2:2

Paluchowski 4, Bartosiak 14 - Nawrot 61(k),Lepiarz 69
Arbiter: Mariusz Myszka ( Stalowa Wola)

Owczarzak- Cheba, Kiczuk, Cyfert, Pigiel, Skałecki, Kuban, Bartosiak, Zając, Drozdowicz, Paluchowski Stryczula- Lepiarz, Lewiński,Potoniec, Grunt,Janiczak, Tonia, Mianowany, Dynarek, Gill, Dudek

Już w sobotę 3 października ekipa Wisły rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem przy Hauke-Bosaka zmierzymy się z Podhalem Nowy Targ. Początek naszej relacji od 14:45
 14:26 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Idealna pogoda do gry. 20 stopni ciepła, słonecznie. Mamy już składy. Wiślacy niestety osłabieni
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Paweł Socha, Mateusz Pielach, Marcel Kąkol, Andrzej Eutkiewicz, Dariusz Brągiel, Włodzimierz Puton, Borys Piotrowski
 Na ławce Podhala zasiedli dziś Bartosz Matoga, Kacper Smoleń, Michał Nawrot, Juliusz Molis, Marek Mizia, Błażej Skórski, Daniel Wajsak
 Z powodu urazów w składzie Wisły brakuje Łukasza Kacprzyckego oraz Krystiana Putona
 Obie ekipy już na boisku. Rozgrzewka trwa
 Na szczęście do składu wrócił kapitan Mateusz Pielach
 W Wiązownicy miejscowy KS prowadzi z rezerwami Cracovii 2:1. Tam już końcówka spotkania
 W Białej Podlaskiej do przerwy Podlasie remisuje z Wisłoką Dębica 0:0
 Schodzą obie ekipy do szatni.
 Przed nami chwila na ostatnie uwagi szkoleniowców i gramy ten bardzo ważny, ale trudny mecz.
 Ostatnie uwagi szkoleniowców i zaraz gramy. W Wiązownicy gospodarze utrzymali prowadzenie i pokonali rezerwy Cracovii 2:1.
 Obie ekipy już gotowe do wyjścia
 Wychodzą zawodnicy Podhala. Ekipa gości na czerwono
 Są też wiślacy. Ekipa Dumy Powiśla zagra dziś w pasiakach
 Przywitanie kapitanów Wisły Błażeja Cyferta oraz Dawida Dynarka. Obaj panowie dobrze się znają ze wspólnej gry w ekipie Podhala
1'  Zaczyna Wisła
1' Dobra akcja wiślaków, centra Cheby ale nie trafił w piłkę Paluchowski
3' Kolejna okazja Wisły Pigiel do Paluchowskiego, ale piłka po uderzeniu napastnika Wisły mija bramkę Stryczuli
4' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL ADRIAN PALUCHOWSKI!!!!!!! BRAWO WISŁA!!!! BRAWO PALUCH!!!!!!
 Bardzo dobry początek Wisły, centra Bartosiaka z prawej strony boiska trafia na głową Paluchowskiego a ten pakuje piłkę do siatki. BRAWO WISŁA!!!!!
8' Jest i grupka kibiców Wisły, która zachęca cały stadion do głośnego dopingu
9' Zając fauluje Tonię. Od wolnego goście
10' Centra Dynarka głową Lewiński, ale obok bramki Owczarzaka
 Na trybunach pozdrowienia dla Pogoni Siedlce i Legii Warszawa
11' Z dystansu uderza Grunt, ale piłka tylko po górnej siatce. Od bramki grę wznowi Owczarzak
14' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL BARTŁOMIEJ BARTOSAK!!!!!!! BRAWO BARTEK!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!!
 No i kolejna zabójcza kontra wiślaków. Bardzo ładna składna akcja Drozdowicz do wychodzącego sam na sam ze Stryczulą Bartosiaka a ten strzałem w długi róg pakuje piłkę do siatki!!! BRAWO WISŁA
19' Drozdowicz wywalcza rzut z autu
20' Centra z lewej strony na raty, ale łapie Owczarzak
21' Trafiony łokciem przez Dynarka Paluchowski. Przerwa w grze
22' Centra Zająca z prawej strony uderzył głową Drozdowicz, ale minimalnie niecelnie
23' Kapitalne podanie Paluchowskiego do Bartosiaka, ale pomocnik Wisły na spalonym
25' Zakotłowało się pod bramką Wisły błąd popełnił Owczarzak, który nabił jednego z wiślaków w plecy, ale Grunt uderzył w nogi wiślaków.
27' Centra Gilla ale niecelnie uderzył Grunt
28' Drozdowicz faulowany. Wisła od rzutu wolnego
31' Złe podanie Gilla. Od bramki grę wznowi Piotr Owczarzak
32' Bardzo brzydkie zachowanie Mianowanego, który podnosząc się z boiska odepchnął Drozdowicza. Nie zauważył tego arbiter ze Stalowej Woli
34' Wiślacy wznowią grę od autu. Uspokoiła się gra przy Hauke-Bosaka
35' Tonia w swoim polu karnym zagrał piłkę ręką, ale sędzia Myszka ze Stalowej Woli pokazuje tylko rzut rożny
 Dobra okazja dla Wisły po centrze z rzutu rożnego miał Paluchowski ale piłka leci nad bramką
37' Kolejna szansa dla Wisły z dystansu uderza Cheba, ale piłka nad poprzeczką bramki Podhala
38' Leży na placu gry Bartosiak.
 Wstał Bartek, oby to nic groźnego.
40' Brutalne wejście Grunta w nogi Cyferta
42' Złe zagranie Grunta do Gila i od bramki grę zacznie Piotr Owczarzak
43' Paluchowski głową w poprzeczkę po centrze z rzutu wolnego Zająca!!!!
44'  Lewiński za niesportowe zachowanie
 Cały czas pretensję ma Lewiński.
45' +1
45+2'  Koniec pierwszej połowy spotkana
 Bardzo dobra pierwsza spotkania w Puławach. Wiślacy zasłużenie prowadzą z Podhalem Nowy Targ. Po bramce zdobyli Adrian Paluchowski i Bartłomiej Bartosiak
 Do Puław wracamy za kilka minut. Oby drugie 45 minut nie było gorsze dla puławian.
 Wychodzą zawodnicy Podhala
 Są też już wiślacy. Za kilka minut gramy
46'  Nawrot za Spike Gilla
Molis za Janiczaka
46'  Zaczyna Podhale
 W meczu rezerw do przerwy młodzi wiślacy remisują 0:0 w Kurowie z Garbarnią
48' Zablokowane uderzenie Bartosiaka i tylko róg...
 Wybili centrę Bartosiaka obrońcy z Nowego Targu, płka trafia do Pigiela ten uderza, ale pewnie Stryczula
50' Nawrot z rzut wolnego, ale piłka trafia w mur
52' Leży jeden z wiślaków. To Przemysław Skałecki. Oby to nic groźnego
 Wstał Skałecki. Gramy dalej
55' Lepiarz zatrzymany w środku pola.
56' Cyfert w ostatniej chwili uprzedza Grunta i tylko róg..
 Uderzenie Toni, ale piłka wysoko nad bramką
 Wpadł w pole karne gości Drozdowicz ale jego strzał odbił Stryczula.
 Do gry gotowy Marek Mizia
58'  Mizia za Grunta
60' Rzut karny dla ekipy gości.
61'  Nawrot
 Pewne uderzenie pod poprzeczkę i będziemy mieli sporo nerwów w Puławach
62' Bartosiak wywalcza rzut rożny
64' Lepiarz w poprzeczkę....
 Jakieś uwagi sztabu szkoleniowego, który twierdzi, że piłka odbiła się już poza linią bramkową!!!
  Marcin Zubek
Mateusz Wójcik za protesty
68' Zakotłowało się w polu karnym Podhala. Najpierw w rywala uderzył Kuban a dobitkę Zająca Stryczula na róg....
69' Do gry gotowy Dariusz Brągiel
69'  Lepiarz
 Niestety wyrównanie Z bliska z piłkę do siatki wpakował Lepiarz
70'  Brągiel za Bartosiaka
73' Zaczyna się dziwne sędziowanie. No cóż arbitrem jest były gracz Stali Stalowa Wola....
 Ręką Nawrot bez reakcji arbitra....
75'  W.Puton za Drozdowicza
76' Wrzutka Pigela ale pewnie Stryczula
78' Kolejne dziwne zachowanie Pana Myszki...
78' Faulowany wiślak, sędzia Myszka pokazuje odwrotnie...
80' Uderzał Zając na raty broni to Stryczula...
82' Wyszedł z piłką za pole gry Mizia. Od bramki Owczarzak
83' Faulowany w polu karnym Paluchowski.... i co gramy dalej!!!!!
84' Znowu dziwna decyzja arbitra Myszki....
85'  Skórski za Mianowanego
85'  Pielach za Zająca
87' Ależ dziwna postawa arbitra ze Stalowej Woli...
 Każde wejście wiślaka to faul każde wejście gracza gości gramy dalej
89' Nie śpieszy się ekipie gości...
  Lepiarz za kopnięcie w twarz Cyferta
90' +4
90+1'  Skałecki
 Piłka w siatce gości, ale zdaniem sędziego Skałecki na spalonym.....
90+2' Jeszcze Paluchowski.... i Stryczula ratuje swój zespół....
90+3'  Wajsak za Lepiarza
 Niecelnie głową Kiczuk....
90+4'  Molis
 Jeszcze rzut wolny dla Wisły....
90+5' Skałecki do Paluchowskiego ale za mocno ....
90+5' [gwizdek Koniec spotkania
 Niestety nie udało się wiślakom wygrać kolejnego spotkania ligowego. Po bardzo trudnym dramatycznym spotkaniu ekipa Dumy Powiśla podzieliła się punktami z Podhalem Nowy Targ.
 Pierwsza połowa ewidentnie dla Wisły, ale drugie 45 minut to odwrócenie losów spotkania przez gości. No cóż dla wiślaków to pierwszy remis.
 Kibice dziękują wiślakom za walkę. Szkoda, ale cóż czasem jeśli nie możesz wygrać spotkania to go zremisuj. Na pewno 1 punkt cieszy gości a my z poczuciem niedosytu czekamy na kolejny mecz