- Olszak 77
Arbiter: Jacek Lis ( Katowice)

Kozioł, Pyciak, Jacek, Wawryka, Kasprzyk, Kurzywilk, Lewiński, Wojcieszyński, Janik, Białkowski, Głushko

Penkovets, Turzyniecki, Budzyński, Pielach, Lisiecki, Sedlewski, Nowak, Szczotka, Charzewski, Głaz, Niezgoda

Już w sobotę 3 października puławska Wisła rozegra kolejne spotkanie, tym razem w Brzesku z Okocimskim. Początek naszej relacji od 15:45.
 15:39 Piotrek wita z Brzeska
 Udało się zdążyć, ale łatwo nie było. Spytacie czemu??? Dużo wahadeł przed Brzeskiem, budowy, przebudowy, i zamknięte drogi. Ufff
 Trwa rozgrzewka. Idealne warunki do gry około 16 stopni ciepła, słońce nad Brzeskiem
 Mamy już składy i zaraz je podamy
 Na wiślackiej ławce zasiedli dziś Maksymilian Żuber, Klimas Gusocenko, Przemysław Kanarek, Mateusz Olszak, Patryk Słotwiński, Bartosz Tetych i Szymon Wiejak
 Na ławce gospodarzy zasiedli natomiast Waldemar Sotnicki, Jakub Baran, Łukasz Krówczyński, Patryk Bryła, Tomasz Gałka i Aleksander Ślęczka
 Rozpoczyna się prezentacja składów. Póki co niezbyt wielu widzów na trybunach
 Obie ekipy już w szatniach
 Jeszcze chwila i zaczynamy. Musimy szybko grać, bo w październiku dni są krótkie a mecz od 16:00
 Wychodzą przy dźwiękach Oka Tygrysa!!!!!
 Wisła białe koszulki, czerwone spodenki, Okocimski zielone koszulki i białe spodenki
 Adam Piekutowski udaje się na wygodne miejsce na trybunach
 To efekt kary z Legionowa, gdzie został wyproszony przez arbitra na trybuny.
 Wiślacy w kółeczku zaraz głośne kto wygra!!!!!!. My wierzymy, że to WISŁA!!!!!!!!!
 KTO WYGRA MECZ???? GŁOŚNE WISŁA!!!!!!!!!
1' Szarżował Sedlewski, ale piłka poza polem gry
2' Centruje Białkowski pewnie w bramce Penkovets
3' Nowak do Sedlewskiego ten zablokowany. Tylko aut dla Wisły
 Mecz toczony w ciszy, chociaż Wisła Wisła z ust jakiegoś młodego kibica. Lat 4-5
6' Dużo walki w środku pola. Dużo też nerwów. Widać, że dla obu ekip to ważne spotkanie
7' Kozioł w aut naciskany przez Niezgodę
12' Kolejna porcja gry w środku pola.
13' Faulowany Sedlewski ale gwizdek arbitra milczy. No cóż
14' Starcie dwóch 10 Głaza i Wojcieszyńskiego. Nakładką zagrał gracz z Brzeska
15' Zakotłowało się pod bramką Kozioła, głową uderzał Niezgoda, ale napastnik Wisły nawet jak by trafił nie było by gola bo był spalony
16' Kurzywilk ale bardzo mocno i niecelnie.
18' Nie będzie tutaj łatwo o czym szczególnie przekonuje się poniewierany co chwila Tomasz Sedlewski.
19' Charzewski z prawej strony piłkę odbija Kozioł ta trafia na 20 metr do Nowaka a ten uderza nad bramką Okocimskiego.
22' Uderza Glushko ale tylko w boczną siatkę
23'  Głaz. Oznacza to pauzę w kolejnym spotkaniu.
25' Zatrzymany przez obrońców na 11 metrze Niezgoda.
28' Centruje Sedlewski Kozioł wyskakuje efektownie w górę i łapie piłkę. Interwencja na notę
31' Za mocne podanie do Białkowskiego. Od bramki zacznie Penkovets.
33' Niepotrzebny faul Budzyńskiego na Wojcieszyńskim. Rzut wolny dla Okocimskiego
 Pewnie głową puławska obrona.
34' Tym razem centruje Białkowski prosto w ręce Penkovetsa
36' Brzydki faul na Charzewskim. Bez kartki dziwne.
37'  Nowak
 Słaba postawa arbitra z Katowic. Widzi póki co faule wiślaków tylko
40' Sedlewski centruje piłkę przecina obrońca Okocimskiego i łapie ją Kozioł.
43' Za mocne podanie do Niezgody. Łapie pewnie piłkę Kozioł
45' Leży kontuzjowany jeden z wiślaków.
45'  Koniec pierwszej połowy
 Nie podnosi się wiślak nie widzimy kto to tak ucierpiał.
 To Michał Budzyński.
 Kuśtykając w asyście masażysty i Roberta Złotnika Budyń udał się do szatni. Oby to nic poważnego
 Sam mecz? Bardzo wyrównane spotkanie przy Okocimskiej. Swoje okazje mieli zarówno wiślacy jak i gospodarze, ale póki co bez bramek
 Zapraszamy na kilka chwil przerwy.
 Dziewczyna Rudowłosa zadziera nosa z głośników w Brzesku :)
 Ja uwielbiam ją i ona tu jest i tańczy dla mnie teraz serwują organizatorzy
 Są już zawodnicy obu ekip, są sędziowie. Zaraz gramy
46'  Zaczyna Okocimski
 W obu ekipach bez zmian
47' I rzut wolny dla gospodarzy
 Uderzał Wojcieszyński pewnie w bramce Penkovets
48' Tym razem faulowany Szczotka. Od wolnego Wisła
 Wrzutka w pole karne Niezgoda głową podaje do bramkarza
49' Szarża i uderzenie Charzewskiego niecelne. Eh szkoda. Ochłodziło się w Brzesku
50' W odpowiedzi uderza Glushko.
51' Zderzenie Charzewskiego i Białkowskiego. Chwila przerwy w grze
53' Za mocne podanie do Wojcieszyńskiego ląduje w rękawicach Penkovetsa.
56' Już się ucieszyłem, bo piłka w bramce Okocimskiego, ale Niezgoda na spalonym i nie ma tej bramki
57' Do gry szykuje się Przemysław Kanarek
58'  Kurzywilk za brzydki faul na Lisieckim
59'  Kanarek za Charzewskiego
60' Na spalonym Sedlewski
62' Zatrzymany wślizgiem Turzyniecki. Nie ma nawet rogu, bo piłka odbiła się od nóg zawodnika Wisły
  Baran za Kurzywilka
66'  Pyciak za faul na Szczotce
 Oli dawaj krzyczy ławka Wisły
 Chodzi oczywiście o Mateusza Olszaka
67'  Olszak za Lisieckiego
69'  Pyciak
69'  Pyciak bo to druga kartka Pyciaka. Okocimski będzie grał w 10
70' Olszak bardzo niecelnie. Od bramki Kozioł
73' Nie trafił w piłkę Niezgoda
 Wisła musi cisnąć rywali. Gramy w przewadze
73'  Yaworsky za Glushko
74' Olszak prosto w obrońcę Okocimskiego
75'  Turzyniecki
77'  GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL MATEUSZ OLSZAK!!!!!!
78'  Bryła za Janika
 Dobra akcja wiślaków środkiem pola piłka trafia do Olszaka a ten z 11 metrów pakuje piłkę do siatki. Brawo Oli!!! Brawo WISŁA!!!!!!!!
80' Niezgoda nie opanowuje piłki w polu karnym. Musimy to utrzymać!!!
81' Uderza Szczotka nad bramką
82'  Gusocenko za nie śpieszącego się Nowaka.
83' Na spalonym Olszak. Kibicujemy Wiśle!!!!!!
 Do gry szykuje się Szymon Wiejak!!!!!!
85'  Wiejak za Szczotkę
86' Robi się lekki zmierzch w Brzesku. Musimy to dograć i zdobyć 3 punkty!!!!!!
86' Z dystansu uderza grający w pomocy Gusocenko ale pewnie Kozioł
 Sedlewski zatrzymany w ostatniej chwili przez Kozioła
 Jak to długo!!!. Jeszcze 3 może 5 minut
88'  Bryła za faul na Niezgodzie.
 Nie wytrzymują nerwowo gracze z Brzeska. A wiślacy kradną czas... No tak robił by każdy..
89' Budzyński niepotrzebnie fauluje Lewińskiego. Od wolnego Okocimski
90' Z wolnego nad bramką Yaworysky
90' +4
 No to mamy aż 4 minuty nerwów
90+1' Niezgoda w plecy obrońców. Aut.
 Na czas grają krzyczą trybuny!!!! Panowie tak robiłby każdy
90+2' Niezgoda do Sedlewskiego ten krzyżakiem i tylko róg
 Boją się panowie w Brzesku żebym zawału nie dostał. Ileż ja takich nerwówek przeżyłem???
90+3' Zatrzymana kontra Okocimskiego
90+3' Ależ brzydki faul na wiślaku!!!!! Czemu nie ma kartki???
90+4' Panie sędzio!!!!!! Ile jeszcze??
90+5'  KONIEC!!!!!!!!!!!!!!!
 Brawo Wisła!!!!! Bardzo ważna i cenna wygrana wiślaków. Był to trudny mecz ale 3 punkty jadą do Puław!!!!
 Kółeczko wiślaków i tak się bawi tak się bawi WISEŁKA!!!! BRAWO!!!!!
 Podziękowania dla naszej ekipy. Brawo Wisła i brawo Piotrek dało się słyszeć!!!!