2:1

Wenger 68(k), Senkevich 89 - Paluchowski 52
Arbiter: Grzegorz Kawałko ( Wyszowate)

Witan- Turzyniecki, Sarnowski, Wenger,Senkevich,Kuczałek, Czernis, Jakubczyk, Danilczyk,Piekarski, Stasiak Posiadała- Gvozdenović, Wiech, Majewski, Cheba, Kona, Josino, Puton, Klichowicz, Banach, Paluchowski

Już w sobotę ekipa Wisły w Elblągu zmierzy się z miejscową Olimpią. Zapraszamy na relację z tego spotkania od 16:45.
 16:32 Piotrek wita ze stadionu Miejskiego w Elblągu
 Udało się wejść na obiekt chociaż moja akredytacja zaginęła... No ale jestem
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Piotr Zieliński, Łukasz Mościcki, Dawid Retlewski, Marcin Ryszka, Ednilson Furtado, Damian Kołtański, Oskar Przywara, Piotr Azikiewicz
 Na ławce Olimpii zasiedli dziś Jan Lechowid, Dawid Wojtyra, Maciej Famulak, Jakub Branecki, Dawid Wierzba,Konrad Łabecki, Konrad Gutowski,Kacper Filipczyk
 Obie ekipy już w szatniach słuchają uwag trenerów
 Piękna słoneczna pogoda w Elblągu. Około 18 stopni ciepła
 Wychodzą!!!!
 Wisła dziś w szarym komplecie strojów, Olimpia nietypowo bo na biało
1'  Zaczyna Wisła
2' Wyszedł z piłką za boisko Jakubczyk. Od bramki Posiadała
3' Wenger wślizgiem uprzedza Banacha. Od autu Wisła
4' Z dystansu uderza Cheba, ale pewnie w bramce Andrzej Witan
6' Kapitalna akcja wiślaków Klichowicz do Paluchowskiego ten wpada w pole karne gospodarzy i uderza, ale pewnie broni to Witan
8' Zablokowane podanie Jakubczyka i tylko corner dla Olimpii
9' Źle wiślacy kontra Klichowicza, ale Turzyniecki uprzedza wiślaka
11'  Czernis za faul na Chebie
12'  Paluchowski za faul na rywalu. Zaostrzyło się spotkanie
14' Faulowany Paluchowski. Około 20 metrów od bramki Witana
 Niezłe uderzenie Putona, ale piłka po jego strzale mija bramkę Witana
17' Centra Klichowicza z rzutu wolnego głową Wiech i gracze gospodarzy wybijają piłkę z pustej bramki!!!
18' Głową uderza Piekarski, ale pewnie Posiadała łapie piłkę po jego strzale
20'  Turzyniecki za faul na Chebie
 Uderza Klichowicz, ale w mur graczy gospodarzy...
 Dziwią się miejscowi jak sędzia z Weszowatego może prowadzić mecz Olimpii wszak to to samo województwo nawet okręg....
 Mecz toczy się w ciszy, bowiem w pierwszej kibice gospodarzy protestują
 Upadł w polu karnym Jakubczyk ale sędzia nakazuje grać dalej.
24' Piekarski wbiegł w pole karne ale zablokował go Wiech i gospodarze wznowią grę od rzutu rożnego
 Głową uderza po centrze z rzutu rożnego Wenger, ale piłka mija bramkę Posiadały
28' Uderza Gvozdenović piłka odbija się od głowy Klichowicza, ale mija bramkę Witana
30' Dominik Banach wywalcza rzut rożny... pierwszy dla Wisły dziś
 Centrował Klichowicz a źle głową uderzył Gvozdenović i grę od bramki wznowi Witan
32' Centruje Banach, Turzyniecki mocno na rzut rożny...
33' Znów Witan ratuje Olimpię tym razem po strzale Klichowicza. Tylko kolejny corner dla Wisły
 Uderzał Cheba, ale piłka po jego uderzeniu poszybowała daleko od bramki Olimpii
36' Senkevich zagrywa ręką. Od rzutu wolnego wiślacy
37' Sędzia asystent ma problem z chorągiewką. Przerwa w grze
 Mamy już zapasową i gramy dalej
39' Nie doszedł do niezłej centry Stasiak
40' Zza pola karnego na bramkę Witana uderzał Kona, ale nad bramką gospodarzy
 Zderzenie Banacha z rywalem i obaj gracze leżą na placu gry
 Pokazują koledzy, że w zespole gospodarzy potrzebna będzie zmiana.
 Kuśtykając opuszcza plac gry kontuzjowany Kuczałek
43'  Wojtyra za Kuczałka
44' Wpadł w pole karne Stasiak, ale uderzył nad bramką Posiadały
45' +3
45+1'  Wenger za brutalny faul na Banachu
45+3'  Koniec pierwszej połowy
 Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, chociaż na pewno lepsze okazje bramkowe mieli wiślacy. Niestety w bramce gospodarzy bardzo dobrze spisuje się były wiślak Andrzej Witan
 Mamy nadzieję, że drugie 45 minut będzie szczęśliwsze dla puławian. Do Elbląga wracamy za kilka minut
 Wybiegają wiślacy!!! W naszym zespole nie ma żadnych zmian
 Są też gracze gospodarzy. U nich też roszad nie widzimy
46'  Zaczyna Olimpia
 Oj sypie się stadion przy Agrykola 8. Najpierw spiker miał problem z mikrofonem a teraz nie ruszył zegar
47' Wrzutka Turzynieckiego Gvozdenović uprzedza Stasiaka i wybija piłkę na róg
 Lekki kocioł pod bramką Posiadały, ale ostatecznie piłka mija bramkę Wisły
49' Uderzenie zza pola karnego Banacha, ale piłka jak zaczarowana mija bramkę Witana
51' Josino wywalcza rzut rożny...
52' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLOLLLLLLL ADRIAN PALUCHOWSKI!!!! BRAWO PALUSZEK!!! BRAWO WISŁA!!!!
 Ależ kapitalnie!! Zamieszanie w polu karnym Olimpii najpierw uderza głową Wiech, piłka trafia do Paluchowskiego, który pakuje ją do siatki!! BRAWO WISŁA!!!
55'  Branecki za Turzynieckiego
57' Cheba nabija rywala i kolejny corner dla Wisły
 Tym razem wiślacy gorzej, kontra Olimpii przerwana przez Josino
58' Tym razem Cheba uprzedza Sarnowskiego i rzut rożny dla gospodarzy
 Było groźnie uderzał Senkevich ale prosto w głowę Wiecha
60' Z dystansu uderza Wojtyra, ale nad bramką
63' Jakiś uraz Wiecha, który opuszcza teraz boisko
 Na szczęście Łukasz już na nie wraca.
64' Mocna centra Banacha, ale łapie to Witan
65' Faulowany Josiono. Piłka dla Wisły
66' Kolejne próba Paluchowskiego, ale pewnie broni Witan
66' Rzut karny dla Olimpii. Majewski faulował Braneckiego
66'  Majewski
68'  Wenger
 Ależ blisko był obrony tego strzału Posiadała, ale piłka ku rozpaczy wiślaków wpada niestety do siatki
69'  Retlewski za Paluchowskiego
Mościcki za Josino
71' Niecelne uderzenie Piekarskiego
73'  Ednilson za Banacha
74'  Retlewski
 Zaostrzyło się spotkanie w Elblągu
79' Stracił piłkę Gvozdenović. Od bramki grę wznowi Witan
81' Uraz Wengera domaga się zawodnik gospodarzy kartki dla Retlewskiego
82' Jeszcze rzut rożny dla Wisły
 Klichowicz ale dobrze obrońcy Olimpii na róg...
 Mościcki nabija rywala i kolejny corner dla Wisły
 Centruje Puton i kolejny corner dla Wisły... To czwarty rzut rożny z rzędu
 Piąstkuje Witan piłkę po centrze Klichowicza piłka trafia do Mościskiego, ale ten uderza nad bramką
85' Rzut wolny dla Olimpii. Może być groźnie
86' Ależ okazja dla gospodarzy z kilku metrów Stasiaka, ale broni to Posiadała!!!!
88'  Famulak za Czernisa
89'  Senkevich
 Niestety gospodarze trafią. Z dystansu uderzył Senkevich i piłka wpada w długi róg bramki Posiadały....
90'  Klichowicz
90' +4
90+1' Kradną czas gospodarze....
90+2'  Sarnowski za grę na czas
90+3' Retlewski nad bramką!!!
90+4'  Witan za opóźnianie wznowienia gry
90+5'  Koniec spotkania....
 Niestety mimo dobrego początku i prowadzenia nie udało się wiślakom wygrać i zgarnąć 3 punktów w Elblągu.
 Gospodarze nie zasłużyli dziś na wygraną, ale cóż wiślacy popełnili dwa kosztowne błędy i do domu wracają bez punktów. Smutno bo wiślacy mogli i powinni wrócić z punktami