roku.
 Wtedy to gole dla wiślaków zdobywali Konrad Nowak i Jarosław Niezgoda. W Wiśle nie ma żadnego zawodnika, który to pamięta. W Siarce jest jeden Marcin Stefanik
 Schodzą gracze gospodarzy do szatni. Wiślacy jeszcze na rozgrzewce
 Wiślacy też udali się do szatni. Tak więc obie ekipy słuchają ostatnich uwag swoich szkoleniowców.
 Jeszcze chwila jeszcze moment i zaczynamy. Wiemy, że będzie to trudne spotkanie.
 Czuć spore napięcie na trybunach. To oczekiwania obu stron.
 Według miejscowego spikera mamy nowego szkoleniowca. Pana Mateusza Pawlaka
 Wychodzą!!!!!!!!
 Wisła zagra w pasiakach, Siarka w czarnych kostiumach z żółtymi wypustkami
1'  Zaczyna Siarka
2'  Stańczyk
 Ależ zły początek spotkania w wykonaniu wiślaków. Strata w środku pola piłkę otrzymał Lewicki podał do wpadającego w pole karne Stańczyka a ten strzałem w długi róg pokonał Zielińskiego
4' W ataku wiślacy. Oj będzie ciężko...
5' Z dystansu uderza Klichowicz, ale niecelnie!!!. Od bramki gospodarze
6' Zablokowany Ednilson i Wisła ma rzut rożny...
 Zablokowany Majewski ale gospodarze oby dalej. Aut dla Dumy Powiśla
8' Centra Klichowicza uprzedzony Retlewski i kolejny corner dla Wisły
 Krótkie rozegranie centra Putona ale pewnie łapie piłkę Pietryga.
10' Uderzenie Ednilsona i kolejny róg...
 Cisną wiślacy, ale nie przekłada to się na bramki a to głównie się liczy w piłce nożnej.
13' GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL DAWID RETLEWSKI!!!!! BRAWO RETEL!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!
 Brawo WISŁA!!!. Bardzo dobra kontra wiślaków Klichowicz wycofuje piłkę do wbiegającego w pole karne Kołtańskiego ten uderza ale prosto w obrońcę Siarki,a do piłki dopada Retlewski, który z bliska pakuje ją do siatki!!! BRAWO WISŁA.!!!!
16' Uderzenie głową Lewickiego, ale nad bramką Zielińskiego
19' Strata Klichowicza i od autu Siarka.
21' Centra Cheby za mocna. Kolejny raz piłka dla gospodarzy
23' Przywara za mocno podaje do Klichowicza. Za dużo nerwów w wykonaniu wiślaków
24' Ależ to była okazja dla Wisły!!! Sam na sam z Pietrygą Ednilson, ale broni to bramkarz Siarki!!!!
 Próba Kony, ale piłka po jego strzale mija świątynię Pietrygi.
25' Za mocne podanie Putona do Klichowicza
28'  Tyl za Hrciara
Zawiślak za Bieniarza
29' Faulowany Puton. Od rzutu wolnego wiślacy
 Puton w mur i tylko aut dla Wisły
31' Nie wiemy skąd aż dwie zmiany u rywali. To raczej wędki, bo nie widać było urazów graczy Siarki
33'  Majewski za faul na Lewickim
 Uderzał Sulkowski, ale piłka mija bramkę Zielińskiego. Było groźnie
35' Faulował w ataku Ednilson.
 Pozdrowienia dla Stalowej Woli i Mielca
37' GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL DAWID RETLEWSLKI!!!!! BRAWO RETEL!!!!! BRAWO WISŁA!!!! 1:2
 Ależ kapitalna akcja wiślaków!!!. Lewą stroną pomknął Klichowicz dośrodkował do Dawida Retlewskiego, który głową wpakował piłkę do siatki!!! BRAWO RETEL!!!!!
39' Centra Cheby i kolejny corner dla Wisły
40' Po centrze Putona zgrywa piłkę Retlewski uderza głową Ednilson i Pietryga na róg...
 Bronią się gospodarze.
41' Centruje Puton uderza Kołtański, ale niestety zbyt lekko i łapie pewnie Pietryga
42' Kołtański faulowany w środku pola
43' Lewicki
 Niestety za długo nie cieszyliśmy się z prowadzenia w Tarnobrzegu. Centra Stańczyka piłka trafia do Lewickiego, który głową trafia do siatki
45' +1
45+2'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Szalone spotkanie w Tarnobrzegu gdzie remisujemy po pierwszych 45 minutach z Siarką 2:2. Wszystko rozpoczęło się fatalnie od gola Stańczyka ale dalej to dzięki dwóm golom Dawid Retlewskiego wyszliśmy na prowadzenie. Niestety w końcówce to gospodarze za sprawą Lewickiego wyrównali co zwiastuje wiele emocji w drugiej połowie
 Oddajemy głos do studia. Do Tarnobrzegu wracamy za kilka minut
 Chmurzy się nad Tarnobrzegiem, ale póki co nie pada.
 Ostatni raz dwie bramki w Tarnobrzegu strzeliliśmy w kwietniu 2015 kiedy pokonaliśmy Siarkę 2:0
 Wybiegają wiślacy!!!!!
46'  Bałdyga za Yatsenkę
47' Ednilson do Kony, ale ten uderza nad bramką Pietrygi
49' Z dystansu Cheba, ale piłka leci nad bramką gospodarzy
52' Strzał Klichowicza, ale pewnie łapie futbolówkę Pietryga
52' Uderza Bałdyga, Zieliński przerzuca piłkę nad poprzeczkę
53' Centra Ednilsona ale za mocna i pewnie łapie piłkę Pietryga
54' Centra Zawiślaka, ale piąstkuje piłkę Zieliński
 Idą chmury nad Tarnobrzeg. Robi się ciemno
57' Próba Zawiślaka, ale pewnie broni jego strzał Zieliński
58' Faulowany w polu karnym Retlewski!!! Będzie rzut karny dla Wisły!!!!!
58'  Chmelenko za faul na Retlewskim
 Na razie opatrywany Retlewski, który wychodził sam na sam i został powalony przez Chmelenkę
60' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL KRYSTIAN PUTON!!!!! BRAWO CIRS!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!
 Wyczuł intencję strzelającego Putona, ale strzał Crisa był mocny i mamy prowadzenie!!! BRAWO WISŁA
 Leje nad Tarnobrzegiem. Zrobiło się ciemno.
63' Klichowicz w rywala i tylko róg...
 Uprzedzony Majewski, poprawka Cheby ale nad bramką Siarki
66' GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL DAWID RETLEWSKI!!!!! BRAWO RETEL!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!
 Kapitalna centra Krystiana Putona w z lewej strony do Dawida Retlewskiego a ten z bliska wpakował piłkę do siatki!!!
BRAWO RETEL!!! BRAWO WISŁA!!!
 Leje ciemno nad stadionem, ale sędzia Marciniak nie przerywa meczu
 Wisła Puławy pierwszy raz w historii strzeliła na stadionie w Tarnobrzegu cztery gole
 Błyska się nad stadionem.
72'  Rogala za Chmelenkę
72' Na spalonym Retlewski pod podaniu od Kołtańskiego
74' Oberwanie chmury nad Tarnobrzegiem. Bardzo ciemno
75'  Cichocki za Stańczyka
76' Nie jesteśmy w stanie powiedzieć kto uderzał ze strony Siarki, jest tak ciemno, że nie widać numerów
 W Wiśle będą dwie zmiany. Do gry gotowi Josino oraz Kaczmarek
 Ależ zlewa nad stadionem.
77'  Josino za Klichowicza
Kaczmarek za Kołtnańskiego
79'  Rogala
80' Ściana deszczu w Tarnobrzegu. Woda stoi na boisku, ale sędzia Marciniak nie przerywa gry
82' Ednilson wywalcza rzut rożny
 Uderzenie Wiecha, ale pewnie Pietryga
84' Faulowany Kaczmarek. Od wolnego Wisła
85' Uderzenie Lewickiego ale kapitalnie Zieliński to broni
86'  Wiech za faul na Lewickim
87' Nadal mocno pada. Mamy nadzieję, że sędzia nie doliczy tutaj żadnej minuty
 Do gry gotowy Dominik Banach
89'  Banach za Ednilsona
  Ednilson za powolne opuszczanie boiska
90' +4
90+1'  Zawiślak za faul na Wiechu
90+2' Jeszcze grają wiślacy.
90+3' Uprzedzony Lewicki
 Faul na Piotrze Zielińskim!!! Od wolnego wiślacy. Krzyczy redaktor Radia Rzeszów jak to możliwe!!!!
90+4' Jeszcze rzut rożny dla Siarki. Fatalne warunki gry
 Ale punkty będą nasze!!!!!
90+5' Ile jeszcze???? To powinien być koniec!!!!!!
90+5'  Koniec spotkania!!!!
 Mamy to!!!! Po kilku latach upokorzeń w Tarnobrzegu mamy wygraną. Zasłużona wygrana!!!!
 Kółeczko wiślaków i kto wygrał mecz???? WISŁA WISŁA WISŁA
 Schodzą wiślacy żegnani brawami. Tak to się stało!!! Mamy wygraną. Szczęśliwy Piotrek dziękuje za uwagę