0:0

-
Arbiter: Sławomir Pipczyński ( Radom)

Pietryka, Bogacz, Baran, Kozubek, Ogrodnik, Szkolnik, Nikanowicz, Horodeński, Chrabąszcz, Twardowski, Kantor Beszczyński, Gawrysiak, Skórnicki, Budzyński, Orzędowski, Wiącej, Kozieł, Wójtowicz, Mokiejewski, Giziński, Nowak

Już w sobotę 8 października Wisła rozegra kolejne II ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa Reosvii Rzeszów. Zapraszamy na relację live w sobotę 8 października od 15:15.
 15.12 Piotrek ze wsparciem wita z Rzeszowa
 Pogoda do gry taka sobie około 10 stopni na niebie lekkie chmurki, ale na szczęście nie pada
 Zastanawia nas kto gdzie zagra. Sebastian Orzędowski w obronie, a Piotrek Mokiejewski w ataku?? To możliwe bo tak wynika ze składów.
 Trener Sawa w dresie nerwowo przechodzi się po płycie boiska.
 Wiślacy dziś na niebiesko, Resovia w tradycyjnych pasiakach.
 W rozgrywanym od 14 spotkaniu Motor Lublin wygrywa ze Stalą Stalowa Wola 2:1
 Rozpoczyna się prezentacja składów obu ekip.
 Wiślacy do Rzeszowa przyjechali po remis. Ewidentnie świadczy o tym ustawienie naszej ekipy.
 Ładnie wygląda nowa murawa w Rzeszowie
 Obie ekipy już w szatni, niedługo zaczynamy walkę o kolejne 3 oczka. Do boju wiślacy
 Obie ekipy już na placu gry
  Zaczyna Wisła
1' Faulowany w środku pola Wójtowicz
2' Wójtowicz lewą stroną i wiślacy od autu
 Budzyński nabuja rywala i Wisła od rzutu rożnego
3' Wójtowicz z rożnego, ale bramkarz Resovii faluowany i gospodarze o wolnego
4' Kibice Resovii od początku prowadzą doping. 30 kibiców w młynie
5' Uderza z 20 metrów Mokiejewski i od bramki Pietryka
6' Szarżuje Mokiejewski, ale kończy się na obronie gospodarzy. Szkoda
7' Uderza Nowak i rzut rożny dla Wisły
 Centra Wójtowicza trafia prosto w ręce Pietryki
8' Dobra wrzutka w pole karne Wisły, Beszczyńsu uprzedza Ogrodnika i piąstkuje piłkę
9' Twardowski prawą stroną, centra w pole karne, ale nikt nie sięga piłki
10' Za mocne podanie do Mokiejewskiego i gospodarze od autu
11' Budzyński za mocne podanie piłka w rękach Pietryki
12' Dobra akcja gospodarzy z przed pola karnego Chrabąszcz. Od bramki Wisła
13' Kilka minut przewagi gospodarzy. Tym razem Orzędowski fauluje
14' Ogrodnik nie opanowuje piłki i od bramki Beszczyński
16' Drenaż na boisku nie działa, bowiem na boisku w Rzeszowie woda stoi i przeszkadza w grze.
17' Orzędowski ma problemy z grą na lewej stronie. Tym razem Ogrodnik obejżdza Orzędowskiego i róg dla gospodarzy
 Zawiesinka w pole karne, piłka w rękach Beszczyńskiego
18' Faulowany w środku pola Nikanowih.
 Po centrze z wolnego głową Kantor, obok bramki
20' Chwila spokoju na boisku, na trybunach doping dla gospodarzy
  Nikanowicz za faul na Nowaku
21' Uderza z wolnego Gawrysiak 2 metry od bramki Resovii
 Motor wygrywa już 4:1 ze Stalą Stalowa Wola.
24'  Kozubek za faul na Mokiejewskim
24' Faulowany Wójtowicz, tym razem gwizdek sędziego milczy
26' Na spalonym jeden z graczy gospodarzy
28' Wójtowicz zatrzymany zapowiadała się ładna akcja Wisły
29'  Kozieł za symulowanie faulu w polu karnym
30' Na spalonym Kantor.
31' Faulowany Giziński
 Orzędowski w pole karne, tam piłki nie sięga Nowak
33' Szkolnik prawą stroną uderza ale nad bramką Wisły. Uff
 Zimno i pochmurno nad Rzeszowem
36' Ogrodnik prawą stroną mija Skórnickiego centruje w pole karne, tam nie ma na szczęście nikogo
36' Tym razem Orzędowski na róg
37' Po centrze głową uderza Kozubek ale nad bramką Beszczyńskiego.
38' Giziński do Nowaka ten do Wiącka i Wisła od rogu
39' Uderza z 20 metrów Orzędowski piłka w rękach Pietryki
40' Centra z wolnego w pole karne, piłę łapie Beszczyński.
41' Uderza z dystansu Wiącek pewnie w bramce Pietryka
43' Szkolnik lewą stroną i kolejny rzut rożny
 Wiślacy rozpaczliwie się bronią i czekają na kontrę
44' Ostatnie minuty tej wyrównanej połowy
45' Na spalonym Kantor. Wzbudza to emocje bowiem chyba zawodnik gospodarzy na spalonym nie był
45' Skórnicki przerywa akcję gospodarzy. Groźnie pod bramką Wisły od kilku minut
  Koniec pierwszej połowy gry.
 Pierwsza połowa to bardzo wyrównana gra. Zarówno jedna i druga drużyna mogła pokusić się o strzelenie bramki, jednak brakowało skuteczności
 Sędziowie żegnani gwizdami i okrzykami Je....ć PZPN.
 Zapraszamy wszystkich kibiców na ciepły obiad my wracamy za 15 minut.
 Trwa przerwa, jak będzie wyglądać druga część gry?? Oby zdecydowanie lepiej dla Wisły
 Wychodzi słońce nad stadionem Resovii.
 Wiślacy już na placu gry. Zmian nie widzimy
 A jednak jest jedna zmiana w Wiśle
  Giza za Wójtowicza
  Zaczyna Resovia
46' Ogrodnik prawą stroną jednak jest na spalonym
47' Jeszcze raz uderza Ogrodnik i gospodarze od rożnego
48' Gospodarze prawą stroną jednak od bramki zacznie Beszczyński. Rozgrzewa się Patryk Romaniuk, Rafał Kursa i Paweł Jabkowski
49' Podanie w pole karne Budzyński wybija piłkę w aut
50' Leży kontuzjowany Gawrysiak, przerwa grze
 Gawrysiak po chwili pomocy medycznej już zdolny do gry
51' Akcja Wisły Mookiejewski faulowany od wolnego Duma Powiśla
 Uderza z 25 metrów Orzędowski nad bramką Pietryki
53' UFFFFF było groźnie. Kantor strzela Kantor sam na sam uprzdzony przez Gawrysiaka. Uff
54' Szkolnik lewą stroną fauluje Skórnickiego
55' Ogrodnik prawą stroną od bramki zacznie Wisła
56' Centra w pole karne Wisły Budzyński głową na róg
 Po centrze z rożnego Beszczyński łapie piłkę za 16 i ukarany jest żółtą kartką.
58' Uderza z przed pola karnego Kozubek obok bramki Wisły. Uff
60'  Jabkowski za Kozieła
61' Gawrysiak mądrze nabija Ogrodnika od autu Wisła
 Śliska murawa nie pozwala Wiśle na dobrą gre?? Co chwila wiślacy ślizgają się na płycie boiska
62'  Hajduk za Kantora
63' Jabkowski centruje ale do kogo? Do nikogo
63' Piłka w bramce Wisły, ale sędzia Pipczyński odgwizduje faul. Uff. Źle to wygląda
64' Skórnicki przerywa akcję gospodarzy. Na szczęście bez kartki
65' Jabkowski solowa akcja uderza minimalnie niecelnie
66' Centra Chrabąszcza wiślacy głową na róg
67' Kontra Wisły Giza podaje do nikogo. Szkoda
68' Znowu Giza uderza z ostrego kąta i nad bramką
 [Zolta] Wiącek za faul
69' Hajduk uprzedzony przez Budzyńskiego gospodarze od kolnego rogu
70' Na spalonym Hajduk. Ufff
  Skórnicki za dyskusje
72' Nowak w polu karnym uprzedzony przez obronę gospodarzy
72'  Chesenkow za Twardowskiego
73' Uderza z 20 metrów Mokiejewski za lekko w ręce Pietryki
74' Giza szarżuje jednak w polu karnym uprzedza go Pietryka
75' Beszczyński przerzuca nad bramką centrę Ogrodnika
77' Wiślacy czekają na kontrę i bronią remisu
77' Szkolnik wysoko nad bramką z 5 metrów. Kolejna akcja Resovii niewykorzystana. Uff
78' Nowak do Gizińskiego ten zamiast strzelać bez przyjęcia traci pilkę
79' Akacja gospodarzy prawą stroną aut dla Resovii
80'  Piechniak za Szkolnika
81' Giziński do Gizy ale złe podanie
 Jeszcze 10 minut. Może coś wpadnie?? Oby dla Wisły.
 Do wejścia szykuje się Patryk Romaniuk
82' Na spalonym Piechniak.
84' Jabkowski i aut dla Wisły
85' Kontrę gospodarzy przerywa Giziński. Uff
 Będą tutaj do końca emocje.
86' Od wolnego Wisła
 Wiącek prosto w nogi obrońców.
 Kolejny faul na Skórnickim
87' Akcja Gizy niestety zatrzymana
88' Nowak atakuje Pietrykę, który wybija piłkę w aut
89' Giza do Nowaka ale podanie zbyt mocne
89' Uderza Hajduk piłka trafia w rękę Budzyńskiego i od wolnego Resovia. Groźnie może być
90' Uderza Piechniak w mur. UFFFFFF
 [zaegar] +3
90+2'  Romaniuk na Nowaka
 Panie sędzio czas kończyć już!!!!
 Gawrysiak na aut. Panie sędzio
90+3' Kontra Wisły Mokiejewski uprzedzony
 Panie sędzio ile jeszcze??? Panie Turek
  KONIEC !!!!!!!!
 Remisem 0:0 kończy się to spotkanie, jeden cenny punkt jedzie do Puław. Brawo Panowie.
 Wiślacy powoli udają się do szatni. Niezły mecz Wisły, która przyjechała po jeden punkt i zrealizowała założenia