0:0

-
Arbiter: Sebastian Krasny ( Kraków)

Pietryka, Domoń, Baran, Kozubek, Słaby, Ogrodnik, Nikanovych, Frankiewicz, Brągiel, Juszkiewicz, Hajduk. Penkowec, Gawryusiak, Kursa, Skórnicki, Misztal, M. Nowak, Maksymiuk, Orzędowski, Pożak, K. Nowak, Martuś

Już w sobotę 7 sierpnia puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie Resovia Rzeszów. Relacja z tego spotkania od 15:45. Zapraszamy
 15.40 Piotrek wita wszystkich z Rzeszowa. Za 20 minut początek spotkania
 Około 21 stopni ciepła słonecznie. Pogoda sprzyja grze
 Trener Magnuszewski zaskoczył wszystkich w wejściowej jedenastce Szymon Martuś, dla którego to będzie debiut w Wiśle
 Na ławce Wisły Przybylski, Charzewski, Honcharuk, Kozieł, Nowosielski, Wiącek i Wójtowicz.
 Co ciekawe Mateusz Kozieł nazwany przez miejscowych Kozłem. :)
 Kolejną ciekawostką jest, że obserwatorem z ramienia PZPN-u jest Tomasz Mikulski z Lublina.
 Rozpoczyna się prezentacja składów obu ekip
 W składzie brakuje w składzie Wisły Michała Budzyńskiego i oczywiście Marcina Popławskiego.
 Dziś relacjonujemy dla Was z innego miejsca niż ostatnim razem. Moim zdaniem miejsce gorsze, ale cóż.
 Obie drużyny w szatniach. Za kilka chwil pierwszy gwizdek sędziego Krasnego
 Wisła zagra dziś na czerwono, gospodarze na szaro.
 Obie ekipy już na placu gry. Za chwilę początek meczu. Oby zwycięskiego dla Wisły:)
 Minuta ciszy dla zmarłego kibica Resovii
 Nie ma początku meczu, gospodarze mają problem z siatką w bramce Nazara Penkowca.
1'  Zaczyna Wisła
2' Faulowany Dawid Pożak Wiślacy od wolnego
 Wrzutka prosto w ręce Pietryki.
3' Skórnicki uprzedza Juszkiewicza.
 A teraz Maksymiuk uprzedza Hajduka gospodarze od rzutu rożnego
3' Penkowec z kłopotami po centrze i Resovia od drugiego wrzutu z rogu
7' M.Nowak uprzedzony przez obronę Resovii i róg Wisły
9' Walczy walczy Hajduk i Kursa zmuszony wybić piłkę na róg. Trzeci dla Sovii
11' Ależ akcja gospdoarzy. Podaje Brągiel do Hajduka, piłki nie sięga Kursa i napastnik z Rzeszowa sam na sam z Penkowcem. Uderza jednak obok bramki Wisły. Uff
15' Obiecałaś mi na pewno śpiewają kibice w Rzeszowie. Oby dla Wisły rzecz jasna
16' Uderza z prawej strony K.Nowak. Piłkę łapie Pietryka.
18' Kursa blokuje Hajduka i kolejny róg dla Resovii
 Centra Frankiewicza nieudana od bramki Penkowec.
23' Chwila spokoju na boisku i trybunach.
23' Szymon Martuś potrajany i niestety przegrywa ten pojedynek.
25' Centra M. Nowaka, ale niestety radzą sobie obrońcy z Rzeszowa.
26' Hajduk zatrzymany przez Skórnickiego i od rogu gospodarze.
  Penkowec
 Akcja Hajduka Penkowec w sytuacji sam na sam na sam fauluje napastnika Resovii i wylatuje z boiska czerwoną kartką
 Na szczęście nie ma karnego, bo wszystko działo się za polem karnym. Niestety kartka jest.
30'  Przybylski za Martusia.
31' Juszkiewicz z wolnego w mur. Uff. Ale ciężko będzie nam tutaj grać. Oby utrzymać 0:0.
33' Juszkiewicz i Hajduk na spalonym.
35' Gawrysiak w ostatniej chwili uprzedza Juszkiewicza.
36' Cisną gospodarze. Kolejny róg dla nich
38' Misztal wybija aby dalej.
39' Kozubek krzyczy faul panie sędzio i pan sędzia odgwizduje faul. No cóż
39' Szybki sprint Pożka i mamy aut. Dobre i to.
40'  Grągiel za brzyki faul na Kursie.
43' Misztal aby dalej. Mocno i na połowę gospodarzy.
44' Brawo dla Pożaka, który wywalcza rzut rożny
45' M. Nowak do K. Nowaka ale Konrad Na spalonym.
45'  +3
46' Brzydki faul Juszkiewicza na Misztalu. Od tyły gdzie są kartki panie sędzio???
  Sędzia jednak z opóźnieniem, ale ukarał Juszkiewicza za ten faul
45+3'  Koniec I połowy
 Mecz bardzo utrudniła czerwona kartka dla Nazara Penkowca. Od tego momentu musimy grać w 10 co nie ułatwia obrony. Ale mamy nadzieję, że po zmianie stron utrzymamy ten korzystny remis.
 My wracamy za 15 minut, a Was zapraszamy na dobry podwieczorek
 Do przerwy w Stalowej Woli Stal przegrywa Puszczą 0:1, w Krakowie Radomiak przegrywa z Garbarnią 2:0 a płocka Wisła prowadzi z Pelikanem Łowicz 1:0
 Za chwilę początek drugiej połowy
46'  Krawczyk za Juszkiewicza
46'  Zaczynają gospodarze
47' Centra w pole karne Wisły wybijają obrońcy Wisły. Czeka nas wiele nerwowych minut
48'  Domoń za faul na Marku Nowaku
49' Gawrysiak uprzedza Hajduka i róg dla gospodarzy
51' Maksymiuk prosto w ręce bramkarza gospodarzy.
53' Faul Słabego na Marku Nowaku
56' Na spalonym Hajduk
57' K.Nowak fauluje jednego z graczy Resovii.
58'  Za Hajduka Kwiek
60'  Za Orzędowskiego Rafał Wiącek
61' Szarża Pożaka strzela K. Nowak ale uderzenie zablokowane przez obronę Resovii.
 Kontuzji przy tej akcji doznał Pożak, przerwa w grze.
62' Wisła przez chwilę w 9, jednak Dawid Pożka wraca na boisko
63'  Pożak za protesty. Sędzia twierdzi, że Pożak zagrał ręką sam zawodnik ma odmienne zdanie. No i mamy kartkę.
64'  Kwiek za brzydki faul na jednym z wiślaków.
66'  Frankiewicz za faul na Maksymiuku. Brzydki okres gry
66' Skórnicki uprzedza Kwieka. Uff
69'  Świechowski za Frankiewicza
70' Wiadomo, ze przewaga należy do gospodarzy, którzy grają 11 na 10. Ale wiślacy mądrze się bronią. Oby tak do końca.
72'  Wiącek za faul.
73' Uderzał z wolnego Kwiek. W mur. UFFFFFF!!!!!!!
74' Szarża Marka Nowaka i Wisła od rogu.
 Centra Marka prosto w ręce Pietryki. Ehhh
75' Maksymiuk do Pożaka ale za mocno.
72' Zakotłowało się pod bramką Wisły. Uderzał Krawczyk ale wysoko wysoko nad bramką.
77'  Buczyński za Brągiela
78' Domoń fauluje K.Nowaka
79' Misztal wolnego ale nad bramką.
82'  Nowowsielski za M.Nowaka
83' Nowosielski do Konrada Nowaka, którego uprzedzają obrońcy gospodarzy.
84' Kwiek za mocno do Ogrodnika. Jak ten czas wolno biegnie!!!!!!!
85' Gawrysiak faulowany przez Buczyńskiego
86'  Kozieł za Pożaka
87' Nowosielski z wolnego ale piłka mija bramkę gospodarzy. Jak jeszcze długo dłuży nam się ten czas!!!!
88' Kursa w aut. Bronić WISŁA bronić!!!!!!
89' Leży jeden z graczy gospodarzy. Nie wiemy który.
 Centra w pole karne Wisły. Skórnicki aby dalej!!!!!!!
90'  Kwiek
  Kwiek bowiem była to druga żółta kartka Kwieka.
 Tak więc mamy 10 na 10
90+1' Centra Kozieła nad bramką
 Ile jeszcze panie sędzio?????????????
90+3' Ile to potrwa??? Panie sędzio. Panie Turek!!!!!!!!!!
90+4' Uderza Wiącek. Niecelnie
  KONIEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Brawo Wisła brawo. Od 30 minuty wiślacy grali w 10, ale wywalczyli cenny remis na Wyspaińskiego. BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Wielki hart ducha wielka moblizacja i do Puław wracamy z jednym i bardzo cennym oczkiem. Dzięki za walkę Wiślacy dzięki za walkę!!!!!!!!!!